Cinsiyet
Renk
Beden
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata göre filtrele

Erkek Çocuk Ayakkabı

(111 Ürün)
Filtreler

Yetişkinleri gözdesi olan Skechers ayakkabılar, çocuk koleksiyonuyla şimdi küçüklere konfor vadediyor. Eğlenceli renkleri, desenleri, ve heyecan verici tasarımları ile beğeni kazanan ayakkabılar, Skechers’a özel teknik ayrıntılarla çocuklara gün boyu destek oluyor. Çocuklar çocukluklarını içlerinden geldiği gibi yaşasın diye tasarlanan ayakkabılar, onlara okullarında, oyunlarında, en eğlenceli anlarında eşlik ediyor. Koşmak, kovalanmak, oynamak, zıplamak hiç bu kadar keyifli ve konforlu olmamıştı. Erkek çocuklar için rahat ayakkabı seçiminin adresi olan Skechers, farklı modelleri ile dört mevsim tercih ediliyor.

Erkek Çocuk Ayakkabı Modelleri

Sportif stili olan ve havalı tarzıyla dikkat çeken en popüler erkek çocuklar Skechers giyiyor. Birçok numara seçeneği sunan ayakkabılar, farklı beklentilere yanıt veren onlarca çeşitle seçenekleri çoğaltıyor. Skechers çocuklar için erkek ayakkabı koleksiyonunu büyük erkek çocuk ayakkabıları ve küçük erkek çocuk ayakkabıları olarak sınıflandırılıyor. Böylece kullanıcılar çocukları için en uygun numaralara ve tasarımlara, ayakkabı kategorilerini takip ederek ulaşıyor.

Küçük Erkek Çocuk Ayakkabı: 21.5 ile 26.5 ayak numarası arasında çeşitler bu kategoride yer alıyor. Çocukların ilk adımlarından okul öncesi döneme kadar giyilebilecek ayakkabılar, küçük erkek çocuk ayakkabıları arasında kendine yer buluyor. Küçükler için tasarlanan minicik ayakkabılar, canlı renkleri ile hemen ayırt edilebiliyor.

Büyük Erkek Çocuk Ayakkabı: 27 numaradan 36 numaraya kadar olan erkek çocuk ayakkabılarını büyük erkek çocuk ayakkabısı modelleri içinden seçebilirsin. Daha büyük numaraları ise yetişkin erkek ayakkabı modelleri arasında bulabilirsin. Okul çağındaki çocuklar için tasarlanan büyük erkek çocuk modelleri, küçüklere göre tasarım farklılıklarıyla da dikkat çekiyor. Çocukların okulda, oyunda giyebileceği büyük çocuk ayakkabılarının bazı modelleri, yetişkin ayakkabılarını andıran sadelikleri ile dikkat çekiyor.

Erkek Çocuk Ayakkabı Fiyatları

Erkek çocuk ayakkabı fiyatları, ayakkabıların teknik ve tasarım açısından değerlendirmeleri sonrasında belirleniyor. Materyal kalitesi, işçilik maliyeti ve ürün kalitesi göz önüne alınarak hazırlanan fiyat stratejisi, kalite dengesini karşılıyor. Ebeveynler çocukları için konfor sağlayan ayakkabılar almanın mutluluğuyla, çocuklar ise rahatlık ve şıklığın özgüveni ile gülümsüyor. Her detayı ile kalitesini ilan eden Skechers ayakkabılar, fiyat seçenekleri ve indirim kategorileri ile her bütçeye uygun bir ayakkabı sunuyor.

Erkek Çocuk Ayakkabı Çeşitleri

Skechers erkek çocuk ayakkabıları, dört mevsim giyilebilecek seçeneklerle dört mevsim konfor için tek tercih oluyor. Kalitesi, tasarımı, modern çizgileri, teknik ayrıntıları ile beğeni kazanan seçenekler içinde bottan sandalete, spor ayakkabıdan terliklere birçok farklı alternatif çocukları karşılıyor.

