Bez Ayakkabı

(172 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Bedenler
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Özel Günler
Koleksiyon
Fiyata Göre
Bedenler
(11)
(11)
(11)
(10)
(7)
(20)
(1)
(16)
(18)
(25)
(30)
(31)
(30)
(24)
(46)
(81)
(82)
(79)
(69)
(70)
(78)
(80)
(13)
(110)
(54)
(31)
(41)
(42)
(42)
(9)
(41)
(38)
(12)
(12)
(1)
(5)
(1)
Cinsiyet
(2)
(30)
(43)
(86)
(2)
(9)
Renk
(19)
(20)
(1)
(3)
(24)
(3)
(4)
(1)
(4)
(5)
(12)
(4)
(13)
(1)
(57)
(1)
Ürün Çeşidi
(30)
(4)
(17)
(26)
(2)
(76)
(17)
Ürün Detayı
(38)
(89)
(65)
(5)
(62)
(24)
(17)
(1)
(34)
(36)
(7)
(15)
(11)
(4)
(32)
(95)
(2)
(35)
Ürün Teknolojisi
(15)
(53)
(26)
(4)
(11)
(2)
(32)
(33)
(20)
(2)
(7)
Özel Günler
(14)
(10)
(6)
(4)
(1)
(12)
(11)
(11)
(1)
(3)
(2)
(14)
(11)
(10)
(10)
(1)
(4)
(5)
(5)
(5)
(1)
Koleksiyon
(2)
(2)
(2)
(2)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(6)
(2)
(1)
(8)
(1)
(2)
(3)
(1)
(1)
(2)
(2)
(3)
(4)
(2)
(2)
(2)
(2)
(3)
(4)
(2)
(1)
(5)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(2)
(3)
(1)
(3)
(2)
(1)
(4)
(3)
(1)
(1)
(2)
(1)
(2)
(3)
(2)
(1)
(2)
(2)
(1)
(4)
(2)
(2)
(2)
(9)
(2)
(3)
(3)
(7)
(6)
(4)
Fiyata Göre
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Ayakkabı modellerinin şık ve rahat çeşitlerinden birisi olan bez ayakkabılar her kıyafet kombinine uyumludur. Ayakkabılar kıyafetlerin tamamlayıcısı niteliğindedir. Kıyafetlere uyumlu olarak ayakkabı tercihi yapılırsa daha şık bir görünüm elde edilir. Ayakkabı modelleri çok fazla olduğu için seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Ayakkabı seçimi yaparken bu modeli hangi kıyafetlerle giyebileceğinizi düşünmelisiniz. Ayakkabı modellerinin hepsini beğenebilirsiniz ancak kombin yaparken kullanabileceğiniz bir ayakkabı modeli daha kullanışlıdır. Kıyafet alırken birbirine uyumlu parçalar almaya özen gösterdiğiniz gibi ayakkabı modellerine de aynı özenle bakmalısınız. Ayakkabı modellerinin neredeyse hepsine mağazalardan ulaşabilirsiniz. Mağazalardan ulaşamadığınız ayakkabı modellerine ise internet sitelerinden ulaşabilirsiniz. İnternet aracılığıyla istediğiniz her yerden çeşitli ayakkabı modellerine ulaşabilirsiniz. İnternet sitelerinin güvenilir ve bilindik olmasına özen göstermelisiniz. İnternet sitelerinde bulunan filtreleme özelliğini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.


İndirimli Bez Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı mağazalarının indirim dönemlerinde ayakkabı alışverişi yapmak her zaman avantajlıdır. Özellikle erkek spor ayakkabı çeşitlerinde belirli dönemlerde sık sık indirim vardır. Mağazaları ve mağazaların internet sitelerini takip ederek indirimler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bez ayakkabı modelleri de indirime giren ayakkabı modellerinden biridir. Bez ayakkabı ihtiyacınız varsa mağazaların indirimlerinden faydalanarak alışveriş yapabilirsiniz. Mağazaların indirimlerinden haberdar olmak için abone veya kayıt olmanız yeterlidir. Mağazaya kayıt oluşturduğunuzda onayınız dahilinde mesaj veya mail alarak indirim detayları tarafınıza iletilir.


