Cinsiyet
Renk
Beden
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Koleksiyon
Fiyata göre filtrele

Kız Çocuk Işıklı Ayakkabı (34 Ürün)

Filtreler

Işıklı yeni nesil spor ayakkabılar hem kız hem de erkek çocuklarının sevgilisi oluyor. Rengarenk çeşitleri ve eğlenceli görünümleri ile çocukların düşlerini süsleyen ışıklı ayakkabılar, yürürken, oyun oynarken, dans ederken çocuklara renkli bir stil vadediyor. Sıradan spor ayakkabılar gibi, günün her anında rahatlıkla giyilebilen modeller, eteklerin, pantolon ve elbiselerin altına giyilebiliyor. Işıkların daha net görünebilmesi için ise gece veya kapalı alanlarda giyilmeleri daha çok tercih ediliyor. Skechers, dünyanın en sevilen spor ayakkabılarını üretirken ışıklı ayakkabı trendini de görmezden gelmiyor. Son teknoloji ile donatılan, rahat spor ayakkabılar ışıklı çeşitleriyle Skechers koleksiyonunda ışıl ışıl parlıyor. Sen de çocukların için Skechers ışıklı ayakkabı modellerini alabilirsin. Öncesinde ışıklı ayakkabıları daha yakından tanımak ister misin?

Işıklı Ayakkabı Nedir?

Işıklı ayakkabı adını tabanlarına yerleştirilen panellerden alıyor. Işıkların bulunduğu yan ve arka taban üzerinden renkler çevreyi aydınlatıyor. Mor, mavi, kırmızı, yeşil veya beyaz ışıklar bulunduran ayakkabılar, 90’lı yıllardan bu yana çocuk koleksiyonlarını süslüyor. 90’larda yalnızca birkaç markanın ürettiği ışıklı modeller, bugün en iyi ayakkabı markalarının koleksiyonlarında yer alıyor. Ayak hareketlerine senkronize olarak yanıp sönen ışıklar, çocukların adımlarını takip ediyor. Böylece yürürken, oyun oynarken, dans ederken, ortaya eğlenceli görüntüler çıkıyor. Hem kız hem de erkek çocuklar için ışıklı çeşitler, spor ayakkabılar arasında bulunuyor.

Her Çocuğun Hayali Işıklı Kız Çocuk Ayakkabı Modelleri

 • Işıklı ayakkabılar pilli veya şarj edilebilir özellikli olabiliyor.
 • Işıkların sürekli veya yanıp söner özellikli olması modele göre değişiyor. Bazı ayakkabıların ışık renkleri seçilebiliyor.
 • Bazı ayakkabının ışıklarını kapatma özelliği bulunmasa da, çoğunlukla modelde on/off tuşu yer alıyor. Böylece gündüzleri ayakkabının ışıkları kapanarak sıradan bir ayakkabı gibi  kullanılabiliyor ve pilden tasarruf ediliyor.
 • Işıklı ayakkabıların ayağa herhangi bir zararı veya rahatsızlığı söz konusu olmuyor. Ayakkabı şarj edilebilir özellikliyse ayaktan çıkarıldıktan sonra kabloya takılarak şarjı gerçekleştiriliyor. Ortalama 4-6 saat arasında şarj olan ayakkabılar, birkaç saat ışık saçabiliyor.
 • Işığın tabanın hangi yüzüne konumlandırıldığı modele göre değişiyor. Kimi ayakkabıların sadece topuğu ışık saçarken kimilerinin tüm tabanında led paneller yer alıyor. Led ışıklar uzun ömürlü kullanım vadediyor.  
 • Flash ışık, sabit ışık, renkli veya beyaz ışık alternatifleri çocuklara çeşit sunuyor.

