Cinsiyet
Renk
Beden
Ürün Grubu
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata göre filtrele

Çocuk (261 Ürün)

Filtreler

Çocuk ürünleri, minicik kesimleri, sevimli görünümleri ile kalpleri ısıtıyor. Anne ve babaların çocukları için en iyisini istediğini bilen Skechers, çocuklar için özel tasarladığı, kullanışlı, kaliteli ve şık tasarımları ile seni bekliyor. Rahatlığı ile fark yaratan Skechers çocuk ürünleri arasında ayakkabılar, çocuk çanta ve çoraplar yer alıyor. Çocuk ayakkabı seçenekleri hem kız hem de erkek çocuk ayakkabıları çeşitleri ile alternatif ediniyor.

Skechers Kız Çocuk Ürünleri

Kız çocuk ürünleri eğlenceli renkleri ve desenleri erkek çocuk modellerinden ayrılıyor. Kız çocukların ayak numaralarına uygun onlarca çeşit sunan modellerde, daha çok canlı renkler yer alıyor. Pembe, mavi, yeşil gibi canlı tonların bolca kullanıldığı kız çocuk ürünlerinde, çocukları heyecanlandıran ışıklar da yer alıyor. Skechers kız çocuk koleksiyonu henüz ilk adımlardan itibaren giyilebilecek modeller bulunduruyor. Okul öncesi ve okul çağı çocukları için sunulan çanta, ayakkabı modelleri, çocuk modasına uyum gösteriyor. Yılın trend çizgileri Skechers ürünlerinde kendini gösteriyor.

Skechers Erkek Çocuk Ürünleri

Skechers erkek çocuk ayakkabıları ve aksesuarları, renkli tasarımlar kadar sade çeşitlerle de koleksiyonda yer alıyor. Erkek çocukların en sevdikleri desenler, renkler ürünlerde kendini gösteriyor. Çocukların farklı giyim tarzlarına uygun alternatifler bulunurken, okul öncesi ve okul çağındaki her erkek çocuk için Skechers’ta ürünler yer alıyor. Erkek çocuk ayakkabı ve aksesuar modasının nabzı Skechers’ta tutuluyor.

Çocuk Ürünleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çocuklar için herhangi bir ürün seçerken, içinde çocuk sağlığına uygun olmayan hiçbir şey bulunmamasına özen göstermek gerekiyor. Materyalden boyaya kadar üründe kullanılan tüm maddelerin kalite onayını almış olması önem arz ediyor. Çocuk ürünlerinin yetişkin tasarımlarına göre çok daha çabuk kirleneceği tahmin ediliyor, bu nedenle ürünlerin daha kolay temizlenebilmesi seçim kriterleri arasında yer alıyor. Çocuk anatomisine uygun kalıplar kullanılması ve onlara sağlıklı bir anatomi inşa etmeye yardımcı olması da markalardan bekleniyor. Ürünlerin herhangi bir yerinde çocukları rahatsız edecek eklentilerin olmaması, özellikle küçük çocuklar için üretilen modellerde onların yutabileceği herhangi bir küçük parçanın yer almaması gerekiyor. Bu nedenle bildiğin ve güvendiğin, Skechers gibi markaların çocuk koleksiyonlarını seçmelisin.

Çocuk Ayakkabı Modelleri

Skechers çocuk ayakkabı modellerinde her ihtiyaca, her mevsime uygun birçok seçeneği kullanıcıları ile buluşturuyor. Nefes alan paneller, özel yastıklamalı iç tabanlar, destek sunan orta taban ve yer tutuşu sağlam dış tabanlar ayakkabıların Skechers özeniyle tasarlandığını ispat ediyor. Kız ve erkek çocuklar için şık seçenekler bulunduran Skechers, her adımda onlara konfor vadeden ayakkabılarıyla çocukların dolaplarında yer almayı hak ediyor.

