Erkek Çocuk Ayakkabı

(125 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Özel Günler
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(44)
(41)
(36)
(23)
(16)
(5)
(21)
(3)
(26)
(32)
(53)
(59)
(75)
(3)
(46)
(41)
(3)
Cinsiyet
(80)
(45)
Renk
(2)
(1)
(23)
(2)
(8)
(9)
(23)
(57)
Ürün Çeşidi
(7)
(9)
(8)
(44)
(7)
(49)
(1)
Ürün Detayı
(1)
(6)
(6)
(61)
(11)
(61)
(32)
(4)
(12)
Özel Günler
(60)
(43)
(69)
Ürün Teknolojisi
(2)
(13)
(2)
(4)
Koleksiyon
(2)
(5)
(2)
(2)
(2)
(5)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(2)
(2)
(3)
(3)
(2)
(1)
(2)
(3)
(1)
(4)
(2)
(2)
(3)
(2)
(36)
(2)
(5)
(2)
(1)
(4)
(1)
(2)
(7)
(5)
(2)
(2)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Yetişkinleri gözdesi olan Skechers ayakkabılar, çocuk koleksiyonuyla şimdi küçüklere konfor vadediyor. Eğlenceli renkleri, desenleri, ve heyecan verici tasarımları ile beğeni kazanan ayakkabılar, Skechers’a özel teknik ayrıntılarla çocuklara gün boyu destek oluyor. Çocuklar çocukluklarını içlerinden geldiği gibi yaşasın diye tasarlanan ayakkabılar, onlara okullarında, oyunlarında, en eğlenceli anlarında eşlik ediyor. Koşmak, kovalanmak, oynamak, zıplamak hiç bu kadar keyifli ve konforlu olmamıştı. Erkek çocuklar için rahat ayakkabı seçiminin adresi olan Skechers, farklı modelleri ile dört mevsim tercih ediliyor.

Erkek Çocuk Ayakkabı Modelleri

Sportif stili olan ve havalı tarzıyla dikkat çeken en popüler erkek çocuklar Skechers giyiyor. Birçok numara seçeneği sunan ayakkabılar, farklı beklentilere yanıt veren onlarca çeşitle seçenekleri çoğaltıyor. 

Küçük Erkek Çocuk Ayakkabı: 21.5 ile 26.5 ayak numarası arasında çeşitler bu kategoride yer alıyor. Çocukların ilk adımlarından okul öncesi döneme kadar giyilebilecek ayakkabılar, küçük seçenekler arasında kendine yer buluyor. Küçükler için tasarlanan minicik ayakkabılar, canlı renkleri ile hemen ayırt edilebiliyor.

Büyük Erkek Çocuk Ayakkabı: 27 numaradan 36 numaraya kadar olan modelleri seçebilirsin. Daha büyük numaraları ise yetişkin erkek ayakkabı modelleri arasında bulabilirsin. Okul çağındaki çocuklar için tasarlanan büyük erkek çocuk modelleri, küçüklere göre tasarım farklılıklarıyla da dikkat çekiyor. Çocukların okulda, oyunda giyebileceği modeller, yetişkin ayakkabılarını andıran sadelikleri ile dikkat çekiyor.

Erkek Çocuk Ayakkabı Fiyatları

Ayakkabıların teknik ve tasarım açısından değerlendirmeleri sonrasında belirleniyor. Materyal kalitesi, işçilik maliyeti ve ürün kalitesi göz önüne alınarak hazırlanan fiyat stratejisi, kalite dengesini karşılıyor. Ebeveynler çocukları için konfor sağlayan ayakkabılar almanın mutluluğuyla, çocuklar ise rahatlık ve şıklığın özgüveni ile gülümsüyor. Her detayı ile kalitesini ilan eden Skechers ayakkabılar, fiyat seçenekleri ve indirim kategorileri ile her bütçeye uygun bir ayakkabı sunuyor. Back to school döneminde ise indirime giren erkek çocuk ayakkabı çeşitlerini kaçırmayın!

