CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Kız Çocuk Sandalet

(14 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(3)
(2)
(5)
(2)
(5)
(7)
(5)
(7)
(4)
(2)
(4)
(4)
(2)
Cinsiyet
(7)
(7)
Renk
(2)
(2)
(2)
Renk (5)
(3)
Ürün Çeşidi
(6)
(8)
Ürün Detayı
(6)
(8)
Koleksiyon
(1)
(2)
(4)
(4)
(3)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Kız çocuklarını düşler diyarına çağıran sevimli modeller, onların kendini birer prenses gibi hissetmesini sağlıyor. Rengarenk modeller, ışıklar, metalik trimler, eğlenceli desenler ile süsleniyor. Her biri çocukların stiline eğlence katan birbirinden güzel kız çocuk sandaletleri, çok daha havalı. Skechers modellerinde sunduğu üstün teknolojileri bulunduruyor. Yalnızca şık değil aynı zamanda rahat da olan modeller, ebeveynlerin ve çocukların beğenisini topluyor.

Kız Çocuk Sandalet Modelleri

Skechers kız çocuk sandalet koleksiyonu, erkek çocuk spor ayakkabı ve kız çocuk ayakkabı modelleri ile tanınıyor. Markanın rahatlığına alışanların yaz gözdesi, kız çocuk sandaletler oluyor. Güneşli günlerin vazgeçilmezi olan kız çocuk sandaletler, kızlar için tasarlanan modellerinde pembe, mavi gibi canlı renkleri bulunduruyor. Bebeklik çağlarından çocukluk yaşlarına uzanan geniş numara skalası sunan kız çocuk sandaletleri arasında bantlı çeşitlere rastlayabilirsin. Çocukların ayaklarına kolaylıkla giydirilip çıkarılabilen cırtlı tasarımlar, ayağa göre ayarlanmasıyla da konfor vadediyor.

Tek Bantlı Kız Çocuk Sandalet

Tek bantlı kız çocuk sandalet modelleri, hafifliği, kolay giyilip çıkartılabilmesi ile avantaj vadediyor. Çocukların severek ayaklarında taşıdıkları sevimli tasarımlar, cırt cırt bantlar sayesinde ayağa göre ayarlanabiliyor. Böylelikle sıkma, dar veya bol gelme gibi sıkıntılar ortadan kalkıyor. 

Çok Bantlı Kız Çocuk sandalet

Çok bantlı kız çocuk sandalet ayakkabılar, ayakkabının ayağa daha sağlam tutunmasına yardımcı oluyor. Hızlı hareketlerde, manevralarda, ayağa tam oturan çok bantlı tasarımlar, çocukların rahat hissetmesini garanti ediyor. 

Kız Çocuk Spor Sandalet Modelleri

Kız çocuk spor sandalet modellerinin en sevilenlerinden olan ışıklı kız çocuk ayakkabı tasarımları koleksiyonda kendine yer buluyor. Işıklı kız çocuk sandaletler ve kız çocuk spor ayakkabı modelleri, çocukların ayaklarının ritmine uygun yanan ışıklarıyla geceyi aydınlatıyor. Çocuklar, sevimli stilleri ile her adımda ışıkların dansına eşlik ediyor.

Kız Çocuk Sandalet Fiyatları

Kız çocuk sandalet fiyatları, modelin ışık, tasarım, teknik özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Her kız çocuk sandaletin fiyatını özelliklerini değerlendirerek karşılaştırmalısın. Skechers tasarımlarının en kaliteli malzemelerden tasarlanan, uzun ömürlü ve mükemmel konfor için detaylandırılan ayakkabılar olduğunu göz önüne aldığında fiyat dengesinin olduğunu görebilirsin.

