CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Işıklı Ayakkabı

(93 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(1)
(47)
(46)
(43)
(35)
(36)
(38)
(27)
(29)
(27)
(17)
(5)
(7)
(5)
(4)
Cinsiyet
(24)
(22)
(19)
(28)
Renk
(1)
(6)
(10)
(11)
(9)
(6)
(9)
(40)
(1)
Ürün Çeşidi
(12)
(12)
(69)
Ürün Detayı
(1)
(2)
(93)
(29)
Ürün Teknolojisi
(5)
(3)
Koleksiyon
(1)
(3)
(7)
(4)
(9)
(1)
(6)
(1)
(4)
(1)
(2)
(5)
(4)
(2)
(3)
(1)
(2)
(2)
(4)
(2)
(8)
(1)
(6)
(9)
(1)
(4)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Çocukların adımlarını ışıl ışıl kılacak, rengarenk Skechers ışıklı ayakkabılar, hem onların hem de ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Bugünün yetişkinlerinin çocukluk aşkı olan ışıklı ayakkabılar, bugün yeni jenerasyonların da tercihi olmayı sürdürüyor. Günümüzün ışıklı modellerinde, yalnız tabanlarda değil, sayanın trimlerinde de yer alabilen ışıklarla, ortaya eğlenceli görüntüler çıkıyor. Sen de teknolojinin sağladığı yeniliklerle daha da modern hale gelen, bugünün çocukların da düşlerini süsleyen ışıklı ayakkabılardan çocuklarına alabilirsin. Hem ışıklı spor ayakkabı modelleri hem de ışıklı botlar, dört mevsim çocukların stiline renk katıyor.

Işıklı Ayakkabılar Nerede Giyilir?

Işıklı ayakkabılar günümüzde her yerde giyiliyor. Led ışıklı ayakkabılar, ışığın belirginleşmesi için bir miktar karanlığa ihtiyaç duyuyor. Karanlıkta, iç alanlarda led lambalar daha belirgin görünüyor. Çocuklar okulda, oyunda, diledikleri her yerde ışıklarla tarzlarını tamamlayarak diğerlerinden bir adım öne geçiyor. Sezonun en tarz sahibi çocuklarını işaret eden ışıklı tasarımlar, geleceğin ayakkabılarını düşündürüyor. Uzay çağını anımsatan metalik yansımalar, pırıl pırıl ışıklar, ayakkabıların yalnız bugünün değil geleceğin de modası olduğunu ortaya koyuyor. Sen de çocuklarına modası geçmeyecek, zamanının ötesinde olan ışıklı ayakkabılardan alarak onların hayal gücünü genişletmesine fırsat verebilir, hayallerini gerçek kılabilirsin.

Skechers Işıklı Çocuk Ayakkabısı Modelleri

Skechers ışıklı ayakkabı modelleri, teknik anlamda Skechers’ın diğer seri ve modellerinden geri kalmıyor. Orta, iç ve dış taban teknolojileri, ışıklı çocuk ayakkabılarında da kullanılıyor. Işık rengi, yanıp sönme ritimleri, açılıp kapanma fonksiyonları modellere göre farklılık gösteriyor.  Işıkları tek tuşla açılıp kapanabilen modeller, dilendiği zaman kapalı tutularak güç tasarrufunu mümkün kılıyor. Işıklı tabanlar, ayak veya ayakkabıda herhangi bir zarar ve rahatsızlık hissi bırakmıyor. Işık teknolojisi, ayakkabı ve sandaletlerde de kullanılıyor. Bağcıklı ve bağcıksız ışıklı ayakkabılar ise Skechers’ın geniş ışıklı ayakkabı koleksiyonunu benzersiz kılıyor. Çocuk ayakkabılarında bulunan cırt cırt bantlar, modellerin ayağa tutunmasını kolaylaştırıyor. Skechers’ın tüm çocuk ayakkabılarında olduğu gibi, ışıklı modellerinde de sağlam yer tutuşu dış tabanın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Böylece farklı zeminlerde bile çocuklar kolaylıkla yürüyor, koşuyor, adım atıyor. Kaymaya karşı dirençli olan tabanlar, düşme ve kaza olasılığını da en aza indiriyor. Yumuşak ve hafif kumaşlı modeller, hafiflik vadediyor. Sıradan ayakkabılar gibi ağırlık yaparak çocukların ayaklarının ağrıtmıyor. Ağır ayakkabıların, özellikle uzun süre ayakta kaldığında yorgunluğu artırdığı ve ağrı, sızı oluşturabildiği biliniyor. Oldukça kolay giyilir yapıda tasarlanan tüm çocuk ayakkabıları, en çok da ebeveynlerin yüzünü güldürüyor. Işıklı ayakkabıların büyük numaraları (37 ve üstü) kadın kullanıcılar tarafından da tercih edilebiliyor.

