CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Çocuk Ayakkabı Modelleri

(164 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Grubu
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(1)
(1)
(1)
(62)
(1)
(69)
(69)
(52)
(52)
(57)
(6)
(5)
(28)
(6)
(35)
(35)
(24)
(5)
(18)
(22)
(6)
(17)
(19)
(5)
Cinsiyet
(50)
(33)
(3)
(2)
(1)
(32)
(43)
Renk
(5)
(7)
(20)
(2)
(5)
(15)
(3)
(22)
(4)
(18)
(60)
(1)
(2)
Ürün Grubu
(6)
(158)
Ürün Çeşidi
(7)
(6)
(11)
(11)
(52)
(5)
(11)
(49)
(12)
Ürün Detayı
(4)
(3)
(2)
(1)
(80)
(3)
(53)
(3)
(22)
(3)
(2)
Ürün Teknolojisi
(15)
(1)
(10)
Koleksiyon
(2)
(2)
(1)
(6)
(1)
(1)
(3)
(4)
(1)
(1)
(2)
(1)
(5)
(2)
(9)
(4)
(8)
(1)
(1)
(9)
(1)
(4)
(1)
(2)
(2)
(1)
(2)
(4)
(1)
(3)
(1)
(1)
(3)
(9)
(2)
(2)
(9)
(11)
(1)
(2)
(1)
(9)
(1)
(1)
(5)
(8)
(3)
(4)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Çocuk ürünleri, minicik kesimleri, sevimli görünümleri ile kalpleri ısıtıyor. Anne ve babaların çocukları için en iyisini istediğini bilen Skechers, çocuklar için özel tasarladığı, kullanışlı, kaliteli ve şık tasarımları ile seni bekliyor. Rahatlığı ile fark yaratan Skechers çocuk ürünleri arasında çocuk ayakkabılar, çocuk çanta ve çoraplar yer alıyor. Çocuk ürün seçenekleri, hem kız hem de erkek çocuk ürünleri ile alternatif ediniyor.

Skechers Çocuk Ayakkabı ve Diğer Çocuk Ürünleri

Kız çocuk ürünleri eğlenceli renkleri ve desenleri erkek çocuk modellerinden ayrılıyor. Kız çocukların ayak numaralarına uygun onlarca çeşit sunan modellerde, daha çok canlı renkler yer alıyor. Pembe, mavi, yeşil gibi canlı tonların bolca kullanıldığı kız çocuk ürünlerinde, çocukları heyecanlandıran ışıklar da yer alıyor. Skechers kız çocuk koleksiyonu henüz ilk adımlardan itibaren giyilebilecek modeller bulunduruyor. Okul öncesi ve okul çağı çocukları için sunulan modeller, çocuk modasına uyum gösteriyor. Yılın trend çizgileri Skechers ürünlerinde kendini gösteriyor.

Skechers erkek çocuk tasarımları, renkli modeller kadar sade çeşitlerle de koleksiyonda yer alıyor. Erkek çocukların en sevdikleri desenler, renkler ürünlerde kendini gösteriyor. Çocukların farklı giyim tarzlarına uygun alternatifler bulunurken, okul öncesi ve okul çağındaki her erkek çocuk için Skechers’ta ürünler yer alıyor.

Çocuk Ürünleri Fiyatları

Çocuk ürünlerinin fiyatları, ürünlerin tasarım detaylarına, teknolojilerine, fonksiyonlarına göre değişiklik gösteriyor. Örneğin her erkek çocuk bot aynı fiyatla sunulmuyor. Ekstra sıcak tutucu iç katman içeren özel kar tasarımları diğerlerinden daha farklı fiyatlandırılabiliyor. Ürünler arasında fiyat kıyası yapılırken tüm özelliklerin değerlendirilmesi ve ardından fiyat kıyası yapılması öneriliyor. Öncelikle kullanıcıların, çocuklarının ihtiyaçlarına uygun olan ürünleri elemeleri ve gereksinimlerini karşıladıklarından emin oldukları modeller arasından tercih yapmaları tavsiye ediliyor. Böylece çocukların konforlarını sağlayan ürünleri bulan ebeveynlerin, ürünlerden memnuniyetleri çok daha fazla oluyor. Yalnızca fiyata göre seçim yapıldığında ise, genellikle ihtiyaçların karşılanmadığı alışverişler gerçekleştirilebiliyor. Zira ürünler ne kadar kaliteli olursa olsun kullanıcıların özel ihtiyaçlarına yanıt verebilir nitelikler modelden modele değişiyor. 