Skechers Kız Çocuk Sandaletleri  

Skechers kız çocuk sandaletleri, rahatlıklarını özel teknolojilerine borçlu görülüyor. Esnek ve özel destekli tabanlar, yüksek yer tutuşu ile çocukların yere sağlam basmasını sağlıyor. Kişiye özel ayarlanabilir cırtlar ayakkabının konfor etkisini pekiştiriyor. Cırt cırt bantlar hem üstte hem de topukta yer alabiliyor. Açık yan paneller sayesinde ayakkabılar hava alıyor. Hemen her modelde yer alan Skechers logosu ayakkabının kalitesini ve rahatlığını tasdikliyor. Kenar şeritlerinde dikiş detaylar, sayada kumaş materyal kullanılıyor. Ayakkabılarda kontrast renk seçimlerine, dokulu tabanlara rastlayabilirsin.

Kız Çocuk Sandalet Trendi

Hem yetişkin hem de çocuk modasında kız çocuk sandaletler önlenemez yükselişine devam ediyor. Doğallığın, doğal görünümün ve materyallerin yeniden moda sahnesinin yıldızı olmasıyla dokuma bantlar yeniden “ben buradayım” diyor. Kumaşların ayakkabı tasarımlarında daha çok yer bulduğu ayakkabılarda, çocuk modelleri uçuk renkler ve gökkuşağı desenleri ile yılın trendlerine ayak uyduruyor. Her kıyafetin altına kız çocuk sandalet giyilebileceği artık kabul edilirken, çocuk kombinlerinde ayakkabı içine çorap giyilmesi de olumlu karşılanıyor. Sevimli görünüm sergileyen kombinler, çocuk giyimde yeni bir sayfa açıyor.

Kız Çocuk Sandalet Çeşitleri

Çocuklar için ayakkabı seçerken onların da fikrini almalısın. Kız çocuk sandalet ve kız çocuk terlik seçimi elbette teknik olarak bazı bilgiler gerektiriyor ve çocukların bu bilinç ile seçim yapması imkansız. Örneğin, çocukların basış şekillerinde sorun olduğunda ortopedik kız çocuk sandaleti tercih etmek gerekiyor. Bu konuda seçimi ebeveynlerin yapması şart ancak çocuk için beklentileri sağlayan ürünler seçildikten sonra estetik tercih için son söz çocuğa bırakılabiliyor. Çocuklar günümüzde giyecekleri kıyafetleri, ayakkabıları 3-4 yaşından sonra kendileri seçmeye başlıyor. Küçük yaşlardan itibaren sosyalleşen kız çocukları için kıyafetler büyük önem taşıyor. Onlar arkadaşlarının yanında güzel, sevimli ve havalı görünmek için üzerlerinde sevdikleri karakterleri, desenleri ve renkleri bulunduran ayakkabılar, kıyafetler giymek istiyor. Sen de çocuğun için ayakkabı seçerken onun görüşlerini alabilir, onun fikirlerine değer verdiğini gösterebilirsin. Eğer kız çocuk sandalet hediyesi alacaksan, yani onun beğeneceği bir seçim yapmak istiyorsan ışıklı modellere yönelebilirsin. Henüz ışıklı kız çocuk sandalet sevmeyen bir çocuk görülmediğinden emin olabilirsin.

Sen de kız çocuklarını mutlu edecek armağanların Skechers koleksiyonundan seçebilirsin. Onların kendilerini hayallerindeki prensesler gibi hissetmelerine yardımcı olacak ayakkabıları bulabilir, ışıklarla çocuklara eğlence armağan edebilirsin. Skechers kız çocuk sandaletleri sipariş vermek için beğendiğin ürünü sepete atman yeterli. Alışveriş adımlarını takip ederek dakikalar içinde sipariş verebilir, sevimli ayakkabıların özenli paketi ile kısa sürede kapını çaldığına tanık olabilirsin. Çocukların kalbini fethedecek, ebeveynlerin beğenisi toplayacak kız çocuk sandaletler için sen de Skechers’ı tercih edebilirsin.

Kız Çocuk Sandalet Özellikleri Nelerdir?

