CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Günlük Ayakkabı

(90 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Teknolojisi
Ürün Detayı
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(5)
(46)
(35)
(3)
(4)
(3)
(31)
(31)
(18)
(15)
(21)
(6)
(49)
(10)
(10)
(14)
(20)
(16)
(23)
(11)
(2)
Cinsiyet
(39)
(51)
Renk
(1)
(19)
(5)
(13)
(1)
(3)
(4)
(2)
(41)
(1)
Ürün Teknolojisi
(35)
(10)
(1)
(13)
Ürün Detayı
(10)
(32)
(4)
(2)
(30)
(5)
Koleksiyon
(12)
(3)
(8)
(2)
(1)
(2)
(2)
(3)
(10)
(2)
(3)
(2)
(2)
(1)
(6)
(5)
(1)
(2)
(1)
(1)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(4)
(2)
(1)
(2)
(1)
(2)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Günlük hayatta karşımıza birçok zorluk çıkıyor. Zaman zaman uzun süre ayakta kalmak, koşuşturmak zorunda kalabilirsin. Günlük ayakkabı seçimin doğru olmadığında ayaklarının gün sonunda sızladığını, acıdığını, olağandan fazla yorulduğunu hissedebilirsin. Günlük hayatını rahat ayakkabı modelleri ile daha konforlu hale getirebilir, ayaklarının en zorlu günleri bile daha rahat geçirdiğini hissedebilirsin. Maksimum konfor, ultra sağlam yer tutuşu, dayanıklı katmanlar ve özel yastıklama ile ayaklarında her gün sana yardımcı olan günlük ayakkabılar bulundurabilirsin.

Günlük Ayakkabı Modelleri

Günlük ayakkabı modelleri, çalışırken, günlük işlerini hallederken kendini daha öz güvenli hissetmeni sağlıyor. Performans odaklı olmayan ayakkabılar yalnızca sana daha iyi hissettirmeye odaklanıyor. Seni hedeflerine biraz daha yaklaştırmak için adımlarını destekliyor. Yumuşak iç astarı, nefes alan katmanları, yastıklama sağlayan iç tabanları ile Skechers günlük ayakkabı modelleri, günün yorgunluğunu hafifletmeye yardım ediyor.

Günlük Ayakkabı Nasıl Olmalıdır?

 • Ayakkabı hafif olmalı.
 • Gün boyu ayakta kalmasına rağmen terletmemeli, hava almalı. Ayağın sıcaklığı ideal düzeyde tutulmalı.
 • İç taban yastıklaması gün boyu destek vermeli, saatler içinde hacim kaybetmemeli.
 • İç tabanda antibakteriyel kaplama konfor etkisinin artmasını sağlıyor.
 • Kolay giyilip çıkarılabilmeli, ayakkabı dilinde veya arkasında çekme halkası bulunmalı.
 • Farklı zeminlerde yüksek yer tutuşu sağlamalı.
 • Dayanıklılık vadetmeli, uzun ömürlü olmalı.

Günlük Ayakkabı Özellikleri

Memory Foam: Skechers’ın en sevilen iç tabanlarından biri olan Memory Foam, günlük kullanım için aranan desteği veriyor. Hafızalı taban teknolojisi sayesinde, ayakların kavisleri mükemmel destekleniyor. Her giyişte yeniden şekil alan köpük, ayakkabı çıkarıldığında pürüzsüz haline dönüyor. Uzun saatler ayakta kalan ayakkabılarda bile hacmini kaybetmeyen Memory Foam, uzak teknolojilerini ayakkabı konforunu sağlamak için kullanıyor.

Air Cooled Memory Foam: Air Cooled Memory Foam, Memory Foam iç tabanların geliştirilmiş versiyonunu oluşturuyor. Jel enjeksiyon sayesinde daha fazla tamponlama desteği veren iç tabanlar, bu sayede gün içinde koşma durumunda ve yoğun hareket nedeniyle oluşabilecek sakatlanma risklerini en aza indiriyor. Taban altında yer alan minik noktacıklar, ayakkabının tabandan da hava almasına imkan veriyor. Ayaklar bu sayede, gün boyu daha ferah oluyor. İç taban, özellikle yaz aylarında konfor sağlıyor.