Çocuk Ayakkabı Fiyatları 

Çocuk ayakkabı fiyatları ayakkabıların teknik özelliklerine göre değişiyor. Kullanılan malzeme, ayakkabıların sunduğu teknoloji, kullanışlılık sağlayan fonsiyonları fiyatlarda değişikliğe neden olabiliyor. Ayrıca dönemsel kampanyalar ve sezon modası detaylar da çocuk ayakkabıların fiyatları üzerinde etki gösteriyor. Çocuk modası için trend gösterilen renkler, desenler, modeller genellikle sezon koleksiyonunda daha yüksek fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor. Daha önceki sezonların trendlerini yansıtan alternatifler ise daha uygun etiket fiyatlarıyla alıcı buluyor. 

Çocuk Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çocuklar için herhangi bir ürün seçerken, içinde çocuk sağlığına uygun olmayan hiçbir şey bulunmamasına özen göstermek gerekiyor. Materyalden boyaya kadar üründe kullanılan tüm maddelerin kalite onayını almış olması önem arz ediyor. Çocuk ürünlerinin yetişkin tasarımlarına göre çok daha çabuk kirleneceği tahmin ediliyor, bu nedenle ürünlerin daha kolay temizlenebilmesi seçim kriterleri arasında yer alıyor. Çocuk anatomisine uygun kalıplar kullanılması ve onlara sağlıklı bir anatomi inşa etmeye yardımcı olması da markalardan bekleniyor. Ürünlerin herhangi bir yerinde çocukları rahatsız edecek eklentilerin olmaması, özellikle küçük çocuklar için üretilen modellerde onların yutabileceği herhangi bir küçük parçanın yer almaması gerekiyor. Bu nedenle bildiğin ve güvendiğin, Skechers gibi markaların çocuk koleksiyonlarını seçmelisin.

Çocuk Ürünleri 

Skechers çocuk ürün ve çocuk aksesuar modellerinde her ihtiyaca, her mevsime uygun birçok seçeneği kullanıcıları ile buluşturuyor. Nefes alan paneller, özel yastıklamalı iç tabanlar, destek sunan orta taban ve yer tutuşu sağlam dış tabanlar çocuk ayakkabıların Skechers özeniyle tasarlandığını ispat ediyor. Kız ve erkek çocuklar için şık seçenekler bulunduran Skechers, her adımda onlara konfor vadeden ayakkabılarıyla çocukların dolaplarında yer almayı hak ediyor.

Çocuk Ayakkabı Modelleri 

Çocuk ayakkabı modelleri koleksiyonunda hem büyük hem de küçük çocuklar için numara ve model seçenekleri yer alıyor. 

Skechers erkek ve kız çocuk ayakkabı modelleri, onlara günün her anında eşlik etmek üzere tasarlanıyor. Gün boyu ayakta olabilen ve varlığını unutturan rahat ayakkabı modelleri, farklı egzersizler ve aktiviteler için alternatif sunuyor. Çok hareketli veya koşu yapan çocuklar, darbe emiciliği yüksek tabanı modelleri tercih ederken, günlük kullanım için konforu ön plana alan tasarımlar, modeller arasında kendine alıcı buluyor.

Kız ve erkek çocuk sandalet ve terliklerde çok fonksiyonlu modeller dikkat çekiyor. Hem denizde hem de karada kullanılabilen, ıslak ve kuru kullanıma uygun olan alternatifler çocukların yaz stilini tamamlıyor. Bantlı modeller yumuşak astarla tamamlanırken özel yastıklı tabanlar, erkek ve kız çocuk sandalet ile terlikte, sportif model konforu yaşamayı mümkün kılıyor.

Kız ve erkek çocuk bot tasarımları, çocukların ayaklarını soğuktan korumak üzere tasarlanıyor. Modeller arasında zorlu hava şartlarına uyum sağlamayı kolaylaştıran kar tasarımları da göze çarpıyor. Özel dil genişlikleri, yaka dolguları, yumuşak iç astarları ve sağlam yer tutuşu vadeden kauçuk tabanları ile çocuk botları, çocukların en zorlu hava koşullarında bile güvenle adım atmalarına yardım ediyor.