Erkek Çocuk Ayakkabı Çeşitleri

Skechers, dört mevsim giyilebilecek seçeneklerle dört mevsim konfor için tek tercih oluyor. Kalitesi, tasarımı, modern çizgileri, teknik ayrıntıları ile beğeni kazanan seçenekler içinde bottan sandalete, spor ayakkabıdan terliklere birçok farklı alternatif çocukları karşılıyor.

 •         Erkek Çocuk Spor Ayakkabı: Skechers’ın imzası haline gelen köpük iç tabanlar, rahatlık sağlıyor. Dayanıklı katmanlar, oymalı tabanlar ve nefes alan paneller spor ayakkabıları benzersiz kılıyor. Çocuklar, modelleri gün boyu rahatlıkla giyebiliyor.
 •         Erkek Çocuk Botlar: Onların ayaklarının sıcacık olmasını sağlayan özel saya ve taban teknolojileri modellerde yer alıyor. Su geçirmez kaplama kullanışlılığı artırırken tüm modellerde alışılan rahatlık da devam ediyor.
 •         Erkek Çocuk Sandalet: Yazın vazgeçilmezi modeller, ıslak ve kuru kullanıma uygun seçenekleri ile Skechers’ta yer alıyor. Hafifliği, şıklığı, yumuşak bantları ve kimi modellerde ışıkları ile farklılaşan tasarımlar, kalitesi ile hemen ayırt ediliyor.
 •         Erkek Çocuk Terlik: Erkek çocuk açık ayakkabı modellerinde kullanışlılık, kolay temizlik, hızlı giydirme olanakları sunuluyor. Alternatifler, yüksek yer tutuşuyla ebeveynlere güven veriyor. Renk renk, desen desen erkek çocuk modelleri içinden çocuğuna yaz boyu eşlik edecek en konforlu seçenekleri bulabilirsin.

En Güzel Erkek Çocuk Ayakkabısı

Tüm modellerde kalite ve konfor garantisi sunan Skechers için her model en güzel erkek ayakkabı seçilmeye aday görülüyor. Ancak çocukların zevkleri, alışkanlıkları, ayakkabıdan beklentileri değiştiği için onları tanıyarak yapılacak seçimler en iyiyi bulmayı mümkün kılıyor. 

 • Erkek Çocuk Beyaz Ayakkabı: Beyaz erkek çocuk ayakkabı, kolay kombinlenebilmesi, sportif ve şık görünümü ile erkek çocukları için sıklıkla tercih ediliyor. Hem dikkat çekici hem de sade bir parça olan beyaz erkek çocuk ayakkabılar, çocukların sevimli görünümüne katkı sağlıyor. Beyaz renk aynı zamanda temizliği de temsil ettiği için çocuk kombinlerinde çok daha fazla kullanılıyor.
 • Erkek Çocuk Siyah Spor Ayakkabı: Okul kıyafetlerine, spor kombinlerine kolay uyum gösteren siyah renk ebeveynlerin çocukları için yaptığı seçimin kurtarıcı rolünü üstleniyor. Siyah erkek çocuk ayakkabılar her erkek çocuğun dolabında bulunması gereken parçalar olarak görülüyor. Her yaştan küçük veya büyük erkek çocuk için hediye olarak rahatlıkla seçilebiliyor.

Çocukların eğlenceli düş dünyasına ışık tutan renkli ışıklı modeller, tüm çocukların rüyalarını süslüyor. Onları sevmeyen ve hayır diyebilen herhangi bir çocuk bulunmuyor. Hediye için en risksiz seçimlerden biri olan ışıklı modeller, farklı seçenekleri ile ebeveynlerin hediye paketlerinden en çok çıkan ve çocukların yüzünü güldüren armağanlar olarak öne çıkıyor.

