Kadın Spor Ayakkabı

(409 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Özel Günler
Koleksiyon
Kalıp
Ağırlık
Fiyata Göre
Beden
(68)
(308)
(319)
(278)
(249)
(254)
(305)
(292)
(2)
(293)
(84)
Renk
(1)
(71)
(93)
(2)
(1)
(41)
(5)
(1)
(7)
(5)
(8)
(12)
(2)
(12)
(1)
(144)
(3)
Ürün Çeşidi
(43)
(30)
(20)
(5)
(144)
(133)
(34)
Ürün Detayı
(7)
(102)
(105)
(77)
(319)
(31)
(34)
(9)
(49)
(67)
(2)
(22)
(9)
(3)
(34)
(175)
(9)
Ürün Teknolojisi
(26)
(3)
(238)
(39)
(2)
(7)
(63)
(35)
(15)
(6)
(5)
Özel Günler
(128)
(133)
(105)
(115)
(79)
(12)
(76)
(133)
(58)
(99)
(12)
(12)
Koleksiyon
(5)
(1)
(1)
(1)
(13)
(2)
(1)
(1)
(2)
(2)
(3)
(5)
(3)
(2)
(3)
(3)
(2)
(4)
(1)
(6)
(14)
(5)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(70)
(9)
(9)
(5)
(8)
(4)
(7)
(3)
(2)
(8)
(3)
(1)
(1)
(2)
(2)
(1)
(2)
(4)
(2)
(3)
(8)
(1)
(2)
(3)
(5)
(4)
(2)
(5)
(2)
(10)
(3)
(2)
(9)
(3)
(2)
(4)
(2)
(1)
(6)
(2)
(2)
(1)
(13)
(1)
(1)
(2)
(3)
(3)
(2)
(10)
(2)
(11)
(2)
(5)
(8)
(6)
(10)
(1)
(6)
(1)
(7)
(2)
Kalıp
(408)
(1)
Ağırlık
(2)
(1)
(2)
(1)
(9)
(2)
(6)
(2)
(2)
(6)
(3)
(3)
(4)
(2)
(1)
(2)
(6)
(2)
(2)
(3)
(3)
(1)
(3)
(2)
(2)
(4)
(6)
(2)
(9)
(4)
(2)
(1)
(7)
(1)
(1)
(1)
(6)
(1)
(1)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Günlük yaşamın vazgeçilmezi olan, yoğun şehir hayatına konfor ve şıklık katan kadın spor ayakkabılar Skechers’ta seninle. Günün her anında sana rahatlık sunan modeller; çalışırken, spor yaparken, alışverişte, eğlencede ve gezide enerjinin sırrını oluşturuyor. Hafifliği ile varlığını unutturan, ayakları rahatlıkla sararak gün boyu destek veren modeller, özel teknolojileri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kullanım kolaylığı, estetik detayları ve modern hayatın ihtiyaçlarına yanıt veren tasarım özellikleri ile kullanıcılardan tam not alan ürünleri daha yakından tanımak ister misin? Kadın spor ayakkabı almadan önce merak ettiğin tüm bilgiler, sayfada yer alıyor.

Kadın Spor Ayakkabı Modelleri

Spor ayakkabı modellerinin geçmişi 18. yüzyıla dayanıyor. İlk örnekleri bugünkü modellere göre bir hayli ilkel olan ayakkabılar, lastik tabanları ve bez yüzeyleri ile kullanıcılara eşlik ediyor. Takım sporları için geliştirilmeye başlanan tasarımların, 20. yüzyılda bugünkü görünümünü almaya başladığını görebilirsin. Zaman içinde, spor salonlarından, sahalardan sokaklara inen tasarımlar, günümüzde herkesin dolabında yer alıyor. Kadın spor ayakkabılarla beraber gelen rahatlık, insanlık için lüks olmaktan çıkıyor ve alışkanlık halini alıyor. Elbette her ihtiyaca, yaşam tarzına ve estetik beklentiye yanıt veren kadın spor ayakkabılar birbirinden farklı.

Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları 

Kadın spor ayakkabı fiyatları ayakkabının modeline, teknik özelliklerine göre değişiyor. Ayakkabıyı seçerken fiyatından önce özelliklerinin senin ihtiyaçlarına yanıt verip vermediğine bakmalısın. Gereksinimlerini karşılayan modeli bulduktan sonra fiyat kıyası ile bütçene en uygun kadın spor ayakkabıyı seçebilirsin.

İndirimli Kadın Spor Ayakkabılar

İndirimli kadın spor ayakkabılar, kullanıcılar için ilk bakışta cazip görünüyor. Ancak ayakkabının fiyatından ziyade, fiyat kalite standartlarını karşılaması önemli oluyor. Kalitesinden emin olduğun markalar, uzun ömürleri ile sana uzun yıllar eşlik ediyor. Skechers’ın kalite ve fiyat dengesini karşılayan tasarımları ile dünyadaki milyonlarca kişinin tercihi olduğunu aklında tutabilirsin. 