Çocuk Spor Ayakkabı

Çocuk spor ayakkabılar, onlara günün her anında eşlik etmek üzere tasarlanıyor. Gün boyu ayakta olabilen ve varlığını unutturan rahat ayakkabı modelleri, farklı egzersizler ve aktiviteler için alternatif sunuyor. Çok hareketli veya koşu yapan çocuklar, darbe emiciliği yüksek tabanı modelleri tercih ederken, günlük kullanım için konforu ön plana alan tasarımlar, modeller arasında kendine alıcı buluyor.

Çocuk Sandalet ve Terlikler

Çocuk sandalet ve terliklerde çok fonksiyonlu modeller dikkat çekiyor. Hem denizde hem de karada kullanılabilen, ıslak ve kuru kullanıma uygun olan sandaletler çocukların yaz stilini tamamlıyor. Bantlı modeller yumuşak astarla tamamlanırken özel yastıklı tabanlar, sandalette ve terlikte, spor ayakkabı konforu yaşamayı mümkün kılıyor.

Çocuk Bot

Kız ve erkek çocuk bot tasarımları, çocukların ayaklarını soğuktan korumak üzere tasarlanıyor. Modeller arasında zorlu hava şartlarına uyum sağlamayı kolaylaştıran kar botları da göze çarpıyor. Özel dil genişlikleri, yaka dolguları, yumuşak iç astarları ve sağlam yer tutuşu vadeden kauçuk tabanları ile çocuk botları, çocukların en zorlu hava koşullarında bile güvenle adım atmalarına yardım ediyor.

Çocuk Işıklı Ayakkabı Çeşitleri

Işıklı çocuk ayakkabıları arasında hem erkek hem de kız çocuk ayakkabıları yer alıyor. Çocukları eğlenceli ve ışıklarla dolu bir dünyaya ışınlayan modelleri, farklı renk ve ışık fonksiyonları ile dikkat çekiyor. Ayakkabıların dil kısmında bulunan paneller üzerinden ışıklar kontrol ediliyor. Çocuklar günün her anında, ışıkların eğlenceli dansını yanında bulabiliyor. Rengarenk ve eğlence dolu olan ayakkabılar, şık tasarım detaylarıyla göz dolduruyor. Parlak led ışıklara, Skechers için özel desenlendirilen oymalı tabanlar eşlik ediyor.

Çocuk Ayakkabılarında Sıklıkla Kullanılan İç Tabanlar

Memory Foam: Uzay teknolojilerinin keşiflerinden biri olan viskoyu ayakkabılara getiren ve hafızalı taban sayesinde üst düzey yastıklama imkanı sunan Memory Foam, yetişkin ayakkabılarında olduğu gibi, çocuk modellerinde de sıklıkla kullanılıyor. Ayakların saatlerce rahat etmesini sağlayan dayanıklı iç taban, ayağın tam şeklini alıyor ve ayakkabı çıkarıldığında eski haline geliyor. Her kullanışta yeniden şekillenen özel köpük iç taban sayesinde çocuklar en rahat ayakkabı deneyimini yaşıyor.

Goga Mat: Günümüzde Skechers’ın birçok performans ayakkabısında görebileceğin Goga Max iç tabana ilham veren Goga Mat, Memory Foam’a göre daha fazla tamponlama vadediyor ve ayakkabının darbe emiciliğini artıyor. Performans odaklı etkinlikler ve koşmayı çok seven çocuklar için Goga Mat mükemmel bir alternatif oluşturuyor.

Gel Infused Memory Foam: Memory Foam tabanlığın jel enjeksiyonu ile daha fazla tamponlama imkanı sunan modeli olarak karşına çıkıyor. Özellikle çok kilolu olan çocuklar ve hareketli etkinlikler için tercih edilebilen jel desteği, enerji dönüşüne de yardımcı oluyor.

Air Cooled Memory Foam: Çocuk ayakkabılarında en sık kullanılan iç tabanlardan biri olan Air Cooled Memory Foam, Gel Infused Memory Foam tabanların altta havalandırma için özel sistem içerenlerine deniyor. Orta taban ile taban arasında her adımda boşluk oluşturan özel doku, ayakkabının alttan da hava almasına yardım ediyor. Air Cooled Memory Foam iç tabana sahip olan ayakkabılar, özellikle yazın avantaj vadediyor.

