CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Kadın Kar Botu

(6 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(2)
(4)
(2)
(1)
Renk
(1)
(5)
Ürün Çeşidi
(5)
(1)
Ürün Teknolojisi
(1)
(1)
(1)
(1)
Koleksiyon
(1)
(1)
(2)
(2)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Karlı ve soğuk kış günlerinde öz güvenle sokakları adımlamak, yere sağlam basmak, sıcak hissetmek mümkün. Zorlu kış koşullarında en iyi yardımcın olacak kadın kar botu modelleri Skechers ayrıcalıklarıyla seni bekliyor. Her kadının kış dolabının olmazsa olmazları arasında sıralanacak çeşit çeşit Skechers kadın kar botları, karlı zeminlerde bile rahatlıkla, kaymadan ilerlemene yardımcı oluyor. 

Kadın Kar Botu Modelleri

Kadın kar botlarının, sıradan modellerden ne farkı var biliyor musun? Onlar, kışın çetin şartları için özel tasarlanıyor. 

 • Kadın kar botu modelleri, ayağı sıcak tutacak yaka veya astar eklentileri bulunduruyor. Böylece ayaklara soğuk havanın ulaşmasına engel olarak sıcak hissetmeni sağlıyor. 
 • Skechers kadın kar botlarının bazıları soğuk havalarda, adeta bir yürüyüş ayakkabısı gibi yürüyüş yapmana bazıları ise koşmana imkan tanıyan özel teknik donanımla karşına çıkıyor. Karlı günlerde temiz havayı içine çekmek için arzu ettiğin o uzun yürüyüşler, kondisyon sağlayan koşular,  Skechers kadın kar botları ile kolaylaşıyor. Ayrıca kamp, dağ tırmanışı, trekking gibi açık hava etkinlikleri için kadın outdoor ayakkabı yerine teknik donanıma sahip kimi kadın kar botları da tercih edilebiliyor. 
 • Yüksek sıçrama desteği sağlayan iç taban ve duyarlı orta taban destekleri Skechers bayan kar botlarını sıradan bot modellerinden ayırıyor. Ekstra darbe emilimi sağlayan destekler, sert hareketlerin oluşturduğu şok etkisi riskini azaltıyor. 
 • Nefes alan iç taban, ayak tabanının şeklini alan özel hafızalı köpük teknolojileri sayesinde ayakkabı konforlu hissi pekiştiriyor. 
 • Parametrik ağ dış taban, hafif olması sayesinde kullanıcıları yormuyor. Ayrıca esnekliği ve sağlam zemin tutuşu ile kullanıcılara güven veriyor. 
 • Oldukça hafif tasarlanan taban ve sayalar, kadın kar botlarının illa hantal olması gerektiğine dair ön yargılara meydan okuyor. Onlarla karda yürümek çok daha zahmetsiz bir hal alıyor. 
 • Yüksek boğaz tasarımı, karlı zeminlerde ayak burkulmalarına karşı kullanıcılara destek veriyor. 
 • Yumuşak süet, mesh gibi materyaller, ayakların terlemeden sıcak kalmasını sağlıyor. 
 • Topuktan parmak ucuna dek ayağı destekleyen yastıklama etkisi, farklı arazi koşullarında konforlu hissetmenin garantisini veriyor. 
 • Dayanıklılık ve kaymaya karşı denge sağlayan kauçuk dış tabanlar, kullanıcılara kışı sevmek için bir neden daha veriyor. 
 • Bazı kadın kar botları, su geçirmez ayakkabı özelliği göstererek yağışlı şartlarda ayakların kuru kalmasına yardımcı oluyor. 

Kadın Kar Botu Fiyatları

Ayakkabı fiyatları, seçilen modelin teknik ve tasarım özelliklerine göre belirleniyor. Kadın kar botları fiyatları, modellerin zorlu şartlarda giyilebilmesi için gerekli olan teknik donanım nedeniyle günlük tasarımlardan daha yüksek fiyatlarla etiketlenebiliyor. Eğer kadın kar botu fiyatlarını sıradan sportif ayakkabılarla kıyaslarsan hata yapabilirsin. Onlar, zorlu hava ve zemin koşullarında bile konfor ve güvenlik sağlamak için özel hazırlanıyor. Malzemesinden işçiliğine, taban ve saya katmanlarına dek kadın kar botlarının her bir detayı karlı hava şartlarına göre biçimlendiriliyor. Bu nedenle fiyatların diğer modellerden yüksek olmasını olağan karşılamalı ve tüm özellikleri göz önüne alarak fiyatları kıyaslamalısın.

Bu bilgileri sende en pahalı olan ayakkabının en iyi olduğu yanılgısı yaratmamalı. Skechers’ın tüm modelleri aynı kalite standartlarında tasarlanıyor, yalnız farklı kullanıcı beklentilerine yanıt vermek üzere özellikle belirleniyor. Sen kendi ihtiyaçlarını değerlendirerek ürünleri incelemeli ve seçimine yön vermelisin. Tarzın, spor alışkanlıkların, ayakkabıları giydiğin bölgenin coğrafi şartları gibi birçok değişken senin ihtiyaçlarını belirlemende rol oynuyor. Bu bilgiler ışığında modelleri elemeli ve en son fiyatları değerlendirmelisin. Ayrıca, ayakkabıların fiyatları dönemsel kampanyalar, sezon trendleri gibi nedenlerle değişebiliyor. İndirimler sayesinde kadın kar botlarının etiket fiyatlarında değişim olduğunu görebilirsin. Seçim yaparken tüm kriterlerini değerlendirmeyi unutmamalı, fiyatları, indirimleri, dönemsel kampanyaları göz önüne alarak seçimini yapmalısın. 