Skechers Erkek Çocuk Ayakkabı

Üretimin hiçbir sürecinde kanserojen madde kullanılmıyor. Tüm modeller, uluslararası kalite standartlarını karşılayacak şekilde hazırlanıyor. Bol renk, desen ve numara seçeneği erkek çocuk ayakkabı çeşitlerini artırırken, tam çocuğa göre bir model bulma ihtimali de bir hayli yükseliyor. Kolay temizlenebilir birçok erkek çocuk ayakkabı Skechers’ta yer alıyor. Kimi modeller çamaşır makinesinde temizlenirken, kimilerinin yalnızca temizleme spreyi ile temizlenmesi bakım için yeterli oluyor.

Çocukların hayatı keşfetmesi merak etmelerine, gezmelerine, koşmalarına, oynamalarına bağlı oluyor. Özgür çocuklar, kendilerinde dünyayı tanıma arzusu uyandıracak indirimli erkek çocuk  ayakkabılarla yaşamı öğrenmek için şevkle doluyor. Skechers, çocuklara hareket özgürlüğü, konfor sunan yeni nesil erkek çocuk ayakkabılarıyla adım adım hayatı öğrenmelerine destek veriyor. Geleceğin sporcusu, dansçısı, gezgini, iş insanları olacak çocuklar, dünyayı Skechers’ın verdiği öz güven ile tanıyor. Outlet modeller, kaliteye her bütçedeki kullanıcının ulaşmasına imkan veriyor. Skechers’ın birinci kalite malzemelerden üretilen modeller, indirimli fiyatlarla reyonları dolduruyor. İndirimli ürünler stok durumuna, sezonlara, trendlere ve kampanya stratejisine göre seçiliyor.

Erkek Çocuk Ayakkabı Özellikleri

 •         Yumuşak iç astar sayesinde çocukların rahat hissetmesine yardım ediyor.
 •         Skechers’in özel iç taban teknolojileri, ayağın tamamen yastıklanmasını garanti ediyor. Hafızalı köpük ayağın şeklini alarak, onlara adeta kişiye özel olarak hazırlanmış bir ayakkabı gibi konfor vadediyor.
 •         Erkek spor ayakkabı modellerinde olduğu gibi sayasından tabanına kadar tüm parçaları birinci kalite ve dayanıklı malzemeden üretiliyor.
 •         Skechers’ın taban teknolojileri sert hareketlerde bile ayağın korunmasını sağlıyor.
 •         Kolay giyilebilen ayakkabılar ebeveynlerce çok seviliyor. Çocuk modellerinde bağcıksız, streç bağcıklı ve cırt cırtlı modelleri kullanışlılık vadediyor.
 •         Hava alan yan paneller modellerin nefes almasına, ayakların ideal ısıda kalmasına imkan veriyor.

Yetişkin ayakkabılarda retronun izleri sürülürken çocuk modellerinde de bol bol geçmişi anımsatan tasarımlara yer veriliyor. Katmanlı modeller, erkek çocuk ışıklı ayakkabı çeşitleri, bugünün anne babalarını kendi çocukluklarına götürüyor. Günümüzde de çok moda olan ışıklı tasarımlar, çocukların hayallerini süslüyor. Onlara ışıklarla, renklerle eğlence vadeden ayakkabılar, zamansız tasarımları ile yıllara meydan okuyor. Skechers da son moda koleksiyonunda ışıklı tasarımlara yer verirken outlet reyonlarında da onlara yer vermeyi ihmal etmiyor. Işık saçan son moda modellere uygun fiyatlarla sahip olmak da şimdi mümkün.

Kauçuktan dış taban sahibi modeller, bu sayede ayaklar farklı zeminlere bile rahatlıkla tutunuyor ve kaymıyor. Çocukları küçük kazalardan koruyan özelliğin yanında, dayanıklılık sunan eklentiler, konfor sağlayan iç tasarım da aileleri memnun ediyor. Anne babalar, kendi ayakkabılarında olduğu gibi, çocukları için yaptıkları seçimlerde de Skechers kalitesine güveniyor. Enerji dolu olan ve enerjisini atması için oynaması, koşması, özgürce hareket etmesi gereken çocuklar, güvenli adımlarla anne babalarının da gözlerini arkada bırakmıyor. Oyun meraklısı, spor tutkunu, neşeli, hareketli tüm çocuklar Skechers rahat ayakkabı çeşitleri ile çocukluklarının tadını çıkarıyor.

