Kışlık Ayakkabı ve Erkek Kışlık Ayakkabı

(102 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Özel Günler
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Ağırlık
Fiyata Göre
Beden
(10)
(5)
(67)
(41)
(52)
(62)
(77)
(58)
(4)
(87)
(50)
(1)
(5)
(10)
(14)
Renk
(5)
(5)
(21)
(9)
(17)
(1)
(4)
(38)
(1)
(1)
Ürün Çeşidi
(11)
(67)
(24)
Ürün Detayı
(1)
(101)
(5)
(29)
(1)
(31)
(11)
(65)
(39)
Özel Günler
(70)
(1)
(69)
(18)
(1)
(5)
Ürün Teknolojisi
(5)
(3)
(61)
(9)
(15)
(3)
Koleksiyon
(2)
(1)
(2)
(3)
(2)
(3)
(1)
(1)
(2)
(4)
(3)
(2)
(4)
(5)
(2)
(3)
(4)
(10)
(1)
(13)
(3)
(2)
(2)
(2)
(4)
(7)
(4)
(3)
(4)
(2)
(1)
Ağırlık
(4)
(2)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
(3)
(5)
(3)
(1)
(2)
(1)
(2)
(1)
(2)
(2)
(1)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Soğuk kış günlerinin kapıyı çalmasını beklemeden kış dolabını tamamla! Karın, yağmurun, çamurun, soğukların aktif yaşamını sekteye uğratmaması için sen de kışlık ayakkabı modellerine dolabında yer açabilirsin. Hem kullanışlı hem de konforlu ve şık kışlık ayakkabılar arasında ayaklarını sıcacık tutacak modeller yer alıyor.

Kışı daha rahat geçirmek için Skechers’ın kışlık ayakkabı koleksiyonu seni bekliyor.  Kadın kar botu çeşitlerinden erkek bot modellerine kadar aradığın tüm tasarımlar Skechers’ta. Konforu alışkanlık haline getiren dizaynlarıyla tanınan Skechers ürünleri, kış aylarında da seninle zorlu koşullara meydan okuyor. 

Zeminlere kolaylıkla tutunacak tabanlar, sıcaklık vadeden iç astarlar, ayak tabanını mükemmel destekleyen iç taban, burkulmaya karşı bileği destekleyen dolgulu yaka ve dayanıklı sayalar Skechers’ın kışlık modellerini ayrıcalıklı kılıyor. Kışı can sıkıcı kazalarla, yorgunluk hissiyle, eve hapsolunan monoton günlerle anımsamak istemiyorsan, hemen kışlık ayakkabıları incelemelisin. Dolabının gözdesi olarak renk renk, desen desen sayalar, yılın trendini yansıtan modeller, teknolojik tabanlar için konforun eş anlamlısı olan Skechers’ı tercih edebilirsin. 

Evet, onlarla bu kış çok daha rahat geçecek… Peki Skechers’ın onlarca modeli, yüzlerce ürünü arasından hangisini seçmelisin biliyor musun? Doğru kışlık ayakkabıyı bulabilmen için önerilerimiz seninle: 

 • Kışlık ayakkabı alırken yer tutuşunun sağlam olmasına özen göstermelisin. Alt tabanın girintili çıkıntılı olması özellikle yağışlı havalar için avantaj vadediyor. Ayrıca tabanda kullanılan malzemenin köpük veya kauçuk olmasına dikkat etmelisin. 
 • Eğer yoğun yağışlı havalarda aktif yaşama devam etmek istiyorsan kışlık ayakkabılarda su geçirmezlik özelliğini aramalısın. 
 • Ayaklarının üşümesinden endişe ediyorsan, Skechers modellerinin iç astar özelliklerini dikkatle incelemelisin. 
 • Kışlık ayakkabıların hafifliği, günün yorgunluğunu daha az hissetmenin sırrı oluyor. Ayakkabı alırken mutlaka gram cinsinden değerine, ağırlıklarına bakmalısın. 
 • Kışlık ayakkabın ayak tabanının şeklini alsın ister misin? O halde Skechers’ın patentli hafızalı tabanlarının özellikler arasında yer aldığından emin olmalısın. 
 • Sportif modellerin sert hareketlere karşı orta tabanlarının yeterince güçlü olduğundan şüphe duymamalısın. Sana güven verecek taban teknolojilerini Skechers’ta bulabilirsin. 

