CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Back to School

(77 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Teknolojisi
Ürün Detayı
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(6)
(6)
(6)
(5)
(4)
(10)
(7)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(8)
(12)
(14)
(9)
(1)
(10)
(1)
(11)
(7)
(1)
(5)
(21)
(8)
(36)
(23)
(7)
(13)
(19)
(12)
(4)
(18)
(7)
Cinsiyet
(3)
(7)
(28)
(33)
(2)
(4)
Renk
(6)
(14)
(2)
(9)
(8)
(1)
(1)
(1)
(33)
(2)
Ürün Çeşidi
(2)
(1)
(1)
(8)
(4)
(1)
(17)
(37)
(6)
Ürün Teknolojisi
(38)
(12)
(3)
(15)
Ürün Detayı
(35)
(5)
(3)
(13)
(9)
(1)
(15)
(29)
(3)
(1)
Koleksiyon
(12)
(1)
(1)
(1)
(10)
(6)
(1)
(1)
(2)
(2)
(1)
(1)
(5)
(3)
(2)
(1)
(1)
(3)
(3)
(1)
(1)
(2)
(2)
(1)
(5)
(4)
(4)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Yeni eğitim dönemi yaklaşıyor, okula dönüş için alışverişlerin tamam mı? Çocukların okulu sevmesine yardımcı olacak rengarenk ürünler, desen desen tasarımlar, birbirinden eğlenceli ve kullanışlı modeller Skechers’ta seninle. Okula dönmenin stresini hafifletecek seçkin ve güzel ürünlerle çocuklar da bu yıl okul için gün sayacak. Alışveriş listesinin ana kalemlerini oluşturan ürünler için artık mağaza mağaza gezmen, saatlerini, günlerini onlara beğendirecek ürünler aramakla geçirmen gerekmiyor. Skechers ile konfor sağlayan ürünleri bir arada bulabilir, hem kız hem de erkek çocuklar için alışverişini hızla tamamlayabilirsin. Çocukların; okula başlamanın heyecanını, arkadaşlarla yeniden buluşmanın sevincini, yeni eğitim döneminin gerilimini rahatlıkla karşılamasını sağlayacak Skechers tasarımlarıyla tanışmaya hazır mısın? 

Okula Dönüş

Skechers indirimli okul alışverişi için ilk adres oluyor. Koleksiyonunda yer alan yeni ürünleri, en beğenilen seçenekleri özel okul kampanyalarıyla sunan marka, hem anne babaların hem de çocukların yüzünü güldürüyor. Alışveriş listelerinin uzadıkça uzadığı, ihtiyaçların arttığı ve bütçelerin biraz sarsıldığı okul dönemlerinde Skechers indirimleri, okul çantaları, ortopedik ayakkabı, sırt çantaları, ayakkabı ve hoodie ürünleri için büyük avantaj oluşturuyor. Ebeveynlerin yükünü hafifleten, çocukları rahatlıkla uzun süre giyeceği ürünlere kavuşturan özel kampanyalar sayesinde, ailelerin içi rahat ediyor. 

Okula Dönüş Kampanyası

Okula dönüş kampanyası ile çocuğunun spor ayakkabı, spor giyim, okul çantası ve tüm aksesuar ihtiyaçlarını Skechers'tan alabilirsin. Okula dönüş kampanyası için e-mail bültenine abone olabilir veya Skechers.com.tr sitesinin kampanyalarını takip edebilirsin böylece indirimli okul alışverişini hızlıca yapabilirsin.

Okula Dönüş Kutusu

Çocuklar okula dönmek için gün sayarken, onların heyecanını okula dönüş seti sürprizi ile artırabilirsin. İçine okul kıyafetleri, ayakkabıları, okul eşyaları koyacağın, eğlenceli ve kullanışlı bu kutuyu çocuklara armağan ederek onları gülümsetebilirsin. Okula dönüş kutusu içine okul hatıralarından fotoğraflar, notlar, arkadaşlarına dair küçük hatırlatmalar ekleyerek hediyeni daha duygusal bir hale getirebilirsin. Bu kutu sayesinde, okula dönmeyi iple çekeceklerinden emin olabilirsin. 

Okula Dönüş Malzemeleri 

Okuldan uzak geçen zamanların ardından yeniden sıralarda oturulacak günler çok daha yakın! Peki okula dönüş malzemeleri arasında neler var? Klasik okul alışverişi eşyaları, kırtasiye ürünlerinin yanında, artık hijyen ürünleri de çocukların okul ihtiyaç listelerinde yer alıyor. Kolonyadan ıslak mendile, kağıt sabundan mendile kadar birçok hijyen ürününü çocuğun çantasına eklemelisin. Ayrıca okula ddönüş malzemeleri listende, kırtasiye ürünlerine, yiyecek ve içecek taşıma aksesuarlarına, kıyafet ve ayakkabılara, saç tokalarından saatlere kadar birçok kaleme yer verebilirsin. 

