CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Erkek Çocuk Spor Ayakkabı

(60 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(1)
(21)
(18)
(16)
(16)
(15)
(35)
(1)
(26)
(27)
(28)
(22)
(10)
(16)
(11)
(2)
Cinsiyet
(39)
(21)
Renk
(8)
(1)
(1)
(6)
(6)
(35)
(1)
(2)
Ürün Çeşidi
(33)
(27)
Ürün Detayı
(3)
(1)
(2)
(33)
(1)
(20)
(16)
Ürün Teknolojisi
(7)
(3)
Koleksiyon
(2)
(1)
(2)
(2)
(1)
(2)
(7)
(3)
(4)
(1)
(2)
(1)
(2)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(3)
(4)
(1)
(1)
(4)
(1)
(4)
(4)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Erkek çocuk spor ayakkabı modelleri hem çocukların gün boyu rahat hissetmesini sağlıyor hem de ayak gelişimi destekleniyor. Erkek çocuk spor ayakkabı rahatlığı ve şıklığı ile tercih ediliyor. Günümüzde yetişkinler için tasarlanan farklı birçok model olduğu gibi erkek çocuk spor ayakkabı çeşitleri için de yüzlerce seçenek bulunuyor. Çocukların zevkine, ihtiyacına uygun modeller, Skechers kalitesi ile sunuluyor. Doğru modeller seçildiğinde, çocukların keyifli anları konforla taçlanıyor. Çocukların enerjilerine, hareketlerine, oyunlarına en uygun erkek çocuk spor ayakkabılar, en eğlenceli anları aynı zamanda en rahat anlar olarak işaretliyor. Böylece her adımda sıkan, acıtan erkek çocuk spor ayakkabılar yerine çocukluk anıları, rahat ve estetik modellerle süsleniyor.

Erkek Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri

Kemik gelişiminin henüz sürdüğü çocukluk dönemlerinde çocuklar için doğru erkek çocuk spor ayakkabı seçimi büyük önem arz ediyor. Çocukların ayaklarına tam oturan, onları sıkmayan, çok bol olmayan erkek çocuk spor ayakkabılar giymesi öneriliyor. Skechers, çocukların ayaklarına gerekli desteği veren çeşit çeşit erkek çocuk spor ayakkabı modeli ile eni karşılıyor. İşte Skechers’ın erkek çocuk spor ayakkabı modellerindeki temel kategoriler:

 •         Bağcıklı: Skechers bağcıklı erkek çocuk spor ayakkabılar, kolaylıkla giydiriliyor. Bağcıklar sıkılıp gevleştilerek çocuğun ayağına en uygun şekle getiriliyor. Yetişkin ayakkabılarını andıran bağcıklı erkek çocuk spor ayakkabılar, giyip çıkarırken rahat etmek için topukta çekme halkası bulundurabiliyor.
 •         Bağcıksız: Cırt cırt bantlarla tamamlanan veya espadril tasarımı ile ayağa kolaylıkla geçirilen erkek çocuk spor ayakkabılar, bu sayede ebeveynleri ayakkabı bağlama zahmetinden kurtarıyor. Özellikle anaokulu çağındaki çocuklar için tercih edilen erkek çocuk spor ayakkabıların, büyük erkek çocuklar için de alternatifleri Skechers koleksiyonunu süslüyor.
 •         Işıklı: Erkek çocuk ışıklı ayakkabı modelleri, çocukların sevgilisi olmayı sürdürüyor. Şık tasarımları, eğlenceli ışıkları, renkleri ile çocuklara daha çok heyecan vadeden erkek çocuk spor ayakkabılar, sezonun en havalı tercihi oluyor.
 •         Streç Bağcıklı: Skechers streç bağcıklı erkek çocuk spor ayakkabılar, erkek çocuk spor ayakkabı ürünleri arasındaki en kalabalık kategoriyi oluşturuyor. Skechers, modellerin birçoğuna streç bağcık ve cırt cırt bant koyarak ailelere kolay giyip çıkarma garantisi veriyor.

Erkek Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

Erkek çocuk spor ayakkabı fiyatları, ayakkabıların modellerine, tasarım ve teknik özelliklerine göre farklılaşıyor. Modeller arasında da fiyat farkları olduğuna şahit olabilirsin. Sipariş verirken erkek çocuk spor ayakkabı özelliklerini incelemeli ve siparişini oluşturmalısın. Benzer özelliklere sahip modeller arasında fiyat karşılaştırması yapabilir ve kararını verebilirsin.