Birbirinden Farklı Bez Ayakkabı Çeşitleri

Bez ayakkabı modellerinin kendi içerisinde farklı modelleri vardır. Ayakkabının kumaşı ve görünüşü daha farklıdır ancak her zevke uygun çeşitleri de vardır. Kendi zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Bez ayakkabı modellerinin bir çeşidi de leopar desenli ayakkabı modelidir. Leopar desenli ayakkabı modeli sizin tarzınıza uygunsa mutlaka tercih etmeniz gereken bir modeldir. Bez ayakkabı modellerinin kadın, erkek ve çocuk çeşitleri de mağazalarda vardır. Mağazaların yanı sıra internet sitelerinde de farklı çeşitleri bulmak mümkündür. İstediğiniz birçok çeşidi internet aracılığıyla kısa bir sürede bulabilir hatta adresinize sipariş verebilirsiniz. Adresinize sipariş vermek istediğiniz modeli sepetinize ekleyip sepeti onayladıktan sonra siparişiniz hazırlanır ve yola çıkar. İnternet alışverişleri genellikle 3-4 iş günü içerisinde belirtilen adrese teslim edilir. Siparişinizin durumunu da telefonunuz yardımıyla takip edebilirsiniz.


Kombinlerinizle Uyumlu Yazlık Bez Ayakkabılar

Bez ayakkabı modeli ilkbahar ve yaz aylarında sık tercih edilen bir modeldir. Bez ayakkabıların yanı sıra özellikle erkek kullanıcıların tercihi olan erkek terlik modelleri de sık tercih edilir. Bez ayakkabı modelleri rahat ve şık olduğu için birçok kombinle uyumludur. Açık renkli, koyu renkli veya renkli kıyafetlerle bez ayakkabılar uyumlu olabilir. Kişisel ihtiyaç ve zevkinize göre bez ayakkabı modellerinden desenli, desensiz, renkli, tek renk modelleri seçebilirsiniz. Bez ayakkabı modellerin en sık tercih edileni ise kesinlikle renkli modellerdir. Renkli bez ayakkabı modelleri oldukça havalı ve şık bir görünümdedir. Gençlerin en gözde bez ayakkabı modeli de kesinlikle renkli olan modellerdir. Renkli modeller genel olarak spor kıyafet kombinlerine uyumludur. Yazlık kıyafetler açık ve tek renk tercih edildiği için şık kombine şık bez ayakkabı modelleri daha uygundur. Bez ayakkabı modellerinin hangisini tercih ediyorsanız o modeli mağazadan veya internet sitesinden temin edebilirsiniz.


Erkek Bez Ayakkabı

Bez ayakkabı modelleri her yaştan kişilere uygun çeşitleriyle mağazalarda bulunur. Erkek bez ayakkabı modelleri de sade, desenli ve renkli olmak üzere üç çeşitlidir. Bez ayakkabı modellerinin diğer bir özelliği ise bağcıklı olup olmamasıdır. Erkek kullanıcılar genellikle bağcıksız ve sade modelleri daha sık tercih eder. İstediğiniz erkek bez ayakkabı modellerine mağazalardan ve internet sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Kadın Bez Ayakkabı

Kadın bez ayakkabı modellerinin de bağcıklı ve bağcıksız olan çeşitleri vardır. Kadın kullanıcılar bağcıklı bez ayakkabı modellerini daha sık kullanır. Bağcıklı ayakkabı modelleri daha şık ve farklıdır. Kadın bez ayakkabı modellerinde de sade, renkli ve desenli çeşitleri vardır. Kişisel tercihinize uygun olan ayakkabı modelini tercih etmelisiniz. Ayakkabı modellerine bakarken beğendiğiniz bir modelin numarasına mağazadan bulamazsanız mutlaka internet sitesine bakmalısınız. Günümüzde neredeyse tüm mağazaların internet siteleri vardır. Bir mağazaya ait internet sitesinde bütün ürünleri farklı seçenekleri ile beraber kolaylıkla bulabilirsiniz.


