Işıklı Kız Çocuk Ayakkabı

(100 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Özel Günler
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Ağırlık
Fiyata Göre
Beden
(31)
(32)
(29)
(24)
(21)
(35)
(36)
(35)
(36)
(51)
(63)
(59)
(1)
(38)
(37)
Cinsiyet
(67)
(33)
Renk
(2)
(8)
(10)
(15)
(3)
(2)
(14)
(14)
(18)
(12)
(1)
(1)
Ürün Çeşidi
(14)
(5)
(61)
(1)
(19)
Ürün Detayı
(84)
(4)
(2)
(6)
(4)
(100)
(89)
Özel Günler
(32)
(19)
(18)
Ürün Teknolojisi
(2)
(2)
Koleksiyon
(1)
(8)
(1)
(1)
(1)
(11)
(2)
(1)
(2)
(1)
(2)
(1)
(2)
(3)
(1)
(1)
(5)
(5)
(4)
(9)
(11)
(5)
(9)
(2)
(2)
(2)
(4)
(3)
Ağırlık
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(2)
(3)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Yeni nesil ledli ayakkabılar hem kız hem de erkek çocuklarının sevgilisi oluyor. Rengarenk çeşitleri ve eğlenceli görünümleri ile çocukların düşlerini süsleyen ışıklı kız çocuk ayakkabılar, yürürken, oyun oynarken, dans ederken çocuklara renkli bir stil vadediyor. Sıradan modeller gibi, günün her anında rahatlıkla giyilebilen tasarımlar; eteklerin, pantolon ve elbiselerin altına giyilebiliyor. Kız çocuk ışıklı ayakkabılardaki parlak bölümlerin daha net görünebilmesi için ise gece veya kapalı alanlarda giyilmeleri daha çok tercih ediliyor. Skechers, dünyanın en sevilen kız çocuk ışıklı  spor ayakkabılarını üretirken trendleri de görmezden gelmiyor, hatta onlara yön veriyor. Son teknoloji ile donatılan, rahat spor ayakkabılar led sistemli çeşitleriyle Skechers koleksiyonunda ışıl ışıl parlıyor. Sen de çocukların için Skechers kız çocuk ışıklı ayakkabı modellerini alabilirsin. Öncesinde tasarımları daha yakından tanımak ister misin?

Kız Çocuk Işıklı Ayakkabı Nedir?

Kız çocuk ışıklı ayakkabı adını tabanlarına yerleştirilen panellerden alıyor. Ledlerin bulunduğu yan ve arka taban üzerinden renkler çevreyi aydınlatıyor. Mor, mavi, kırmızı, yeşil veya beyaz led ampuller bulunduran ayakkabılar, 90’lı yıllardan bu yana çocuk koleksiyonlarını süslüyor. 90’larda yalnızca birkaç markanın ürettiği kız çocuk ışıklı ayakkabı modelleri, bugün en iyi ayakkabı markalarının koleksiyonlarında yer alıyor. Ayak hareketlerine senkronize olarak yanıp sönen tasarımlar, çocukların adımlarını takip ediyor. Böylece yürürken, oyun oynarken, dans ederken, ortaya eğlenceli görüntüler çıkıyor. 

Işıklı Kız Çocuk Ayakkabı Modelleri

 • Işıklı kız çocuk ayakkabıları pilli veya şarj edilebilir özellikli olabiliyor.
 • Ledlerin sürekli veya yanıp söner özellikli olması modele göre değişiyor. Bazı ayakkabıların led renkleri seçilebiliyor.
 • Kimi modellerde kız çocuk ışıklı ayakkabıların ampullerini kapatma özelliği bulunmasa da, çoğunlukla modelde on/off tuşu yer alıyor. Böylece gündüzleri ayakkabı kapanarak sıradan bir model gibi kullanılabiliyor ve pilden tasarruf ediliyor.
 • Kız çocuk ışıklı ayakkabıların ayağa herhangi bir zararı veya rahatsızlığı söz konusu olmuyor. Ayakkabı şarj edilebilir özellikliyse ayaktan çıkarıldıktan sonra kabloya takılarak şarjı gerçekleştiriliyor. Ortalama 4-6 saat arasında şarj olan ayakkabılar, birkaç saat parlaklık saçabiliyor.
 • Led sistemin tabanın hangi yüzüne konumlandırıldığı modele göre değişiyor. Kimi ayakkabıların sadece topuğunda yer alırken kimilerinin tüm tabanında led paneller bulunuyor. Led sistem, uzun ömürlü kullanım vadediyor.  
 • Flash, sabit, renkli veya beyaz ampul alternatifleri çocuklara çeşit sunuyor.

