CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Hemşire Terliği

(5 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Renk
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(3)
(4)
(3)
(2)
(3)
(1)
(3)
(3)
(1)
Renk
(1)
(1)
(1)
(2)
Ürün Detayı
(3)
(2)
Ürün Teknolojisi
(1)
(2)
Koleksiyon
(2)
(1)
(2)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Kullanımıyla hayatı kolaylaştıran, kolay temizlenmesi, rahat giyinip çıkarılmasıyla tercih edilen önü kapalı terlik modelleri, dilimizde hemşire terliği adıyla anılıyor. Zaman zaman doktor terliği de denen modeller, zorlu koşullarda mesai harcayan sağlık çalışanlarının konfor beklentilerine yanıt vermesi nedeniyle bu ismi alıyor. Oysa, hemşire terlikleri evde ve günlük yaşamda da kullanılabiliyor. Hemşire, doktor veya sağlık çalışanı olmayan birçok kullanıcı gün içinde rahat hissetmek için hemşire terliklerini dolaplarına ekliyor. 

Hemşire terlikleri nerede giyilir merak ediyor musun? Yanıt aslında terliklerin ne kadar kullanışlı olduklarını kanıtlıyor. Modeller, ayağın ön kısmını kapattığı için hem iç hem de dış mekan kullanımının oldukça konforlu olmasını sağlıyor. Bu özellik sayesinde uzun süre çalışanlar, oturmadan saatlerce ayakta kalanlar için ideal seçenekler arasında sayılıyor. Kolay temizlenmesi ve yıkanabilmesi nedeniyle, su ile temas gerektiren alanlarda, bahçe ve balkonlarda giyilebiliyor. Hatta plaj ve havuz kenarlarında da terlikler tercih edilebiliyor. Ayrıca ayak anatomisine uygun olan tasarımlar, hemşire terliklerinin uzun yolculuklarda da rahat hissettirmesini sağlıyor. Ayrıca, yemekhane gibi hijyen gerektiren alanlarda çalışanlar da hemşire terliği giymeyi tercih ediyor. 

Hemşire terlikleri tüm bu ihtiyaçlara kolaylıkla yanıt verdiği için kullanıcılar tarafından oldukça fazla rağbet görüyor. Gösterilen yoğun ilgi nedeniyle eskiden sadece beyaz rengi bulunabilen hemşire terliklerinin bugün renk renk, model model alternatifleri karşımıza çıkıyor. Hatta çocuklar için eğlenceli desenler taşıyan alternatiflere rastlamak bile mümkün. 

Günün büyük bir bölümünü ayakta geçiren, uykusuz geçen gecelerde nöbet tutan, zorlu görevlere meydan okuyan hemşirelere görev sırasında destek olan hemşire terliği modelleri, fonksiyonel tasarımlarıyla seninle. Sen de günün ayaklarını sızlatan yorgunluğunu daha az hissetmek için hafif ve konforlu hemşire terliklerini tercih edebilirsin. 

Ortopedik Hemşire Terliği

Basış sorunu yaşayanlar, ayakkabılarının kendilerini ve basışlarını desteklemesini arzu edenler günlük yaşamda ortopedik ayakkabı ve terlik modelleri tercih ediyor. Ortopedik hemşire terliği modelleri ayak yapısına tam uyum gösteriyor. Ayağın fizyolojik özelliklerine uyum sağlayacak şekilde üretilen, konforu ve ayak sağlığına uygunluğu ile uzmanlardan tam not alan tasarımlar, ayağı mükemmel destekliyor. Ayak yapısına uygun kavisler adımlara tam uyum sağlıyor. Ayrıca, vücudun yükü, ayak tabanına eşit olarak yayılıyor. Medikal terlik olarak da bilinen ortopedik hemşire terlikleri, ortopedik sorunlara çözüm üretiyor. Ortopedik özellik taşıyan ürünlerin bilgisini, terliklerin detay sayfasında bulabilirsin. 

Peki ortopedik hemşire terliklerin farkı ne? Aslında görünüşte herhangi bir fark dikkat çekmiyor ancak teknik malzemeler ve ürünün vadettiği etkiler değişiyor. Ayağın basınç noktalarına uygun olarak geliştirilen özellikler, sağlıklı basış için kullanıcılara destek sağlıyor. Ayak tabanından kemerine, bilekten parmaklara kadar ayakların çerpeçevre desteklenmesi sağlanıyor. 