Skechers Işıklı Ayakkabıların Özellikleri

Skechers, ışıklı ayakkabılarında, diğer çocuk ayakkabılarında var olan teknolojiler, ışıklara eşlik ediyor. Böylece ebeveynler çocukları için yalnızca eğlenceli bir ayakkabı almamış, aynı zamanda onlara konfor sağlayan bir model seçmiş oluyor. Kız çocuk ayakkabılarında ışıkların yanında, ışığın daha ilgi çekici olmasını sağlayan parıltılı kaplamalar da bulunuyor. Renkli dikişler sayayı çocuklar için daha ilgi çekici kılıyor. Kolay giyilen çocuk ayakkabıları, sportif görünümü ile rahatlığı garanti altına alıyor. Elastik bağcıklara cırt cırt bant eşlik ediyor. Yastıklı iç taban, darbeyi azaltan orta taban, gelişim çağındaki çocukların ayaklarının hareket halinde bile rahat etmesine yardımcı oluyor. Hava yastığı kapsülleri esneklik ve destek vadediyor. Çocukların adımlarıyla hareketlenen ışıklar yanıp sönüyor, bazı Skechers ışıklı çocuk ayakkabılarının ise on/off düğmesi sayesinde ışığı açıp kapanabiliyor. Renk değiştiren taban ışıkları Skechers modellerinde 11 farklı ışık seçeneğine kadar alternatif sunuyor. Son teknoloji ışıklı ayakkabılarda tam kontrol, ayakkabının kolay ulaşılabilir dil alanından sağlanıyor. Alev kırmızısından buz mavisine, mordan fosforlu yeşile kadar farklı renkler, çocukların seçimi ile geceyi aydınlatıyor. Çocuklar yedi rengin gökkuşağı dansını veya hızlı hareketle patla ve parla formunu görebiliyor. Tam gösteri opsiyonunda ise renkler önce yavaş sonra iki hızlı sırayla hareket ediyor. 5-6 saat boyunca durmadan yanabilen son teknoloji Skechers ayakkabılar, eğlencenin tam karşılığını veriyor. Üstelik bazı ışıklı ayakkabı modellerini yalnız çocuklar değil, kadınlar da giyebiliyor. Uygun ayak numarası alternatifleri modellerin bazılarında yer alıyor. 

Skechers Işıklı Ayakkabı Kullanmanın Faydaları

Skechers ayakkabılar sundukları farklı ışık özellikleriyle eğlencenin zirvesini işaret ediyor. Ancak ayakkabıların tek faydası bunlarla sınırlı değil. İşte Skechers ışıklı ayakkabıların diğer özellikleri:

 • Hem Skechers kız çocuk spor ayakkabı hem de erkek çocuk spor ayakkabı seçenekleri, sağlam yer tutuş vadeden tabanlarla donatılıyor. Bu tabanlar, çocukların yere düşme ve denge sorunu yaşama ihtimallerini en aza indiriyor. Işıklar da çocukların adım takibini kolaylaştırıyor.
 • Darbe etkisini azaltan orta taban, rahatlık sunuyor. Ani hareketlerde tampon görevi gören ayakkabılar, ayakları sert şoklardan koruyor.
 • Işıklı ayakkabılarda kullanılan hafif, yumuşak kumaşlar ve ışıklar çocukların ayaklarına ekstra ağırlık vermiyor.
 • Işıklı ayakkabılarda çocuk sağlığına zararlı malzemeler kullanılmıyor.
 • Kolay giyilebilen kız çocuk spor ayakkabı modelleri, giyip çıkarırken zahmeti azaltıyor.

Son Moda: Işıklı Beyaz Spor Ayakkabı

Işıklı spor ayakkabıların yeniden moda olması ile modellerin kendi trendleri de vitrine çıkıyor. Pembe ve gümüş renkler çocuk spor ayakkabılarda bolca kullanılırken, beyaz, sade tasarımlı ve ışıklı ayakkabılar da yoğun talep görüyor. Beyaz rengin sadeliği ve renkli ışığı daha dikkat çekici kılma özelliği sayesinde çocuklar bu modellere ilgi gösteriyor. Pilli ayakkabılardansa, şarjlı modeller günümüz teknolojisine daha uygun görülüyor. Birçok kullanıcı şarjlı ayakkabıları çocukları için tercih ediyor. Işıklı ayakkabılar, sportif kıyafetlerle kombinlenebiliyor. Çocuklara eşofman takım, denim bir pantolon ve tişörtle rahatlıkla ışıklı ayakkabı giydirebilirsin. Hatta okul üniformaları bile ışıklı ayakkabılarla tamamlanıyor. Işıklar zaten yeterince dikkat çekici ve renkli olduğu için ışıklı ayakkabıların üstüne sade kıyafetler tercih edebilirsin. Çocuklar simsiyah bir sweatshirt, eşofman giyse dahi renkli ışıklı ayakkabılarla ilgi odağı olabiliyor. Kombinin yıldızı olan ayakkabıları şık kılmak için ekstra bir çaba gerekmiyor.

