Erkek Çocuk Bot

(10 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Bedenler
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Özel Günler
Koleksiyon
Fiyata Göre
Bedenler
(3)
(3)
(4)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
Cinsiyet
(4)
(6)
Renk
(3)
(1)
(2)
(4)
Ürün Çeşidi
(3)
(7)
Ürün Detayı
(8)
(2)
(1)
(2)
(1)
(10)
(5)
Özel Günler
(7)
(6)
(6)
Koleksiyon
(1)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Fiyata Göre
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Kışın soğuktan ve kötü hava şartlarından ayakları koruyan, sıcacık tutan erkek çocuk bot modelleri, erkek çocukların rahatı ve beğenisi için özel tasarlanıyor. Skechers, erkek çocuk bot modellerinde spor ayakkabılarda sağladığı konforu vadediyor. Sportif modelleri ile tanınan marka, hem kış hem de bahar aylarında giyilebilen kullanışlı bot çeşitleri ile çocukları küçük yaştan itibaren gerçek konfor ile tanıştırıyor. Ayakları mükemmel şekilde kavrayan, destekleyen birbirinden şık erkek çocuk bot modelleri, Skechers’ın ayrıcalıklarını deneyimlemeye yardımcı oluyor.

Erkek Çocuk Bot Modelleri

Skechers geniş koleksiyonunda okul öncesi ve okul yaşı çocukları için alternatifler bulunduruyor. Soğuk havaları konforla ısıtan modeller, farklı bilek yükseklikleri ile çocuklara çeşit sunuyor. Bağcılarla kapanan ayakkabılar, kolay giyip çıkarılması için yan kısmında fermuar ve ön yüzünde cırt cırt bulundurabiliyor. Özel tabanlar, dayanıklı saya ve konforlu iç taban sayesinde, çocuklar kışı şimdi daha çok seviyor. Hem klasik hem de sportif tarzlara eşlik edebilecek kullanışlı rahat ayakkabı ve erkek çocuk botlar, çocuk dolaplarının olmazsa olmazları arasında sayılıyor.

Erkek Çocuk Bot Seçimi 

Eğer hareketli çocuklar için seçim yapıyorsan ve oyun sırasında sert hareketler yapabileceğini düşünüyorsan, ayakkabıların orta tabanlarının darbe yumuşatma etkisi olduğundan emin olmalısın. Dış sayanın dayanıklılığına bakmalısın.

Okulda kullanılacak erkek çocuk botların uzun süre ayakta kalacağını düşünerek daha hafif seçeneklere yönelmelisin. Uzun süre ayakta kalacak tasarımların nefes almasına ve iç tabanın ayak kavislerine tam oturmasına dikkat etmelisin.

Eğer zorlu şartlar için erkek çocuk kar botları alıyorsan, ayakkabıların bilek kısmında içeri soğuğun girmesini önleyen, yalıtım sağlayan yapay kürk ve peluş yer almalı. Ayakkabının karda kaymaması için tabanının kauçuk olduğundan veya dişli tasarlandığından emin olmalısın.

Erkek Çocuklar için En İyi Bot Modelleri  

Erkek çocuklar en çok bu erkek çocuk bot modelini seviyor, “en iyisi şu çeşitler” demek gerçekçi değil. Her çocuğun zevkleri, ihtiyaçları ve giyim alışkanlıkları farklı olduğu için rahat ayakkabı kişiye göre değişiyor. Ebeveynler çocuklara erkek bot seçerken en iyi olanın, onların ihtiyaçlarını en iyi karşılayan ayakkabı olduğunu fark etmeli. Eğer çocuğun karda kullanılacak bir ayakkabıya gereksinimi varsa, kışlık botlarına yönelmek daha doğru görülüyor. Çocukların sevdiği renk ve modellerde seçimler yaparken ihtiyaçlarını karşılamak en iyi ayakkabıyı bulmak anlamına geliyor. Çocuklar için erkek bot seçimi yaparken kaliteli materyaller ve özenli işçilik ürünleri sunan Skechers’ın her erkek çocuk botu en iyi olmaya aday görülüyor.

Skechers Bot Özellikleri

Skechers erkek çocuk bot modelleri soğuğu içeri almamak ve ısıyı sabit tutmak için yalıtıma dikkat edilerek tasarlanıyor. Erkek çocuk botların dillerinin genişliğinden yakalarının dolgusuna kadar tüm detayları soğuğa karşı etki düşünülerek hazırlanıyor. Kaliteli materyaller kullanılan erkek çocuk  botlarda deri, kumaş, süet malzemelere rastlanıyor. Ayakkabılar su geçirmez kaplama ile tamamlanıyor. Topukta yer alan çekme halkaları giyimi kolaylaştırıyor. Uzun bilekli modeller, ayakların daha sıcak tutulması için daha geniş alanı koruyor. Yastıklı iç taban tüm kavisleri ideal şekilde kavrayarak tam destek veriyor. Ayakkabılarda darbe etkisini azaltan orta tabana ve güçlü dış tabana rastlanıyor. Yer tutuşu sağlayan dış taban, kauçuktan imal ediliyor ve farklı zeminlerde kullanılabiliyor. Tasarımlarda dikiş ve katman vurguları yer alabiliyor. Şıklık ve konforu bir arada sunan botlar, soğuk havada bile stilden ödün vermeyen şık çocukların dolabında yer almayı hak ediyor.

