Cinsiyet
Renk
Beden
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata göre filtrele

Erkek Çocuk Ayakkabı (111 Ürün)

Filtreler

Yetişkinleri gözdesi olan Skechers ayakkabılar, çocuk koleksiyonuyla şimdi küçüklere konfor vadediyor. Eğlenceli renkleri, desenleri, ve heyecan verici tasarımları ile beğeni kazanan ayakkabılar, Skechers’a özel teknik ayrıntılarla çocuklara gün boyu destek oluyor. Çocuklar çocukluklarını içlerinden geldiği gibi yaşasın diye tasarlanan ayakkabılar, onlara okullarında, oyunlarında, en eğlenceli anlarında eşlik ediyor. Koşmak, kovalanmak, oynamak, zıplamak hiç bu kadar keyifli ve konforlu olmamıştı. Erkek çocuklar için rahat ayakkabı seçiminin adresi olan Skechers, farklı modelleri ile dört mevsim tercih ediliyor.

Erkek Çocuk Ayakkabı Modelleri

Sportif stili olan ve havalı tarzıyla dikkat çeken en popüler erkek çocuklar Skechers giyiyor. Birçok numara seçeneği sunan ayakkabılar, farklı beklentilere yanıt veren onlarca çeşitle seçenekleri çoğaltıyor. Skechers çocuklar için erkek ayakkabı koleksiyonunu büyük erkek çocuk ayakkabıları ve küçük erkek çocuk ayakkabıları olarak sınıflandırılıyor. Böylece kullanıcılar çocukları için en uygun numaralara ve tasarımlara, ayakkabı kategorilerini takip ederek ulaşıyor.

Küçük Erkek Çocuk Ayakkabı: 21.5 ile 26.5 ayak numarası arasında çeşitler bu kategoride yer alıyor. Çocukların ilk adımlarından okul öncesi döneme kadar giyilebilecek ayakkabılar, küçük erkek çocuk ayakkabıları arasında kendine yer buluyor. Küçükler için tasarlanan minicik ayakkabılar, canlı renkleri ile hemen ayırt edilebiliyor.

Büyük Erkek Çocuk Ayakkabı: 27 numaradan 36 numaraya kadar olan erkek çocuk ayakkabılarını büyük erkek çocuk ayakkabısı modelleri içinden seçebilirsin. Daha büyük numaraları ise yetişkin erkek ayakkabı modelleri arasında bulabilirsin. Okul çağındaki çocuklar için tasarlanan büyük erkek çocuk modelleri, küçüklere göre tasarım farklılıklarıyla da dikkat çekiyor. Çocukların okulda, oyunda giyebileceği büyük çocuk ayakkabılarının bazı modelleri, yetişkin ayakkabılarını andıran sadelikleri ile dikkat çekiyor.

Erkek Çocuk Ayakkabı Çeşitleri

Skechers erkek çocuk ayakkabıları, dört mevsim giyilebilecek seçeneklerle dört mevsim konfor için tek tercih oluyor. Kalitesi, tasarımı, modern çizgileri, teknik ayrıntıları ile beğeni kazanan seçenekler içinde bottan sandalete, spor ayakkabıdan terliklere birçok farklı alternatif çocukları karşılıyor.

 •         Erkek Çocuk Spor Ayakkabı: Skechers’ın imzası haline gelen köpük iç tabanlar çocuk ayakkabılarında da rahatlık sağlıyor. Dayanıklı katmanlar, oymalı tabanlar ve nefes alan paneller spor ayakkabıları benzersiz kılıyor. Çocuklar spor ayakkabıları gün boyu rahatlıkla giyebiliyor.
 •         Erkek Çocuk Kışlık Ayakkabı ve Botlar: Onların ayaklarının sıcacık olmasını sağlayan özel saya ve taban teknolojileri Skechers kışlık ayakkabı ve botlarda yer alıyor. Su geçirmez kaplama kullanışlılığı artırırken botta spor ayakkabıda alışılan rahatlık da devam ediyor.
 •         Erkek Çocuk Sandalet: Yazın vazgeçilmezi sandaletler, ıslak ve kuru kullanıma uygun modelleri ile Skechers’ta yer alıyor. Hafifliği, şıklığı, yumuşak bantları ve kimi modellerde ışıkları ile farklılaşan Skechers sandaletler, kalitesi ile hemen ayırt ediliyor.
 •         Erkek Çocuk Terlik: Çocuk terliklerde kullanışlılık, kolay temizlik, hızlı giydirme olanakları sunan terlikler, yüksek yer tutuşuyla ebeveynlere güven veriyor. Renk renk, desen desen erkek çocuk terlikler içinden çocuğuna yaz boyu eşlik edecek en konforlu terlikleri bulabilirsin.