Işıklı Ayakkabılar Nasıl Şarj Edilir?

Işıklı ayakkabılar, üzerinde genellikle bir USB port bulunduruyor. Port üzerine takılan uyumlu bir şarj kablosu ile ayakkabıların şarjı gerçekleşiyor. Tıpkı bir telefon şarj eder gibi, kısa sürede ayakkabıların da bataryasını doldurabilirsin. Pilli modellerin ise gücü tükendiğinde yeniden pil takılabiliyor. Skechers’ın tüm ışıklı ayakkabıları yeniden şarj edilebilir batarya bulundurarak kullanıcıları pil değiştirme zahmetinden kurtarıyor.

Işıklı Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Işıklı ayakkabıların kendi güç devresi olduğu için nasıl temizlendiği merak konusu oluyor. Işıklı ayakkabıları temizlemek için Skechers ayakkabı temizleyici spreyi kullanabilirsin. Bir bez yardımıyla sprey sıkılan yüzeyi silerek temizleyebilirsin, ayakkabı içinde koku oluşması durumunda ise Skecher koku giderici sprey kullanarak kötü kokulara veda edebilirsin. Işıklı ayakkabıları asla çamaşır makinesinde yıkamamalısın. 

Işıklı Kız Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

Işıklı ayakkabıların farklı fiyat skalalarında alternatifleri bulunuyor. Çeşitler arasından seçim yaparken ayakkabının konfor sağlayan detaylarına, teknolojilerine, taban sistemine, iç yastıklamalarına bakmalısın. Ayakkabıların dayanıklılığı, nefes alabilir materyalleri de seçim esnasında bakılması gereken noktaları oluşturuyor. Kız ve erkek çocuk spor ayakkabı çeşitleri, çocukların yürüyüşleri, oyunları esnasında onların hareketlerine tam uyum sağlamakla görevli oluyor. Yanlış bir ayakkabı seçtiğinde çocuğun rahat etmediğini görebilirsin. Özetle, ışıklı ayakkabıların ışıkları temel değil, ek özellik olmalı… Seçim esnasında ışıklardan daha fazlasını aramalısın. Işıklı her ayakkabı birbirinin aynı değil. Ayakkabıları seçerken teknolojilerini inceleyebilir ve seçim yapabilirsin. Seçiminin son aşamasında dilersen fiyatları değerlendirebilir ve ihtiyacını karşılayan modeller arasından bütçene en uygun olanı alabilirsin.

Skechers, ışıklı çocuk ayakkabıları, renkli ışıkları, kaliteli materyalleri, özel taban teknolojileri ve ayak destekleri ile ebeveynlere güven veriyor. Çocukların da beğenisini kazanan rengarenk modeller, farklı çeşitleri ile vitrinleri süslüyor. Sen de çocuğunun ayak numarasına, beğenisine ve konfor arayışına en uygun çocuk ayakkabıları Skechers modelleri arasında bulabilirsin. Işıklı çocuk ayakkabılarını hemen Skechers.com.tr aracılığıyla sipariş verebilir, 200 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanından faydalanabilir, ödemeyi peşin fiyatına 2 taksit ile gerçekleştirebilirsin. Skechers ayakkabıları almak için Skechers mağazalarını da tercih edebilirsin. Sen de çocukların hem şıklığını hem de rahatını sağlayacak modelleri hemen al!

back to top
Filtreler