Erkek Kışlık Ayakkabı

Kışın hayat tüm hızıyla devam ederken yaşamı sadece çalışma hayatından ibaret kılmak gerektiğine dair yanlış bir inanç kendini gösteriyor. Havanın soğuk, karlı veya yağmurlu olduğu bir günde de spor yapabilir, açık havada temiz havanın keyfini çıkarabilir, kendine güvenerek adım atabilirsin! Skechers erkek kışlık ayakkabı modelleri, sana bu öz güveni armağan ediyor ve dört mevsim dilediğin gibi yaşama gücünü vadediyor. 

Aktif bir hayat için mevsim şartlarının sana engel olmasını istemiyorsan, koşullara uygun erkek kışlık ayakkabılara yönelebilirsin. Örneğin en sevilen erkek koşu ayakkabısı modellerinde imzası olan Skechers’ın kışlık alternatiflerini inceleyerek her koşulda koşmaya hazırlıklı olabilirsin. Hayatı bir mevsim ertelememek için erkek kışlık ayakkabıları seçebilirsin. 

Erkek kışlık ayakkabı seçerken ipuçlarımızı değerlendirebilirsin: 

 • Kışın daha kalın çoraplar giyildiği için ince çorapla ayakkabı denemek yanıltıcı olabiliyor. Modelleri ayağında kışlık bir çorap varken denemeli ve değerlendirmelisin. 
 • Kışlık ayakkabıların ayak numarana uygun olması gerekiyor. Sipariş verirken doğru numarayı seçtiğinden emin olamıyorsan ayağını ölçmelisin. Doğru ölçüyü alabilmek için ayağını düz beyaz bir kağıdın üzerine koymalı ve en uzun parmağınla topuğun arasındaki mesafeyi işaretlemelisin. Ardından işaretli bölümün kaç cm olduğuna bakarak beden tablosundaki değerlerle karşılaştırabilirsin. 
 • Uzun yolculuklar, sürekli ayakta geçen bir gün veya aşırı sıcak havalarda ayaklarda ödem oluşabiliyor. Ödem, ayakkabı denerken doğru bedeni bulma konusunda yanıltıcı olabiliyor. Ayakkabı denediğin günün çok sıcak ve rutin bir günden farklı olmadığından emin olman doğru seçim yapma ihtimalini artıyor. 

Kadın Kışlık Ayakkabı

Kadınlar kışlık ayakkabılardan konfor ve şıklık bekliyor. Havalı bir stil sunacak, kullanıcılara akılda kalıcı bir imaj armağan edecek kadın kışlık ayakkabılar Skechers’ta. Kadın ayakkabı modasının izlerini taşıyan en trend dizaynlar, konfor teknolojileriyle buluşuyor. Sportif tarzından ödün vermeden dikkat çekici görünüm arzulayan kadınlar, soğuk kış günlerinde de Skechers ile beklentilerine uygun kışlık ayakkabıları kolaylıkla buluyor. 

Kadın kışlık ayakkabılar arasından seçim yaparken zorlananlara Skechers’ın üstün özelliklerini hatırlatmakta fayda bulunuyor: 

 • Skechers üstün yastıklama performansını uzay çalışmalarından alıyor. Hafızalı tabanlar, ayak tabanının şeklini alarak sana gün boyu eşlik ediyor. Çıkardığında eski haline dönen iç taban, tamamen senin tabanına uygun formuyla kişiye özel yastıklama vadediyor. 
 • Skechers kışlık ayakkabılarda da diğer mevsimlik modellerde olduğu gibi hayvansal materyal kullanılmayan, vegan seçenekler yer alıyor. Hayvansal herhangi bir tüketimde bulunmayan kişilerin tercih edebileceği çeşit çeşit ayakkabı sunan Skechers, kullanıcılara avantaj vadediyor. 
 • Kışlık ayakkabılarda yer alan nefes alan dokular, ayakkabının içinde artan sıcaklık ve havasızlıktan duyulan rahatsızlık hissini ortadan kaldırıyor. 
 • Orta tabanda yer alan özel destekler sayesinde, sert adımlar atıldığında ayaklar tabandan yansıyan şok etkisine karşı korunuyor. Özellikle koşma gibi etkinliklerde yaşanan darbenin emilmesi, kullanıcılara güven veriyor. 
 • Modunu yükseltmeye yardımcı olacak, havada yürüme hissi verecek air tabanlar bazı modellerde kendine yer buluyor. Hava üniteleri ile darbeleri daha az hissetmen mümkün! 
 • Enerji dönüşü arzuluyorsan Skechers ayakkabıların iç taban özelliklerine kontrol etmeli ve performans kategorisindeki seçeneklere yönelmelisin. 
 • Eğer kışlık ayakkabının suya dayanıklılığını bilmek istiyorsan, su geçirmezlik düzeyini incelemen gerekiyor. Ürünün bilgilerini suya dayanıklılık seviyesini belirten ibareyi okumalısın. 

