Cinsiyet
Renk
Beden
Ürün Detayı
Fiyata göre filtrele

Arch Fit Ortopedik Ayakkabı (17 Ürün)

Filtreler

Skechers Arch Fit ortopedik spor ayakkabı serisi, maksimum rahatlık ve üst düzey konfor sunuyor. Daha fazla rahatlık ararken şıklıktan taviz vermek istemeyenlerin seçimi olan spor ayakkabı, adımlarına mükemmel uyum sağlıyor. Gün boyu ayakta kalanlar, hayatın peşinden koşanlar, her adımlarında rahatlığa ihtiyaç duyanlar, Arch Fit ortopedik sneakers ile yalnızca şimdi hayata odaklanıyor. Rahatsız his, yorgunluk artık çok gerilerde kalıyor. Arch Fit ortopedik ayakkabı tüm gün seni taşıyor!

Arch Fit Ortopedik Ayakkabı Modelleri

 • Ayakkabılar Skechers Air- Cooled Memory Foam hafızalı iç taban sayesinde ayaklara tam destek verirken aynı zamanda nefes almasını sağlıyor.
 • Ayakkabı hassas programda, otomatik çamaşır makinelerinde yıkanabiliyor.
 • Çıkarılabilir destekleyici ayak yastıkları ayakların rahatlığını garanti altına alıyor. Dayanıklı yastıklama sistemi ile ayağın daha iyi yönlendirilmesi sağlanıyor.
 • Rahat ayakkabı olarak anılan seri, yürüyüş ayakkabısı, egzersiz için veya günlük ayakkabı olarak kullanılabiliyor.
 • Ortopedik Arch Fit modellerde yumuşak iç astar bulunduruyor.
 • Arch Fit ortopedik ayakkabı serin tutan ve nefes alan dokumalı panelleri ile  ayakların her an ideal ısıda kalmasına yardım ediyor.
 • Hem kadın hem de erkek ortoepedik ayakkabı modellerinde 4 cm topuk yüksekliği bulunuyor.

Ortopedik Ayakkabı Teknik Özellikleri

Arch Fit ortopedik ayakkabı serisi, ayak hastalıkları uzmanları (Podiatristler) tarafından tasarlanıyor. Podiatri sertifikalı ayak kemeri desteği, adımlarında mükemmeli hedefleyenleri memnun ediyor. İç taban formu 20 yılı aşkın sürede toplanan verilerle yaratıldı. Süreçte, 120.000’den fazla ayak şeklinin tarandığı biliniyor. Bu sayede her ayağa uyum sağlayan kusursuz tasarımlar, diğer modellerden ayrılıyor. Arch Fit ortopedik ayakkabı iç taban sayesinde, basış ile oluşan baskı ayak tabanına dağılıyor ve denge sağlanıyor. Sınırsız form koruma özelliği ile Skechers kalitesi patent almak için gün sayıyor.

Arch Fit Kadın Ortopedik Ayakkabı Modelleri

Ortopedik kadın ayakkabı modellerinin sıkıcı tasarımlarda olduğu günler artık çok geride kalıyor. Skechers, aynı veya kontrast renkte dış taban saran burun detayıyla estetik vadediyor. Ortopedik ayakkabıların yüzeyini saran ağ kumaş, kadın ayakkabı için şıklık ve rahatlığı aynı anda sağlıyor. Skechers logosu Arch Fit ortopedik ayakkabı üzerinde adeta parlayarak kombinlere kalitenin imzasını atıyor.

Arch Fit Erkek Ortopedik Ayakkabı Çeşitleri

Ortopedik erkek ayakkabı denince en şık ve modern ayakkabılar Arch Fit adıyla anılıyor. Desteklenen ayakların konforu ve modern stilin çekiciliği ile spor ayakkabılar, yürüyüşlerde ve günlük yaşamda tercih ediliyor. Bağcıklı modellerin yanında Arch Fit Banlin gibi kolaylıkla ayağa geçirilen tasarımlar da koleksiyonda dikkat çekiyor. Yürüyüş esnasında hafifliği ile ayaklarda varlığını unutturan tasarımlar, ayağın her bölgesini ideal oranda kavrayarak alışkanlık yaratıyor.