Şarjlı Işıklı Ayakkabı

Skechers’ın şarjlı ışıklı botu ise, ışıklı ayakkabı serilerindeki en gelişmiş teknolojiyi çocukların ayağına getiriyor. 11 farklı ışık seçeneği, kırmızı, mavi, mor ve yeşil renk çeşitleri ile eğlencenin daha uzun sürmesini sağlıyor. Farklı fonksiyonlarda yanan ışıklar bir anda yanıp sönüyor, ritmik hareket ediyor. Çocukları renklerle oluşturulan bir şölenin parçası haline getiren ayakkabıların şarjı 5-6 saat kadar yeterli geliyor.

Çocuklar için tasarlanan ışıklı ayakkabılarda kalpler, pembe renk, ışıltılar, fiyonklar, yıldızlar bol bol kullanılıyor. Işıkların yansımasını artıracak metalik, reflektör parçalar da ayakkabıları süslüyor. Özel desenlendirilen oyma tabanlar, led ışıklara ev sahipliği yaparken her biri birbirinden sevimli olan ışıklı ayakkabıların küçük ve büyük çocuklar için seçenekler Skechers’ta yer alıyor. Okul öncesi ve okul çağı için hazırlanan ışıklı ayakkabı ve bot modellerini Skechers koleksiyonunda görebilirsin. Büyük yaştaki çocuklar için hazırlanan kız çocuk ışıklı ayakkabı modelleri daha sade tasarımlarla ön plana çıkıyor, küçük çocuklar için tasarlanan ışıklı modeller ise kendi masalının prensesi olan şirin kız çocuklarını bekliyor.

Erkek çocuklar için de koyu renkler, kırmızı, turuncu, mavi ve yeşil gibi neon vurgular öne çıkıyor. Çocukların maceracı ruhunu açığa çıkaracak erkek çocuk ışıklı ayakkabı alternatifleri, hareket anında çocuklara destek vermek üzere performans sağlayan özelliklerle donatılıyor.

Işıklı Çocuk Ayakkabısı Nasıl Olmalıdır?

  •         Işıklı çocuk ayakkabıların tabanları, sayaları çocukların ayak sağlığına zarar vermemeli. Onların anatomik yapısına ve konfor ihtiyaçlarına yanıt vermeli.
  •         Işıklı ayakkabıların hafiflikleri önem kazanıyor. Işıklar ve güç sistemlerinin ayakkabıya ekstra bir ağırlık vermemesi gerekiyor.
  •         Ayakkabılar, orta taban desteği ile adımlar sırasında zeminden gelecek şok etkilerine karşı ayağı korumalı. Darbe etkisini zayıflatacak tamponlama fonksiyonu bulunmalı.
  •         İç tabanların yastıklaması ayaklara gün boyu rahatlık sağlamalı.

Çocukların En Seveceği Hediyeler: Işıklı Ayakkabılar

Işıklı ayakkabı modelleri, çocuklara karne gününde, özel günlerde alınabilecek en iyi hediye alternatifini oluşturuyor. Rengarenk, ışıl ışıl ayakkabılar, kaliteli materyallerle hazırlandığında konforun tam karşılığı oluyor. Konforlu ayakkabılar ile çocuklar bütün gün koşup oynarken kendilerini daha rahat hissediyor, enerjilerini doyasıya harcayarak çocukluklarını yaşıyor. Rengarenk ışıklarla onları günlerini, gecelerini aydınlatmak isteyen ebeveynler, ışıklı ayakkabıları özellikle doğum günü, yılbaşı gibi özel günlerde tercih ediyor. Özel bir gün için çocuğuna ışıklı ayakkabı alacak kişiler, siparişlerini oluşturduktan sonra, Skechers müşteri hizmetleri ile iletişime geçiyor ve ayakkabıların hediye paketi ile hazırlanmasını iletiyor. Işıklı ayakkabılar, Skechers’ın özeniyle hazırlanan şık hediye paketlerinin içinde çocuklara ulaşıyor.