Işıklı Kız Çocuk Ayakkabı Fiyatları

Işıklı kız çocuk ayakkabıların farklı fiyat skalalarında alternatifleri bulunuyor. Çeşitler arasından seçim yaparken ayakkabının konfor sağlayan detaylarına, teknolojilerine, taban sistemine, iç yastıklamalarına bakmalısın. Ayakkabıların dayanıklılığı, nefes alabilir materyalleri de seçim esnasında bakılması gereken noktaları oluşturuyor. Kız ve erkek çocuk spor ayakkabı çeşitleri, çocukların yürüyüşleri, oyunları esnasında onların hareketlerine tam uyum sağlamakla görevli oluyor. Yanlış bir ayakkabı seçtiğinde çocuğun rahat etmediğini görebilirsin. Özetle, kız çocuk ışıklı ayakkabıların led ampulleri, parlaması temel değil, ek özellik olmalı… Seçim esnasında eğleceli tasarımdan daha fazlasını aramalısın. Parlayan her ayakkabı birbirinin aynı değil. Modelleri seçerken teknolojilerini inceleyebilir ve seçim yapabilirsin. Seçiminin son aşamasında dilersen kız çocuk ışıklı ayakkabı fiyatları ve seçeneklerini değerlendirebilir, ihtiyacını karşılayan modeller arasından bütçene en uygun olanı alabilirsin.

Skechers Kız Çocuk Işıklı Ayakkabı 

Skechers ayakkabılar sundukları farklı parlama özellikleriyle eğlencenin zirvesini işaret ediyor. Ancak ayakkabıların tek faydası bunlarla sınırlı değil. İşte Skechers kız çocuk ışıklı ayakkabıların diğer özellikleri:

 • Hem Skechers kız çocuk ışıklı spor ayakkabı hem de erkek çocuk spor ayakkabı seçenekleri, sağlam yer tutuş vadeden tabanlarla donatılıyor. Bu tabanlar, çocukların yere düşme ve denge sorunu yaşama ihtimallerini en aza indiriyor. Ledler de çocukların adım takibini kolaylaştırıyor.
 • Darbe etkisini azaltan orta taban, rahatlık sunuyor. Ani hareketlerde tampon görevi gören ayakkabılar, ayakları sert şoklardan koruyor.
 • Modellerde kullanılan hafif, yumuşak kumaşlar ve led sistemler çocukların ayaklarına ekstra ağırlık vermiyor.
 • Kız çocuk terlik ve ayakkabı ürünlerde çocuk sağlığına zararlı malzemeler kullanılmıyor.
 • Kolay giyilebilen kız çocuk spor ayakkabı modelleri, giyip çıkarırken zahmeti azaltıyor.

Işıklı Kız Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı

Işıklı kız çocuk spor ayakkabıların yeniden moda olması ile modellerin kendi trendleri de vitrine çıkıyor. Pembe ve gümüş renkler kız çocuk ışıklı spor ayakkabılarda bolca kullanılırken, beyaz, sade tasarımlı modeller yoğun talep görüyor. Beyaz rengin sadeliği ve renkli ledleri daha dikkat çekici kılma özelliği sayesinde çocuklar bu modellere ilgi gösteriyor. Pilli ayakkabılardansa, şarjlı modeller günümüz teknolojisine daha uygun görülüyor. Birçok kullanıcı şarjlı ayakkabıları çocukları için tercih ediyor. Işıklı kız çocuk ayakkabılar, sportif kıyafetlerle kombinlenebiliyor. Çocuklara eşofman takım, denim bir pantolon ve tişörtle rahatlıkla eğlenceli tasarımları giydirebilirsin. Hatta okul üniformaları bile ışıklı kız çocuk ayakkabılarla tamamlanıyor. Ledler zaten yeterince dikkat çekici ve renkli olduğu için onların üstüne sade kıyafetler tercih edebilirsin. Çocuklar simsiyah bir sweatshirt, eşofman giyse dahi renkli ışıklı kız çocuk ayakkabılarıyla ilgi odağı olabiliyor. Kombinin yıldızı olan modelleri şık kılmak için ekstra bir çaba gerekmiyor. Işıklı kız çocuk spor ayakkabılar, birbirinden şık çocuk sırt çantası modelleriye kombinlenerek takım oluşturulabiliyor. 

