Cinsiyet
Renk
Beden
Ürün Detayı
Koleksiyon
Fiyata göre filtrele

Kız Çocuk Sandalet (23 Ürün)

Filtreler

Kız çocuklarını düşler diyarına çağıran sevimli sandaletler, onların kendini birer prenses gibi hissetmesini sağlıyor. Rengarenk modeller, ışıklar, metalik trimler, eğlenceli desenler ile süsleniyor. Her biri çocukların stiline eğlence katan birbirinden güzel sandaletler, çok daha havalı. Skechers, sandaletlerde de çocuk ayakkabı modellerinde sunduğu üstün teknolojileri bulunduruyor. Yalnızca şık değil aynı zamanda rahat da olan modeller, ebeveynlerin ve çocukların beğenisini topluyor.

Kız Çocuk Sandalet Modelleri

Skechers çocuk koleksiyonu, erkek çocuk spor ayakkabı ve kız çocuk ayakkabı modelleri ile tanınıyor. Markanın rahatlığına alışanların yaz gözdesi, sandaletler oluyor. Güneşli günlerin vazgeçilmezi olan sandaletler, kızlar için tasarlanan modellerinde pembe, mavi gibi canlı renkleri bulunduruyor. Bebeklik çağlarından çocukluk yaşlarına uzanan geniş numara skalası sunan sandaletler arasında bantlı çeşitlere rastlayabilirsin. Çocukların ayaklarına kolaylıkla giydirilip çıkarılabilen cırtlı sandaletler, ayağa göre ayarlanmasıyla da konfor vadediyor.

Işıklı Sandaletler

Kız çocuk ayakkabı modellerinin en sevilenlerinden olan ışıklı kız çocuk ayakkabı tasarımları sandaletlerde de kendine yer buluyor. Işıklı sandaletler, çocukların ayaklarının ritmine uygun yanan ışıklarıyla geceyi aydınlatıyor. Çocuklar, sevimli stilleri ile her adımda ışıkların dansına eşlik ediyor.

Skechers Rahat Kız Çocuk Sandaletleri  

Skechers sandaletler, rahatlıklarını özel teknolojilerine borçlu görülüyor. Esnek ve özel destekli tabanlar, yüksek yer tutuşu ile çocukların yere sağlam basmasını sağlıyor. Kişiye özel ayarlanabilir cırtlar ayakkabının konfor etkisini pekiştiriyor. Cırt cırt bantlar hem üstte hem de topukta yer alabiliyor. Açık yan paneller sayesinde ayakkabılar hava alıyor. Hemen her modelde yer alan Skechers logosu ayakkabının kalitesini ve rahatlığını tasdikliyor. Kenar şeritlerinde dikiş detaylar, sayada kumaş materyal kullanılıyor. Ayakkabılarda kontrast renk seçimlerine, dokulu tabanlara rastlayabilirsin.

Skechers Sandaletlerin Teknik Özellikleri

 • Bazı modeller hem karada hem de denizde kullanılabilir özellik ile çok fonksiyon sunuyor. Islak kullanıma uygun olan sandalet modelleri, çocukların yaz stilini tamamlıyor.
 • Bantların altında yer alan yumuşak astar, çocukların ayaklarının sürtünme ile tahriş olmasını engelliyor.
 • Ayakkabılar özenli tasarımı ile hava alıyor ve çocukların sıcak havada bile ayakları rahat ediyor. Ayakların ideal ısıda kalması için, yan paneller ve iç taban görev alıyor.
 • Yastıklı tabanlar, ayakları destekleyerek adımların çocuklar için daha dengeli olmasına yardımcı oluyor.
 • Yumuşak kumaş dokuma saya, ayakların hareketlerine uyum gösteriyor.  
 • Sandaletler, günlük kullanıma uygun görülüyor. Çocuklar her gün sandaletleri rahatlıkla giyebiliyor. Ayakkabılar, uzun süre ayakta kalmaya uygun olarak tasarlanıyor.
 • Darbe etkisini azaltan hafif orta taban, ayakları şok etkisinden koruyor.

Sandaletlerin Önlenemeyen Yükselişi

Hem yetişkin hem de çocuk modasında sandaletler önlenemez yükselişine devam ediyor. Doğallığın, doğal görünümün ve materyallerin yeniden moda sahnesinin yıldızı olmasıyla dokuma bantlar yeniden “ben buradayım” diyor. Kumaşların ayakkabı tasarımlarında daha çok yer bulduğu ayakkabılarda, çocuk modelleri uçuk renkler ve gökkuşağı desenleri ile yılın trendlerine ayak uyduruyor. Her kıyafetin altına sandalet giyilebileceği artık kabul edilirken, çocuk kombinlerinde sandalet içine çorap giyilmesi de olumlu karşılanıyor. Sevimli görünüm sergileyen kombinler, çocuk giyimde yeni bir sayfa açıyor.