Erkek Çocuk Ayakkabı ile Kombin Önerileri

Erkek çocukların giyimi için hem rahatlığı hem de şıklığı sağlamak zor görülüyor. Konforlu olan kıyafet ve aksesuarların şık olmayacağı fikri ise artık çok gerilerde kalıyor. Skechers erkek çocuk ayakkabıları, kombilerde yıldızlaşarak çocukları şık görünüme kavuşturuyor. Erkek çocuklar için birkaç kombin önerisi seninle:

 •         Çocuklara eşofman ve sweatshirtler giydirerek ayaklarını bir Skechers erkek çocuk outlet ayakkabı ile tamamlayabilirsin. Renk uyumu olması gereken parçalar sayesine çocukların konforun verdiği öz güvenle adım atması garanti altına alınıyor. Çocukların rahat hareketi için eşofmanın jogger tasarımda olmasına yani ayak bileklerinde lastik yer almasına dikkat etmelisin. Erkek çocuk outlet ayakkabı bileği jogger paçalar tarafından örtülmemeli, açıkta kalmalı.
 •         Eğer şık bir pantolon kombini arzuluyorsan, çocuklarına denim pantolon veya salopet giydirebilir, spor bir tişört ve ışıklı erkek çocuk outlet ayakkabılarla onlara sevimli bir stil armağan edebilirsin. 
 •          İçine rengarenk, desen desen çoraplar giymek çocuk modasının önde gelen trendleri arasında görülüyor. Skechers’ın pamuklu dokumayla tasarlanan rengarenk çoraplarından dilediğini alabilir en sade modelleri bile kolaylıkla eğlenceli görünüme kavuşturabilirsin.

Erkek Çocuk Ayakkabı Seçimi

 •         Çocukların ayakları çok hızlı büyüyor. Onlar için ayakkabı alırken, ayaklarını yalın ayak ölçmeli ve hiçbir kıvrım kalmayacak şekilde ayağı düz bir zemine koyduktan sonra çıkan değere Skechers beden tablosundan bakarak uygun numarayı bulmalısın. Çocukların ayağına tam uyduğundan, büyük veya küçük olmadığından emin olmalısın.
 •          Erkek çocuk outlet ayakkabı küçük gelmeye başladığında sıkmasına rağmen çocuklara giydirmemelisin, yenisi ile değiştirmelisin.
 •         Hafif olduğundan emin olmalısın. Ağır modeller çocukların gün içinde daha çok yorulmasına neden olabiliyor.
 •         Modellerin son trendleri yansıtıp yansıtmadığını gözeterek seçim yapabilirsin.
 •          Estetik ve teknik özelliklerini dikkatle incelemelisin. Çocukların ihtiyaçlarına uygun seçimler gerçekleştirmelisin.
 •         Skechers, baba-oğul benzer modeller giyme imkanı sunuyor. Çocukların için babaları ile bir örnek giyebilecekleri erkek çocuk outlet ayakkabılar tercih edebilir, ailene hoş bir sürpriz yapabilirsin.

İndirimli Erkek Çocuk Ayakkabı Fiyatları

Fiyatlar, modellerin özellikleri üzerinden belirleniyor ve fiyat stratejisi sezona, kampanyalara, stok durumuna göre değişiyor. Bol seçenek, numara ve tarz alternatifi ile reyonları dolduruyor. Fiyatı değişen, indirim alan ürünleri outlet modeller arasında görebilirsin. Outlet’te tek bir sezondan veya seriden ürünler yer almıyor. Bazen aynı ürünün iki rengi arasında bile fiyat farkı yer alabiliyor. Ürün seçimini fiyatlardan önce özelliklere göre yapmalısın. İhtiyaçlarına ve zevkine uyan erkek çocuk outlet ayakkabı ürünlerini eledikten sonra dilersen bütçene göre seçenekler için son kararı verebilirsin. Bu esnada çocuğun da fikri alınabiliyor. Erkek çocuk outlet ayakkabıları her gün giyecek olan o olduğu için, seçim esnasında çocukların da fikrinin alınması önemseniyor. Tüm önerileri dikkate alarak sen de hem çocuğunu hem de seni mutlu edecek bir karara imza atabilirsin.