 • Bazı modeller hem karada hem de denizde kullanılabilir özellik ile çok fonksiyon sunuyor. Islak kullanıma uygun olan kız çocuk sandalet modelleri, çocukların yaz stilini tamamlıyor.
 • Bantların altında yer alan yumuşak astar, çocukların ayaklarının sürtünme ile tahriş olmasını engelliyor.
 • Ayakkabılar özenli tasarımı ile hava alıyor ve çocukların sıcak havada bile ayakları rahat ediyor. Ayakların ideal ısıda kalması için, yan paneller ve iç taban görev alıyor.
 • Yastıklı tabanlar, ayakları destekleyerek adımların çocuklar için daha dengeli olmasına yardımcı oluyor.
 • Yumuşak kumaş dokuma saya, ayakların hareketlerine uyum gösteriyor.  
 • Kız çocuk sandaletler, günlük kullanıma uygun görülüyor. Çocuklar her gün kız çocuk sandaletleri rahatlıkla giyebiliyor. Ayakkabılar, uzun süre ayakta kalmaya uygun olarak tasarlanıyor.
 • Darbe etkisini azaltan hafif orta taban, ayakları şok etkisinden koruyor.

Kız Çocuk Sandalet Kombinleri Nasıl Yapılır?

Çocuklar için kız çocuk sandalet kombini yaparken öncelikle çocuğun rahat olmasına dikkat etmelisin. Kombinlerde şortlar, etekler, elbiseler, jileler ve taytlar bolca yer alıyor. Bahar ve yazlık ayakkabılar olarak kategorize edilen tasarımlar, özellikle bahar aylarında külotlu çoraplar ve sevimli soket çoraplarla bir arada giydirilebiliyor. Işıklı kız çocuk spor ayakkabı kombinlerinde olduğu gibi, eğer kız çocuk sandaletlerde ışık varsa üst giyimde daha sade tasarımların tercih edilmesi tavsiye ediliyor. Işıklar zaten kombine eğlence katacağı için desensiz, düz elbiseler, basic tişört ve şortlar kombini ilgi çekici kılmaya yetiyor. Çocuk giyimde hayli popüler olan animasyon desenleri, desenli kız çocuk sandaletlerle tamamlayabilirsin. Çocukları giydirirken modelin kumaş renginin baskılarla uyumlu olduğundan emin olman kombinin mükemmelliği için yeterli görülüyor. Çocuk kombinlerini tamamlayan en güzel şey, onların içten bir gülümsemesi olduğu için, içinde rahat hissettiği her şeyle çocuklar şık görünebiliyor.

Kız Çocuk Sandalet Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 • Kız çocuk sandaletlerin çocukların ayağına tam olması önemli. Büyük veya küçük numaralar giydirmek ayak tabanının desteklenmesini sağlamadığı için özellikle gelişim çağında tavsiye edilmiyor. Çocuklara ayakkabı seçerken tam numarasını almalı, giydirdiğin sürece de ayakkabının çocuğa küçülüp küçülmediğini kontrol etmelisin. Eğer model küçük gelmeye başlarsa, ayakkabıyı değiştirmelisin.
 • Kız çocuk sandaletin içeriğinde, üretiminin herhangi bir sürecinde çocuk sağlığına zararlı herhangi bir madde kullanılmadığından emin olmalısın. Bu aşamada kalite standartları yüksek, tescilli ve bilinen markaları tercih etmek gerekiyor. Skechers, birinci sınıf kalitedeki ürünleri ve çocuk sağlığına uyumlu tasarımları ile ebeveynlerden tam not alıyor.
 • Modelin kullanım alanlarına ve zemin uyumuna dikkat etmelisin. Farklı zeminler ve kullanım alanları için uygun olan modelleri tercih etmelisin. Skechers modelleri içine hem kara hem de denizde kullanılabilen kız çocuk sandaletleri bulabilirsin.
 • Ayakkabı bantlarının çocuğun ayağına göre ayarlanabilmesi önemli görülüyor. Bantları çocuğun ayağına en uygun olacak şekilde genişletip daraltabilmelisin. Böylece çocuk büyüdükçe veya hareket ettikçe bantların ayarını değiştirebilirsin.
 • Kız çocuk sandaletlerin hafif ve esnek olmasına bakmalısın.
 • İç tabanlarının çocukların ayağını terletmemesi ve kaygan olmaması gerekiyor.
 • Işıklı modellerin ışık teknolojisine dikkat etmelisin. Pilli veya USB destekli kız çocuk sandaletler bulunabiliyor.
back to top
Filtreler