Cinsiyet
Renk
Beden
Ürün Detayı
Fiyata göre filtrele

Skechers Arch Fit (19 Ürün)

Filtreler

Skechers Arch Fit spor ayakkabı serisi, maksimum rahatlık ve üst düzey konfor sunuyor. Daha fazla rahatlık ararken şıklıktan taviz vermek istemeyenlerin seçimi olan spor ayakkabı, adımlarına mükemmel uyum sağlıyor. Gün boyu ayakta kalanlar, hayatın peşinden koşanlar, her adımlarında rahatlığa ihtiyaç duyanlar, Arch Fit sneakers ile yalnızca şimdi hayata odaklanıyor. Rahatsız his, yorgunluk artık çok gerilerde kalıyor. Arch Fit ayakkabı tüm gün seni taşıyor!

Arch Fit Ortopedik Ayakkabı Tasarımı ile Dikkat Çekiyor

 • Ayakkabılar Skechers Air- Cooled Memory Foam hafızalı iç taban sayesinde ayaklara tam destek verirken aynı zamanda nefes almasını sağlıyor.
 • Ayakkabı hassas programda, otomatik çamaşır makinelerinde yıkanabiliyor.
 • Çıkarılabilir destekleyici ayak yastıkları ayakların rahatlığını garanti altına alıyor. Dayanıklı yastıklama sistemi ile ayağın daha iyi yönlendirilmesi sağlanıyor.
 • Rahat ayakkabı olarak anılan seri, yürüyüş ayakkabısı, egzersiz için veya günlük ayakkabı olarak kullanılabiliyor.
 • Yumuşak iç astar bulunduruyor.
 • Serin tutan ve nefes alan dokumalı paneller, ayakların her an ideal ısıda kalmasına yardım ediyor.
 • Hem kadın hem de erkek ayakkabı modellerinde 4 cm topuk yüksekliği bulunuyor.

Ortopedik Ayakkabı Teknik Özellikleri

Arch Fit serisi, ayak hastalıkları uzmanları (Podiatristler) tarafından tasarlanıyor. Podiatri sertifikalı ayak kemeri desteği, adımlarında mükemmeli hedefleyenleri memnun ediyor. İç taban formu 20 yılı aşkın sürede toplanan verilerle yaratıldı. Süreçte, 120.000’den fazla ayak şeklinin tarandığı biliniyor. Bu sayede her ayağa uyum sağlayan kusursuz tasarımlar, diğer modellerden ayrılıyor. Arch Fit iç taban sayesinde, basış ile oluşan baskı ayak tabanına dağılıyor ve denge sağlanıyor. Sınırsız form koruma özelliği ile Skechers kalitesi patent almak için gün sayıyor.

Arch Fit Kadın Ayakkabı Modelleri

Ortopedik kadın ayakkabı modellerinin sıkıcı tasarımlarda olduğu günler artık çok geride kalıyor. Skechers, aynı veya kontrast renkte dış taban saran burun detayıyla estetik vadediyor. Ayakkabıların yüzeyini saran ağ kumaş, kadın ayakkabı için şıklık ve rahatlığı aynı anda sağlıyor. Skechers logosu Arch Fit bayan ayakkabı üzerinde adeta parlayarak kombinlere kalitenin imzasını atıyor.

Arch Fit Erkek Ayakkabı Çeşitleri

Ortopedik erkek ayakkabı denince en şık ve modern ayakkabılar Arch Fit adıyla anılıyor. Desteklenen ayakların konforu ve modern stilin çekiciliği ile spor ayakkabılar, yürüyüşlerde ve günlük yaşamda tercih ediliyor. Bağcıklı modellerin yanında Arch Fit Banlin gibi kolaylıkla ayağa geçirilen tasarımlar da koleksiyonda dikkat çekiyor. Yürüyüş esnasında hafifliği ile ayaklarda varlığını unutturan tasarımlar, ayağın her bölgesini ideal oranda kavrayarak alışkanlık yaratıyor.

Neden Arch Fit Ayakkabı Modellerini Tercih Etmelisin?

 • Arch Fit ortopedik ayakkabı serisi hem kadın hem de erkek ayakkabılarda farklı renk ve modellerde çeşitler sunarak her zevke hitap ediyor.
 • Skechers’ın uzmanlarla işbirliği ortaya çıkan eser, kalitesinden şüphe edilmeyecek detaylarla donatılıyor. Podiatrist sertifikalı taban kemeri desteği kullanıcılardan tam not alıyor.
 • Sade tasarımlı modeller, minimalist şıklık hedefleyenlerin tercihi oluyor. Bu sayede spor ayakkabı, günlük ve sportif birçok farklı kombinle rahatlıkla giyiliyor.
 • Ayakkabılar, nefes alan iç tabanı ve dış kaplamaları sayesinde ayaklarda oluşan kötü kokunun, rahatsız eden sıcaklığın önüne geçiyor.
 • Yürüyüş ayakkabısı olarak da kullanılabilen Arch Fit serisi, günün her anında kullanıcılara eşlik edebiliyor. Ayağın tabanı, parmakları, topuk kısmı aynı konforu deneyimliyor.

Skechers Arch Fit, bir ayakkabıdan estetikten daha fazlasını bekleyenlerin seçimi oluyor. Sağlıklı ayaklar, konforlu günler için tasarlanan Arch Fit ayakkabı serisi modelleri, atletik, sportif tarzla dikkat çekerken, tasarım ayrıntılarıyla da adım kontrolünde destekçin olmaya hazırlanıyor. Dünyanın önde gelen spor markalarından Skechers’ın son teknolojisi onunla hayat buluyor. Sen de Arch Fit ailesinin bir üyesi olmak için hemen ayakkabını seçebilir, sipariş verebilirsin.

back to top
Filtreler