Okula Dönüş Alışverişi 

 • Okul ihtiyaçlarını karşılarken hem ekonomik hem de kullanışlı alternatifleri tercih etmelisin. 
 • Okula dönüş alışverişi sırasında aldığın ürünlerin kanserojen içerikli olmadığından emin olmalısın. 
 • Kaliteli markaların seçkin ürünlerini tercih etmelisin. 
 • Dayanıklılığı önemsemelisin. 
 • Ürünlerin fiyatlarını karşılaştırmalı, hem mağaza hem de online alışveriş seçeneklerini değerlendirerek satın almayı tamamlamalısın. 
 • Alışveriş sırasında çocukların da fikrini alabilirsin. 
 • Yılın trendlerini takip ederek yılın en havalı çocuğunun senin olmasını sağlayabilirsin. 

Okula Dönüş için Alışveriş Fırsatları

Skechers’ın back to school ayakkabıları koleksiyonu çocukların gün boyu rahat edeceği özel tasarımlardan oluşuyor. Saatler boyu onların ayağında kalacak, sınav stresinde, beden eğitimi derslerinde, ders aralarındaki oyunlarda, ders esnasındaki uzun hareketsiz vakitlerde çocukların rahat hissetmesine yardımcı olacak özel taban ve saya teknolojileri şimdi alışverişte fırsatlarla sunuluyor. Özel alışveriş fırsatları sayesinde çocuklar için  spor ayakkabı modelleri çok daha avantajlı fiyatlarla satın alınabiliyor. İndirimler, taksit fırsatları, kargo kampanyaları ile okula giden yollar şimdi avantajlarla adımlanıyor. 

2022 Okul Alışverişi

Okul alışverişi için ilk sırada yer alan çocuk çanta, casual ayakkabı ve beslenme çantaları farklı seçenekleri ile ebeveynlere alternatif sunuyor. Skechers’ın çocuk koleksiyonunda yer alan birbirinden şık ve kullanışlı okul çantaları, farklı yaşlarda, sınıflarda olan çocukların rahatları düşünülerek hazırlanıyor. Alışveriş listeleri için seçim yapılırken çocukların, yaşlarını, zevklerini, ihtiyaçlarını dikkate almalısınız. Her sırt çantası her çocuk için uygun olmadığı gibi her ürün de çocukların kişisel beklentilerini karşılayamayabiliyor. Örneğin ilkokul için hazırlanan modellerde daha renkli detaylar, parlak kumaşlar ve desenler kullanılırken, ortaokul ve lise dönemi için tercih edilen modellerde sadelik ön plana çıkıyor. Benzer bir şekilde, küçük yaştaki çocukların beslenme gibi ek ihtiyaçları bulunurken, daha büyük yaşlarda matara veya yiyecek kapları gibi ihtiyaçlara olmuyor. Alışveriş listesini alışveriş sürecinin öncesinde yapmalı ve giyimden kırtasiye ihtiyaçlarına kadar her gereksinimi kalem kalem not alarak back to school dönemine hazırlanmalısınız. 

Okula Uygun Çocuk Ayakkabıları ve Okula Dönüş Kampanyaları

Okul ayakkabıları dendiğinde anne babalar, kendi çocukluklarını düşünerek akıllarına rahatsız kösele ayakkabıları getirebiliyor. Oysa günümüzde günlük ayakkabı seçeneklerinin hemen hepsi okulda rahatlıkla giyilebiliyor. Okul kıyafetlerine uyumlu, sade renklerde, minimalist tasarımda modeller, okul yönetimlerince uygun görülüyor. Çocukların okulda giymesi için ayakkabılar seçerken, uzun süre ayakta kalabilecek kadar konforlu mu bakmalısınız. Hava alan paneller, ayağı destekleyen yastıklama teknolojisi, hareketlere duyarlı taban destekleri seçim kriterlerini oluşturabiliyor. Çocuğun hareketliliği de seçim esnasında velileri yönlendiriyor. Çok hareketli, atlayan, zıplayan çocuklar için orta taban desteği fazla olan, şok etkisini azaltan modeller almak öneriliyor. Okulları çok sıcak olan ve ayakları çok terleyen çocuklar için antibakteriyel bambu kaplamalı iç tabanlar ve nefes alan hafızalı taban teknolojileri öneriliyor. Çocukların kışın ayaklarının sıcacık olmasını sağlayacak su geçirmez çeşitler de, ayak bileklerini destekleyerek burkulmalara karşı koruma sunan alternatifler de Skechers koleksiyonunda yer alıyor. Okula uygun modeller arasından kendi çocuğuna en uygun seçimi kolaylıkla yapabilirsin. Hem kız çocuk ayakkabıları hem de erkek çocuk ayakkabıları modellerinde geniş seçenekleri Skechers’ta bulabilirsin. 

Okul Alışverişi Listesi

Okul alışveriş listesi hazırlanırken nelere dikkat edilmeli, senin için not ediyoruz. 