Erkek Çocuk Spor Ayakkabı Özellikleri

Erkek çocuk spor ayakkabı modellerinde sportif örgü kumaş saya bolca kullanılıyor. Kimi modellerde kullanışlılık sağlayan Skech-Tex su itici kaplama dikkat çekiyor. Dikiş ve katman vurguları ile benzersiz görünüm kazanan erkek çocuk spor ayakkabıların yan yüzü Skechers’ın ikonik logosu ile tamamlanıyor. Sentetik burun ve topuk katmanları erkek çocuk spor ayakkabıları şık kılarken bir yandan da dayanıklılığı artırıyor. Kolay giyim sağlayan dil ve topuk çekme halkaları dikkat çekiyor. Oymalı tabanlar kimi zaman ışıklarla, kimi zaman desenlerle veya görünür hava yastığı ile estetik vadediyor.

 • Destekli yaka ve dil alanı erkek çocuk spor ayakkabılarda yer alıyor.
 • Tabandan gelen şok etkisini azaltan katmanlı ve atletik orta taban erkek çocuk spor ayakkabıların yoğun hareket gerektiren etkinlikler sırasında bile giyilebilmesini sağlıyor.
 • Yer tutuşunu artıran esnek kauçuk dış tabanlar, ayakların yere güvenle basmasına imkan veriyor.
 • Yumuşak kumaştan iç astar erkek çocuk spor ayakkabıların içini kaplıyor.
 • Enerji geri kazanımı sağlayan Elite Flex orta taban bulunabiliyor.

Skechers Çocuk Ayakkabı İç Taban

Skechers’ın farklı ayakkabı modellerinde farklı iç tabanlar kullanılabiliyor. Kullanıcıların kullanım alanlarına, erkek çocuk spor ayakkabıdan beklentilerine göre tasarlanan iç tabanlar, orta tabana gereken desteği vererek darbe azaltmaya yardım ediyor. Bunun yanında ayaklara mükemmel yastıklama etkisi sunarak gün boyu konforlu hissetmeyi garanti ediyor. Skechers’ı bilinen diğer markalardan ayıran en önemli konfor kaynaklarından olan iç tabanların çocuk tasarımlarında kullanılan modellerini yakından tanımak ister misin?

 •         Memory Foam: Uzay teknolojileri araştırmaları sırasında keşfedilen ve uzun yıllardır yastıklarda, yataklarda kullanılan hafızalı köpükler, Skechers’ın yarattığı özel Memory Foam sistemiyle erkek çocuk spor ayakkabılara geliyor. Ayakların tam şeklini alan tabanlar, çıkarıldığında eski haline dönüyor ve her giyişte yeniden ayağa en uygun forma giriyor. Köpükler, Memory Foam adıyla anılıyor. Skechers Memory Foam iç tabanlı erkek çocuk spor ayakkabılar, saatler boyu hacmini koruyor ve ayakların konforlu hissetmesinin güvencesi oluyor.
 •         Air Cooled Memory Foam: Memory Foam’un geliştirilmiş hali olan Air Cooled Memory Foam iç tabanlar, jel enjeksiyon desteği ile sert hareketlere karşı ayaklara daha fazla dayanıklılık sağlıyor. Ayrıca taban altında yer alan küçük noktacıklar, adım sırasında hava boşluğu oluşmasını sağlayarak ayakların alttan da havalanmasına yardımcı oluyor. Air Cooled Memory Foam iç tabanlı modellerin, özellikle sıcak havalarda daha fresh etki vadettiğini fark edebilirsin.
 •         Goga Mat: Skechers’ın performans desteği veren ilk iç tabanı olan Goga Mat, özel dolgusu ile enerji dönüşümüne katkı sağlıyor.