Erkek çocukların daha çok sevdiği doğal desenler, geometrik şekiller sayaların süslemesinde kullanılıyor. Estetik görünümünü sade şıklığına borçlu olan erkek çocuk ayakkabıları, hem okul öncesi hem de okul çağı için seçenekler sunuyor. Şıklık ve konfor yarışında rakiplerinin çok daha önünde olan, Amerika’nın Pazar lideri, koşu ayakkabısı markası Skechers’ı tercih ederek seçimini kaliteden yana kullanabilirsin. Ayakkabıları kombinleyebileceğin şık çocuk sırt çantası tasarımalrı da koleksiyonda!Hemen sipariş ver, çocuklara rahatlığı armağan et. 

Erkek Çocuk Ayakkabı Çeşitleri Nelerdir?

Yazlık erkek çocuk ayakkabısının nem ve hava transferi vadetmesine dikkat etmelisin. Hava alan paneller ve iç tabanlar, erkek çocuk ayakkabıda yer almalı. Ayrıca kötü koku oluşmaması için yazlık erkek çocuk ayakkabılarda antibakteriyel iç taban özelliği de arayabilirsin. Çocukların uzun saatler dışarıda oyun oynadığı yazlık erkek çocuk ayakkabılarda, reflektör bulunmasına da dikkat etmelisin. Böylece gece karanlıkta bile görünür olmalarına yardımcı olabilirsin.

Çocuklara okul için erkek çocuk ayakkabısı seçmek birçok ebeveyn için zorlu oluyor. Okul her gün gidilen bir yer olduğu için, çocukların öncelikle erkek çocuk ayakkabısını sevmesi gerekiyor. Her gün giydikleri modeli sevmediklerinde çocukların rahat hissetmesi de mümkün görülmüyor. O nedenle erkek çocuk ayakkabısı modelini çocuğunla beraber seçmelisin. Okul kıyafetlerine, en çok giydiği dış giyim ürününe uygun renkler aramalısın. Okulda kullanım için lacivert, siyah veya gri renk modelleri tercih edebilirsin. Ayrıca okulda tasarımı çıkarıp giyerken çocuğun daha rahat etmesi için streç bağcıklı, cırt cırtlı, çekme halkalı seçeneklere bakabilirsin.

Kışlık erkek çocuk ayakkabısı içinde sıcak tutan astar ve iç taban olduğundan emin olmalısın. Kışlık erkek çocuk ayakkabısının kaygan zeminlerde yürümeyi kolaylaştırması önem arz ediyor. Bu noktaya dikkat edebilirsin. Modellerde geniş dil bulunması seçim kıstasın olabilir.

Eğer çocuğun çok hareketli, sert hareketlerle oyunlar oynayan, hoplayan, zıplayan, çok koşan veya yoğun egzersiz yapan biriyse onun erkek çocuk ayakkabılarında muhakkak güçlü orta taban ve tamponlama etkisi yüksek iç taban özellikleri aramalısın. Böylece olası küçük kazaların önüne geçebilirsin. Diğer oyunlarda rahat etmesi için ise erkek çocuk ayakkabılarının esnek olmasına bakabilirsin. Özellikle üst sayanın harekete uyum sağlaması adına tek parça olmasını tercih edebilirsin. Oyunda çocukların eğlencesini artırması için ışıklı erkek çocuk ayakkabısı modellerinden da alabilirsin.

Erkek Çocuk Ayakkabı Özellikleri Nelerdir?