 •         Erkek Çocuk Spor Ayakkabı: Skechers’ın imzası haline gelen köpük iç tabanlar erkek çocuk ayakkabılarında da rahatlık sağlıyor. Dayanıklı katmanlar, oymalı tabanlar ve nefes alan paneller spor ayakkabıları benzersiz kılıyor. Çocuklar, modelleri gün boyu rahatlıkla giyebiliyor.
 •         Erkek Çocuk Botlar: Onların ayaklarının sıcacık olmasını sağlayan özel saya ve taban teknolojileri Skechers kışlık erkek çocuk ayakkabı modellerinde yer alıyor. Su geçirmez kaplama kullanışlılığı artırırken tüm modellerde alışılan rahatlık da devam ediyor.
 •         Erkek Çocuk Sandalet: Yazın vazgeçilmezi modeller, ıslak ve kuru kullanıma uygun seçenekleri ile Skechers’ta yer alıyor. Hafifliği, şıklığı, yumuşak bantları ve kimi modellerde ışıkları ile farklılaşan Skechers erkek çocuk ayakkabıları, kalitesi ile hemen ayırt ediliyor.
 •         Erkek Çocuk Terlik: Erkek çocuk açık ayakkabı modellerinde kullanışlılık, kolay temizlik, hızlı giydirme olanakları sunuluyor. Alternatifler, yüksek yer tutuşuyla ebeveynlere güven veriyor. Renk renk, desen desen erkek çocuk modelleri içinden çocuğuna yaz boyu eşlik edecek en konforlu seçenekleri bulabilirsin.

Erkek Çocuk Ayakkabı Özellikleri

 •         Memory Foam: Skechers’ın çok sevilen Memory Foam hafızalı iç tabanları şimdi erkek çocuk ayakkabılarında da kullanılıyor. Ayağın tam olarak şeklini almasıyla ayakkabı teknolojilerinde adeta devrim etkisi yaratan Memory Foam, mükemmel yastıklama ile çocukların tüm gün konforu doyasıya yaşamasını sağlıyor. Günlük kullanım için yeterli olan tabanlar, erkek çocukların okul ayakkabıları için bir numaralı tercihi halini alıyor.
 •         Air Cooled Memory Foam: Memory Foam’un geliştirilmiş hali olan Air Cooled Memory Foam, jel desteklerle daha fazla tamponlama sağlıyor. Yani ani hareketler, sert adımlar sırasında ayakları şok etkisinden daha iyi koruyor. Bunun yanında iç tabanın altında bulunan noktacıklar erkek çocuk ayakkabıların tabandan da nefes almasına yardım ediyor. Özellikle yaz aylarında hareket ederken ayakları terleyen, ısınan, hareketli çocuklar için Air Cooled Memory Foam tavsiye ediliyor.
 •         Eva Molded: Eva yani bir tür hafif malzemeden üretilen ürünler, hem ıslak hem de kuru kullanıma uygun olmasıyla yaz günlerinde büyük kolaylık sağlıyor. İstikrarlı adımlar vadeden, denge sağlamayı kolaylaştıran tasarımlar, çocukların ayaklarına ihtiyaç duyduğu desteği de fazlasıyla sağlıyor.
 •         Goga Mat: Beden eğitimi dersleri, egzersizler için tercih edilebilen Goga Mat iç tabanlar performans desteği sunuyor. Enerji dönüşü sağlayan erkek çocuk ayakkabılar sayesinde çocuklar diğerlerinden bir adım daha ileri geçebiliyor.

Erkek çocuk ayakkabılarında yer alan onlarca model, ebeveynlerin seçim yapmasını zorlaştırabiliyor. Oysa, erkek çocuk ayakkabıların neresi için alındığı, hangi aktivitelerde kullanılacağı düşünüldüğünde seçim yapmak oldukça kolaylaşıyor. Hangi ayakkabı nerede giyilmeli, seçimler nasıl yönlendirilmeli sizlerle paylaşıyoruz.