Erkek Çocuk Spor Ayakkabı Bedenleri

Skechers modelleri yaşa göre değil, ayak numarasına göre sınıflandırılıyor. Çocuğun ayak numarasına bakarak ona en uygun erkek çocuk spor ayakkabıyı kolaylıkla seçebilirsin. İdeal modeli daha kolay bulabilmek için Skechers, ürünleri iki grup halinde sunuyor. Erkek çocuk spor ayakkabı modellerinin altında büyük veya küçük erkek çocuk ayakkabısı ibaresini görebilirsin. İşte o ifadelerin anlamları:

 • Küçük Erkek Çocuk Spor Ayakkabısı: Küçük erkek çocuk spor ayakkabısı olarak anılan modeller, okul öncesi dönemde giyilebilecek numaraları içeriyor. 21.5’tan 26.5 numaraya kadar olan tasarımlar, bu kategori içinde bulunabiliyor.
 • Büyük Erkek Çocuk Spor Ayakkabısı: Büyük erkek çocuk spor ayakkabıları arasında 27 ile 36 numara arasındaki seçenekleri bulabilirsin. Okul çağındaki çocuklar için uygun olan erkek çocuk spor ayakkabılar, büyük erkek çocuk spor ayakkabısı adıyla Skechers kategorilerinde bulunabiliyor. 

Erkek Çocuk Spor Ayakkabı Çeşitleri

Kış mevsimi için erkek çocuk spor ayakkabı modelleri su geçirmez olmalı, güçlü yer tutuşu sağlamalı, zeminlerde kaymamalı. Kışın ayakların sıcak olması gerektiği için dil genişliğinin de fazla olması avantaj sağlıyor. Su geçirmezlik için Skech-Tex kaplama özelliği arayabilirsin, tabanda ise kauçuk dış taban özelliği beklentini karşılamaya yetiyor.

Yazlık erkek çocuk spor ayakkabıların hava alması ve ayak için ideal ısıyı koruması gerekiyor. Hareketle beraber ayakların terlememesi için sıcaklık dengesi büyük önem taşıyor. Air Cooled Memory Foam iç taban, hava panelleri bulunduran erkek çocuk spor ayakkabılar, yaz için çocuklara konfor sağlıyor.

Erkek Çocuk Spor Ayakkabı Alırken Dikkat

Çocuklar için erkek çocuk spor ayakkabı seçen ebeveynler, genellikle üç yanlışa düşüyor. Ayak sağlığını tehdit edecek bu üç hatayı sen sen ol, yapma:

 •         Sadece moda olduğu için erkek çocuk spor ayakkabı almak: Modelin estetik özellikleri elbette mühim ancak sadece moda olduğu için bir tasarım alınmamalı. Dış görünüşünden daha önemli olan teknolojiler, iç tabanı ve kalıp özellikleri oluyor. Ayak destekleniyor mu, şok koruması var mı, erkek çocuk spor ayakkabı rahat mı gibi sorulara öncelikli olarak cevap aramak gerekiyor.
 •         Büyüyünce de giyer diye büyük, giyince açılır diyerek küçük erkek çocuk spor ayakkabı almak: Büyük erkek çocuk spor ayakkabı giydiğinde çocukların ayakları destekten mahrum kalıyor. Küçük erkek çocuk spor ayakkabı giymek ise ayaklarda yaralara varan tahrişlere neden olabiliyor. Ayakkabının giydikçe açılacağına dair söylem gerçeği yansıtmıyor. Modelleri, çocuğun tam ayağına göre almalı ve küçüldüğünü hissettiğinde zaman kaybetmeden değiştirmelisin.
 •         Özellikleri incelemeden fiyata göre seçim yapmak: Fiyat elbette önem arz ediyor ancak yalnızca fiyata bakarak seçim yapılmamalı. Seçenekler kıyaslanırken öncelik erkek çocuk spor ayakkabının tasarım ve teknik özelliklerine verilmeli.

Orijinal Skechers Erkek Çocuk Spor Ayakkabı

Skechers.com.tr ve Skechers mağazalarında sunulan tüm erkek çocuk spor ayakkabılar orijinallik garantisi ile bizlere ulaşıyor. Skechers'ın benzersiz iç tabanlarına bakarak orijinalliği anlayabilirsin. Memory Foam yumuşaklığı, hafızalı iç taban özelliği ile orijinal Skechers'ın keyfini sürebilirsin. Orijinal olmayan erkek çocuk spor ayakkabılarda dikiş hataları, baskı kusurları, soluk renkler, sıradan iç taban ve kalitesiz taban materyalleri görebilirsin. Skechers konfor etkisini kaliteli materyallerinden alıyor. Bu nedenle orijinal olmayan herhangi bir Skechers modelini almamalı, kullanmamalısın.