Ortopedik hemşire terlikleri, özellikle ortopedik sorunları olan ve uzmanlar tarafından özel hazırlanan ayakkabılar kullanması önerilen kişiler tarafından tercih ediliyor. Ayak sağlığına özen gösteren birçok kişi de ortopedik modelleri kullanabiliyor. 

Hemşire Terliği Fiyatları

Ayakkabı ve hemşire terliklerinin fiyatları, ürünler kadar çeşitli oluyor. Her ürünün tasarım ve teknik özellikleri farklı oluyor. Buna bağlı olarak, her bir ürünün maliyeti de değişiklik gösteriyor. Ayrıca sezon trendleri, ürünlerin stok durumu gibi değişkenler fiyatlar üzerinde belirleyici oluyor. Bu tip nedenlerle, hemşire terlikleri arasında fiyat farkları bulunduğunu görebilirsin. Buna ek olarak, dönemsel indirimler, özel gün fırsatları da fiyatlarda farklılaşmalar neden olabiliyor. Skechers hemşire terliği fiyatları, tüm ürünlerde kalite dengesini karşılıyor. Ürünlerin kalite açısından bir farkları olmadığını aklında tutarak koleksiyonu incelemelisin. Tüm tasarımlar, kaliteli hammaddelerden, özenli işçilikle hazırlanıyor. Ancak farklı beklentilere yanıt veren modeller koleksiyonu çeşitlendirerek fiyat farkına neden oluyor. Bu nedenle sen de ürünleri incelerken ilk olarak ürün özelliklerine odaklanmalısın. Tüm ürünlerin teknik bilgilerini, bakım talimatlarını, tasarım detaylarını öğrendikten sonra eleme yapmalısın. Dilersen son kararı verirken fiyatları kıyaslayabilirsin. Böylelikle hem sana uygun olan hem de bütçenin sınırlarının içinde yer alan tasarımı bulabilir ve senin için doğru hemşire terliğine kavuşabilirsin. 

Rahat Hemşire Terliği

Hemşirelerin giydiği ayakkabı ve terliklerden bahsederken gözünüzün önüne hemen beyaz spor ayakkabı ve beyaz hemşire terlikleri geliyorsa, modanın biraz gerisinde kalmış olabilirsin. Terliklerin rahat olması elbette önem taşıyor ancak günümüzde hemşire terliklerinin estetik ve tarz sahibi görünmesi de en az konfor kadar ilgi uyandırıyor. Rahat hemşire terliklerini dışarıdan ayırt etmek mümkün değil, görünüşte hepsi birbirinin aynı olan hemşire terliği modellerinin teknik açıdan oldukça farklı olduğunu incelediğinde anlayabilirsin. Peki doğru ve rahat hemşire terliği seçmek için nelere dikkat etmelisin? 