Çocukların 2 yaşına kadar erkek çocuk ayakkabı giymeden dolaşabilecekleri uzmanlar tarafından belirtiliyor. Onların ilk adımlarında yanlarında olacak erkek çocuk ayakkabıların hava almasına, hareket özgürlüğü sağlamasına ayaklara tam oturmasına dikkat etmelisin. Fazla ağır olan erkek çocuk ayakkabılar, denge kaybı yaratabileceğinden hafif malzemelere yönelmelisin. Ayrıca ayarlanabilir bantlar da henüz küçük yaşlardaki erkek çocuklar için ideal görülüyor. Özellikle evdeki farklı zeminlerde kaza yaşamamak adına erkek çocuk ayakkabıların alt tabanlarının yer tutuşunu da araştırmalısın.

Erkek Çocuk Ayakkabı Çeşitleri

Yazlık erkek çocuk ayakkabısının nem ve hava transferi vadetmesine dikkat etmelisin. Hava alan paneller ve iç tabanlar, erkek çocuk ayakkabıda yer almalı. Ayrıca kötü koku oluşmaması için yazlık erkek çocuk ayakkabılarda antibakteriyel iç taban özelliği de arayabilirsin. Çocukların uzun saatler dışarıda oyun oynadığı yazlık erkek çocuk ayakkabılarda, reflektör bulunmasına da dikkat etmelisin. Böylece gece karanlıkta bile görünür olmalarına yardımcı olabilirsin.

Çocuklara okul için erkek çocuk ayakkabısı seçmek birçok ebeveyn için zorlu oluyor. Okul her gün gidilen bir yer olduğu için, çocukların öncelikle erkek çocuk ayakkabısını sevmesi gerekiyor. Her gün giydikleri modeli sevmediklerinde çocukların rahat hissetmesi de mümkün görülmüyor. O nedenle erkek çocuk ayakkabısı modelini çocuğunla beraber seçmelisin. Okul kıyafetlerine, en çok giydiği dış giyim ürününe uygun renkler aramalısın. Okulda kullanım için lacivert, siyah veya gri renk modelleri tercih edebilirsin. Ayrıca okulda tasarımı çıkarıp giyerken çocuğun daha rahat etmesi için streç bağcıklı, cırt cırtlı, çekme halkalı seçeneklere bakabilirsin.

Kışlık erkek çocuk ayakkabısı içinde sıcak tutan astar ve iç taban olduğundan emin olmalısın. Kışlık erkek çocuk ayakkabısının kaygan zeminlerde yürümeyi kolaylaştırması önem arz ediyor. Bu noktaya dikkat edebilirsin. Modellerde geniş dil bulunması seçim kıstasın olabilir.

Eğer çocuğun çok hareketli, sert hareketlerle oyunlar oynayan, hoplayan, zıplayan, çok koşan veya yoğun egzersiz yapan biriyse onun erkek çocuk ayakkabılarında muhakkak güçlü orta taban ve tamponlama etkisi yüksek iç taban özellikleri aramalısın. Böylece olası küçük kazaların önüne geçebilirsin. Diğer oyunlarda rahat etmesi için ise erkek çocuk ayakkabılarının esnek olmasına bakabilirsin. Özellikle üst sayanın harekete uyum sağlaması adına tek parça olmasını tercih edebilirsin. Oyunda çocukların eğlencesini artırması için ışıklı erkek çocuk ayakkabısı modellerinden da alabilirsin.

Erkek Çocuk Ayakkabısı Seçimi 

 •       Erkek çocuk ayakkabısı çocukların ayaklarına büyük veya küçük olduğunda, anatomik sorunlara bile neden olabiliyor. Bu nedenle tam ayak numarasına uygun modeller almalı ve sıktığını fark ettiğinde hemen değiştirmelisin.
 •         Çocuklar için hazırlanan her üründe olduğu gibi erkek çocuk ayakkabılarda da kalite ve üretim sertifikaları tam olan markalardan alışveriş yapmalısın. İçeriklerde kanserojen madde olmadığından emin olmalısın.
 •         Erkek çocuk ayakkabı seçiminde çocuğun zevklerine, sevdiği renklere, tarzına uygun modeller almalısın.
 •         Çocukların ayak parmaklarının sayanın ön kısmına değmemesine bakmalı, ürünün kolay giydirilip çıkarıldığından emin olmalısın.
 •         Kolay temizlenebilir erkek çocuk ayakkabılar tercih etmelisin. Çamaşır makinesinde yıkanabilir olan modellere öncelik verebilirsin.

