CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Skechers Go Run

(30 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Teknolojisi
Ürün Detayı
Fiyata Göre
Beden
(1)
(1)
(4)
(12)
(12)
(1)
(3)
(12)
(10)
(5)
(6)
(11)
(7)
(18)
(5)
(4)
(3)
(3)
(5)
(2)
(3)
(1)
Cinsiyet
(1)
(7)
(22)
Renk
(1)
(1)
(8)
(5)
(1)
(1)
(2)
(11)
Ürün Çeşidi
(1)
(27)
(1)
(1)
Ürün Teknolojisi
(8)
(17)
Ürün Detayı
(16)
(1)
(1)
(12)
(3)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Rüzgarın hızında koşmana yardımcı olacak, hızına hız katacak koşu ayakkabıları arasında yer alan Go Run serisi, Skechers koleksiyonunun en konforlu modellerinden biri sayılıyor. Yalnız koşuda değil, Go Run ayakkabıları; işte, alışverişte, dilediğin her yerde giyebilir ve gününü konforla geçirebilirsin. Daha az enerji harcayarak daha iyi performans sergilemene destek veren ayakkabılar, dilediğin her an hareket özgürlüğünü hissetmeni garanti ediyor.

Skechers Go Run Modelleri

Skechers Go Run ayakkabı, süper hafif özelliğiyle adeta varlığını hissettirmiyor. Nefes alabilir özel tasarım sayesinde, sen de günün her anında ayaklarının ideal ısıda kalmasını sağlayabilirsin. Esnekliği, konforu ve şıklığı ile günlük giyimde de kullanabileceğin Skechers Go Run ayakkabı modellerini daha yakından tanımak ister misin?

Skechers Go Run 600

Go Run 600 ayakkabılar hem iç hem de dış alanlarda rahatlıkla giyilebiliyor. Spor salonunda koşu bandında veya sahilde parkurda onunla adımlarında konforu deneyimleyebilirsin. 600 spor ayakkabı modelleri arasında; kadın, erkek ayakkabı ve çocuk ayakkabı çeşitleri dikkat çekiyor.

Skechers Go Run Fast

Go Run spor ayakkabı serisinin hız tutkunlarına özel hazırlanan Fast modelleri, özel topukları ile koşma esnasında tam destek veriyor. Tam nefes alan saya, ayakların nem ve hava transferine yardımcı oluyor. 3 cm topuk bulunduran Fast spor ayakkabı modelleri, sportif şıklık sağlayan tasarımlarıyla koşmayı sevenlerin dolabında yer almayı hak ediyor.

Skechers Go Run Serisi Teknik Özellikleri

Go Run spor ayakkabı serisi, birbirinden farklı onlarca model sunuyor. Çeşitlerde bulunan farklı teknik özellikler şöyle sıralanıyor:

  • 5GEN, Ultra Go yastıklı orta taban ayakkabıları hareketler esnasında mükemmel destekliyor. Denge için geliştirilen parametrik orta taban yapısı dikkat çekiyor.
  • Modellerde, Air Cooled Goga Mat, Goga Max, Goga1, Air Cooled Memory Foam veya Goga Run iç taban kullanılabiliyor.
  • Bazı modellerde, dış tabanda Goga Pillars desteği bulunuyor.
  • Bağımsız GOimpulse sensörler ile daha duyarlı yer tutuş sağlanabiliyor.
  • Kolay giymek için topukta Quick-Fit Portal veya topukta çekme halkası ve esnek kumaş yakalı kısımlar ayakkabılarda yer alıyor.
  • Kimi modeller 5th Generation teknolojisi ile yüksek enerji dönüşü vadediyor.
  • Daha fazla destek için yanlarda ve topukta sentetik katmanlar bulunabiliyor.

Go Run Kadın Ayakkabı

Skechers koleksiyonunda, kadın ayakkabı çeşitleri içinde, hem koşarken hem de günlük kombinlerde kullanılabilecek şık alternatifler sunuluyor. Go Run kadın ayakkabı serisi, renk renk çeşitleri ile her zevke hitap ediyor. Gökkuşağı renklerini üzerinde taşıyan cıvıl cıvıl bir ayakkabı da, sade şıklığı göz önüne seren, tek renk alternatifler de seride göze çarpıyor.

Go Run Erkek Ayakkabı

Skechers Go Run yorumları ile erkeklerden tam not oluyor. Erkek ayakkabı beklentisine tam karşılık veriyor. Hem performans desteği hem de estetik tasarımları ile puan toplayan ayakkabılar, her yaştan erkeğe egzersizleri sevdiriyor. Erkek çocukların da yetişkinlerin de tercih edebileceği onlarca model, Go Run teknolojisi ile harekete geçmeyi teşvik ediyor. 

Skechers Go Run Fiyatları

Go Run teknolojisi ile üretilen modeller, onlarca çeşit ile her ihtiyaca, her bütçeye uygun bir alternatif bulunduruyor. İndirimli Go Run modelleri aramaya gerek kalmıyor. Ayakkabıları seçerken, üründen beklentilerini, estetik anlayışını dikkate almalı ve son olarak fiyat karşılaştırması yaparak, kalitesinden emin olduğun modeli sipariş vermelisin.

Skechers Go Run ayakkabıları tek tek inceleyerek kıyaslayabilir, hemen alışveriş yapabilirsin. Skechers.com.tr ve Skechers mağazaları, birbirinden kullanışlı ve modern ayakkabıları ile spor ayakkabı almak isteyen herkese uygun bir alternatif bulunduruyor. Zaman kaybetmeden beğendiğin ürünün numarasını seç ve sepete ekle, dakikalar içinde alışveriş yaparak konforlu ayakkabılarına Skechers güvencesi ile kavuş!