Kışlık Spor Ayakkabı

Peki erkek spor ayakkabı modellerinin kışlık seçenekleri yok mu? Elbette var. Egzersiz konforunu sağlarken kışın çetin şartlarına karşı ayaklarını nazikçe koruyan sportif modeller Skechers etiketiyle seni bekliyor. Hem kış mevsimine uygun olacak hem de sportif performansını destekleyecek modelleri incelerken, ayakkabının hangi spor dalı için üretildiğini önemsemen gerekiyor. Şartlara dayanıklılık kışlık olmasıyla garanti edilse de, sportif faaliyete uygun özellikler bulundurması etkinlik sırasında kullanışlılığın en net göstergesi oluyor.

Kışlık spor ayakkabılar iki temel kategoride sınıfllandırılıyor. Kışlık lifestyle modeller ve kışlık performans ayakkabıları. Lifestyle ayakkabılar, günlük yaşamda giyilebilen, günlük hareketlerde rahatlık sunan kışlık ayakkabı modellerini ifade ediyor. Kışlık performans ayakkabıları ise sportif faaliyetler için özel tasarlanıyor ve aktiviteye özel donanımlarla sana eşlik ediyor. Örneğin, okula, işe giderken veya günlük rutinini gerçekleştirirken lifestyle kışlık spor ayakkabıları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsin. Ancak hedefin uzun yürüyüşler, zorlu sportif aktiviteler, açık hava sporları, arazi etkinlikleri veya salon sporlarıysa, faaliyette bulunacağın dala özel hazırlanan performans odaklı sportif modellere yönelebilirsin. 

Kışlık spor ayakkabıları özenli kullanmak da konfora destek veriyor. Aldığın kışlık modelleri depolarken kesinlikle ezilmemelerine dikkat etmelisin. Mümkünse kullanmadığın zamanlarda ayakkabıları bir süre açık havada havalandırmalı ve sonrasında ayrı bir rafa yerleştirerek korumalısın. Bakımını düzenli yapmalı ve talimatlara uygun olarak temizlemelisin. Kışlık ayakkabılar genellikle uygun temizleyici spreylerle silinerek toz ve kirden arındırılıyor. Sonrasında kurutmak için ayakkabıları yoğun güneşe maruz bırakmaktan uzak durmalısın. Mümkünse gölgede havalandırman gerekiyor. 

Kışlık ayakkabı kullanırken çorap giymeyi unutmamalısın. Çorap, ayaktaki nemin emilmesini sağlarken sürtünme dolayısıyla oluşabilecek hijyen ve sağlık sorunlarının da önlenmesine yardım ediyor. Çorap giymediğinde kışlık ayakkabının iç astarının daha çabuk zarar gördüğüne ve ayakkabı içinde kötü koku oluştuğuna şahit olabilirsin. 

Kışlık Ayakkabı Modelleri

 • Kar için kışlık ayakkabılar: Karlı günler için tasarlanan modeller, bilekli olarak dizayn ediliyor. Kar soğuklarına karşı özel sıcak tutan malzemelerle donatılıyor. Dayanıklı dikişlerle tamamlanan modeller, buzlu ve karlı zeminlerde kaymayı önleyecek alt tabanla zenginleştiriliyor. 
 • Kışlık açık hava etkinlikleri için tasarlanan ayakkabılar: Kamp gibi kışlık aktiviteler için uygun olan arazi ayakkabıları, zorlu dağ yürüyüşlerinde giyilebiliyor. Yer tutuşu yüksek olan tabanlara sıcak tutmak için hazırlanan özel iç astar eşlik ediyor. 
 • Yüksek tabanlı kışlık ayakkabılar: Yüksek tabanlar kışlık modellerde sıklıkla görülüyor. Bu sayede hem yerden gelen soğukluğun hissedilme olasılığı azalıyor hem de yoğun desteklerle ayakların güvenle adım atması sağlanıyor. 