 • Çocuğun giyim alışkanlıklarına ve okulun prosedürlerine dikkat etmelisin. 
 • Listeyi yaparken defter, kalem gibi kullandıkça tükenen kimi kırtasiye ürünlerini yedekli almayı tercih edebilirsin. 
 • Kalitesiz ürünler aldığında, uzun süre kullanılması hedeflenen kimi kalemlerde dönem ortasında yeniden ihtiyaç doğabiliyor. Bu nedenle tekstil ürünlerinde birinci kalite seçimler yapmaya özen göstermelisin. 
 • Fiyatlar ve estetik üzerine seçimler yaparken materyal bilgilerini ihmal etmemeli, ürün markalarının kalite standartlarını ve belgelerini kontrol etmelisin. 
 • Okul alışverişi esnasında çocukların da fikrini almalısın. Onlar kullanacağı için seçim sırasında fikir beyan etmelerine izin vermelisin. 

Back to School Ne Demek?

Back to school Türkçe anlamı ile okula dönüş demektir. Çocukların heyecanına katkıda bulunmak için ise back to school dönemi okul alışverişi oldukça önemlidir. Okul alışverişi listesinde ise olmazsa olmaz okul çantaları ve okul ayakkabılarının önemli bir yeri vardır. Özellikle çocuk sırt çantası kategorisinde kız ve erkek çocuklar için farklı okul çantası seçenekleri bulunmaktadır. 

Back to School için Okul Çantaları 

Back to school çantaları Skechers’ta bol seçenekle rafları dolduruyor. Çocukların uzun bir aradan sonra sınıfları dolduracağı günlerin öncesinde, onların yeni düzene kısa sürede ve en rahat şekilde alışmasını sağlayacak ürünleri bir arada bulabilirsin. Ürün seçerken şunlara dikkat etmelisin: 

 • Modellerin taşıma kollarında ve sırtında destekler bulunmalı. 
 • İç bölmeler defterlerin, kitapların taşınabileceği kadar geniş olmalı. 
 • Küçük çocuklar için hazırlanan çeşitlerde matara taşınması için özel göz yer almalı. 
 • Ürünler dayanıklı kumaşlardan hazırlanmalı, özenle dikilmiş olmalı. 
 • Çocuk ürünlerinin hiçbirinde çocuk sağlığına zararlı herhangi bir madde olmadığı testlerle belgelenmeli. 

Back to School'a Özel - Lise Öğrencileri için Ayakkabı Modelleri

Çocuklarda konfor sağlayan detaylar ön plana çıkarken, söz konusu lise dönemleri olduğunda en az estetik de bir o kadar önem kazanıyor. Gençlik dönemiyle beraber çocukların zevklerinde moda kıstasları etki göstermeye başlıyor. Dünya trendlerini takip eden gençler, seçimlerinde de moda etkisinin izini sürüyor. Skechers, tasarımlarıyla dünya modasını yansıtırken, özgün detaylar sayesinde trendlere yön veriyor. Gençler için tasarlanan, sezon modasına uygun yüksek dolgu topuklar, ugly ve dad sneaker çeşitleri, parçalı ve retro tasarımlar, liselilerin gözdesi oluyor. Cool olmak için girilen şıklık yarışında gençleri arkadaşlarından bir adım daha öteye götürecek benzersiz Skechers’lar, onları dünya standardında estetik ve kalite anlayışıyla tanıştırıyor. 

Back to School için Okul İhtiyaçları

Okula dönüş için ziller çalıyor. Alışverişin en karlı, konforlu ve şık halini deneyimlemek için sen de çocuklarınla beraber Skechers mağazalarına gelebilir veya Skechers.com.tr’den sipariş verebilirsin. Okul ihtiyaçlarının ana kalemleri olan spor giyim, aksesuar ve rahat ayakkabı alışverişini hızla yapabilirsin. Onlara gün boyu eşlik edecek kaliteli modeller sayesinde, okul günlerinin daha çok sevilmesine yardımcı olabilirsin. Üstelik okul ihtiyaçları için yapacağın seçimler, günlük hayatta da kullanılabiliyor. Fonksiyonel ürünler sayesinde çocuklar okulda derslerini dinlerken onlara eşlik edecek tasarımları yürüyüşlerde, hatta koşuda bile giyebiliyor. Okul için alınan ürünler, hafta sonu gezilerinde de çocukların yanından ayrılmıyor. Siz de okul alışverişi için çocuğunuza işlevsel, dayanıklı ve şık modeller alıp, uzun süre kullanılabilir özellikleriyle okul dolaplarında yer alacakları günleri bekleyebilirsiniz. Sen de kendin, çocuğun veya sevdiklerin için Skechers koleksiyonlarını takip edebilir, okul dönemi avantajlarından yararlanarak ihtiyaçlarını karşılayabilirsin. Her yaştaki, farklı zevklerde ve sınıflardaki çocuklar için seçim yaparken Skechers’ın önerilerini dikkate alabilir onlara en uygun hediyeyi kolaylıkla bulabilirsin. Okula dönmek hiç bu kadar konforlu olmamıştı! Sen de zaman kaybetmeden siparişini oluştur, okul için yapacağın özel seçimlerle çocuklara Skechers kalitesini armağan et!