Kadın Kar Botu Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Bayan kar botları, adı üzerinde karlı hava şartlarına konfor sağlamak için tasarlanıyor. Diğer bir deyişle, kar soğuklarına karşı sıcak tutması gerekiyor. Ayakkabıların seni sıcak tutabilecek iç tabana, astar ve yaka desteklerine sahip olup olmadığına dikkat etmelisin. 
 • Kar yağışlı havalarda birçok kullanıcı ayakkabılarının ıslanmasından endişe duyuyor. Eğer yoğun yağış alan bölgelerde yaşıyorsan su geçirmeyen tasarımlara yönelebilirsin. 
 • Günlük giyime uygun şık ve konforlu bir kolej ayakkabısı istiyor ancak kar zamanlarında da seni yarı yolda bırakmayacak kadar koruyucu olmasını hayal ediyorsan, Skechers’ın okulda günlük giyime uygun alternatiflerini incelemeli, seçenekler arasında yer alan kışlık modellere bakmalısın. Tasarımlar arasında hem havalı hem de koruyucu olan alternatifleri bulabilirsin. Spor ayakkabı konforlu ile botların koruyuculuğunun bir arada bulmak Skechers ile imkansız değil. 
 • Tabanların kaymaması güvenlik açısından oldukça önemli. Karların eridikçe çamurlaştığı yollar kayganlaşırken, karın donması sonucu buzlanması da yer tutuşunu zorlaştırıyor. Karlı havalarda, kaymayan tabanlı ayakkabılar kullanmak bu nedenle çok büyük önem taşıyor. Denge kaybının, düşme vakalarının arttığı soğuk günlerde giymek üzere aldığın kadın kar botlarının kaymaz tabanlı olduğundan emin olmalısın. 
 • Soğuk, yalnızca havadan değil zeminden de ayaklara nüfuz ediyor. Bu nedenle kadın kar botlarının tabanlarının sıradan tasarımlardan daha kalın olması gerekiyor. 
 • Zorlu şartlar nedeniyle kadın kar botlarının dayanıklı olması gerekiyor. Kaliteli ürünler, bilinen ve güvenilir markalar seçerek kadın kar botlarının sağlamlığından emin olabilirsin. 
 • Teknik özellikle ve konfor bir yana, kadın kar botlarının estetik olarak da giyim zevkine uygun olması gerekiyor. Kışın giydiği kadın spor mont modeliyle ayakkabıların uyumlu görünmesine dikkat edebilirsin. Dış giyimde şıklık vadeden kombinler yapmak için renk ve tarz uyumunu gözetmen gerekiyor. 
 • Karda yürümenin zorluğu ayakların kara battığında çok daha fazla kuvvet gerektirerek çekilmesinden kaynaklanıyor. Yani adımlar, karla beraber ağırlaşıyor. Bu durumda ayakkabıların ağırlığı, ekstra yorgunluk nedeni olarak görülüyor. Bu nedenle bayan kar botlarının mümkün olduğunca hafif olmasına dikkat edebilirsin. 
 • Modellerin ayak numarana tam uygun olması gerekiyor. Ancak doğru numara giyildiğinde ideal konfor vaadi gerçekleşebiliyor. Yanlış numara seçimi ayağın tam desteklenmemesine, ayakkabının deforme olmasına, rahatsız hissetmeye neden gösteriliyor. 

Kadın Kar Botu Nedir?

Karda giyime uygun olan, ekstra ısı yalıtımı, koruma, denge ve yer tutuşu vadeden botlar, kadın kar botları olarak isimlendiriliyor. Genellikle süet, deri, mesh veya sentetik materyallerden tasarlanan kadın kar botlarının iç kısmında sıcak tutmaya yardımcı yün, suni kürk veya termal astar yer alıyor. Çoğunlukla su geçirmeyen maddeler tasarımda kullanılıyor. Kullanıcıların karlı havalarda bile egzersiz yapmasına ve outdoor aktivitelerde bulunmasına imkan veren tasarımlar, kışlık koleksiyonlarda kendine yer buluyor. Düz tabanlı, sportif görünümlü, genellikle yakalı olan modelleri, koleksiyonlar içinden kolaylıkla ayırt edebilirsin. 

Skechers kadın kar botları, modern görünümleri, şık ve sportif tasarımlarıyla sıcak hissetmek için havalı görünümden ödün vermek gerekmediğini ispat ediyor. Estetik ve konfor beklentilerini rahatlıkla karşılayan kadın kar botları, sade tasarımlarıyla hem ceketler hem de kadın sırt çantaları ile kolaylıkla uyum sağlıyor. Sportif tarzında uyumlu görünüm yakalamak isteyenlerdensen sen de kış stilini Skechers’ın elegan modelleriyle süsleyebilirsin. Hemen bayan kar botlarını incele, sana uygun modeli sepete at ve birkaç adımda siparişini tamamla! Karlı günlerde aktif yaşama merhaba demek için alışverişe hemen başla! Dilersen çocukların için de erkek çocuk ayakkabı ve kar botu modellerini sipariş verebilirsin.  

back to top
Filtreler