Erkek Çocuk Bot Modelleri Hakkında

 • Yanlış bedende seçilmesi, büyük alınması ayak burkulmalarına yol açabiliyor.
 • Ayak kavisine tam oturan modeller, taban gelişimini destekleyerek yaşanabilecek basış problemlerine karşı bedene yardımcı oluyor.
 • Çamaşır makinesinde yıkanması kesinlikle önerilmiyor. Ürün temizliği için Skechers temizleme spreyinden yararlanabilirsin.
 • Erkek çocuk bot gibi kapalı ve bilekli ayakkabılarda, sık sık havalandırmadan kullanım modellerde kötü koku oluşmasına neden olabiliyor. Bu durumda Skechers kötü koku karşıtı sprey kullanımı tavsiye ediliyor.
 • Erkek çocuk bot alırken, eğer kamp gibi alanlarda kullanım düşünüyorsan, çocuklar için erkek outdoor ayakkabı tasarımlarına da bakabilirsin.
 • Baba oğullar, Skechers’ın benzer erkek ve erkek çocuk ayakkabıları alarak hoş bir takım oluşturabiliyor. Eğer çocuğunla şıklık yarışında takım olarak hareket etmek isteyenlerdensen, benzer renk ve tasarımlar alarak bir örnek giyinebilirsin. Skechers konforunu bir arada deneyimleyebilirsin.
 • Nasıl erkek çocuk ışıklı ayakkabı modelleri bulunuyorsa, kışlık tasarımlarda da ışıklı seçeneklere yönelebilirsin. 

Erkek Çocuk Bot Fiyatları

Erkek çocuk bot fiyatları ürünün taban teknolojisine, saya dayanıklılığına, astar ve kaplama özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Erkek çocuk botların sezon trendi özellikleri de fiyatını etkileyen diğer kıstaslar arasında sıralanıyor. Materyal kalitesi, su geçirmezlik gibi ek vaatleri erkek çocuk bot fiyatlarını değiştiriyor. Erkek çocuk için bot seçerken, bilek yüksekliğine ve dayanıklılık gibi kriterlere de önem vermelisin.

Sen de erkek çocuğuna veya sevdiğin çocuklara Skechers erkek çocuk bot modellerinden dilediğini alabilirsin. Uygun numarayı seçerek, beğendiğin ürünü hemen sepete ekleyerebilir, adımları takip ederek dakikalar içinde siparişini oluşturabilirsin. Dilersen modelleri Skechers mağazalarında deneyebilir, bu şekilde de alışveriş yapabilirsin. Skechers.com.tr alışverişlerinde ise peşin fiyatına 2 taksit, vade farkı ile 9 taksit imkanı seni bekliyor. 

Erkek Çocuk Botları Nasıl Olmalı?

 • Hafif olmalı.
 • Modern görünmeli.
 • Farklı kombinlere uyum sağlayabilmeli.
 • Kolay temizlenmeli.
 • Isı yalıtımı sağlamalı.
 • Rahat olmalı.
 • İç taban destekleri ayağa konfor vadetmeli.
 • Ayak şok etkilerinden korunmalı.
 • Ürünler çocukları yormamalı.
 • Kolay giydirilip çıkartılmalı.
 • Uzun süre kullanılabilecek kadar dayanıklı olmalı.
 • Kaliteli materyallerden özenli işçilikle imal edilmeli.
 • İç kısmında yumuşak astar yer almalı.
 • Sıcak tutması için yaka ve dil kısmı yeterince geniş ve dolgulu olmalı.
 • Su almamalı, suya karşı dayanıklılık sunmalı.
 • Kazalara karşı, tabanlar zemine sağlam tutunmalı. Kaymamalı.
 • Tam ayak numarasına uygun olmalı, büyük veya küçük seçilmemeli.

Erkek Çocuk Bot Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Erkek çocuk için bot seçerken öncelikle onun ayak numarasına uygun seçim yaptığından emin olmalısın. Kalıp büyük veya küçük olmamalı. Ebeveynler genellikle, çocuklara daha uzun süre giyebilmesi için daha büyük numaralar alma eğiliminde oluyor. Oysa yanlış numara giydirmek birçok ayak anatomisinde, basışta birçok soruna yol açıyor.
 • Çocukların ayak numarası sık sık değiştiği için, ayaklar ölçülerek güncel ayak numarası belirlenmeli ve o numara üzerinden ayakkabı seçilmeli.
 • Ürün materyallerinin yumuşak olduğundan ve ayağa baskı yapmayacağından emin olmalısın.
 • Esnek tabanlar hareket özgürlüğünün garantisi oluyor. Erkek çocuk bot seçerken taban esnekliğine önem vermelisin.
 • Ayakkabıların içlerinde yer alan yumuşak astar ve kaplamalar sıcak tutma etkisi sağlayabiliyor. Ayakkabının iç yüzeyine de dışı kadar incelemelisin.
 • İç tabanların ayakları tam olarak desteklediği görülmeli.
 • Kışın zorlu şartlar için erkek çocuk bot seçiyorsan su geçirmezlik özelliği aramalısın.
 • Erkek çocuk botların farklı zeminlerde kullanılabilmesi ve yüksek zemin tutuşu olması şart görülüyor.

Çocuklara Hediye Erkek Çocuk Bot Alınabilir mi?

Çocuklara hediye olarak erkek çocuk bot alınabiliyor. Ancak model seçerken çocuğun yaşını bilmek yeterli olmuyor. Muhakkak ayak numarasını bilmeli ve ona göre seçim yapmalısın. Numarayı, çocuğun güncel olarak kullandığı ayakkabıya bakarak seçebilirsin. Eğer öğrenme imkanın yoksa, ayakkabı yerine Skechers mağazalarında ve Skechers.com.tr’de kullanılabilen hediye çeki alarak armağan edebilirsin. Böylece seçtiğin model çocuğun ayağına uyacak mı endişesini de ortadan kaldırabilirsin.

back to top
Filtreler