Erkek Çocuk Ayakkabılarında Yer Alan Teknolojiler

 •         Memory Foam: Skechers’ın çok sevilen Memory Foam hafızalı iç tabanları şimdi çocuk ayakkabılarında da kullanılıyor. Ayağın tam olarak şeklini almasıyla ayakkabı teknolojilerinde adeta devrim etkisi yaratan Memory Foam, mükemmel yastıklama ile çocukların tüm gün konforu doyasıya yaşamasını sağlıyor. Günlük kullanım için yeterli olan tabanlar, çocukların okul ayakkabıları için bir numaralı tercihi halini alıyor.
 •         Air Cooled Memory Foam: Memory Foam’un geliştirilmiş hali olan Air Cooled Memory Foam, jel desteklerle daha fazla tamponlama sağlıyor. Yani ani hareketler, sert adımlar sırasında ayakları şok etkisinden daha iyi koruyor. Bunun yanında iç tabanın altında bulunan noktacıklar ayakkabıların tabandan da nefes almasına yardım ediyor. Özellikle yaz aylarında hareket ederken ayakları terleyen, ısınan, hareketli çocuklar için Air Cooled Memory Foam tavsiye ediliyor.
 •         Eva Molded: Eva yani bir tür hafif malzemeden üretilen terlik ve sandaletler, hem ıslak hem de kuru kullanıma uygun olmasıyla yaz günlerinde büyük kolaylık sağlıyor. İstikrarlı adımlar vadeden, denge sağlamayı kolaylaştıran ürünler, çocukların ayaklarına ihtiyaç duyduğu desteği de fazlasıyla sağlıyor.
 •         Goga Mat: Beden eğitimi dersleri, egzersizler için tercih edilebilen Goga Mat iç tabanlar performans desteği sunuyor. Enerji dönüşü sağlayan spor ayakkabılar sayesinde çocuklar diğerlerinden bir adım daha ileri geçebiliyor.

Nerede, Nasıl Ayakkabılar Giyilmeli?

Erkek çocuk ayakkabılarında yer alan onlarca model, ebeveynlerin seçim yapmasını zorlaştırabiliyor. Oysa, ayakkabıların neresi için alındığı, hangi aktivitelerde kullanılacağı düşünüldüğünde seçim yapmak oldukça kolaylaşıyor. Hangi ayakkabı nerede giyilmeli, erkek çocuk spor ayakkabı, bot veya sandalet seçimleri nasıl yönlendirilmeli sizlerle paylaşıyoruz.

Evde Giyilecek Ayakkabılar

Çocukların 2 yaşına kadar ayakkabı veya terlik giymeden dolaşabilecekleri uzmanlar tarafından belirtiliyor. Onların ilk adımlarında yanlarında olacak ayakkabıların hava almasına, hareket özgürlüğü sağlamasına ayaklara tam oturmasına dikkat etmelisin. Fazla ağır olan ayakkabılar denge kaybı yaratabileceğinden hafif malzemelere yönelmelisin. Ayrıca ayarlanabilir sandaletler de henüz küçük yaşlardaki erkek çocuklar için ideal ev ayakkabıları olarak görülüyor. Evdeki farklı zeminlerde kaza yaşamamak adına ayakkabıların alt tabanlarının yer tutuşunu da araştırmalısın.

