Skechers Summits

(27 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Özel Günler
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(7)
(12)
(11)
(10)
(9)
(8)
(9)
(10)
(18)
(10)
(9)
(9)
(11)
(11)
(14)
(10)
(2)
(2)
Cinsiyet
(14)
(14)
Renk
(2)
(3)
(4)
(2)
(2)
(1)
(12)
(1)
Ürün Çeşidi
(3)
(5)
(19)
Ürün Detayı
(3)
(3)
(16)
(8)
(3)
(27)
Özel Günler
(11)
(16)
(10)
(21)
(10)
(11)
(16)
Ürün Teknolojisi
(19)
(5)
(3)
Koleksiyon
(22)
(5)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Hem konfor sağlayan hem de şıklık sergileyen bir ayakkabıyı hayal edenlerdensen Summits serisi ile tanışmalısın. Göz alıcı detaylarıyla tüm aile için seçenekler sunan Skechers Summits serisi, kadın, erkek ve çocuklar için ayakkabılar bulunduruyor. Yüksek teknoloji ürünü taban, özel iç dizayn, yılın trendlerini taşıyan tasarım ile bir araya geliyor. Skechers logosu bu kez tüm aile için şıklığa ve konfora karşılık geliyor. 

Skechers Summits Ayakkabı

Summits ayakkabı, tasarımındaki detaylarla hem günlük ayakkabı olarak giyilebiliyor hem de egzersiz esnasında tercih edilebiliyor. Kolay giyilebilen Skechers Summits bungee lace trainers özelliği ile tanınıyor. Yani üzerinde elastik bağcıklar bulundurarak hareket esnasında bile ayağı sıkmıyor, kolay giyilip çıkarılıyor. Atletik training ayakkabısı olarak lanse edilen modellerin bir kısmı, dikişsiz saya ile tasarlanıyor. Sabit örgü paneller ekstra konfor vadediyor.  Bazı modellerde ise deri ve örgü kumaş saya, dikiş vurgularıyla tasarımını tamamlıyor. Serinin ayakkabılarında markanın imzası olan S logosu yer alıyor. Streç kumaş üst panel, destekli yaka ve dil kısımlarıyla hareket esnasında bile rahatsızlık vermiyor. Ayakkabıların içinde yumuşak astar kullanıcıları karşılıyor. Topuk ve ön ayak panellerinde sentetik kaplamalar dikkat çekiyor.

Skechers Summits Kadın Ayakkabıları

Summits kadın ayakkabılar, kadınların sportif ve günlük stillerine imza atıyor. Kumaş ağ yüzey kimi modellerde deri ile bir araya gelerek ilgi uyandırıyor. Temel renklerin bolca kullanıldığı seride, pembe gibi canlı renkler de yer alıyor. Zaman zaman gümüş detaylar ayakkabıları süslüyor. Bayan Skechers Summits ayakkabılarda; gri pembe, lacivert turkuaz gibi uyumlu renklerin sergilediği ahenk, tasarımlara canlılık katıyor. Kadın yürüyüş ayakkabısı, rengarenk çeşitleriyle her yaştan kullanıcının kalbini çalıyor. Serinin kadın ayakkabılarının birçoğunda beyaz taban kullanılırken, nadiren siyah tabana da rastlanıyor.

Skechers Summits Erkek Ayakkabıları

Summits serisinde yer alan rahat ayakkabı çeşitleri, koyu temel renklerde çeşitlenerek erkeklere şıklık vadediyor. Beyaz ve siyah tabanlar bulunduran erkek ayakkabılar, erkek yürüyüş ayakkabısı ihtiyacına yanıt veriyor. Streç bağcıklar seni ayakkabı bağlama zahmetinden bile kurtarıyor. Ayakkabı giyip çıkarmak için dakikalarca uğraşmak geride kalıyor. Tek renkler ve alacalı kumaşlar, tasarımın sadeliğini dışa vuruyor. Training ve yürüyüş aktivitelerinde rahatlıkla kullanılan modeller ile sen de konfora geçiş yapabilirsin.

Summits Çocuk Koleksiyonu

Summits yürüyüş ayakkabısı modelleri, eğlenceli tarzlarıyla çocuklara eşlik ediyor. Çocuk ayakkabılarında elastik bağcıkların üstünde bir de cırt cırt bant bulunuyor. Tek renk saya üzerine şerit renk geçişleri ile eğlenceli modeller oluşturuluyor.

Skechers Summits Teknolojisi

  • Ayakkabıların içinde Memory Foam hafızalı yastıklama kullanılıyor. Tam boy yastıklama sayesinde, ayağın her bölgesi ideal düzeyde destekleniyor.
  • Hem kadın hem de erkek yürüyüş ayakkabısı tasarımında darbe etkisini azaltan orta taban bulunuyor.
  • Dış taban, esnekliği ile yer tutuşu üst düzeye taşıyor.
  • Soğutma etkili örgü kumaş paneller, ayağın ideal ısıda kalmasına yardımcı oluyor.
  • Skechers Summits serisinin günlük ayakkabı modelleri, çamaşır makinesinde, hassas programda yıkanarak temizlenebiliyor. 
  • Ayakkabılar hafiflikleri ile beğeni kazanıyor.

Skechers Summits Fiyatları

Skechers konforunu yansıtan Summits serisi, kalite vadediyor. Koleksiyon, kalitesi dikkate alındığında ayakkabılar, fiyat dengesini rahatlıkla karşılıyor. Modeller, standart fiyatlarıyla, indirimli Skechers Summits ayakkabı arama gereğini ortadan kaldırıyor. Skechers ile konforu doruklarında yaşamak isteyenler, ayakkabı dolaplarında tüm aile için Summits modellerine yer açıyor.

Sen de Summits serisinden beğendiğin modelleri hem kendin hem de ailen için seçebilir, günün her anında rahatlığı deneyimleyebilirsin. Hemen sipariş vermek için incelediğin ürünün numarasını seçmen, sepete eklemen ve alışveriş adımlarını tamamlaman yeterli. Konfora kavuşmak işte bu kadar kolay!

back to top
Filtreler