Çocuklar İçin Sandalet Kombinleri

Çocuklar için sandalet kombini yaparken öncelikle çocuğun rahat olmasına dikkat etmelisin. Kombinlerde şortlar, etekler, elbiseler, jileler ve taytlar bolca yer alıyor. Bahar ve yazlık ayakkabılar olarak kategorize edilen sandaletler, özellikle bahar aylarında külotlu çoraplar ve sevimli soket çoraplarla bir arada giydirilebiliyor. Işıklı kız çocuk spor ayakkabı kombinlerinde olduğu gibi, eğer sandaletlerde ışık varsa üst giyimde daha sade tasarımların tercih edilmesi tavsiye ediliyor. Işıklar zaten kombine eğlence katacağı için desensiz, düz elbiseler, basic tişört ve şortlar kombini ilgi çekici kılmaya yetiyor. Çocuk giyimde hayli popüler olan animasyon desenleri, desenli sandaletlerle tamamlayabilirsin. Çocukları giydirirken sandaletin kumaş renginin baskılarla uyumlu olduğundan emin olman kombinin mükemmelliği için yeterli görülüyor. Çocuk kombinlerini tamamlayan en güzel şey, onların içten bir gülümsemesi olduğu için, içinde rahat hissettiği her şeyle çocuklar şık görünebiliyor.

Çocukların En Sevdiği Sandalet Modelleri

Çocuklar için ayakkabı seçerken onların da fikrini almalısın. Kız çocuk ayakkabı seçimi elbette teknik olarak bazı bilgiler gerektiriyor ve çocukların bu bilinç ile seçim yapması imkansız. Örneğin, çocukların basış şekillerinde sorun olduğunda ortopedik çocuk ayakkabısı tercih etmek gerekiyor. Bu konuda seçimi ebeveynlerin yapması şart ancak çocuk için beklentileri sağlayan ürünler seçildikten sonra estetik tercih için son söz çocuğa bırakılabiliyor. Çocuklar günümüzde giyecekleri kıyafetleri, ayakkabıları 3-4 yaşından sonra kendileri seçmeye başlıyor. Küçük yaşlardan itibaren sosyalleşen kız çocukları için kıyafetler büyük önem taşıyor. Onlar arkadaşlarının yanında güzel, sevimli ve havalı görünmek için üzerlerinde sevdikleri karakterleri, desenleri ve renkleri bulunduran ayakkabılar, kıyafetler giymek istiyor. Sen de çocuğun için ayakkabı seçerken onun görüşlerini alabilir, onun fikirlerine değer verdiğini gösterebilirsin. Eğer kız çocuk ayakkabı hediyesi alacaksan, yani onun beğeneceği bir seçim yapmak istiyorsan ışıklı modellere yönelebilirsin. Henüz ışıklı kız çocuk spor ayakkabı ve sandalet sevmeyen bir çocuk görülmediğinden emin olabilirsin.

Çocuklarda Sandalet Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Sandaletlerin çocukların ayağına tam olması önemli. Büyük veya küçük numaralar giydirmek ayak tabanının desteklenmesini sağlamadığı için özellikle gelişim çağında tavsiye edilmiyor. Çocuklara ayakkabı seçerken tam numarasını almalı, giydirdiğin sürece de ayakkabının çocuğa küçülüp küçülmediğini kontrol etmelisin. Eğer sandalet küçük gelmeye başlarsa, ayakkabıyı değiştirmelisin.
 • Sandaletin içeriğinde, üretiminin herhangi bir sürecinde çocuk sağlığına zararlı herhangi bir madde kullanılmadığından emin olmalısın. Bu aşamada kalite standartları yüksek, tescilli ve bilinen markaları tercih etmek gerekiyor. Skechers, birinci sınıf kalitedeki ürünleri ve çocuk sağlığına uyumlu tasarımları ile ebeveynlerden tam not alıyor.
 • Sandaletin kullanım alanlarına ve zemin uyumuna dikkat etmelisin. Farklı zeminler ve kullanım alanları için uygun olan modelleri tercih etmelisin. Skechers modelleri içine hem kara hem de denizde kullanılabilen sandaletleri bulabilirsin.
 • Ayakkabı bantlarının çocuğun ayağına göre ayarlanabilmesi önemli görülüyor. Bantları çocuğun ayağına en uygun olacak şekilde genişletip daraltabilmelisin. Böylece çocuk büyüdükçe veya hareket ettikçe bantların ayarını değiştirebilirsin.
 • Sandaletlerin hafif ve esnek olmasına bakmalısın.
 • Sandaletlerin iç tabanlarının çocukların ayağını terletmemesi ve kaygan olmaması gerekiyor.
 • Işıklı modellerin ışık teknolojisine dikkat etmelisin. Pilli veya USB destekli sandaletler bulunabiliyor.

Kız Çocuk Sandalet Fiyatları

Kız çocuk sandalet fiyatları, sandaletin ışık, tasarım, teknik özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Her sandaletin fiyatını özelliklerini değerlendirerek karşılaştırmalısın. Skechers tasarımlarının en kaliteli malzemelerden tasarlanan, uzun ömürlü ve mükemmel konfor için detaylandırılan ayakkabılar olduğunu göz önüne aldığında fiyat dengesinin olduğunu görebilirsin.

Sen de kız çocuklarını mutlu edecek armağanların Skechers koleksiyonundan seçebilirsin. Onların kendilerini hayallerindeki prensesler gibi hissetmelerine yardımcı olacak ayakkabıları bulabilir, ışıklarla çocuklara eğlence armağan edebilirsin. Skechers ayakkabı ve sandaletleri sipariş vermek için beğendiğin ürünü sepete atman yeterli. Alışveriş adımlarını takip ederek dakikalar içinde sipariş verebilir, sevimli ayakkabıların özenli paketi ile kısa sürede kapını çaldığına tanık olabilirsin. Çocukların kalbini fethedecek, ebeveynlerin beğenisi toplayacak sandaletler için sen de Skechers’ı tercih edebilirsin.

back to top
Filtreler