Işıklı kız çocuk ayakkabıları ve ışıklı erkek çocuk ayakkabıları göz dolduruyor. Çocukları eğlenceli ve ışıklarla dolu bir dünyaya ışınlayan modelleri, farklı renk ve ışık fonksiyonları ile dikkat çekiyor. Modellerin dil kısmında bulunan paneller üzerinden ışıklar kontrol ediliyor. Çocuklar günün her anında, ışıkların eğlenceli dansını yanında bulabiliyor. Rengarenk ve eğlence dolu olan tasarımlar, şık detaylarıyla dikkat uyandırıyor. Parlak led ışıklara, Skechers için özel desenlendirilen oymalı tabanlar eşlik ediyor.

Çocuk Ayakkabısı Özellikleri 

Skechers çocuk ayakkabılarının en belirleyici özellikleri arasında iç tabanlar sayılıyor. Çocuk ayakkabı modellerinde en sık kullanılan iç tabanlar şöyle sıralanıyor: 

 • Uzay teknolojilerinin keşiflerinden biri olan viskoyu ayaklara getiren ve hafızalı taban sayesinde üst düzey yastıklama imkanı sunan Memory Foam, yetişkin ayakkabılarında olduğu gibi, çocuk ayakkabı modellerinde de sıklıkla kullanılıyor. Ayakların saatlerce rahat etmesini sağlayan dayanıklı iç taban, ayağın tam şeklini alıyor ve ayaktan çıkarıldığında eski haline geliyor. Her kullanışta yeniden şekillenen özel köpük iç taban sayesinde çocuklar en rahat deneyimi yaşıyor.
 • Günümüzde Skechers’ın birçok performans odaklı çocuk ayakkabısında görebileceğin Goga Max iç tabana ilham veren Goga Mat, Memory Foam’a göre daha fazla tamponlama vadediyor ve tabanın darbe emiciliğini artıyor. Performans odaklı etkinlikler ve koşmayı çok seven çocuklar için Goga Mat mükemmel bir alternatif oluşturuyor.
 • Gel Infused Memory Foam, hafızalı tabanlığın jel enjeksiyonu ile daha fazla tamponlama imkanı sunan modeli olarak karşına çıkıyor. Özellikle çok kilolu olan çocuklar ve hareketli etkinlikler için tercih edilebilen jel desteği, enerji dönüşüne de yardımcı oluyor.
 • Çocuk ayakkabılarında en sık kullanılan iç tabanlardan biri olan Air Cooled Memory Foam, Gel Infused tabanların altta havalandırma için özel sistem içerenlerine deniyor. Orta taban ile taban arasında her adımda boşluk oluşturan özel doku, ayakkabının alttan da hava almasına yardım ediyor. Bu iç tabana sahip olan modeller, özellikle yazın avantaj vadediyor.

Çocuk Ayakkabı ve Tüm Diğer Çocuk Ürünleri için Dikkat

 • Çocuklar çok hızlı büyüdüğü için ebeveynler ürün seçerken biraz büyük alma eğiliminde oluyor. Oysa, tabanı çocuğun ayağına tam uymadığında burkulma gibi sorunlar daha sık görülüyor. Ürünlerin ocuğun ayağına uygun alınması ve küçüldüğünde değiştirilmesi tavsiye ediliyor.
 • Çocuk ürünlerinin giyince açılacağı gibi bir yanılgı bulunuyor. Kalıplar, çocuklara küçükse, giydiğinde, kullanıldığında da küçük gelmeye devam ediyor. Küçük gelen herhangi bir ürünü kullanmaya devam etmemelisin..
 • Ayakkabıların ağır olmamasına özen göstermek gerekiyor. Ağır ayakkabılar, çocukları çabuk yoruyor.
 • Tabanlar kaymamalı ve farklı zeminlerde kullanıma uygun olmalı. Tabanların materyaller, girinti çıkıntılı tasarımları yer tutuşunu belirliyor. Sağlam yer tutuşu her koşulda çocukların yere dengeli adımlar atması anlamına geliyor ve bu özellik güvenlik açısından büyük önem taşıyor. Doğru ayakkabılar, kazaları önlüyor.
 • Ayakkabının sayası çocuğun ayağına baskı yapmamalı. Eğer sandalet veya terlik alıyorsan, üst bantların içinin yumuşak olup olmadığını kontrol etmelisin. Sert bantlar çocukların canını acıtabiliyor.
 • Dayanıklı ve uzun ömürlü olmalı.
 • Çocukların yürüyüş esnasında denge sağlamakta zorluk çekebileceği topuklu modellerden uzak durmalısın.
 • Kaliteli materyallerden yapılmalı. Dikişler özenle şekillendirilmeli.
 • Taban teknolojileri çocukların aktivitelerine uygun olmalı. Örneğin çok koşan bir çocuğa alınan ayakkabı muhakkak darbe hafifletme etkisi bulundurmalı veya çocuklarda taban problemleri varsa ortopedik modellere yönelinmeli.
 • Seçim esnasında çocukların da fikri alınmalı.

