Skechers Skech Air

(30 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Özel Günler
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(3)
(12)
(11)
(10)
(6)
(9)
(13)
(14)
(24)
(17)
(11)
(9)
(12)
(9)
(15)
(10)
(2)
(1)
Cinsiyet
(15)
(15)
Renk
(2)
(5)
(6)
(2)
(2)
(1)
(1)
(11)
Ürün Çeşidi
(2)
(7)
(2)
(7)
(12)
Ürün Detayı
(10)
(2)
(5)
(9)
(8)
(2)
(4)
Ürün Teknolojisi
(17)
(2)
(5)
(2)
(2)
Özel Günler
(10)
(15)
(11)
(7)
(11)
(16)
(7)
(3)
(15)
(6)
(6)
(1)
Koleksiyon
(22)
(6)
(2)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Skechers Skech Air, rahatlığı, sofistike tasarımı ve modern tabanlarıyla yeni bir çağ başlatıyor. Skech-Air serisi, birbirinden şık tasarımları ve yeni nesil teknolojileriyle geleceğin ritmini yakalıyor. Gençlerin ve kendini genç hissedenlerin seçimi olan Skech-Air serisi, farklı zevklere hitap eden tasarımları ve detaylarıyla seni bekliyor.

Skech Air Ayakkabı Tasarımı

Erkek ve bayan Skech-Air modelleri, yarı şeffaf dış tabanlarıyla ilgi uyandırıyor. Serinin yetişkin modellerinin yanında çocuk ayakkabıları da bulunuyor. Üst sayada ağ örme, mikrofiber kumaşlar, blok renkler, katmanlı tasarım, renkli efektler kullanılabiliyor. Kimi modellerin tüm dış tabanı şeffafken bazılarının yalnızca arka tabanında şeffaf görünüm kullanılıyor. Uyumlu ve kontrast renklerin sıklıkla kullanıldığı modellerin yanında, tek renk alternatifler de göze çarpıyor. Metalik yanar döner yan panel katmanı detayı, nefes alan katmanlar, arkada yer alan çekme halkası, sentetik katmanlı bağcıklar, tasarımların diğer ayrıntılarını oluşturuyor. Tüm modellerde bulunan S Skechers logosu, kalitenin işareti oluyor. Ayakkabılardaki topuk yüksekliği modele göre 3 ile 6 cm arasında değişiyor. Çocuk ayakkabılarında, bağcık ile beraber kolay giyim sağlayan cırt cırtlar da kullanılıyor.

Skech Air Yürüyüş Ayakkabıları Özellikleri

  • Air Cooled Memory Foam yastıklı iç taban ayakkabılara konfor katıyor. Nefes alan ayakkabı, ideal ısıyı korurken foam yastıklama sayesinde ayakkabı, ayağın şeklini alarak tam destek veriyor.
  • Skech-Air darbe etkisini azaltan tam boy hafif orta taban, ayakkabılarda bulunuyor. Bazı modellerde  Skech-Air Stratus veya Skechers Monster yüksek dokulu orta taban tasarımı alternatif oluşturuyor.
  • Görünür, şeffaf, hava yastıklı orta taban tasarımı modellerin dikkat çekici olmasına yardım ediyor. 
  • Yer tutuşu sağlayan esnek dış taban farklı zeminlerde yere sağlam basılmasına yardımcı oluyor.
  • Destekli yaka ve dil alanı ayakkabının sağladığı rahatlığı pekiştiriyor.

Skechers Skech Air Modelleri

Görünenden daha fazla konfor hissetmek isteyenlerin seçimi olan Skechers Skech-Air serisi, ayakların yerden kesilmesini sağlıyor. Adeta havada yürüyormuş gibi rahat his uyandıran hava yastıkları, ayakkabının rahatlıkta sınır tanımadığını ortaya koyuyor.

Skech Ait Ultra Flex: Ultra Flex modellerde şık örgü kumaş üst sayayı kaplayarak pürüzsüz görünüm sağlıyor. Yürüyüş ayakkabısı, delikli paneller sayesinde hava alıyor. İç tabanda Air Cooled Memory Foam, hem yastıklama hem de hava transferi görevini başarıyla yerine getiriyor. Darbe azaltan orta taban sayesinde, yürüyüşlerde hissedilen şok etkisi en aza iniyor. Farklı zeminlerde kullanılabilen sportif ayakkabı, günlük hayatta da giyilebiliyor.

Skech Air Dynamight: Hava yastıklı tasarım, rahat ayakkabı deneyimini bir üst düzeye çıkarıyor. Kullanışlı yer tutuşu dikkat çekiyor. Kontürlü orta taban, bilinen Skech-Air taban görünümünü kamufle ediyor. Ancak ayakkabının üzerinde yazan Skech Air, teknolojiyi yeniden görünür kılıyor. Ayakkabılar görünüş itibarıyla koşu ayakkabısı modellerine benzetilebiliyor. 

Skech Air Fiyatları

Skech Air ayakkabı fiyatları, kullanıcıların indirimli Skech Air ayakkabı arayışına son veriyor. Kalitesine karşılık dengeli fiyat stratejisi ile kullanıcılarla buluşan ayakkabılar, rahat yürüyüş ayakkabısı isteyenlere uzun ömürlü alternatifler vadediyor. Ayakkabılar, üst kalitedeki materyalleri ve özenli işliği ile uzun süre kullanılabiliyor.

Sen de konforlu bir ayakkabı istiyorsan, Skechers’ın en havalı modeli Skech-Air ile tanışabilirsin. Tüm aile için serinin farklı modellerini alabilir, ayakkabıda rahatlık alışkanlığını daha iyisi ile değiştirebilirsin. Alışkanlık yaratacak hava yastıklı topuklar ile gün boyu ayakta kalınan işler bile şimdi daha kolay. Bulutların üstünde yürümek, adımlarında yeni teknolojinin konforunu hissetmek için sen de Skechers Skech-Air ayakkabıları hemen sipariş verebilirsin. Eğer zorlu hava şartları için farklı modeller arıyorsan su geçirmez ayakkabı seçenekleri ve geniş erkek outdoor ayakkabı koleksiyonu da Skechers'ta seni bekliyor. 

back to top
Filtreler