CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Skechers D'Lux Walker

(36 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Teknolojisi
Ürün Detayı
Fiyata Göre
Beden
(4)
(12)
(9)
(2)
(5)
(2)
(13)
(9)
(9)
(6)
(18)
(32)
(16)
(12)
(11)
(14)
(10)
(13)
(8)
Cinsiyet
(16)
(20)
Renk
(3)
(5)
(5)
(1)
(2)
(2)
(16)
(2)
Ürün Çeşidi
(2)
(1)
(4)
(29)
Ürün Teknolojisi
(28)
(2)
Ürün Detayı
(8)
(1)
(9)
(2)
(27)
(2)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Skechers D’Lux Walker ayakkabılar, modern formuyla şık stilini daha ileriye taşıyor. Şık adımlar, rahat tabanlar, daha iyiyi hedefleyenleri bir adım öne geçiriyor. Her daim trend belirleyen spor markalarından biri olan Skechers, en sevilen serilerinden D’lux Walker bayan ayakkabı ve erkek ayakkabı çeşitleri ile yürüyüşlerden alınan keyfi artırıyor. Uzun yürüyüşler bile artık zahmet olmaktan çıkıyor. Yüksek seviyedeki tamponlama ile konfor, üst düzeye ulaşıyor. Şehrin manzarasını takip edeceğin sahil yürüyüşlerinde, uzun orman parkurlarında, yeşillerin içindeki adımlarında D’Lux Walker sana eşlik etmeye hazırlanıyor.

D'Lux Walker Yürüyüş Ayakkabısı

Yürüyüş ayakkabısından beklenen her şey tek bir ayakkabıda vücut buluyor. Denge, hafiflik, rahatlık ve şıklık onun paletinde bulunan özelliklerden yalnızca bazıları. İşte D’lux Walker’ın özellikleri:

 • Ekstra yumuşak Skech-Foam orta taban, alt tabanın üstünü kaplayarak standartları aşıyor. Her adımda bulutların üstünde yürüme hissi seni bekliyor.
 • Spor ayakkabı içindeki Air-Cooled Memory Foam iç tabanlık gün boyu ayakta kalsan dahi desteğini sürdürüyor. Ayakkabılar ayaklara nefes aldırarak saatlerce rahat hissettirmeye devam ediyor.
 • Burun kısmında ve ön ayakta daha geniş bir his için Relaxed Fit tasarım kullanılıyor. Bu sayede yürüyüş esnasında açılan parmaklar rahat ayakkabı içinde hareket ediyor.
 • Doğal yürüyüş esnekliği için oyma orta taban detayı bulunuyor. Hareketinin her sürecinde taban desteği sürüyor.
 • Yer tutuşta kusursuz destek için taban, kauçuktan hazırlanıyor.
 • Modellerde 5 cm topuk bulunuyor.
 • Öyle hafif ki, ayakta varlığı bile bir süre sonra unutulabiliyor.
 • Modellerde yanda reflektör detayı bulunuyor.
 • Serin tutan dokumalar, şık bitişle görsel şölen yaşatıyor.
 • Üstten çekme şeritli kumaş topuk paneli detayı, giyip çıkarırken kolaylık sağlıyor.
 • Tasarımda kendine yer bulan S logosu, Skechers kalitesini simgeliyor. Her erkek ve kadın ayakkabı Skechers’ın tescilli kalitesini özenli detaylarında belli ediyor.

D'Lux Walker Kadın Ayakkabı

Kadınların enerjisini açığa çıkaracak rengarenk tasarımlar, konfor alanının dışına çıkmadan şıklığın mümkün olduğunu ispat ediyor. Tek tip yürüyüş ayakkabısı algısından sıkılanların, estetik ve yenilik arayanların seçimi D’Lux Walker ayakkabılar oluyor. Çabasız şıklığın ve sokak stilinin ayrılmaz bir parçası olan spor ayakkabılar, D’Lux serisi ile modaya konforu da ekliyor. Onları jeanlerle, eşofmanlarla, etek ve elbiselerle giyebilir, kendini dilediğin her an uzun yürüyüşlerle şımartabilirsin. Farklı renklerdeki ayakkabılardan dilediğini seçebilir, beyaz veya siyah tabanlarla stilini vurgulayabilirsin. Yürüyüş ayakkabısı modelleri, çift renkli özellikleri ile uyum vadediyor.

D'Lux Walker Erkek Ayakkabı

D’lux Walker serisindeki erkek yürüyüş ayakkabısı ürünleri, özgürlük ile estetiğin birlikteliğinin bir ürünü oluyor. Dolabının kurtarıcı parçası haline gelecek yürüyüş ayakkabısı, trendlerin sıkı takipçilerini de memnun edecek şık detaylarla süsleniyor. Ayakkabıların üzerinde geometrik çizgiler ile sade şıklığın yakalandığını görebilirsin. Giydiğin herhangi bir kombine şık Walker ayakkabıların ile bir anda yeni bir stil katabilir, dinamizmi imajında hissedebilirsin. Şehrin hareketli ritmini her adımında hissetmek için sen de uzun yürüyüşlerle günlerini daha hareketli kılmayı tercih edebilirsin. Tek ihtiyacın olan bir çift Skechers ayakkabı. Dilediğin renkteki erkek ayakkabıyı koleksiyonuna ekle, adımlarına özgüven kat.

D'Lux Walker Fiyatları

Skechers ayakkabıların fiyatları teknik özellikleri ve tasarım detayları ile belirleniyor. Uzun yürüyüşlerde profesyonel destek sağlayan, teknolojik özelliklerle donatılan ayakkabılar, fiyat kalite dengesini sağlayan etiketleri ile dünyanın dört bir yanında binlerce kadın ve erkek tarafından tercih ediliyor. Rahat ayakkabı isteyenlerin bir numaralı seçimi olan D’lux Walker ayakkabılar seni de içindeki yürüyüş seven insanla tanıştırmaya hazırlanıyor.

Skechers D’Lux Walker ayakkabıları hemen inceleyerek dilediğini seçebilir, sipariş verebilirsin.

back to top
Filtreler