Klasik kışlık seçenekler içinde çizmeleri, topuklu botları veya sivri burunlu alternatifleri görebilirsin ancak söz konusu sportif ve gerçekten kış koşullarına uygun opsiyonlar olduğunda bu modeller konforda birkaç adım geride kalıyor. Kış aylarında, kaygan ve ıslak zeminlerde güvenle adım atmak için vücut ağırlığının tabana dengeli yayılması gerekiyor. Oysa taban yükü dengeli yayabilecek kadar geniş olmadığında veya yüksek topuklar ile sadece topuk bölümü yükseldiğinde dengeyi kaybetmek maalesef kolaylaşıyor. Eğer gerçekte kendini güvende hissedeceğin ve rahat olacağın kışlık ayakkabılar arzu ediyorsan Skechers kışlık ayakkabı modellerine yönelebilirsin. 

Bunun yanında kışlık ayakkabı denildiğinde akla gelen ağır modeller, ayakları adım atarken kaldırmayı bile zorlaştıran seçenekler, günümüz teknolojilerde kendine yer bulamıyor. Bugün, hafif olmasına rağmen korumadan, dayanıklılıktan ödün vermeyen alternatifler kullanıcılara konfor sağlıyor. Skechers, kışlık ayakkabıların ağır olduğuna dair ön yargıları yıkmak için seninle. Sen de kışlık ayakkabıların ağırlığından şikayet ediyorsan henüz Skechers kışlık ayakkabılarla tanışmamışsın demek. Hemen kış koleksiyonunu inceleyerek sipariş verebilirsin. 

Kışlık Ayakkabı Fiyatları

Ayakkabılardaki geniş fiyat skalası, ürün özellikleri yeterince incelenmediğinde şaşırtıcı olabiliyor. Oysa kışlık ayakkabı fiyatları, tasarımların teknik özelliklerine göre çeşitleniyor. Skechers, her modelinde kalite ve fiyat dengesini koruyor ve birinci kalite malzemelerden ödün vermiyor. Ancak farklı beklentilere uygun hazırlanan seçenekler, fiyatlarda çeşitlenmeye neden oluyor. Kışlık ayakkabıdan beklentilerin neler, hangi aktivitelerde kullanmayı planlıyorsun, bu noktaları düşünerek ürünleri incelemelisin. Kışlık ayakkabı fiyatları ilk seçim kıstasın olmamalı. Diğer özelliklere bakarak ihtiyaçlarını karşılayan modellere ulaşmalı, ardından fiyat karşılaştırması yaparak son kararını vermelisin. 

Kışlık ayakkabı fiyatları, ürün özelliklerinin yanı sıra dönemsel kampanyalara göre de değişiyor. Yılın trendleri göz önüne alınarak geçen sezonun modellerinde indirimler yapılabiliyor veya özel gün kampanyaları nedeniyle sezon ürünlerinde avantajlı fırsatlar oluşabiliyor. Kışlık ayakkabı fiyatlarında avantajlardan faydalanabilmek için Skechers’ın sosyal medya hesaplarını takip edebilir, indirim dönemlerine özel fırsatları mail bültenleri üzerinden yakalayabilirsin. 

Skechers.com.tr’de her zevke, her beklenti ve bütçeye uygun kaliteli kışlık ayakkabı modelleri bulunabiliyor. Birinci kalite malzemeler ve özenli işçilik ile tasarlanan Skechers ürünleri, kış aylarında da ayaklarının rahat hissetmesi için sunuluyor. Kendin ve tüm ailen için kışlık ayakkabı alışverişlerini Skechers koleksiyonundan yapabilir, uzun ömürlü ve dayanıklı kışlık ayakkabılarla hem kendini hem de sevdiklerini soğuktan koruyabilirsin. Ayakların sıcak, rahat hissetmesini sağlayan, ulaşılabilir fiyatlarla lüks hissini dolaplarınıza taşıyan Skechers ürünleri, üzerindeki S amblemiyle kaliteye imza atıyor. Yıllardır, dünyanın dört bir yanında Skechers kalitesine güvenen kullanıcılar, kışlık modellerde de tercihlerini kaliteden yana kullanıyor. Sen de onlardan biri olmak, kışın keyfini çıkarmak için hemen Skechers.com.tr’den sipariş verebilirsin. Vakit kaybetmeden dilediğin ürünü sepete ekle ve alışverişi tamamla, kış kapıyı çalmadan hazırlıklarını tamamla!

back to top
Filtreler