CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Kadın Outdoor Ayakkabı

(6 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Teknolojisi
Ürün Detayı
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(2)
(4)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(4)
(2)
Renk
(1)
(5)
Ürün Çeşidi
(4)
(2)
Ürün Teknolojisi
(3)
(3)
Ürün Detayı
(2)
(2)
(1)
Koleksiyon
(1)
(2)
(3)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Kadın outdoor ayakkabı modelleri, doğadaki zorlu şartlara uyum sağlamayı kolaylaştırıyor. Teknik ve tasarım özellikleri sayesinde en zorlu hava ve doğa koşullarında bile konforlu hissetmeye destek veren outdoor kadın ayakkabılar, Skechers koleksiyonunda yer alıyor. Sen de outdoor aktivitelerden zevk alıyor, doğa ile kucaklaşacağın etkinlikleri iple çekiyorsan, profesyonellerin seçimi olan Skechers modelleriyle tanışabilirsin. Hayatın zorlu sınavlarına, doğanın hazırladığı tüm sürprizlere hazır olmak için tek ihtiyacın olan koruyucu özellikleriyle seni saran kadın outdoor ayakkabılar... Onlar, dış alanlarda yapılan sporlarda, açık hava etkinliklerinde, trekking gibi aktivitelerde giyilmek için özel tasarlanıyor. Son yıllarda outdoor aktivitelere artan merak, kadın outdoor ayakkabıların da çok daha fazla rağbet görmesine ve çeşit bulundurmasına neden oluyor. Özel tasarlanan ürünler, trendleri yansıtan çizgileriyle zorlu adımları kolaylıkla atmaya destek veriyor. 

Kadın outdoor modeller, sadece eğlenceli hafta sonlarında değil, uzun süre ayakta kalınan işlerde, uzun parkurlu yürüyüşlerde, şehir içindeki zorlu alanlarda geçirilecek zamanlarda da rahatlıkla tercih edilebiliyor. Günlük kombinlerde kendine yer bulan modelleri seçmek için birden çok nedenin var. Kadın outdoor ayakkabıların avantajları arasında, koruyucu olması, rahat hissettirmesi, zorlu koşullarda bile giyilebilmesi, şık görünmesi, hafifliği, dayanıklı olması ve kolay kombinlenebilmesi sayılabiliyor. 

Kadın Outdoor Ayakkabı Modelleri

Kadın outdoor ayakkabılar, rahat ayakkabı özelliğini korusa da teknik detaylarıyla sıradan spor ayakkabı modellerinden farklılaşıyor. Kadın outdoor ayakkabılar temel olarak iki kategoride inceleniyor. Doğa yürüyüşleri için tasarlanan modeller ve bot tipi tasarımlar, outdoor kategorisi içinde yer alıyor. Botlara benzetilen alternatiflerde bilekli kesimler kullanılıyor, doğa yürüyüşü için tercih edilenlerdeyse bileksiz modeller ve yarım bilekli alternatifler yer alıyor. Uzun süre ayakta kalanlar, her iki tasarımı da rahatlıkla kullanabiliyor. 

Kadın outdoor ayakkabı modelleri, sağlam yer tutuşu sağlayan taban dizaynları, ağırlık yapmayan hafif materyalleri, dayanıklı dikişleri ve yaka kısmındaki bilek destekleriyle kullanıcıları zorlu koşullarda bile güvende hissettiriyor. Esnekliği yüksek olan modeller, ağır sırt çantalarıyla yapılan doğa yürüyüşlerinde, tırmanışlarda bile konforla kullanılabiliyor. Alternatifler içinde su geçirmez ayakkabı çeşitlerine de rastlanıyor. 

  • Kadın outdoor ayakkabı seçerken kullanıcıların ayakkabıları zemine uygun seçmeleri öneriliyor. Engebeli, düz, kaya veya toprak zeminler için farklı tabanlar tercih edilebiliyor. 
  • Ayakkabıların kullanılacağı mevsim ve hava şartları da saya özelliklerinde seçim kıstaslarının değişmesine neden oluyor. 
  • Islak ve kuru zeminlerde aynı yer tutuş performansını sürdüren ayakkabılar kullanıcılara avantaj sağlıyor.
  • Ayakkabılardaki darbe emici destekler, özellikle sert hareketler sırasında sakatlanma riskini en aza indiriyor. 
  • Hafiflik ve bilek destekleri de outdoor etkinlikler için ayakkabı seçerken önemseniyor. 
  • İç taban ve astar özelliklerinin ayakkabı seçimi sırasında incelenmesi gerekiyor, ayağı tamamen saran, sıkmayan özel iç tabanlar uzun süre ayakta kalınsa dahi rahat hissetmeyi mümkün kılıyor.

Skechers, kullanıcıların kadın outdoor ayakkabılardan tüm beklentileri gözetilerek tasarlanıyor. Eğer özel bir basış problemi varsa, ortopedik ayakkabı koleksiyonun da incelenmesi öneriliyor. 

Kadın Outdoor Ayakkabı Fiyatları

Kadın outdoor ayakkabı fiyatları, modellerin tasarımına göre değişiyor. Su geçirmez özellikli tasarımlar, diğerlerinden daha yüksek fiyatlarla alıcı buluyor. Tabanda, sayada kullanılan materyaller, ek özellikler, ürün fiyatları üzerinde etkili oluyor. Kaliteli ürünlerin daha yüksek fiyatlı olması beklenirken; dönemsel kampanyalar, fiyatların farklılaşmasını sağlıyor. Skechers ise en kaliteli materyaller kullanılarak tasarladığı outdoor özellikli kadın spor ayakkabı ve botları uygun fiyatlarla kullanıcılarla buluşturuyor. Skechers kadın ve erkek spor ayakkabı seçeneklerinde başarısını outdoor alternatiflerde de gösteriyor. Avantajlı fiyatlarıyla konforu herkes için ulaşılabilir kılan Skechers, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. 

