Unicorn

(11 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Bedenler
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Özel Günler
Koleksiyon
Fiyata Göre
Bedenler
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(4)
(4)
(7)
(7)
(1)
(5)
(6)
(1)
Cinsiyet
(8)
(3)
Renk
(1)
(1)
(1)
(3)
(5)
Ürün Çeşidi
(1)
(5)
(1)
(4)
Ürün Detayı
(10)
(1)
(11)
(9)
Özel Günler
(6)
(3)
(3)
Koleksiyon
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(4)
Fiyata Göre
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Tek boynuzlu mitolojik kahramanlar olan unicorn atlardan ilhamla tasarlanan unicorn ayakkabı serisi, çeşit çeşit modelleriyle çocukların sevgisini kazanıyor. Kız çocuk spor ayakkabı modellerinin yer aldığı koleksiyonda genç kız ayakkabısı alternatifleri de bulunuyor. Böylelikle her yaştan kız çocuğunun unicorn desenleriyle  eğlenceli bir stile sahip olması mümkün hale geliyor. Üstelik Skechers’ın unicorn serisinde hem ayakkabılar ve sandaletler hem de botlar var. Diğer bir deyişle, kombinler artık dört mevsim, unicorn desenleriyle renkleniyor. 

Unicorn desenlerde kanatlı ve boynuzlu atların yanında gökkuşağı renkleri, bulutlar, kalp baskıları sıklıkla kullanılıyor. Üstelik ayakkabıların yalnızca sayası değil, tabanları da özel süslemelerle tasarlanıyor. Sayada metalik yansımalar, renkli trimler, rengarenk bağcıklar, ışıl ışıl cırt cırt bantlar kullanılırken, tabanda kalp, bulut veya unicorn şeklinde oymalar, ışıklar yer alıyor. Simlerin, kanatların, yıldız desenlerinin ve rengarenk baskıların süslediği kız çocuk ayakkabıları, Skechers logosunun en parlak ve eğlenceli halini üzerinde taşıyor. Metalik “S” logosu, tasarımla mükemmel uyum göstererek çocuk ayakkabılarının eşlikçisi oluyor. 

Her çocuğun düşlerini süsleyen eğlenceli ve rengarenk ayakkabılar, onların renkli hayal dünyalarını gerçek hayata taşımalarına yardımcı oluyor. Her adımın çok daha eğlenceli ve konforlu olduğu Skechers unicorn ayakkabı serisi, okulda, gezide, oyunda, dilenen her yerde kullanılabiliyor. 

Unicorn Spor Ayakkabı

İkonik gökkuşağı renkleriyle dikkatleri üzerine çeken unicorn spor ayakkabılar, Skechers konforunu teknik detaylarında göz önüne seriyor. Farklı tarzlardaki kız çocuklarının beğenilerine hitap eden rengarenk sayalar, benzersiz iç tabanlar, güçlü orta taban destekleri ve denge sağlayan teknolojilerde tamamlanıyor. Giyildiği ana ayağın şeklini alan iç tabanlar sayesinde ayakkabılar ayaklara tam destek vadediyor. Mükemmel yastıklama sayesinde çocukların ayakları rahat hissediyor. Böylelikle kullanıcılar, uzun süre ayakta kalsa dahi, ayaklarının desteklendiğinden emin oluyor. 

Skechers’ın tüm modellerinde olduğu gibi unicorn spor ayakkabılarında da nefes alabilen sayalar kullanılıyor. Bu sayede, çocukların ayakları tüm gün ferah kalıyor. Ayaklardaki ısı ve nem dengesi kolaylıkla sağlanıyor. Orta tabanda kullanılan darbeye duyarlı destekler, sert hareketlerde dahi ayaklara güven vadediyor. Böylelikle oyun oynarken, gezerken çocuklar daha konforlu, ebeveynler ise çocuklarının güvende olduğunu hissediyor. Ayrıca özel orta taban destekleri, enerji dönüşüne destek veriyor. Böylelikle hareketli günlerde dahi yorgunluk hissi hafifliyor, performans artıyor. 

Ayrıca unicorn spor ayakkabılarının bazı modellerinde su itici teknolojiler görebilir, özel kauçuk dış tabanla yer tutuşun sağlamlığından emin olabilirsin. Konfor sağlayan küçük detaylarla süslenen ayakkabıların dil ve yaka kısımlarında dolgular yer aldığını fark edebilirsin. Ayakların burkulmasına mani olan dolgularda daha stabil adımlar sağlandığına şahit olabilirsin. 

Unicorn Kız Çocuk Ayakkabı Fiyatları

Her ayakkabı modelinde olduğu gibi unicorn kız çocuk ayakkabı fiyatlarında da farklı alternatifler bulabilirsin. Unicorn kız çocuk ayakkabıların fiyatları ayakkabıların donanımına, materyallerine, vadettiği teknolojilere göre belirleniyor. Ayrıca, sezon trendleri, stok durumu ve dönemsel kampanyalar da ürün fiyatları üzerinde etkili oluyor. Unicorn serisinden bir ayakkabı seçerken öncelikle teknik özellikleri kıyaslamalı ve ürünler hakkında detaylı bilgi almalısın. Örneğin ayakkabının sayasında hangi malzemeler kullanılıyor, tabanda hangi materyaller var gibi sorulara cevap aramalısın. Sonrasında bu malzemelerin faydalarına, sunduğu teknolojik özelliklere, kullanıcıya vadettiği yararlara dikkat edebilirsin. İhtiyaçların doğrultusunda ürün bilgilerini kıyaslamalı ve çocuğunun gereksinimleri üzerinden ürünler arasından ilk elemeyi gerçekleştirmelisin. Mesela yazlık bir ayakkabı arıyorsan kış için koruma sağlayan ayakkabıları ve botları eleyerek başlayabilirsin. Sonrasında taban katmanlarının, saya panellerinin tüm ayrıntılarını göz önüne alarak daha detaylı bir eleme sürecine başlaman gerekiyor. Tüm teknik bilgiler ışığında ürünleri seçerek fiyat kıyasına doğru ilerleyebilirsin. 