 •         Memory Foam: Skechers’ın çok sevilen Memory Foam hafızalı iç tabanları şimdi erkek çocuk ayakkabılarında da kullanılıyor. Ayağın tam olarak şeklini almasıyla ayakkabı teknolojilerinde adeta devrim etkisi yaratan Memory Foam, mükemmel yastıklama ile çocukların tüm gün konforu doyasıya yaşamasını sağlıyor. Günlük kullanım için yeterli olan tabanlar, erkek çocukların okul ayakkabıları için bir numaralı tercihi halini alıyor.
 •         Air Cooled Memory Foam: Memory Foam’un geliştirilmiş hali olan Air Cooled Memory Foam, jel desteklerle daha fazla tamponlama sağlıyor. Yani ani hareketler, sert adımlar sırasında ayakları şok etkisinden daha iyi koruyor. Bunun yanında iç tabanın altında bulunan noktacıklar erkek çocuk ayakkabıların tabandan da nefes almasına yardım ediyor. Özellikle yaz aylarında hareket ederken ayakları terleyen, ısınan, hareketli çocuklar için Air Cooled Memory Foam tavsiye ediliyor.
 •         Eva Molded: Eva yani bir tür hafif malzemeden üretilen ürünler, hem ıslak hem de kuru kullanıma uygun olmasıyla yaz günlerinde büyük kolaylık sağlıyor. İstikrarlı adımlar vadeden, denge sağlamayı kolaylaştıran tasarımlar, çocukların ayaklarına ihtiyaç duyduğu desteği de fazlasıyla sağlıyor.
 •         Goga Mat: Beden eğitimi dersleri, egzersizler için tercih edilebilen Goga Mat iç tabanlar performans desteği sunuyor. Enerji dönüşü sağlayan erkek çocuk ayakkabılar sayesinde çocuklar diğerlerinden bir adım daha ileri geçebiliyor.

Erkek çocuk ayakkabılarında yer alan onlarca model, ebeveynlerin seçim yapmasını zorlaştırabiliyor. Oysa, erkek çocuk ayakkabıların neresi için alındığı, hangi aktivitelerde kullanılacağı düşünüldüğünde seçim yapmak oldukça kolaylaşıyor. Hangi ayakkabı nerede giyilmeli, seçimler nasıl yönlendirilmeli sizlerle paylaşıyoruz.

Çocukların 2 yaşına kadar erkek çocuk ayakkabı giymeden dolaşabilecekleri uzmanlar tarafından belirtiliyor. Onların ilk adımlarında yanlarında olacak erkek çocuk ayakkabıların hava almasına, hareket özgürlüğü sağlamasına ayaklara tam oturmasına dikkat etmelisin. Fazla ağır olan erkek çocuk ayakkabılar, denge kaybı yaratabileceğinden hafif malzemelere yönelmelisin. Ayrıca ayarlanabilir bantlar da henüz küçük yaşlardaki erkek çocuklar için ideal görülüyor. Özellikle evdeki farklı zeminlerde kaza yaşamamak adına erkek çocuk ayakkabıların alt tabanlarının yer tutuşunu da araştırmalısın.

Erkek Çocuk Ayakkabısı Seçimi Nasıl Olmalı?

 •       Erkek çocuk ayakkabısı çocukların ayaklarına büyük veya küçük olduğunda, anatomik sorunlara bile neden olabiliyor. Bu nedenle tam ayak numarasına uygun modeller almalı ve sıktığını fark ettiğinde hemen değiştirmelisin.
 •         Çocuklar için hazırlanan her üründe olduğu gibi erkek çocuk ayakkabılarda da kalite ve üretim sertifikaları tam olan markalardan alışveriş yapmalısın. İçeriklerde kanserojen madde olmadığından emin olmalısın.
 •         Erkek çocuk ayakkabı seçiminde çocuğun zevklerine, sevdiği renklere, tarzına uygun modeller almalısın.
 •         Çocukların ayak parmaklarının sayanın ön kısmına değmemesine bakmalı, ürünün kolay giydirilip çıkarıldığından emin olmalısın.
 •         Kolay temizlenebilir erkek çocuk ayakkabılar tercih etmelisin. Çamaşır makinesinde yıkanabilir olan modellere öncelik verebilirsin.
back to top
Filtreler