Erkek Çocuk Ayakkabı Nasıl Seçilmelidir?

Çocuklar için erkek çocuk spor ayakkabı seçerken, ayağına tam olmasına özen göstermelisin. Taban desteklerinin çocuğun yaşam tarzına uygun desteği verdiğinden emin olmalısın. Örneğin, çok hareketli çok koşan bir çocuk için tamponlama etkisi daha yüksek tabanları seçmelisin. Rahat ayakkabı kullanılacağı alana uygun renk ve desenlerde olmalı. Kullanılacağı mevsimin gereklerini karşılamalı, örneğin kışlık kullanım için model alıyorsan çocuğun ayaklarının yağmurda ıslanmaması için su itici özellikli kaplama taşıyan modellere bakmalısın. Ayakların erkek çocuk spor ayakkabı içinde hava aldığından ve rahat ettiğinden şüphe duymamalı, bu teknolojilerin olmasına özen göstermelisin.

Erkek Çocuk Spor Ayakkabı Nerede Giyilir?

Erkek çocuk spor ayakkabı; beden eğitimi derslerinde, antrenmanlarda, alışverişte, koşuda, yürüyüşte, oyunda, okulda, alışverişte, yolculukta, kısaca dilenen her yerde giyilebiliyor. Elbette model seçimi esnasında giyileceği yere göre farklı özellikler aranabiliyor.

 •         Okul için En İyi Erkek Çocuk Spor Ayakkabı: Okullarda çok renkli ve desenli modellerdense daha sade ve şık tasarımlar tercih ediliyor. Okul saatleri bir hayli uzun olduğu için uzun süre ayakta kalanların rahatlıkları ekstra önem arz ediyor. Air Cooled Memory Foam iç tabanlı modeller, hem hava alan özellikleri hem de ayağın şeklini alan foam teknolojisi ile okul için tercih ediliyor.
 •         Koşu için En İyi Erkek Çocuk Spor Ayakkabı: Koşu performans desteği ve tamponlama etkisi gerektiriyor. Goga Mat iç tabanlı ve orta tabanda tamponlama desteği bulunan koşu ayakkabısı modellerine yönelebilirsin.
 •         Oyun için En İyi Erkek Çocuk Spor Ayakkabı: Oyunda eğer çok sert hareketler yapılmıyorsa (zıplama gibi) tüm tasarımlar oyunda giyilebiliyor. Sert hareketler bulunduran oyunlar için Air Cooled Memory Foam ve Goga Mat iç tabanlı erkek çocuk spor ayakkabı modellerine bakabilirsin.
 •         Günlük En İyi Erkek Çocuk Spor Ayakkabı: Günlük ayakkabıda en doğru seçim Memory Foam iç taban oluyor. Eğer çok sıcak yaz günlerinde giyilecekse Air Cooled Memory Foam modellerine de bakabilirsin.

Erkek çocuk spor ayakkabı, çocuklara alınabilecek en güzel hediyeler arasında yer alıyor. Eğer erkek çocuklar için hediye bakıyorsan, onlara Skechers alabilirsin. Ancak seçim öncesinde çocuğun ayakkabı numarasını bilmen gerekiyor. Eğer biliyorsan, riske girmeden, çocukların sevmeme ihtimali olmayan ışıklı Skechers modellerinden birini seçebilirsin. Eğer numarayı bilmiyorsan, ayakkabı yerine, çocuğun kendi seçimini yapabilmesi için Skechers hediye kartı alabilirsin. Siparişini verdikten sonra, Skechers müşteri hizmetlerini araman ve hediye paketi yapılmasını rica etmen yeterli oluyor.

Erkek Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Erkek çocuk spor ayakkabı temizliği oldukça zahmetli görülüyor, oysa Skechers ürün çeşitleri Skechers ayakkabı temizleme spreyi ile kolaylıkla temizleniyor. Ayrıca bazı modellerin çamaşır makinesinde yıkanarak temizlenebildiği biliniyor. Ayakkabııyı seçerken temizlik özelliklerine de bakabilirsin.

Skechers’ın çocuk ve erkek ayakkabı için büyük konfor vadeden modellerini, onlarca çeşit ile bulabilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsin. Çocuklarına ve sevdiklerine Skechers erkek çocuk spor ayakkabıları alarak onları mutlu edebilirsin. Hemen sipariş ver, onlara mutluluk armağan et!