Cinsiyet
Renk
Beden
Ürün Detayı
Fiyata göre filtrele

Arch Fit Ortopedik Ayakkabı (22 Ürün)

Filtreler

Skechers Arch Fit ortopedik spor ayakkabı serisi, maksimum rahatlık ve üst düzey konfor sunuyor. Daha fazla rahatlık ararken şıklıktan taviz vermek istemeyenlerin seçimi olan spor ayakkabı, adımlarına mükemmel uyum sağlıyor. Gün boyu ayakta kalanlar, hayatın peşinden koşanlar, her adımlarında rahatlığa ihtiyaç duyanlar, Arch Fit ortopedik sneakers ile yalnızca şimdi hayata odaklanıyor. Rahatsız his, yorgunluk artık çok gerilerde kalıyor. Rahat ayakların tüm gün seni konforla taşıyor!

Arch Fit Ortopedik Ayakkabı Modelleri

 • Ayakkabılar Skechers Air- Cooled Memory Foam hafızalı iç taban sayesinde ayaklara tam destek verirken aynı zamanda nefes almasını sağlıyor.
 • Ayakkabı hassas programda, otomatik çamaşır makinelerinde yıkanabiliyor.
 • Çıkarılabilir destekleyici ayak yastıkları ayakların rahatlığını garanti altına alıyor. Dayanıklı yastıklama sistemi ile ayağın daha iyi yönlendirilmesi sağlanıyor.
 • Rahat ayakkabı olarak anılan seri, yürüyüş ayakkabısı, egzersiz için veya günlük ayakkabı olarak kullanılabiliyor.
 • Modellerde yumuşak iç astar bulunduruyor.
 • Serin tutan ve nefes alan dokumalı panelleri ile  ayakların her an ideal ısıda kalmasına yardım ediyor.
 • Hem kadın hem de erkek ortoepedik ayakkabı modellerinde 4 cm topuk yüksekliği bulunuyor.

Ortopedik Ayakkabı Fiyatları

Fiyatlar, modele ve çeşide göre farklılık gösteriyor. Yürüyüş için olan modeller, birçok markada pahallıyken daha klasik modeller daha uygun fiyatlarla alıcı bulabiliyor Skechers Arch Fit modelleri ise dönem dönem indirime giriyor, uygun fiyatlarla alıcılarla buluşuyor. İndirim dönemlerini takip ederek, Arch Fit modellerini daha uygun fiyata alabilirsin.

Ortopedik Ayakkabı Teknik Özellikleri

Arch Fit serisi, ayak hastalıkları uzmanları (Podiatristler) tarafından tasarlanıyor. Podiatri sertifikalı ayak kemeri desteği, adımlarında mükemmeli hedefleyenleri memnun ediyor. İç taban formu 20 yılı aşkın sürede toplanan verilerle yaratıldı. Süreçte, 120.000’den fazla ayak şeklinin tarandığı biliniyor. Bu sayede her ayağa uyum sağlayan kusursuz tasarımlar, diğer modellerden ayrılıyor.

Ortopedik Ayakkabı Tabanı 

Arch Fit ortopedik taban sayesinde, basış ile oluşan baskı ayak tabanına dağılıyor ve denge sağlanıyor. Sınırsız form koruma özelliği ile Skechers kalitesi patent almak için gün sayıyor. Sen de ortopedik ayakkabı tabanı arayışındaysan Skechers Arch Fit serisini inceleyebilir, tabanlarda rahatlığı kalite ile deneyimleyebilirsin.

Arch Fit Kadın Ortopedik Ayakkabı Modelleri

Ortopedik kadın ayakkabı modellerinin sıkıcı tasarımlarda olduğu günler artık çok geride kalıyor. Skechers, aynı veya kontrast renkte dış taban saran burun detayıyla estetik vadediyor. Ayakkabıların yüzeyini saran ağ kumaş, kadın ayakkabı için şıklık ve rahatlığı aynı anda sağlıyor. Skechers logosu model üzerinde adeta parlayarak kombinlere kalitenin imzasını atıyor.