Çocuk Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Çocuklar çok hızlı büyüdüğü için ebeveynler ayakkabı seçerken biraz büyük alma eğiliminde oluyor. Oysa, ayakkabı tabanı çocuğun ayağına tam uymadığında burkulma gibi sorunlar daha sık görülüyor. Ayakkabıların çocuğun ayağına uygun alınması ve küçüldüğünde değiştirilmesi tavsiye ediliyor.
 • Çocuk ayakkabılarının giyince açılacağı gibi bir yanılgı bulunuyor. Ayakkabılar çocuklara küçükse, giydiğinde, kullanıldığında da küçük gelmeye devam ediyor. Küçük gelen herhangi bir ürünü kullanmaya devam etmemelisin..
 • Ayakkabıların ağır olmamasına özen göstermek gerekiyor. Ağır ayakkabılar, çocukları çabuk yoruyor.
 • Tabanlar kaymamalı ve farklı zeminlerde kullanıma uygun olmalı. Tabanların materyaller, girinti çıkıntılı tasarımları yer tutuşunu belirliyor. Sağlam yer tutuşu her koşulda çocukların yere dengeli adımlar atması anlamına geliyor ve bu özellik güvenlik açısından büyük önem taşıyor. Doğru ayakkabılar, kazaları önlüyor.
 • Ayakkabının sayası çocuğun ayağına baskı yapmamalı. Eğer sandalet veya terlik alıyorsan, üst bantların içinin yumuşak olup olmadığını kontrol etmelisin. Sert bantlar çocukların canını acıtabiliyor.
 • Ayakkabılar dayanıklı ve uzun ömürlü olmalı.
 • Çocukların yürüyüş esnasında denge sağlamakta zorluk çekebileceği topuklu modellerden uzak durmalısın.
 • Ayakkabılar kaliteli materyallerden yapılmalı. Dikişler özenle şekillendirilmeli.
 • Taban teknolojileri çocukların aktivitelerine uygun olmalı. Örneğin çok koşan bir çocuğa alınan ayakkabı muhakkak darbe hafifletme etkisi bulundurmalı veya çocuklarda taban problemleri varsa ortopedik modellere yönelinmeli.
 • Seçim esnasında çocukların da fikri alınmalı.

Çocuk Aksesuar

Çocuk aksesuar ürünleri, çocuklarının hayatının her anında Skechers kalitesini yaşamasını isteyen ebeveynler tarafından tercih ediliyor. Çorap ve çanta çeşitlerinin yer aldığı aksesuar kategorisinde, kız ve erkek çocuklar için onlarca aksesuar dikkat çekiyor. Çocukların sevdikleri renkleri tasarımında bulunduran ve konforlu detayları ile onların rahat etmesi için tasarlanan aksesuarlar, sade modelleri ile sportif tarzı çocuk stiline getiriyor.

Çanta Modelleri

Çocuk çanta modelleri, çocukların rengarenk dünyasından ilhamla tasarlanıyor. Özellikle okul öncesi ve ilkokul çağı çocukları için tasarlanan modellerde daha canlı renkler ve desenler kullanılıyor, daha büyük yaşlardaki çocuklar için ise daha sportif ve sade tasarımlar ön plana çıkıyor. Çantalar sırt çantası ve beslenme çantası olarak iki kategoride ürün sunuyor.

Sırt Çantaları

Ergonomi sunan Skechers sırt çantaları, çocukların eşyalarını olabildiğince konforlu taşımasına yardım ediyor. Çantadaki eşyaların ağırlığı özel tasarım sayesinde omuzlara eşit olarak yayılıyor. Dolgulu kol ve sırt kısımları, çocuklara rahatlık vadediyor. Kaliteli materyallerden hazırlanan dayanıklı çantalar, kız ve erkek çocukları için eğlenceli tasarımlarla sunuluyor. Çantalarda yer alan fermuarlı bölmeler, matara gözleri, kalemlik cepler, modellere kullanışlılık kazandırıyor. Skechers logosunun başrolde olduğu çantalar, okula giderken veya günlük gezilerde kullanılabiliyor.