Neden Arch Fit Ortopedik Ayakkabı Modellerini Tercih Etmelisin?

 • Arch Fit ortopedik ayakkabı serisi hem kadın hem de erkek ayakkabılarda farklı renk ve modellerde çeşitler sunarak her zevke hitap ediyor.
 • Skechers’ın uzmanlarla işbirliği ortaya çıkan eser, kalitesinden şüphe edilmeyecek detaylarla donatılıyor. Podiatrist sertifikalı taban kemeri desteği kullanıcılardan tam not alıyor.
 • Sade tasarımlı modeller, minimalist şıklık hedefleyenlerin tercihi oluyor. Bu sayede spor ayakkabı, günlük ve sportif birçok farklı kombinle rahatlıkla giyiliyor.
 • Ayakkabılar, nefes alan iç tabanı ve dış kaplamaları sayesinde ayaklarda oluşan kötü kokunun, rahatsız eden sıcaklığın önüne geçiyor.
 • Yürüyüş ayakkabısı olarak da kullanılabilen Arch Fit serisi, günün her anında kullanıcılara eşlik edebiliyor. Ayağın tabanı, parmakları, topuk kısmı aynı konforu deneyimliyor.

Skechers Arch Fit, bir ortopedik ayakkabıdan estetikten daha fazlasını bekleyenlerin seçimi oluyor. Sağlıklı ayaklar, konforlu günler için tasarlanan Arch Fit ortopedik ayakkabı serisi modelleri, atletik, sportif tarzla dikkat çekerken, tasarım ayrıntılarıyla da adım kontrolünde destekçin olmaya hazırlanıyor. Dünyanın önde gelen spor markalarından Skechers’ın son teknolojisi onunla hayat buluyor. Sen de Arch Fit ortopedik ailesinin bir üyesi olmak için hemen ayakkabını seçebilir, sipariş verebilirsin.

Ortopedik Ayakkabı Nedir?

Ortopedik ayakkabı, ayakların daha rahat dolaşması ve ağrı çekmemesi için tasarlanır. Sert ve esnek olmayan kısıtlayıcı özellikteki ayakkabılar ile karıştırılmamalıdır. Bebeklikten itibaren ayak sağlığı için ortopedik ayakkabı kullanımı önerilmektedir. Sağlıklı ayak gelişimi için çocukluktan itibaren ayak sağlığı takibi çok önemlidir. Arch Fit ortopedik ayakkabı, estetikten daha fazlasını bekleyen insanların tercihi olabilecek nitelikler sunuyor. Düztaban problemi olanlara özellikle ortopedik ayakkabı önerilir. Siz de ayak sağlığınız için hemen şimdi ortopedik ayakkabıları inceleyebilir, kampanyalardan yararlanabilirsiniz!

Ortopedik Ayakkabı Fiyatları

Ortopedik ayakkabı fiyatları modele ve çeşide göre farklılık göstermektedir. Yürüyüş için olan ortopedik ayakkbılar pahallı iken daha klasik modeller daha uygun olabilmektedir. Skechers Arch Fit ortopedik ayakkabı modelleri ise dönem dönem indirime girmektedir. İndirim dönemlerini takip ederek, arch fit modellerini daha uygun fiyata alabilirsiniz.

Ortopedik Ayakkabı Ne İşe Yarar?

 • Burnu darve topuklu olmadığı için ayak ağrıtmaz.
 • Ayak içi boşluğu size göre ayaralanır olduğu için rahat etmenizi sağlar.
 • Tabanları kaygan değildir, bu yüzden tabanları deforme olmaz.
 • Ayak sağlığı için bebeklikten beri önerilen ayakkabı çeşididir.
 • Ortopedik ayakkabılar, ayak mantarı oluşumunu engeller.
 • Bebeklerde doğru basmayı destekleyen ortopedik ayakkabılar, özellikle aileler tarafından tercih edilir.

Ortopedik ayakkabı modelleri arasında yer alan Arch Fit ile şıklığı ve rahatlığı yakala! En ortopedik ayakkabı modelleri için hemen şimdi bakın!

back to top
Filtreler