 • Kalitesiz bir terlik aldığında kısa sürede dayanıklılığını kaybettiğini, ayakları terlettiğini, kötü koku yaydığını, zeminde kaydığını fark edebilirsin. Bu nedenle hemşire terliklerine bakarken ilk dikkat etmen gereken nokta, ürünlerin kalitesi oluyor. Bildiğin ve kalitesine güvendiğin markalardan alışveriş yapmalısın. Skechers rahat hemşire terlikleriyle, sportif modellerle kazandığı kullanıcı güvenini perçinliyor. Kullandığı taban teknolojileri ve saya özellikleri sayesinde kullanıcılardan tam puan alan Skechers’ın hemşire terlikleri de kalitesiyle kolaylıkla ayırt ediliyor. 
 • Hemşire terliğinin yeterince rahat olabilmesi için öncelikle kullanıcılara güvenlik sağlaması gerekiyor. Dış taban malzemesinin yer tutuşunun yüksek olmasına dikkat etmelisin. 
 • Konfor sağlayan özelliklerin başında yastıklama geliyor. İç tabanın mükemmel yastıklama vadetmesi rahat hissetmeyi garanti ediyor. 
 • Hemşire terliği seçerken kolay temizlenebilmesine dikkat etmelisin. Gün boyu giyeceğin terliğin kolay temizlenme özelliğinin senin zahmetten kurtaracağına ve hayatını kolaylaştıracağına emin olabilirsin. 
 • Hava ve nem transferi sağlayan dokunun bulunmasına özen göstermelisin. Bu sayede modelin, ayaklarına rahatsızlık verme olasılığı azalıyor. 
 • Terliği alırken ayak numarana tam uygun olduğuna bakman gerekiyor. Büyük terlik seçerken ayakların desteklenmiyor, yürürken ayağından kaydığını hissedebilirsin. Hemşire terliği küçük olduğunda ise zamanla ayağı sıkıyor. Ayak parmaklarının, terliğin ön kısmına değmemesi gerekiyor. Eğer topuğunu terliğin topuk bölümüne yerleştirdiğinde ayak parmakların öne değişiyorsa, bu terliğin sana küçük olduğu anlamına geliyor. Hatta zaman içinde tahriş, vurma gibi sorunlar yaşanabiliyor.
 • Bunun yanında rahat hemşire terliğinin kullanıcılar için gün içinde ağırlık yapmaması gerekiyor. Yürürken yorgunluk hissini artıracak düzeyde ağırlık veriyorsa, o terliğin rahat hissettirmesi maalesef mümkün olmuyor. 

Skechers’ın tüm koleksiyonu gibi hemşire terlikleri de her sezon yenileniyor. Klasik tasarımların yanına yeniler ekleniyor. Çeşit çeşit model, renk ve desende alternatifler sezon koleksiyonunda kullanıcılarla buluşuyor. Bu nedenle senin tarzına ve beklentine tam olarak uyduğunu düşündüğün ürünü bulduğunda dilersen birkaç tane alabilir veya her sezon yeni modelleri inceleyerek kişisel koleksiyonunu güncelleyebilirsin. Hemşire terliklerinin alışkanlık yaratan rahatlığını çok daha uzun süre deneyimlemeni sağlayacak uzun ömürlü tasarımları Skechers’ta bulabilir, kolaylıkla sipariş verebilirsin. 

Hemşire Terliği Nasıl Olmalı?

En iyi hemşire ayakkabısı için tek bir modeli işaret etmek mümkün değil. Kişisel beklentiler değiştiği için “en iyi” alternatif de kişisel ihtiyaçlar doğrultusunda değişiyor. Ancak yine de standartları, kaliteyi ve iyiyi belirleyen standartlar var. Hemşire terliğinin nasıl olması gerektiğini bilerek kaliteli modelleri kolaylıkla ayırt edebilir ve seçimine yön verebilirsin. 

 • Modellerin nefes alan, hava transferi sağlayan özellik taşıdığından emin olmalısın. 
 • Kolay temizlenme, leke tutmama, antibakteriyel özellik bulundurma gibi avantajlar terlikte yer almalı. 
 • Gün boyu süren mesailerde sana eşlik edecek hemşire terliğinin hafif olmasına özen göstermelisin. 
 • Saatler boyu ayağından çıkarmayacağın modellerin ayaklarını terletmemesi gerekiyor. 
 • Kolay giyip çıkarılmalı, kullanıcılara zahmet vermemeli. Aksine, pratiklik vadetmeli. 
 • Taban ve topuk yüksekliğinin konfor sağlayacak düzeyde olması gerekiyor. Kullanıcıların kas ve omurgasını desteklemeli. 
 • Esnek olmalı ve hareketlere uyum sağlamalı. 
 • Taban teknolojisi kullanıcılara güven vermeli. Yer tutuşu sağlam olmalı. 
 • Orta taban destekleri sayesinde tabandan yansıyan şoku emmeli. 
 • Hemşire terlikleri yalın tasarımlı olmalı, hem günlük kıyafetlere hem de çalışma üniformalarına uyum göstermeli. 
 • Ayak numarasına ve anatomik yapısına tam uygun olmalı. Büyük veya küçük gelmemeli. 
 • Kış ayları için tasarlanan modellerin iç kısmında sıcak tutacak bir astar yer almalı. Ancak bu şekilde kış soğuklarında bile terlik konforundan taviz verilmiyor. Kullanıcılar astarlı kışlık hemşire terlikleriyle dört mevsim konforu hayatlarında deneyimleyebiliyor. 