Skechers Casual Ayakkabılar

Skechers, spor ayakkabı ve günlük ayakkabı modelleri, tabanlarındaki destekler kadar sayalarındaki tekniklerle de sıradan ayakkabılardan ayrılıyor. Dikişsiz ve tek parça sayalar kimi modellerde kullanılıyor. Tek parça kumaş saya, ayakkabının ayağı çorap gibi sarmasına yardım ediyor. Böylece, ayakkabılar her harekete rahatlıkla uyum gösteriyor. Burunda ve arka kısımda yer alan katmanlar ayakkabılara dayanıklılık kazandırıyor. Ayakkabıların soğutma etkisinin artması için yanlarda paneller bulunuyor.

Bağcıklı Günlük Ayakkabı: Bağcıklar, ideal düzeyde sıkılarak ayağa göre ayarlanıyor. Rahatça tutunarak ayakkabının ayağı sarmasına yardımcı oluyor. Hem şık hem de sportif görünüm sergileyen bağcıklı ayakkabılar, destekli yaka ve dil alanlarıyla tamamlanıyor.

Bağcıksız Günlük Ayakkabı: Babet veya loafer tipi bağcıksız günlük ayakkabılar, hem kadın hem de erkek giyimde sıklıkla yer buluyor. Orta yaşlı kullanıcıların gözdesi olan bağcıksız günlük ayakkabı modelleri, kolay giyilip çıkarılmasıyla sık sık iç ve dış alanlar arasında hareket etmesi gerekenleri zahmetten kurtarıyor.

Kalın Tabanlı Günlük Ayakkabı: Kadın günlük ayakkabı modelleri içinde sezon trendlerini yansıtan kalın tabanlı günlük ayakkabılar da yer alıyor. Yüksek tabanlar, retro görünüm sağlayarak geçmişin izlerini günümüzün tasarımlarıyla bir araya getiriyor.

Streç Bağcıklı Günlük Ayakkabı: Streç bağcıklar, esneklikleri ile ayakkabının ayağa nazikçe tutunmasına yardımcı oluyor. Kolay giyilip çıkarılan modeller, günlük ayakkabılar arasında konfor düzeyini bir seviye daha yükseltiyor.

Doğru Günlük Ayakkabı 

 • Gün içinde esnek ayakkabılar kullanmak hareket özgürlüğünü beraberinde getiriyor.
 • Yanlış, ayağa hava aldırmayan ayakkabılar, ayakkabı içinde nem artışına ve kötü koku oluşumuna neden olabiliyor. Sorun mantar gibi rahatsızlıkların ortaya çıkmasına da imkan veriyor.
 • Casual ayakkabılarda sert iç tabanlar olduğunda ayak tabanında nasırlaşma görülebiliyor.
 • Çok yumuşak iç tabanlar, ayağa gerekli desteği veremiyor.

Günlük Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Erkek veya bayan günlük ayakkabı alırken, ayak parmaklarının ayakkabının ön kısmına temas etmediğinden emin olmalısın.
 • Ayakkabılar ayağa çok bol olmamalı veya ayağı sıkmamalı.
 • Tabanların kauçuk olmasına ve yer tutuş sağlamasına dikkat etmelisin.
 • Casual ayakkabılar, gece saatlerinde de kullanılacaksa üzerinde reflektör (yansıtıcı) bulunması tavsiye ediliyor. Bu sayede gece karanlıkta bile görünebilirsin.

Casual Ayakkabılar Kimler İçin Uygun?

Skechers günlük ayakkabılar, uzun günlerde kendisine konfor sağlayacak profesyonel bir ayakkabı isteyenleri memnun ediyor. Gün içinde sık sık ayakta olan, ayakkabılarının kendisini konforla karşılamasını isteyen ve her adımda aynı desteği bulmayı arzulayanlar Skechers günlük spor ayakkabı modelleri ile beklentilerini karşılıyor. Ayakkabıların hem erkek hem de kadın günlük ayakkabı çeşitleri Skechers koleksiyonunda yer alıyor. Günlük ayakkabıları yolculuklarda, çalışırken, kısa yürüyüşler yaparken, günlük işlerini hallederken, kendini rahat hissetmek istediğin her an giyebilirsin.