Yazlık Erkek Çocuk Ayakkabıları

Yazlık erkek çocuk spor ayakkabısının nem ve hava transferi vadetmesine dikkat etmelisin. Hava alan paneller ve iç tabanlar ayakkabıda yer almalı ayrıca kötü koku oluşmaması için yazlık ayakkabılarda antibakteriyel iç taban özelliği de arayabilirsin. Çocukların uzun saatler dışarıda oyun oynadığı yazlık ayakkabılarda, reflektör bulunmasına da dikkat etmelisin. Böylece gece karanlıkta bile görünür olmalarına yardımcı olabilirsin.

Erkek Çocuk Okul Ayakkabıları

Çocuklara okul ayakkabısı seçmek birçok ebeveyn için zorlu oluyor. Okul her gün gidilen bir yer olduğu için, çocukların öncelikle okul ayakkabılarını sevmesi gerekiyor. Her gün giydikleri ayakkabıyı sevmediklerinde çocukların rahat hissetmesi de mümkün görülmüyor. O nedenle okul ayakkabılarını çocuğunla beraber seçmelisin. Okul kıyafetlerine, en çok giydiği dış giyim ürününe uygun renkler aramalısın. Okulda kullanım için lacivert, siyah veya gri renk modelleri tercih edebilirsin. Ayrıca okulda ayakkabıyı çıkarıp giyerken çocuğun daha rahat etmesi için streç bağcıklı, cırt cırtlı, çekme halkalı ayakkabılara bakabilirsin.

Kışın, Soğuk Havalar için Botlar

Botların içinde sıcak tutan astar ve iç taban olduğundan emin olmalısın. Kışlık botların kaygan zeminlerde yürümeyi kolaylaştırması önem arz ediyor. Bu noktaya dikkat edebilirsin. Ayakkabılarda geniş dil bulunması seçim kıstasın olabilir.

Oyun İçin Ayakkabı Seçimi

Eğer çocuğun çok hareketli, sert hareketlerle oyunlar oynayan, hoplayan, zıplayan, çok koşan veya yoğun egzersiz yapan biriyse onun ayakkabılarında muhakkak güçlü orta taban ve tamponlama etkisi yüksek iç taban özellikleri aramalısın. Böylece olası küçük kazaların önüne geçebilirsin. Diğer oyunlarda rahat etmesi için ise çocuk ayakkabılarının esnek olmasına bakabilirsin. Özellikle üst sayanın harekete uyum sağlaması adına tek parça olmasını tercih edebilirsin. Oyunda çocukların eğlencesini artırması için ışıklı erkek çocuk ayakkabılarından da alabilirsin.

Erkek Çocuk Ayakkabısı Seçimi için Tüyolar

 •         Ayakkabılar çocukların ayaklarına büyük veya küçük olduğunda, anatomik sorunlara bile neden olabiliyor. Bu nedenle tam ayak numarasına uygun ayakkabılar almalı ve sıktığını fark ettiğinde hemen değiştirmelisin.
 •         Çocuklar için hazırlanan her üründe olduğu gibi ayakkabılarda da kalite ve üretim sertifikaları tam olan markalardan alışveriş yapmalısın. Ayakkabılarda kanserojen madde olmadığından emin olmalısın.
 •         Ayakkabı seçiminde çocuğun zevklerine, sevdiği renklere, tarzına uygun modeller almalısın.
 •         Çocukların ayak parmaklarının ayakkabının ön kısmına değmemesine bakmalı, ayakkabının kolay giydirilip çıkarıldığından emin olmalısın.
 •         Kolay temizlenebilir ayakkabılar tercih etmelisin. Çamaşır makinesinde yıkanabilir olan modellere öncelik verebilirsin.

Neden Skechers’ı Tercih Etmelisin?

Aradığın tüm özellikler Skechers ayakkabılarda yer alıyor. Üretimin hiçbir sürecinde kanserojen madde kullanılmıyor. Tüm ayakkabılar uluslararası kalite standartlarını karşılayacak şekilde hazırlanıyor. Bol renk, desen ve numara seçeneği ayakkabı seçeneklerini artırırken, tam çocuğa göre ayakkabı bulma ihtimali de bir hayli yükseliyor. Kolay temizlenebilir birçok ayakkabı Skechers’ta yer alıyor. Kimi modeller çamaşır makinesinde temizlenirken, kimilerinin yalnızca Skechers spor ayakkabı temizleme spreyi ile temizlenmesi bakım için yeterli oluyor.