Işıklı Çocuk Ayakkabısı Nasıl Çalışır?

Işıklı ayakkabıların çalışma sistemi, gelişen teknoloji ile beraber değişiyor. Geçmişte büyük ve kısa süre etkili piller, ayakkabılarda kullanılırken, günümüzde daha uzun süre güç sağlayan pillerle ayakkabılar güç alıyor. Hatta şarjlı modellerde USB ile şarj imkanı bulunuyor. Sistem oldukça basit. Çocuklar, ayakkabıların dil alanında yer alan tuşa basarak ışıkları yakıp söndürüyor. Birden fazla ışık fonksiyonu bulunan ayakkabıların yanış şekli de yine aynı bölgeden kontrol ediliyor. Işıklar açık olduğunda adımlara senkronize olarak yanabiliyor veya seçilen ritimde hareket ediyor.

Işıklı Ayakkabıların Bakımı

Işıklı ayakkabıların bakımı için ürünlerin paketinde yer alan yönergeleri takip etmelisin. Genel olarak ışıklı ayakkabıların yıkanmak yerine, silinerek temizlendiğini söyleyebiliriz. Skechers ayakkabı temizleme spreyinden yardım alabilir ve bir bezle ayakkabıyı rahatlıkla silebilirsin. Eğer yoğun bir kir veya aralarda birikintiler varsa, ayakkabı modellerini spreylerken temiz bir diş fırçası ile tabanın çok kirli yerlerini hafifçe ovalamayı deneyebilirsin.

Işıklı Çocuk Ayakkabı ile Eğlenceyi Keşfedin

Işıklı çocuk ayakkabıları, sıradan spor ayakkabılardan çok daha fazla eğlence vadediyor. Loş ışıkta, rengarenk ışıklı ayakkabıları olan çocuğunla dans etmeyi denemelisin. Eğlence için biraz müziğin ışıklı ayakkabının yeterli olduğunu görebilirsin. Veya koşma yakalama, saklambaç gibi oyunlar da ışıklarla çok daha keyifli bir hal alıyor. Işıklı ve şık bir spor ayakkabı ile seksek oynamayı ise mutlaka her çocuk denemeli.

Işıklı Spor Ayakkabı 

İlk ışıklı ayakkabı modellerinin mucidi olan Skechers, spor ayakkabı konforuyla ışıklı ayakkabının eğlencesini bir araya getirmenin heyecanını günümüzde dee taşıyor. Her modelde aynı yenilikçi yaklaşım, konfor arayışı ve kullanıcı memnuniyeti hedefiyle ilerleyen marka, tasarımlarını rengarenk ışıklarla süsleyerek çocukların gününü aydınlatıyor. Hayata eğlence katan tasarımlar, konfordan ödün vermeyen teknik detaylarla, ayakların rahat ve aynı zamanda şık olmasının mümkün olduğunu ispat ediyor. Işıklı spor ayakkabı arayanların tercihi, elbette ışıklı ayakkabıların keşfine imza atan Skechers oluyor. 

Işıklı Çocuk Ayakkabı Fiyatları

Işıklı çocuk ayakkabılarının fiyatları, güç sistemine, saya ve taban teknolojilerine, tasarıma göre farklılaşıyor. Işıklı ayakkabı seçerken fiyatından önce özelliklerine, kalite ve konfor vaatlerine bakmalısın. Dayanıklı, uzun ömürlü, şık, rahat ayakkabılar, fiyat dengesini kalite ile koruyor. Skechers ise dünya çapında edindiği müşteri memnuniyeti ile fiyatının karşılığını veriyor.

Sen de çocukların için kız veya erkek çocuk spor ayakkabı arıyor ve ışıklı olmasını tercih ediyorsan bol seçenek için Skechers reyonlarına bakabilirsin. Onlarca ışıklı ayakkabı arasından çocuğun ayak numarasına, sevdiği renklere, tarzına uygun modeli seçerek hemen sipariş verebilirsin. Göz kamaştıran ışıkları, eğlenceli desenleri ve bu rengarenk ayakkabıları sevmeyen bir çocuk olmadığından emin olabilirsin.