Kız Çocuk Bot

(13 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Bedenler
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Özel Günler
Koleksiyon
Fiyata Göre
Bedenler
(3)
(3)
(1)
(2)
(2)
(3)
(5)
(6)
(7)
(4)
(4)
Cinsiyet
(9)
(4)
Renk
(2)
(1)
(3)
(2)
(3)
(1)
(1)
Ürün Çeşidi
(2)
(11)
Ürün Detayı
(6)
(5)
(2)
(13)
(7)
Özel Günler
(9)
(4)
(6)
Koleksiyon
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(4)
(3)
(1)
Fiyata Göre
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Kız çocuklar için tasarlanan birbirinden sevimli ve konforlu kız çocuk botlar, Skechers’ta seni bekliyor. Skechers kalitesini her detayında vurgulayan modeller, zorlu hava koşullarına karşı dayanıklılık sunan özellikleri ile öne çıkıyor. Çocuklara okula giderken, oyun oynarken, gezerken eşlik edebilecek eğlenceli tasarımlar, üzerindeki dikişler ve renklerle eğlence vadediyor. Hatta  tasarımlar arasında ışıklı erkek çocuk ayakkabı ve kız çocuk bot seçenekleri de kendine yer buluyor.

Kız Çocuk Bot Modelleri

Kız çocuk botları arasında sportif ayakkabıya benzer görünümdeki modellere ve uzun bilekli tasarımlara rastlayabilirsin. Her biri çocukların rahatı düşünülerek tasarlanan alternatifler, çocukların serin ve soğuk havalarda ayaklarını sıcacık tutmak için hazırlanıyor. Bağcıklı, fermuarlı veya direkt ayağa geçirilebilen kız çocuk bot modelleri, küçük yaşlardan itibaren stil sahibi olan çocukların beğenisini kazanırken ebeveynlerin de takdirini topluyor.

Kız Çocuk İçin Bot Çeşitleri

Skechers kız çocuk botları, parlak metalik kaplamalar, sentetik ve suni deri sayalar ile tamamlanıyor. Yaka ve dil destekleri, konforu pekiştiriyor. Skechers modelleri arasında yalnız okul çağı çocukları için değil, yürüme çağı ve okul öncesi yaşlardaki çocuklar için de numaralar bulunuyor. Günlük kullanıma uygun olan kız çocuk botlarda şıklık; dikiş vurguları, estetik Skechers logosu, kaliteli kaplamalar ve özenli işçilik ile sağlanıyor. Bazı modellerde yakada renkli dokumalar bulunabiliyor. Bağcıklı görülen bazı modellerin ise kolay giyilebilmesi için yan tarafında fermuar yer alıyor. Bazı kız çocuk botlarda tamamen görsel estetik sağlamak amacıyla kurdele ve fiyonklara da yer verilebiliyor. Skechers, kız çocuklar için bot modellerinde onların çok sevdiği renkleri kullanıyor. Kız çocuklarının beğendiği pembe, gri, mavi gibi renkler tasarımlarda bulunuyor. Parlak detaylar ışığın yansımasını sağlayarak görsel estetiğe katkı sunuyor. 

Oymalı tabanlar ve içinden sızan led ışıklar çocuklara eğlence vadediyor. Pilli modeller yanıp sönen ışıklarla özellikle gece saatlerinde ilgi uyandırıyor. Günün her anında giyilen kız çocuk botların ışıkları açılıp dilendiği zaman kapatılabiliyor. Okulda, oyunda, gezilerde giyilebilen kız çocuk botlar, günlük kullanıma uygun görülüyor. Stillerine ışıltılar eklemek isteyen çocuklar, sevimli tarzlarını ışıklı botlarla süslüyor. 

Soğuk hava kız çocuk botları, çocukların en soğuk derecelerde bile ayaklarının üşümemesi için tasarlanıyor. Özel dil tasarımı sayesinde soğuk sayadan içeri sızmıyor. Modelin yakasında yer alan dokuma, dolgu ve sentetik katmanlar, bileklerden içeri soğuk girmemesi için çocuklara yardımcı oluyor. Birçok modelde yer alan sıcak tutan yumuşak iç astar, ayakların sıcacık olmasını sağlıyor. Bazı modellerde suni kürk ve peluş kumaş da ayakkabı ve kız çocuk botların yakalarında yer alıyor. Boğazlı tasarımlar, daha iyi koruma için donatılıyor. Etek, elbise ve pantolonlarla giyilerek çocukların günlük şıklığını sıcaklığın konforuyla tamamlıyor. 

Karlı havalarda daha sağlam adımlar atmaya yardım eden kız çocuk kar botları, çocukları en zorlu şartlarda destekliyor. Kız çocuk kar botlarının özel tabanları, yer tutuşu sağlamak için son derece esnek tasarlanıyor. Su geçirmez özellikli kız çocuk ayakkabıları, en soğuk günlerde bile çocukların ayaklarının sıcak kalmasını, ayaklarının yere sağlam basmasını sağlıyor.

Kız Çocuk Bot Fiyatları

Kız çocuk bot fiyatları, modellerin materyallerinden topuk teknolojilerine, iç tabanından sayasına kadar birçok özelliğine göre değişiklik gösteriyor. Kız çocuklar için bot seçerken tüm özellikleri değerlendirmeli ve alternatifleri elemelisin. Elbette son seçimi çocuğun yapması tavsiye ediliyor. Her gün o kız çocuk botları giyerek kullanacak olan çocukların, sevdikleri modelleri alması onları çok daha fazla mutlu ediyor. Ebeveynler teknik gereksinimleri sağlayan, bütçelerine uygun modelleri seçtikten sonra son kararı çocuklara bırakabiliyor.