Beslenme Çantaları

Çocukların yiyecek ve içeceklerini en iyi şekilde muhafaza etmelerini sağlayan çocuk beslenme çantası modelleri, Skechers kalitesi ile şıklık kazanıyor. Elde veya askı yardımıyla omuzda taşınan çantalar, yiyecek ve içeceklerin dış etkenlerden korunmasına yardımcı oluyor. Çantada yiyecekler ve atıştırmalıklar rahatlıkla taşınıyor. Fermuarlı bölmeler, güvenle yiyeceklerin taşınmasının güvencesini oluşturuyor.

Çocuk Çantaları Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Çantaların çocukların okul kıyafetleri ve dış giyimlerine uyumlu olması şıklık için tavsiye ediliyor.
 • Her gün çantaları kullanacak olan çocuklar olduğu için onlara da seçim esnasında fikir sorulması önem arz ediyor.
 • Ayarlanabilir kol askıları çantaları kişiselleştirmeye yardım ediyor. Ayarlanabilir askıları olan çantaları tercih etmelisin.
 • Çantaların bölme sayısı, iç hacmi, genişliği, taşıma kapasitesi seçimin ilk kriterlerinden biri oluyor.
 • Modellerin, kol askılarında ve sırtta destek bulundurması gerekiyor.

Çorap Modelleri

Çocuk çoraplar, Skechers’ın sportif kombinlerini tamamlıyor. Pamuklu dokuma ile üretilen çoraplar sporda, egzersiz sırasında ve günlük hayatta kolaylıkla giyilebiliyor. Bilekte biten modeller, spor ayakkabı ve espadrillerin içine rahatlıkla giyilebiliyor. Bazı çorapların üzerinde eğlenceli desenler de yer alıyor. Çocukların sevgilisi olan çoraplar, onların en çok kullandıkları, gri, siyah, lacivert ve beyaz gibi renklerde bol çeşit bulunduruyor.

Çocuk Ürünleri Fiyatları

Çocuk ürünlerinin fiyatları, ürünlerin tasarım detaylarına, teknolojilerine, fonksiyonlarına göre değişiklik gösteriyor. Örneğin her erkek çocuk bot aynı fiyatla sunulmuyor. Ekstra sıcak tutucu iç katman içeren özel kar botları diğerlerinden daha farklı fiyatlandırılabiliyor. Ürünler arasında fiyat kıyası yapılırken tüm özelliklerin değerlendirilmesi ve ardından fiyat kıyası yapılması öneriliyor. Öncelikle kullanıcıların, çocuklarının ihtiyaçlarına uygun olan ürünleri elemeleri ve gereksinimlerini karşıladıklarından emin oldukları modeller arasından tercih yapmaları tavsiye ediliyor. Böylece çocukların konforlarını sağlayan ayakkabıları, çanta ve aksesuarları bulan ebeveynlerin, ürünlerden memnuniyetleri çok daha fazla oluyor. Yalnızca fiyata göre seçim yapıldığında ise, genellikle ihtiyaçların karşılanmadığı alışverişler gerçekleştirilebiliyor. Zira ürünler ne kadar kaliteli olursa olsun kullanıcıların özel ihtiyaçlarına yanıt verebilir nitelikler modelden modele değişiyor. 

Sen de çocuğunun ihtiyaçlarına, tarzına en uygun kaliteli çocuk ürünlerini Skechers’ta bulabilirsin. Skechers çocuk kategorisinde onlarca seri, yüzlerce ürün bulunduruyor. Her model, Skechers kalitesini sergiliyor. Hemen sipariş vererek sen de Skechers ailesinin bir üyesi olabilirsin. Çocukların beğenisini toplayacak birbirinden rahat modelleri keşfetmek için zaman kaybetmeden ürünleri seç ve siparişini oluştur. 

back to top
Filtreler