Tüm beklentilere yanıt veren rahat hemşire terliklerini Skechers koleksiyonunda bulabilirsin. Skechers hemşire terlikleri, polyester ve sentetik malzemelerden yapılıyor. Böylelikle, hafiflik ürünlerin doğası gereği tasarım özelliklerinde yerini alıyor. Ayrıca modellerde yer alan file sayalar, delikli üst katmanlar, terliklerin ön bölümünün de rahatlıkla hava almasına imkan tanıyor. Kullanıcılar bu sayede, serin, kuru ve kokusuz terlikleriyle kendilerini daha iyi hissediyor. Bunun yanında, Skechers hemşire terlikleri esnek formda sunuluyor. Ayakların hareketlerine uyum sağlayan ürünler, her adımda ayak formuna uyumla eşlik ediyor. Ek olarak, yüksek yer tutuşu sağlayan kauçuk dış tabanlar bulunuyor. Böylelikle, kullanıcılar farklı zeminlerde sağlam adımlar atmanın güvenini doyasıya yaşıyor. 

Hemşire Terliği Modelleri 

Skechers’ın birbirinden konforlu hemşire terliği modelleri arasından sen de seçimini yaparak rahatlığı günlük hayatına taşıyabilirsin. 

 • Kışlık hemşire terliği: Skechers’ın özel tasarımlarından olan kışlık hemşire terlikleri içinde sıcaklık ve rahatlık için suni kürk astar bulunduruyor. Skechers’ın klasikleşen teknolojik özelliklerini bünyesinde taşıyan terlikler, dizayn açısından suni kürk detayla fark yaratıyor. Ayrıca terliklerin saya kısmında, spor ayakkabıları anımsatan streç bağcıklar yer alıyor. Böylelikle sportif şıklıktan ödün vermeyen hemşire terlikleri hem kış şartlarına adapte oluyor hem de terlik pratikliğini sergiliyor. Aradığın tüm özellikleri bir arada sunan fonksiyonel kışlık hemşire terliklerini Skechers koleksiyonunda bulabilirsin. 
 • Sportif hemşire terlikleri: Skechers tasarımlarını sıradan modellerden ayıran sportif çizgiler, hemşire terliklerinde de dikkat çekiyor. Önden bakıldığında spor ayakkabıyı anımsatan tasarımlar, açık arka kısımla terlik pratikliğini deneyimletiyor. Ön bölümünde streç bağcıklar bulundurarak sportif tarzını pekiştiren hemşire terlikleri, terlik giyerken spor ayakkabı stilinden vazgeçemeyenlerin tercihi oluyor. 
 • Sade tasarımlar: Üzerinde bağcık veya kürk astar bulunmadan tasarlanan klasik hemşire terlikleri de Skechers koleksiyonunda kendine yer buluyor. Modeller, klasik tarzı ve sportif detaylarıyla ilgi uyandırıyor.

Skechers, tüm tasarımlarında sunduğu kalite, güven ve dayanıklılıkla sana en yoğun mesailerde bile eşlik etmeye hazırlanıyor. Saatlerce ayakta kalsan, yoğun iş rutininde oradan oraya koşmak zorunda olsan bile günün en yorucu anlarında sana destek olmak için Skechers yanında. Günün yorgunluğunu daha az hissetmen için tasarlanan Skechers modelleri ile mesleğini daha yüksek enerjiyle yapabilir, günün her anında bedeninin daha rahat hissetmesini sağlayarak işine kolaylıkla odaklanabilirsin.

Sen de Skechers hemşire terliği modellerini inceleyerek dilediğini seçebilir, sana uygun alternatifleri kolaylıkla sipariş verebilirsin. Renk renk, çeşit çeşit, farklı özelliklerle tasarlanan birçok hemşire terliği alternatifi Skechers’ta seni bekliyor. Sana uygun numara seçeneklerini Skechers’ın zengin ürün gamı içinde bulabilir, alışverişini hızla tamamlayabilirsin. back to top
Filtreler