Skechers kullanışlı ve şık kadın outdoor ayakkabı modelleriyle seninle. Ayaklarının konforu hissedeceği, zorlu koşullarda dahi rahatlıktan taviz vermeyeceği tasarımlar, uygun fiyat avantajıyla seni bekliyor. Skechers’ın renk renk, çeşit çeşit kadın outdoor tasarımlarını günlük hayatta da kullanabilirsin. Adete vazgeçilmezin olacak outdoor kadın ayakkabılarını kış koleksiyonuna ekleyerek dolabını zenginleştirebilirsin. Uzun ve kısa bilekli seçeneklerden çeşit çeşit alarak kombinlerini herkesten farklı kılabilirsin. Hemen sipariş vermek için ürünleri inceleyebilir, beğendiğin modeli hemen sepete atarak alışverişe başlayabilirsin. 

Su Geçirmez Kadın Outdoor Ayakkabı  Nasıl Olmalı?

Skechers outdoor kadın ayakkabılarda Ultra Go yastıklama kullanarak hafiflik vadediyor. Duyarlılık sunan tasarımlar, dayanıklı dış tabanlarla zorlu arazilerde bile yüksek yer tutuşunu garanti altına alıyor. Nefes alan Skechers Air Cooled iç tabanlar, engebeli bölgelerde bile yüksek sıçrama kabiliyeti kazandırıyor. Soğutma etkisi sunan balitik örgüler, sıcak hava şartlarında rahat hissettirirken birçok tasarımda bulunan su geçirmezlik kullanıcıları memnun ediyor. Su geçirmez kaplamalarla tamamlanan saya, yağışlara karşı koruyor. Dengeli harekete imkan veren alçak bilek boyları, ayakları her adımda sıkmadan destekleyen relaxed fit kalıp, hareketle oluşan şok etkisini azaltan orta taban outdoor kadın ayakkabıların fark yaratan diğer özelliklerini oluşturuyor. Yer tutuşunu kuvvetlendirense esnek kauçuk orta taban oluyor. 

Kadın Outdoor Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Kadın outdoor ayakkabıları kombinlerken, kullanıcının yapacağı aktiviteler göz önüne alınıyor. Günlük giyimde jean, elbise ve eteklerle kombinlenebilen tasarımlar, söz konusu outdoor aktiviteler olunca yerini etkinliğe uygun kıyafetlere bırakıyor. Kanvas pantolonlar, rahat eşofmanlar, paraşüt kumaşlı takımlar, spor şişme yelek ve montlar, kadın outdoor ayakkabıların kombinlerini tamamlıyor. Hava şartları ve arazi koşulları göz önüne alındığında, hareket özgürlüğü sağlayan esnek kumaşların, su geçirmez kıyafetlerin, koruyucu aksesuar ve şapkaların kullanımı tercih ediliyor. 

Kombinlerde genellikle bej, haki, lacivert, bordo gibi renkler kullanılıyor. Kişisel zevklerin belirleyici olduğu renk seçiminde, uyumlu bir tarz yakalamak hedef haline geliyor. Bej haki, bordo lacivert, pembe mor, mavi lacivert, gri turuncu gibi uyumlu renklerin bir arada kullanımı dikkat çekiyor. Kıyafetlerde reflektör parçaların bulunması ise güvenlik için şart koşuluyor. 

Bazı kadın outdoor ayakkabıların iç astarında yün görünümlü parçalar yer alıyor. Dışarı kıvrılarak giyilen bu tasarımlar, kadife, yapay kürklü ceketlerle giyilerek sokak modasının izi sürülebiliyor. Ayakkabıların yakasında yer alan yapay kürklü bölümler, kıyafetin detaylarındaki renklerle bağlanarak şık görünüm elde edilebiliyor.

Kadın Outdoor Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Kadın outdoor ayakkabılar, Skechers yüzey koruyucu bakım ürünüyle beraber kullanıldığında bakımı çok daha kolay sağlanıyor. Modeller, yüzeye püskürtülen spreyin kolaylıkla silinmesiyle suya dayanıklılığı garanti altına alıyor. Kirlenen kadın outdoor ayakkabıların temizlenmesi için ise Skechers temizlik jeli ürününün gücünden faydalanılıyor. Temiz bir bez yardımıyla silinerek kirden arındırılan ayakkabılar, temiz görünüme kolaylıkla kavuşuyor. 

Eğer ayakkabının iç astarında ve iç tabanında kötü bir koku bulunuyorsa, iç temizlik için Skechers kötü koku giderici sprey kullanılıyor. Bakım ürünlerinin düzenli kullanımı sayesinde outdoor kadın ayakkabıların ilk günkü performansı ve görrünümü uzun süre korunabiliyor. 

Kadın outdoor ayakkabı modellerinin dayanıklılığının uzun süre devam edebilmesi için kullanım sürecinde de dikkat edilmesi gereken noktalar bulunuyor. Ayakkabıları bir gün giydikten sonra bir gün havalandırmak, sürekli güneş ışığından uzak tutmak, depolarken baskı altında bırakmamak kolay uygulanabilecek ipuçları arasında yer alıyor. Tüm temizlik rutini ve bakım önerileri kadın outdoor modellerinin yanı sıra sneakers ve botlar için de geçerli oluyor. Hatta uygun materyallerdeki kadın ev ayakkabısı tasarımlarını bile bu şekilde temizleyebilirsin. Öneriler dikkate alındığında, birbirinden şık Skechers ürünleri, yıllar boyu, sorunsuz kullanılabiliyor. 

back to top
Filtreler