Skechers Erkek Çocuk Ayakkabı

Aradığın tüm özellikler Skechers erkek çocuk ayakkabılarda yer alıyor. Üretimin hiçbir sürecinde kanserojen madde kullanılmıyor. Tüm erkek çocuk ayakkabılar uluslararası kalite standartlarını karşılayacak şekilde hazırlanıyor. Bol renk, desen ve numara seçeneği erkek çocuk ayakkabı çeşitlerini artırırken, tam çocuğa göre erkek çocuk ayakkabı bulma ihtimali de bir hayli yükseliyor. Kolay temizlenebilir birçok erkek çocuk ayakkabı Skechers’ta yer alıyor. Kimi modeller çamaşır makinesinde temizlenirken, kimilerinin yalnızca Skechers erkek çocuk ayakkabı temizleme spreyi ile temizlenmesi bakım için yeterli oluyor.

En Güzel Erkek Çocuk Ayakkabısı

Skechers’ın tüm erkek çocuk ayakkabıları, çocukların beğenisini kazanıyor. Tüm dünyada alkış toplayan erkek çocuk ayakkabıları, farklı modellerle rahatlığı garanti altına alıyor. “En güzel erkek çocuk ayakkabısı hangisi” sorusunun yanıtı ise her çocuk için değişiyor. Tüm modellerde kalite ve konfor garantisi sunan Skechers için her model en güzel erkek ayakkabı seçilmeye aday görülüyor. Ancak çocukların zevkleri, alışkanlıkları, ayakkabıdan beklentileri değiştiği için onları tanıyarak yapılacak seçimler en iyiyi bulmayı mümkün kılıyor. En çok tercih edilen erkek çocuk ayakkabıları ise şöyle:

Erkek Çocuk Beyaz Ayakkabı: Beyaz erkek çocuk ayakkabı, kolay kombinlenebilmesi, sportif ve şık görünümü ile erkek çocukları için sıklıkla tercih ediliyor. Hem dikkat çekici hem de sade bir parça olan beyaz erkek çocuk ayakkabılar, çocukların sevimli görünümüne katkı sağlıyor. Beyaz renk aynı zamanda temizliği de temsil ettiği için çocuk kombinlerinde çok daha fazla kullanılıyor. Özellikle okul öncesi çağdaki, oyun dönemindeki çocuklar dayanıklı erkek çocuk ayakkabıları ile gülücükler saçıyor.

Erkek Çocuk Siyah Spor Ayakkabı: Okul kıyafetlerine, spor kombinlerine kolay uyum gösteren siyah renk ebeveynlerin çocukları için yaptığı seçimin kurtarıcı rolünü üstleniyor. Siyah erkek çocuk ayakkabılar her erkek çocuğun dolabında bulunması gereken parçalar olarak görülüyor. Her yaştan küçük veya büyük erkek çocuk için hediye olarak rahatlıkla seçilebiliyor.

Çocukların eğlenceli düş dünyasına ışık tutan renkli ışıklı modeller, tüm çocukların rüyalarını süslüyor. Onları sevmeyen ve hayır diyebilen herhangi bir çocuk bulunmuyor. Hediye için en risksiz seçimlerden biri olan ışıklı modeller, farklı seçenekleri ile ebeveynlerin hediye paketlerinden en çok çıkan ve çocukların yüzünü güldüren armağanlar olarak öne çıkıyor.

Sen de erkek çocukların için erkek çocuk ayakkabı almayı düşünüyor veya sevdiklerini küçük sürprizlerle biraz şımartmak istiyorsan Skechers erkek çocuk ayakkabı modellerini inceleyebilirsin. Şıklık ve konfor yarışında rakiplerinin çok daha önünde olan, Amerika’nın Pazar lideri erkek spor ayakkabı ve koşu ayakkabısı markası Skechers’ı tercih ederek seçimini kaliteden yana kullanabilirsin. Hemen sipariş ver, çocuklara rahatlığı armağan et. 

back to top
Filtreler