Skechers Günlük Ayakkabıların Dikkat Çeken Detayları

 •         Tüm Skechers modellerinde markanın “S” amblemi yan yüzde yer alıyor.
 •         Bağcıksız kimi modellerde cırt cırt bantlar kullanılıyor. Ayarlanabilir bantlar, özellikle sıcak veya hareketsizlik nedeniyle sık sık ayakları şişen kişiler için konforun sırrı oluyor.
 •         Denim, süet, deri, ağ kumaş gibi birçok farklı materyal ayakkabı tasarımlarında kullanılıyor. Kullanıcılar günlük giyim alışkanlıklarına göre diledikleri modeli seçebiliyor.
 •         Hem sportif hem de smart casual tarzı tamamlayan ayakkabılar Skechers koleksiyonunda yer alıyor.
 •         Skechers, yakın zamana kadar günlük kullanılacak bir ayakkabı ararken egzersiz ayakkabısı almak zorunda kalan kullanıcılara bol seçenek sunuyor. Hem kadın hem de erkek günlük ayakkabı için onlarca seçenek bulunduran Skechers, zengin ürün çeşidiyle de rakiplerinden farklılaşıyor.

Günlük Ayakkabıların Bakımı

Casual ayakkabılar, uzun süre ayakta kaldığı için ne kadar hava alan bir model olursa olsun sık sık havalandırılması gerekiyor. Ayakkabıların temiz tutulması ve bakımının ihmal edilmemesi şıklık ve sağlık için şart görülüyor. Günlük ayakkabıların sayası ve topuğu giyim sonrası toz nedeniyle kirlenebiliyor. Eğer ayakkabı yıkanabilir özellikte değilse, onu çamaşır makinesine atmak ayakkabıları yıpratıyor. Günlük ayakkabıları, Skechers spor ayakkabı temizleme spreyi kullanarak bir bez yardımıyla silebilir ve kirlerden arındırabilirsin.

Günlük Ayakkabı Trendleri

Günlük giyimde rahatsız ayakkabıların kullanıldığı ve şıklığın yalnızca bu şekilde mümkün olduğunun sanıldığı günler geride kalıyor. Podyumlarda fırtınalar estiren çabasız şıklık trendi, günlük ayakkabıların her yerde giyilebilmesini, konforun getirdiği öz güvenli duruşun şıklığın sırrı olmasını sağlıyor. Günlük ayakkabılarda trendler, yüksek tabanlardan, canlı renklerden yana görülüyor. Eskiden mat ayakkabılar puan toplarken, şimdilerde metalik yansımalar, ışıltılar, simli spor ayakkabılar öne çıkıyor.

Günlük Ayakkabılar Nasıl Kombinlenir?

Casual ayakkabı kombinlerinde konfor vurgusunun bulunması gerekiyor. Ayakkabılara, eşofmanlar, denim pantolonlar, elbise ve etekler eşlik edebiliyor. Elbette şık görünmek için bazı küçük tüyolar paylaşılabiliyor.

 •         Yüksek topuklu günlük ayakkabılar, yüksek belli pantolonlarla bir arada giyildiğinde boyun daha uzun görünmesine yardım ediyor.
 •         Eğer günlük ancak smart bir stil isteniyorsa boru paça pantolonlar, hoodie ve sportif üstler kombin için kullanılabiliyor. Çok dar paçalar stili sporlaştırıyor.
 •         İnce topuklu ve bileksiz bir ayakkabı giyildiğinde, paçaların bileği hafifçe yukarıda bırakacak kadar yüksek olması kombinin daha ferah görünmesini sağlıyor. Bunun için denim veya kumaş pantolonların paçalarını birkaç parmak kadar yukarı kıvırabilirsin.
 •         Ayakkabıların içinden çorabın görünmemesine dikkat etmeli, babet çoraplarından veya kısa soket çorap modellerinden kullanmalısın. Yalnızca, son zamanlarda trend olan rengarenk desenli çorap trendine uyuyorsan bu öneriyi dikkate almayabilirsin.
 •         Ayakkabı kombinlerinde renk uyumuna özen göstermelisin.

Günlük Ayakkabı Tavsiyeleri

Günlük ayakkabı alırken birçok kişi modeller için birbirlerine tavsiyelerde bulunabiliyor. Ayakkabıdan beklentileri, yaşam tarzı sana yakın olan kişilerin önerilerini dikkate almalısın. Gününü oturarak geçiren biri ile gün boyu ayakta olan iki kişinin ayakkabıdan alması gereken performans değişiyor. Bu nedenle her öneri, alıcı için doğru referans olmayabiliyor. Skechers her modelinde konforu garanti ederek, günlük hayat kalitesini artıracağının sözünü veriyor. Ancak her model, başka bir kullanıcı beklentisini daha çok karşılamak için hazırlanıyor. Her ayakkabı farklı estetik ve teknik detaylar içerdiği için Skechers koleksiyonunda onlarca günlük ayakkabı bulunuyor. Eğer ayakkabı seçimi için yardıma ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan önerilerimizi dikkate alabilir veya Skechers mağazalarındaki uzman personellerin tavsiyelerine kulak verebilirsin.