Arch Fit Erkek Ortopedik Ayakkabı Çeşitleri

Ortopedik erkek ayakkabı denince en şık ve modern ayakkabılar Arch Fit adıyla anılıyor. Desteklenen ayakların konforu ve modern stilin çekiciliği ile spor ayakkabılar, yürüyüşlerde ve günlük yaşamda tercih ediliyor. Bağcıklı modellerin yanında Arch Fit Banlin gibi kolaylıkla ayağa geçirilen tasarımlar da koleksiyonda dikkat çekiyor. Yürüyüş esnasında hafifliği ile ayaklarda varlığını unutturan tasarımlar, ayağın her bölgesini ideal oranda kavrayarak alışkanlık yaratıyor.

Neden Arch Fit Modellerini Tercih Etmelisin?

 • Arch Fit serisi hem kadın hem de erkek ayakkabılarda farklı renk ve modellerde çeşitler sunarak her zevke hitap ediyor.
 • Skechers’ın uzmanlarla işbirliği ortaya çıkan eser, kalitesinden şüphe edilmeyecek detaylarla donatılıyor. Podiatrist sertifikalı taban kemeri desteği kullanıcılardan tam not alıyor.
 • Sade tasarımlı modeller, minimalist şıklık hedefleyenlerin tercihi oluyor. Bu sayede spor ayakkabı, günlük ve sportif birçok farklı kombinle rahatlıkla giyiliyor.
 • Ayakkabılar, nefes alan iç tabanı ve dış kaplamaları sayesinde ayaklarda oluşan kötü kokunun, rahatsız eden sıcaklığın önüne geçiyor.
 • Yürüyüş ayakkabısı olarak da kullanılabilen Arch Fit serisi, günün her anında kullanıcılara eşlik edebiliyor. Ayağın tabanı, parmakları, topuk kısmı aynı konforu deneyimliyor.

Skechers Arch Fit, bir ayakkabıdan estetikten daha fazlasını bekleyenlerin seçimi oluyor. Sağlıklı ayaklar, konforlu günler için tasarlanan Arch Fit serisi modelleri, atletik, sportif tarzla dikkat çekerken, tasarım ayrıntılarıyla da adım kontrolünde destekçin olmaya hazırlanıyor. Dünyanın önde gelen spor markalarından Skechers’ın son teknolojisi onunla hayat buluyor. Sen de Arch Fit ailesinin bir üyesi olmak için hemen ayakkabını seçebilir, sipariş verebilirsin.

Ortopedik Ayakkabı Nedir?

Ayakların daha rahat dolaşması ve ağrı çekmemesi için tasarlanıyor. Sert ve esnek olmayan kısıtlayıcı özellikteki ayakkabılar ile karıştırılmaması gerekiyor. Bebeklikten itibaren ayak sağlığı için kullanımı önerilen modeller, sağlıklı ayak gelişimi için gerekli görülüyor. Modeller, estetikten daha fazlasını bekleyen insanların tercihi olabilecek nitelikler sunuyor. Düztaban problemi olanlara özellikle ortopedik ürünler tavsiye ediliyor. 

Ortopedik Ayakkabı Ne İşe Yarar?

 • Burnu dar ve topuklu olmadığı için ayak ağrıtmıyor.
 • Ayak içi boşluğu sana göre ayarlanıyor, bu sayede rahat etmeni sağlıyor.
 • Tabanları kaygan olmuyor. 
 • Dayanıklı modeller uzun ömür vadediyor.
 • Ayak tabanı sorunlarında, sağlık için bebeklikten itibaren kullanımı öneriliyor. 
 • Bebeklerde doğru basmayı destekleyen tasarımlar, özellikle aileler tarafından tercih ediliyor. 

Arch Fit ile şıklığı ve rahatlığı yakala! Hemen sipariş vererek sen de Skechers ürünleriyle konforu deneyimleyebilirsin. Ayak sağlığın için modelleri inceleyebilir, kampanyalardan yararlanabilirsin!

back to top
Filtreler