En Güzel Erkek Çocuk Ayakkabısı Hangisi?

Skechers’ın tüm çocuk ayakkabıları, erkek çocukların beğenisini kazanıyor. Tüm dünyada alkış toplayan çocuk ayakkabıları, farklı modellerle rahatlığı garanti altına alıyor. “En güzel erkek çocuk ayakkabısı hangisi” sorusunun yanıtı ise her çocuk için değişiyor. Tüm modellerde kalite ve konfor garantisi sunan Skechers için her model en güzel ayakkabı seçilmeye aday görülüyor. Ancak çocukların zevkleri, alışkanlıkları, ayakkabıdan beklentileri değiştiği için onları tanıyarak yapılacak seçimler en iyiyi bulmayı mümkün kılıyor. En çok tercih edilen çocuk ayakkabıları ise şöyle:

Erkek Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı: Beyaz spor ayakkabı, kolay kombinlenebilmesi, sportif ve şık görünümü ile erkek çocukları için sıklıkla tercih ediliyor. Hem dikkat çekici hem de sade bir parça olan beyaz spor ayakkabılar, çocukların sevimli görünümüne katkı sağlıyor. Beyaz renk aynı zamanda temizliği de temsil ettiği için çocuk kombinlerinde çok daha fazla kullanılıyor. Özellikle okul öncesi çağdaki, oyun dönemindeki çocuklar dayanıklı beyaz ayakkabıları ile gülücükler saçıyor.

Erkek Çocuk Siyah Spor Ayakkabı: Okul kıyafetlerine, spor kombinlerine kolay uyum gösteren siyah renk ebeveynlerin çocukları için yaptığı seçimin kurtarıcı rolünü üstleniyor. Siyah spor ayakkabılar her erkek çocuğun dolabında bulunması gereken parçalar olarak görülüyor. Her yaştan küçük veya büyük erkek çocuk için hediye olarak rahatlıkla seçilebiliyor.

Erkek Çocuk Işıklı Ayakkabı: Çocukların eğlenceli düş dünyasına ışık tutan renkli ışıklı ayakkabılar, tüm çocukların rüyalarını süslüyor. Onları sevmeyen ve hayır diyebilen herhangi bir çocuk bulunmuyor. Hediye için en risksiz seçimlerden biri olan ışıklı ayakkabı modelleri, farklı seçenekleri ile ebeveynlerin hediye paketlerinden en çok çıkan ve çocukların yüzünü güldüren armağanlar olarak öne çıkıyor.

Erkek Çocuk Ayakkabı Fiyatları

Erkek çocuk ayakkabı fiyatları, ayakkabıların teknik ve tasarım açısından değerlendirmeleri sonrasında belirleniyor. Materyal kalitesi, işçilik maliyeti ve ürün kalitesi göz önüne alınarak hazırlanan fiyat stratejisi, kalite dengesini karşılıyor. Ebeveynler çocukları için konfor sağlayan ayakkabılar almanın mutluluğuyla, çocuklar ise rahatlık ve şıklığın özgüveni ile gülümsüyor. Her detayı ile kalitesini ilan eden Skechers ayakkabılar, fiyat seçenekleri ve indirim kategorileri ile her bütçeye uygun bir ayakkabı sunuyor.

Sen de erkek çocukların için ayakkabı almayı düşünüyor veya sevdiklerini küçük sürprizlerle biraz şımartmak istiyorsan Skechers erkek çocuk ayakkabı modellerini inceleyebilirsin. Şıklık ve konfor yarışında rakiplerinin çok daha önünde olan, Amerika’nın Pazar lideri spor ayakkabı markası Skechers’ı tercih ederek seçimini kaliteden yana kullanabilirsin. Hemen sipariş ver, çocuklara rahatlığı armağan et. back to top
Filtreler