Çocuk Ayakkabı Ürün Çeşitleri

Çocuk aksesuarları, çocuklarının hayatının her anında Skechers kalitesini yaşamasını isteyen ebeveynler tarafından tercih ediliyor. 

Çocuk çanta modelleri, çocukların rengarenk dünyasından ilhamla tasarlanıyor. Özellikle okul öncesi ve ilkokul çağı çocukları için tasarlanan modellerde daha canlı renkler ve desenler kullanılıyor, daha büyük yaşlardaki çocuklar için ise daha sportif ve sade tasarımlar ön plana çıkıyor. Ergonomi sunan Skechers taşıma ürünleri, çocukların eşyalarını olabildiğince konforlu taşımasına yardım ediyor. Eşyaların ağırlığı, özel tasarım sayesinde omuzlara eşit olarak yayılıyor. Dolgulu kol ve sırt kısımları, çocuklara rahatlık vadediyor. Kaliteli materyallerden hazırlanan dayanıklı modeller, kız ve erkek çocukları için eğlenceli tasarımlarla sunuluyor. Üzerinde yer alan fermuarlı bölmeler, matara gözleri, kalemlik cepler, modellere kullanışlılık kazandırıyor. Skechers logosunun başrolde olduğu tasarımlar okula giderken veya günlük gezilerde kullanılabiliyor.

Çocukların yiyecek ve içeceklerini en iyi şekilde muhafaza etmelerini sağlayan çocuk beslenme ürünleri, Skechers kalitesi ile şıklık kazanıyor. Elde veya askı yardımıyla omuzda taşınan tasarımlar, yiyecek ve içeceklerin dış etkenlerden korunmasına yardımcı oluyor. İçinde yiyecekler ve atıştırmalıklar rahatlıkla taşınıyor. Fermuarlı bölmeler, güvenle yiyeceklerin taşınmasının güvencesini oluşturuyor.

Çocuk Okul Ürünleri Seçerken 

 • Okul eşyalarını taşımak için tercih edilen modellerin, çocukların okul kıyafetleri ve dış giyimlerine uyumlu olması şıklık için tavsiye ediliyor.
 • Ürünleri her gün kullanacak olan çocuklar olduğu için onlara da seçim esnasında fikir sorulması önem arz ediyor.
 • Ayarlanabilir kol askıları aksesuarların kişiselleştirmeye yardım ediyor. Ayarlanabilir askıları olan ürünleri tercih etmelisin.
 • Bölme sayısı, iç hacmi, genişliği, taşıma kapasitesi seçimin ilk kriterlerinden biri oluyor.
 • Modellerin, kol askılarında ve sırtta destek bulundurması gerekiyor.

Sportif çoraplar Skechers’ın sportif kombinlerini tamamlıyor. Pamuklu dokuma ile üretilen ürünler sporda, egzersiz sırasında ve günlük hayatta kolaylıkla giyilebiliyor. Bilekte biten modeller, sportif espadrillerin içine rahatlıkla giyilebiliyor. Bazı kumaşların üzerinde eğlenceli desenler de yer alıyor. Çocukların sevgilisi olan modeller, onların en çok kullandıkları, gri, siyah, lacivert ve beyaz gibi renklerde bol çeşit bulunduruyor.

Sen de çocuğunun ihtiyaçlarına, tarzına en uygun kaliteli çocuk ürünlerini Skechers’ta bulabilirsin. Kız çocuk spor ayakkabı, kız çocuk terlik modelleri de erkekler için olan çocuk tasarımlarıyla bir arada sergileniyor. Skechers çocuk kategorisinde onlarca seri, yüzlerce ürün bulunduruyor. Her model, Skechers kalitesini sergiliyor. Hemen sipariş vererek sen de Skechers ailesinin bir üyesi olabilirsin. Çocukların beğenisini toplayacak birbirinden rahat modelleri keşfetmek için zaman kaybetmeden ürünleri seç ve siparişini oluştur. 

Back to school dönemi için hemen istediğin ürünü seç, Skechers'ın ayrıcalıklı dünyası ile tanış!

back to top
Filtreler