Bez Ayakkabı Fiyatları

Ayakkabı mağazalarında her model ayakkabılar bulunur. Ayakkabıların modeline ve markasına göre farklı fiyatlandırmaları vardır. Mağaza ve markalara ait ayakkabılar genellikle normal piyasa değerinin üzerindedir. Ayakkabı modelinin maliyetine bağlı olarak bulunduğu şehirden şehre de farklılık gösterir. Bez ayakkabı modellerinin fiyatları da diğer ayakkabı fiyatlarına benzerdir. Ayakkabı modeli tercih etmeden önce mağaza ve internet sitesindeki fiyatları karşılaştırmanız faydalı olabilir. Mağazalarda bulunan bazı ürünler internet fiyatından farklı olabilir. İnternette bulunan bazı ürünler de mağazalarda farklı fiyata bulunabilir. Fiyat farkının genel sebebi ürünün maliyeti ile ilgilidir. Tercih ettiğiniz ayakkabı modeline internet siteleri üzerinden fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Fiyat karşılaştırması sayesinde tercih edeceğiniz ürünün maliyeti artabilir veya azalabilir. İnternet siteleri üzerinden araştırma yaparken güvenilir ve bilindik olmasına özen göstermelisiniz.


Bez Ayakkabı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ayakkabı ihtiyacınız varsa öncelikle hangi model ayakkabı alacağınıza karar vermelisiniz. Ayakkabı modeline karar vererek birçok adımı geride bırakmış olursunuz. Ayakkabı modelini belirledikten sonra size en yakın mağazaya giderek modelleri inceleyebilir ve modelleri deneyebilirsiniz. İmkanınız varsa birkaç ayakkabı mağazasının aynı model ürünlerine bakıp kafanızda bir şablon oluşturabilirsiniz. Kafanızdaki şablona en uygun olan modeli tekrar deneyerek bütçenize dahilse alabilirsiniz. Mağazaya gitmeye vaktiniz yoksa internet üzerinden istediğiniz model ayakkabı çeşitlerine bakabilirsiniz. İnternet sitesinin güvenilir ve bilindik olmasına dikkat etmelisiniz. İnternet alışverişi yaparken kişisel verilerinizin güvenliği ve ürün güvenliğine dikkat etmelisiniz. İnternet sitesine ait ürünlerin kaliteli ve bilindik markalara ait olmasına da dikkat etmelisiniz. İnternet sitesi ne kadar güvenilir olursa alacağınız ürünün de bir o kadar iyi ve kaliteli olma ihtimali vardır. İnternet alışverişinizi tamamlamadan önce mutlaka diğer sitelerin ve markaların da modeline bakmanız gerekir. İnternet sitelerinden kolaylıkla birçok marka ve modele ulaşabilirsiniz bu yüzden aradığınız modeli daha kolay bulabilirsiniz. İnternet alışverişi yaparken hesap bilgilerinizi kontrol ederek alışverişinizi tamamlamalısınız.


Kaliteli Yazlık Bez Ayakkabılar Skechears’ta!

Ayakkabı modellerini üreten firma ve markaların birbirinden farklı çeşitleri mağazalarda ve internet sitelerinde vardır. Güvenilir ve kaliteli markalardan birisi de kesinlikle Skechers olarak bilinir. Skechers ayakkabı markasına ait birçok ayakkabı çeşidi vardır. İlgi ve ihtiyacınıza uygun olan modeli Skechers mağaza ve internet sitelerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Skechers markasına ait bez ayakkabı modelleri de sık tercih edilen modellerden birisidir. Bez ayakkabının kaliteli ve uzun ömürlü olmasını istiyorsanız Skechers markasına ait bez ayakkabı modelini tercih edebilirsiniz. Ayakkabının uzun ömürlü ve kaliteli olması ilk koşul olmalıdır. Kaliteli ve uzun ömürlü olmayan ayakkabı modelleri kullanışlı değildir. Tanıdığınıza bir hediye almak istiyorsanız kesinlikle bu markanın ayakkabılarına güvenebilirsiniz. Şıklığı, rahatlığı ve kalitesi ile birçok markayı geride bırakan Skechers mağazaları ve internet sitesiyle ürettiği ürünleri kullanıcılara sunar.

back to top
Filtreler