Kız Çocuk Botların Özellikleri

 • Üçgen dil alanı soğuğun dışarıda kalmasına yardım ediyor. Geniş dil, içerideki ısının korunmasına da destek veriyor. 
 • Yastıklama ve destek için Goga Max iç taban bulunabiliyor.
 • Yer tutuşu sağlayan esnek dış taban her zeminde kullanılabiliyor. Ayakların kaymasını önleyerek denge sağlanması için destek sunuyor.
 • Kız çocuk için bot çeşitlerinin büyük numaraları kadınlar tarafından da giyilebiliyor. Kadınlar tarafından da giyilebilen modeller, ürün özelliklerinde belirtiliyor. 37 numara kız çocuk spor ayakkabısı 37 numara kadın ayakkabı bedenine denk geliyor.
 • Kız çocuk ışıklı ayakkabı modellerinin kontrol tuşları dillerinde yer alıyor.
 • Daha fazla konfor için delik vurguları modelleri süslüyor.
 • Ürünlerin kolay giyilebilmesi için topuk kısmında çekme halkası görebilirsin.
 • Sentetik çamurluk katmanları sayaları koruyor.
 • Daha dengeli ve destekli bir yürüyüş için tabanlar özel geliştiriliyor. Kız çocuklar günlük botları ile rahatlıkla oyun oynuyor, hareketleri kısıtlanmıyor.
 • Sportif görünümlü kız çocuk botlar, sportif çocuk sırt çantası tasarımları ve spor kombinlerle uyum sergiliyor. 

Kız Çocuk Botları Nasıl Olmalı?

 • Kız çocuk botlar hafif olmalı.
 • Çocukların uzun süre ayağında kalabileceği düşünülerek, ayaktaki ısıyı ideal düzeyde tutan katmanlar bulundurmalı.
 • Kız çocuk ayakkabıları ve kız çocuk botları dayanıklılık sunmalı, uzun süre kullanılabilmeli.
 • İç taban ayak kavislerini tam olarak desteklemeli. Modeller tam ayak numarasında olmalı. 
 • Çocukların yürüyüş esnasındaki hareketlerine uyum göstermeli.
 • Çocuğun ayağını sıkmamalı veya çok bol gelmemeli.
 • Ayaklar, ürünün içinde rahat olmalı, modeller sıkmamalı veya çok bol gelmemeli. 
 • Kız çocuk botlar soğuk almamalı, iç astar ayağı nazikçe sararken sıcaklık etkisi de sunmalı.
 • Taban tutuşu yeterince güçlü olmalı, ıslak zeminlerde, karda kaymamalı.
 • Tabanlar çocukların denge sağlamasına yardım etmeli.
 • Su geçirmezlik gibi ek faydalar sağlamalı. Özellikle kış aylarındaki giyilecek kız çocuk bot modellerinde su geçirmezlik önemli bir kıstas halini alıyor. 
 • Modeller stil vadetmeli. Farklı renk ve desenler kombinlere renk katmalı. 
 • Kolay kombinlenebilir renk ve desenlerde olmalı, çocukların dış giyimine uyum sağlamalı.

Kız Çocuk Bot Alırken Dikkat Etmen Gerekenler Nelerdir?

Çocukların ayakları hızlı büyüdüğü için birçok kişi uzun süre giymesi adına daha büyük numaralarda modeller seçmek istiyor ancak büyük numaralar, çocukların ayaklarını desteklemediği için rahatsızlık verebiliyor. Çocuklar için ürün  seçerken tam numarasındaki modelleri almalı ve küçüldüğünde yenisi ile değiştirmelisin. Kalıpların giydikçe açılacağı da bir diğer yanılgıyı işaret ediyor. Çocuklara dar gelen modeller, ayak gelişimini olumsuz etkileyebiliyor. Ürün alırken çocuğun onları çorap ile giyeceğini düşünerek seçim yapmalısın. Ağır tasarımlar daha çabuk yorulmasına ve denge kaybına yol açacağından , mümkün olduğunca hafif olmasına özen göstermelisin. Üst saya baskı yapmayacak yumuşak malzemelerden yapılmalı. Dikişlerinin sağlam, dokusunun da dış etkenlere karşı dayanıklı olduğundan emin olmalısın. Çocuklar yürüyüş esnasında denge sağlamakta zorluk çekebileceği için topuklu modellerden uzak durmalısın.

Kız Çocuk Bot Kombinleri Nasıl Yapılır?

Kız çocuk bot ile beraber; etek, pantolon, tayt ve elbise giyebiliyor. Birbirinden eğlenceli modellerin üzerine uyumlu renklerde kıyafetler tercih edebilirsin. Kız çocuk botlar kombinlenirken dış giyim ürünlerine özellikle önem veriliyor. Kışın dışarıda çocukların üzerinden çıkarmadığı montların kız çocuk botlarla uyum içinde görünmesi kombinin altın kuralını oluşturuyor. Renk ve tarz uyumlarına dikkat edebilir, kız çocuk botta bulunan desenleri atkı ve bere gibi aksesuarlarda da kullanarak stili pekiştirebilirsin. Örneğin eğer kız çocuk botlarda gökkuşağı renkleri bulunuyorsa, tek renk bir mont üzerine gökkuşağı renklerinde bir atkı kullanabilir ve onları kombinin yıldızı haline getirebilirsin.

Sen de kız çocuklarının mutlulukla giyeceği kız çocuk botları Skechers koleksiyonundan seçebilir, hemen sipariş verebilirsin. Birbirinden eğlenceli modeller arasından seçimini yaparak, eğlenceli kız çocuk bot modellerinin kısa sürede kapını çalmasını bekleyebilirsin.

back to top
Filtreler