Kız Çocuk Işıklı Ayakkabı Özellikleri Nelerdir?

Skechers, kız çocuk ışıklı ayakkabılarında, diğer çocuk ayakkabılarında var olan teknolojiler tasarımlara eşlik ediyor. Böylece ebeveynler çocukları için yalnızca eğlenceli bir model almamış, aynı zamanda onlara konfor sağlayan bir tasarım seçmiş oluyor. Kız çocuk ışıklı ayakkabılarda eğlenceli ledlerin yanında, parıltılı kaplamalar da bulunuyor. Renkli dikişler sayayı çocuklar için daha ilgi çekici kılıyor. Kolay giyilen kız çocuk ışıklı ayakkabıları, sportif görünümü ile rahatlığı garanti altına alıyor. Elastik bağcıklara cırt cırt bant eşlik ediyor. Yastıklı iç taban, darbeyi azaltan orta taban, gelişim çağındaki çocukların ayaklarının hareket halinde bile rahat etmesine yardımcı oluyor. Hava yastığı kapsülleri esneklik ve destek vadediyor. Çocukların adımlarıyla hareketlenen ledler yanıp sönüyor, bazı Skechers ışıklı kız çocuk ayakkabıları ise on/off düğmesi sayesinde açıp kapanabiliyor. Renk değiştiren taban ampulleri Skechers modellerinde 11 farklı parlama seçeneğine kadar alternatif sunuyor. Son teknoloji kız çocuk ışıklı ayakkabılarda tam kontrol, ayakkabının kolay ulaşılabilir dil alanından sağlanıyor. Alev kırmızısından buz mavisine, mordan fosforlu yeşile kadar farklı renkler, çocukların seçimi ile geceyi aydınlatıyor. Çocuklar yedi rengin gökkuşağı dansını veya hızlı hareketle patla ve parla formunu görebiliyor. Tam gösteri opsiyonunda ise renkler önce yavaş sonra iki hızlı sırayla hareket ediyor. 5-6 saat boyunca durmadan yanabilen son teknoloji Skechers ayakkabılar, eğlencenin tam karşılığını veriyor. Üstelik bazı kız çocuk ışıklı ayakkabı modellerini yalnız çocuklar değil, kadınlar da giyebiliyor. Uygun ayak numarası alternatifleri modellerin bazılarında yer alıyor. 

Kız Çocuk Işıklı Ayakkabılar Nasıl Şarj Edilir?

Işıklı kız çocuk ayakkabılar, üzerinde genellikle bir USB port bulunduruyor. Port üzerine takılan uyumlu bir şarj kablosu ile ayakkabıların şarjı gerçekleşiyor. Tıpkı bir telefon şarj eder gibi, kısa sürede ayakkabıların da bataryasını doldurabilirsin. Pilli modellerin ise gücü tükendiğinde yeniden pil takılabiliyor. Skechers’ın tüm kız çocuk ışıklı ayakkabıları yeniden şarj edilebilir batarya bulundurarak kullanıcıları pil değiştirme zahmetinden kurtarıyor.

Kız Çocuk Işıklı Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Işıklı kız çocuk ayakkabıların kendi güç devresi olduğu için nasıl temizlendiği merak konusu oluyor. Onları temizlemek için Skechers ayakkabı temizleyici spreyi kullanabilirsin. Bir bez yardımıyla sprey sıkılan yüzeyi silerek temizleyebilirsin, ayakkabı içinde koku oluşması durumunda ise Skecher koku giderici sprey kullanarak kötü kokulara veda edebilirsin. Led sistemli modelleri asla çamaşır makinesinde yıkamamalısın. 

Skechers, ışıklı kız çocuk ayakkabıları, renkli modelleri kaliteli materyalleri, özel taban teknolojileri ve ayak destekleri ile ebeveynlere güven veriyor. Çocukların da beğenisini kazanan rengarenk modeller, farklı çeşitleri ile vitrinleri süslüyor. Sen de çocuğunun ayak numarasına, beğenisine ve konfor arayışına en uygun çocuk ayakkabıları Skechers modelleri arasında bulabilirsin. Işıklı kız çocuk ayakkabılarını hemen Skechers.com.tr aracılığıyla sipariş verebilir, 200 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanından faydalanabilir, ödemeyi peşin fiyatına 2 taksit ile gerçekleştirebilirsin. Skechers ayakkabıları almak için Skechers mağazalarını da tercih edebilirsin. Sen de çocukların hem şıklığını hem de rahatını sağlayacak modelleri hemen al!

back to top
Filtreler