Skechers Mark Nason

(13 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Özel Günler
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(5)
(4)
(3)
(2)
(3)
(5)
(5)
(11)
(2)
(1)
(2)
(4)
(3)
(4)
(2)
Cinsiyet
(6)
(7)
Renk
(3)
(2)
(1)
(1)
(6)
Ürün Çeşidi
(8)
(3)
(2)
Ürün Detayı
(11)
(2)
(1)
Ürün Teknolojisi
(2)
(11)
Özel Günler
(3)
(4)
(2)
(2)
(1)
(5)
(4)
(3)
(2)
(1)
(6)
Koleksiyon
(2)
(9)
(2)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Skechers, ikonik serileri arasına eklediği Mark Nason ayakkabı modelleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Adını, kurucusu Mark Nason’dan alan koleksiyon ile kullanıcıların beğenisini kazanırken, ürünlerde yer alan özel teknolojilerle de tam not alıyor.

Mark Nason Modelleri

Birinci sınıf malzemeden, haute couture kalitesinde, İtalyan çizgisinde ve Rock’n Roll ilhamıyla tasarlanan Mark Nason modelleri, Skechers’ın kurucusuna ithaf ediliyor. Çeyrek asırdır spor ayakkabıda dünya modasına yön veren markanın Mark Nason koleksiyonunu, şimdiden klasikler arasında sayılabilirsin. Skechers’ın ilk koleksiyonlarını anımsatan tasarımlar, son teknoloji ile güçlendirilerek mükemmelleşiyor. Casual ayakkabılardan oluşan kadın ve erkek ayakkabı modelleri, Memory Foam Lux teknolojisini içinde bulunduruyor. Koleksiyondan seçtiğin her bir ayakkabının aynı özenle, birinci kalite malzemeden üretildiğinden emin olabilirsin. Ayağının tam olarak şeklini alan Memory Foam Lux teknolojisinin keyfini sürebilirsin.

Mark Nason Fiyatları

Mark Nason ayakkabılarının fiyatları malzeme kalitesi, tasarım özellikleri, taban teknolojilerine göre belirleniyor. Niş zevklere hitap eden seçkin tasarımlar, indirimli ayakkabı modelleri ile kıyaslandığında fiyat kalite dengesini karşıladığını ispat ediyor. Sen de indirimli Mark Nason ayakkabı arayanlardansan, ayakkabıların uzun ömürlü ve birinci sınıf kalitede olduğunu göz önüne almalısın.

Mark Nason Erkek Ayakkabı

Mark Nason koleksiyonu gücünü sadeliğinden alıyor. İtalyan ayakkabılarının işçiliğindeki özeni tasarımlarına yansıtan erkek ayakkabı modelleri, rahatlığı öncelerken şıklıktan ödün vermeyenlerin tercihi oluyor. Ayakkabılar klasik görünümle sportif konforu bir araya getiriyor. Kolay giyilen modelleri, günlük kullanım için tercih edebilirsin. Her model üzerinde Mark Nason logosu detayı bulunduruyor, bu imge bir kalite nişanı anlamına geliyor. Gün boyu ayakta kalanlar için tam destek sağlayan ayakkabıların, yer tutuşu için esnek tabanlar tasarlanıyor.

Mark Nason Kadın Ayakkabı

Mark Nason imzasıyla yıldızlaşan Skechers kadın ayakkabılar, smart casual ve sportif tasarımlar ile çeşitleniyor. Modellerin ortak noktası ise kalite ve sadelik… Şıklığın detaylarda saklı olduğunu bilenlerin seçimi olan kadın ayakkabı tasarımları üzerinde blok renkleri görebilirsin. Modellerde zaman zaman neon geçişler görebilir, kıyafetlere kolay uyum sağlayan temel renklere genel temada rastlayabilirsin.

Birbirinden Rahat Mark Nason Ayakkabıları Özellikleri

  • Mark Nason koleksiyonunda yumuşak ve genellikle tek parça kumaş/dokuma/örgü saya kullanılıyor.
  • Memory Foam iç teknoloji ayaklara tam destek veriyor. Mark Nason bayan ayakkabı ve erkek ayakkabı modellerindeki Memory Foam Lux teknolojisi, koşuda, yürüyüşte, günlük hayatta konfor sağlıyor. Özel yastıklama sistemi ile ayaklar rahatlığa kavuşuyor.
  • Dikişsiz ve dikiş vurgulu modelleri koleksiyonda görebilirsin.
  • Yumuşak iç astar rahatlığı işaret ediyor.
  • Esnek tabanlar yüksek yer tutuşu sağlıyor.
  • Koleksiyondaki ayakkabıları kolaylıkla giyebilirsin. Seri giyimi kolaylaştıran detaylar bulunduruyor.
    Kimi modellerde su geçirmezlik özelliği bulunuyor.

Mark Nason Ayakkabıları Nasıldır?

Rahat ayakkabı denince akla ilk gelen tasarımların markası Skechers, Mark Nason koleksiyonunda da konforu önemsiyor. Lüks malzemeler ve özel işçilik ile değer kazanan seri, MN logosu ile kaliteye imza atıyor. Mark Nason ayakkabıları, sadelikleri ile Skechers’ın diğer ayakkabılarından ayırabilirsin. Onların üzerinde büyük logolar, göz alıcı renk geçişleri veya desenler yer almıyor.

Mark Nason Kimdir?

Mark Nason, çeyrek asrı aşan tasarım tecrübesi ile yürüyüş ayakkabısı modasına yön veren bir isimler arasında bulunuyor. Skechers’ın kurucusu ve hala başkan yardımcısı olan Nason, modaya imza atan Rock’n Roll çizgileri taşıyan, detaylarda saklı şıklıklar sunan ayakkabılar tasarlaması ile tanınıyor. Kısa sürede ününe ün katan ayakkabılar ile Mark Nason, bir ayakkabı üreticisi değil, tutkuyla ayakkabı tasarımlarına imza atan bir sanatçı olarak anılıyor.

Skechers Mark Nason ayakkabılardan dilediğini hemen sipariş verebilir veya Skechers mağazalarından alabilirsin. 

back to top
Filtreler