Hediye Günlük Ayakkabı

Sevdiklerinin rahatını düşünenler, onlara Skechers günlük ayakkabı modellerini hediye ediyor. Kullanıcıların tarzını düşünerek yapılması gereken seçimlerde, kişinin ayakkabı numaralarının bilinmesi gerekiyor. Eğer kullanıcının ayakkabı numarasını bilmiyorsan, Skechers’ta hediye çeki alarak armağan edebilirsin. Onun kendi zevkine, ayak numarasına ve ihtiyacına uygun seçimi kendisinin yapmasını sağlayabilirsin. Eğer numarayı biliyorsan siparişini tamamladıktan sonra Skechers müşteri hizmetleri aracılığıyla ayakkabının hediye paketi ile teslim edilmesini rica edebilirsin.

Günlük Ayakkabı Fiyatları

Ayakkabı fiyatları, belli bir standart bulundurmuyor. Her ürün, kalitesi, materyalleri, işçiliği, teknolojisi dikkate alınarak fiyatlandırılıyor. Modeller arasında fiyat farkı görebilir hatta stok durumu gibi nedenlerden dolayı aynı modelin farklı renklerinin fiyatlarının değiştiğini görebilirsin. Günlük ayakkabılarda, su geçirmezlik, özel taban desteği, iç taban teknolojisi gibi detaylar ayakkabıların fiyatlarına direkt etki ediyor. Skechers her tasarımında fiyat kalite dengesini karşılama hedefini göz önüne seriyor. Kalitesinden asla ödün vermeyen marka, ayakkabıların fiyatı karşılığında edindikleri konforla kullanıcılarının yüzlerini güldürüyor. Sezon trendlerini belirleyen modelleri, şık tasarımları, konfor denince akla gelen detayları ve günlük ayakkabıda dünyanın tercih ettiği ilk marka olmanın gururuyla Skechers, kullanıcı memnuniyetini üst düzeye taşıyor.

İndirimli Günlük Ayakkabılar

Skechers günlük ayakkabılar, sezon trendlerine, dönemsel kampanyalara göre fiyatlarında değişiklik gösterebiliyor. Nadiren indirim kampanyaları düzenleyen ve outlet ürünleri uzun aralıklarla güncelleyerek kullanıcılarına aldıkları ürünün her an indirime girme ihtimali olmadığının güvenini veren Skechers, outlet kategorilerde geçen sezonun modellerini indirimli fiyatlarla sunuyor. Kaliteli ve indirimli günlük ayakkabı arayan kullanıcılar soluğu Skechers’ın outlet kategorilerinde alıyor. İndirimli günlük ayakkabılarla, Skechers’ta her bütçeye, zevke ve tarza uygun bir casual ayakkabı yer alıyor.

Sen de Skechers’ın birbirinden şık ve rahat günlük ayakkabılarını kendi dolabına ekleyebilirsin. Her gün konforundan emin olduğun ayakkabılarını giyerek güne başlayabilir, saatlerce ayağında kalsa dahi seni yarı yolda bırakmayacağını bildiğin ayakkabılarla kendini çok daha iyi hissedebilirsin. Skechers’ın onlarca ayakkabı seçeneği arasından aradığın modeli kolaylıkla bulmak için Skechers’ın günlük ayakkabılarını filtreleyerek ilerleyebilirsin. Dilersen tüm koleksiyonu göz gezdirerek kışlık bot alternatifleri içinden de soğuk günlere uygun tasarımları sepetine atabilirsin. Cinsiyet, teknoloji, seri ve numara bilgilerini girerek Skechers’ın sana en uygun olan modelini bulabilir, güvenle sipariş verebilirsin. Üstelik Skechers.com.tr, 7 gün 24 saat sipariş almak için hazır! Eğer ayakkabıları deneyip almak istersen Skechers mağazalarını tercih edebilirsin.