Unicorn Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Bir Skechers ayakkabının nasıl temizleneceğini etiketine bakarak anlayabilirsin. Bakım talimatlarını takip ederek ayakkabıların zarar görmeden bakımını sağlayabilirsin. Kullanım sırasında oluşan lekeler hem estetik açıdan sorun oluşturuyor hem de ayakkabı yüzeyinde bakteri üremesine zemin hazırlayarak deformasyona neden olabiliyor. Bu nedenle tüm unicorn ayakkabıların sık sık bakımını yapmalısın. Hem temizlik hem de bakımlı kullanım için Skechers’ın önerileri seninle: 

  • Ayakkabılarının bakım talimatlarında eğer yıkanabileceği yazıyorsa, unicorn ayakkabı nasıl yıkanır bölümündeki bilgileri dikkate alabilirsin. Ancak yıkanamayan bir model tercih ettiysen, Skechers’ın ayakkabı bakım ürünleri arasında yer alan sportif temizleyici jeli kullanman yeterli. 
  • Deri, süet ve kumaş gibi farklı materyallerde kullanabileceğin jeli öncelikle çalkalamalısın. Sonrasında yumuşak bir sünger ile ayakkabıyı silerken kullanabilirsin. 
  • Taban kısmındaki daha zorlu lekeler için yumuşak bir fırçadan destek alabilirsin. 
  • Durulama için hafif nemli, temiz bir bez tercih edebilirsin. 
  • Ayakkabı kirden arındıktan sonra temiz bir bezle kurulamalı ve gölge bir yerde havalandırmaya devam etmelisin. 
  • Çıkardığın bağcıkları, sabunlu ılık suyla, elde yıkayabilir, asarak kurutabilirsin. Sonrasında ayakkabıya yeniden geçirerek kullanımı sürdürebilirsin.

Eğer unicorn ayakkabı içinde kötü koku varsa bu sorun yanlış kullanımın işareti oluyor. Düzenli olarak Skechers kötü koku karşıtı spreyi kullanabilirsin. Her kullanımın ardından ayakkabıyı bir gün boyunca açık havada havalandırmayı deneyebilir, kısa sürede kötü kokunun ortadan kalktığını görebilirsin. Ayakkabının içinde kötü kokunun oluşmasına engel olmak için havalandırmanın yanı sıra kullanırken çorap giymeye de özen göstermelisin. Örneğin, birçok genç erkek ayakkabı kullanırken çorap giymeyi ihmal ediyor. Oysa, çorap giydiğinde ayağında hareket nedeniyle oluşan nem, dökülen ölü deri çorap tarafından tutuluyor ve iç tabana nüfuz etmiyor. Böylelikle ayakkabı içinde bakteri üreme olasılığı bir hayli düşüyor. Eğer unicorn ayakkabıda koku oluşumu şikayetin varsa ve nasıl temizleneceği konusunda ipuçları arıyorsan, kullanım sırasında dikkat edeceğin bu uygulamalar ve temizlik önerilerimizle sen de Skechers unicorn ayakkabıları çok daha uzun süre ilk günkü performansla kullanabilirsin. 

Unicorn Ayakkabı Nasıl Yıkanır?

Skechers’ın çamaşır makinesinde yıkanmaya uygun olan unicorn ayakkabı modelleri, düşük ısıda, düşük devirde yıkanarak temizleniyor. Ürünleri yıkarken aşındırıcı kimyasal ve deterjan kullanımı önerilmiyor. Her ne kadar çamaşır makinesinde yıkama uygun olsa da, ayakkabılar kesinlikle kurutma yapılamıyor. Diğer bir deyişle, çamaşır makinenin kurutma fonksiyonu olsa dahi ayakkabıları kesinlikle makinede kurutmamalısın. Çamaşır makinesinde yıkanan ayakkabıları açık havada, gölge bir yerde kurutman gerekiyor. Kesinlikle ısı kaynaklarının yanında veya direkt güneş altında kurutmaya çalışmamalısın. Bu uygulamalar sayanın renginin solmasına veya yüzeyde çatlamalara neden olabileceğinde, kurutmayı gölgede ve açık havada yapmaya dikkat etmelisin. 

Skechers, çocukların hayal dünyasını renklendirecek çeşit çeşit unicorn ayakkabı ve hologram ayakkabı modelleriyle yeni koleksiyonunu seninle buluşturuyor. Sen de ailen için en sevimli hediyeleri Skechers’tan bulabilir, çocuklarının yüzünü güldürebilirsin. Eğlencenin en konforlu halini ayağına getiren Skechers ile çocukların rahat hissettiğinden emin olabilir, ayakkabılarına güvenebilirsin. Skechers ürünlerini, hızla ve güvenle sipariş vermek için hem Skechers.com.tr’yi hem de Skechers Türkiye mobil uygulamasını kullanabilir, siparişin kısa sürede kapını çalmasına şahit olabilirsin. Kullanıcı dostu özellikler sayesinde pratik alışverişin kolaylığını yaşayabilir, ayakkabı, giyim ve aksesuar ihtiyaçlarını kalite ve orijinallik garantisiyle karşılayabilirsin. Skechers’ın alışkanlık yaratan sportif konforuyla günün her anında rahat hissetmeyi çocuklarına armağan edebilirsin!

back to top
Filtreler