Kadın Spor Ayakkabı Çeşitleri

Kadın spor ayakkabılar kadın, erkek ve çocuklar için ayrı koleksiyonlar halinde sunuluyor ancak hem kadın hem de erkeklerin giyebileceği unisex modeller de mevcut. Bayan spor ayakkabı tasarımları, taban yüksekliklerine, teknolojilerine göre çeşitleniyor. Kadın spor ayakkabıların bağcıklı, cırt cırtlı ayakkabı, direkt ayağa geçirilebilen çeşitlerini bulabilirsin. Dış ve iç yüzey malzemeleri, suya dayanıklılık özellikleri, hava transferi becerileri ile ayakkabılar alternatif ediniyor. Mevsimlere göre modeller farklılaşabiliyor. Kimi modeller kışın, soğuk havada giyilmek için özel tasarlanırken bazıları yaz sıcaklarında bile ayakların serin kalması için farklı teknolojilerle donatılıyor. Tüm bu teknik özelliklerin yanında, ayakkabıların estetik farklarını da görebilirsin. Bazıları boğazlı modellerle dikkat çekiyor, kimilerinin topuklarında ışıklar veya reflektörler bulunuyor. Işıltılı bantlar, blok neon renkler, nakışlar ve marka logoları modellere tarz katıyor. Skechers farklı tarzlara hitap eden birçok modeli her sezon, yeni koleksiyonları ile kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Renk renk, desen desen kadın spor ayakkabıların ortak noktasının ise rahatlık ve kalite olduğundan emin olabilirsin.

Kadın Spor Ayakkabı Seçimi 

• Kadın spor ayakkabı seçerken kullanışlılığına dikkat etmelisin. Hem egzersiz yaparken hem de günlük hayatta giyebileceğin çok işlevli ayakkabılar tercih etmelisin.
• Ayakkabının tabanının seni desteklediğinden emin olmalısın. Doğru ayakkabıyı seçtiğinde, yürürken, egzersiz yaparken, günlük hayatını sürdürürken spor ayakkabılarla rahatlıktan ödün vermeden yaşama karışabilirsin. 
• Modelin estetik detayları da seçim esnasında kararı etkiliyor. 
• Bağcıklı, cırtlı veya direkt giyilen modeller arasından giyim alışkanlığına göre seçim yapabilirsin.
• Ayakkabıyı hangi koşullarda kullanacağına göre teknik özelliklerine dikkat etmelisin. Örneğin koşu için koşu ayakkabısı modellerini tercih edebilir, kışın ise su geçirmezlik özelliği olup olmadığına bakabilirsin.
• Ayakkabının gün boyu sana konfor sağlayacağından emin olmak en büyük lüks. Performansına güvendiğin, rahatlığından emin olduğun bir kadın spor ayakkabı ile hareket özgürlüğü kazanır, öz güvenini tazeleyebilirsin. Konfor yaratan detaylara özellikle önem vermelisin.
• Ayakkabın hafif olmalı, günün yoğunluğu içinde adeta yok gibi hissetmelisin. Eğer basış problemin varsa ortopedik ayakkabı tasarımlarına göz gezdirebilirsin.
• Seçtiğin ürünün uzun ömürlü ve kaliteli olması büyük önem taşıyor. Kalitesiz modeller ayak sağlığı için tehdit arz ediyor. 
• Modası geçmeyecek, birçok kıyafetle kombinlenebilecek renk ve modelleri almaya özel gösterebilirsin.
• Nefes alan, nem ve hava transferi sağlayan ayakkabılar sağlık için öneriliyor. Seçim esnasında dikkate alabilirsin. Eğer outdoor kullanım düşünüyorsan su geçirmez ayakkabı modellerini incelemelisin. 

• Düğün gibi özel yerlerde giyecek bir seçenek arıyorsan, gelin spor ayakkabısı alternatiflerine bakmalısın. 

En konforlu kadın spor ayakkabı modelleri, elbette kişisel isteklerine yanıt verenler oluyor. Her kullanıcının ayakkabıdan beklentisi, günlük aktiviteleri, kullanım koşulları farklı. Bu nedenle sen, sana özel bir model seçmelisin. Örneğin sana özel şekil alan, kendini özel hissettiren Memory Foam teknolojisini tercih edebilirsin. Egzersiz esnasında enerji geri dönüşümü sağlayan tabanlar, darbeleri ve şokları hafifleten orta taban yastıklamaları, ayağı nazikçe kavrayan yüzeyler, nefes alan dokular ve mevsime uygun gereklilikleri karşılayan teknolojiler seçimi etkileyebiliyor. Bu nedenle kadın spor ayakkabı almadan önce ihtiyaçlarını belirlemeli ve seçimini bu kıstasları göz önüne alarak yapmalısın.

Kadın Spor Ayakkabı Kombinleri

Özellikle 2000’li yılların başlarında abiye kıyafetlerin kadın spor ayakkabılarla tamamlandığını hatırlayabilirsin. Günümüzde de ünlü moda markalarının defilelerinde kadın spor ayakkabılar yer alıyor. Klasik kıyafetler sneakerlarla snobe edilirken, sportif kombinler ise ayakkabılarla tamamlanarak kusursuzlaşıyor. Podyumlardan sokaklara inmeye hazırlanan 2020 kadın spor ayakkabı modelleri dad sneaker adıyla anılıyor. Baba ayakkabısı olarak Türkçe’ye çevirebileceğin bu ayakkabıların; kalın, yüksek tabanlı, bağcıklı ve renkli modeller olduğunu görebilirsin. İnce ve feminen detaylar, dad sneaker tarzında yerini blok renk geçişlerine, büyük grafiklere bırakıyor. Gelecek yıllarda unisex bu ayakkabıların seni biraz geçmişe götüreceğinin müjdesini verebiliriz. Retro detaylar da vitrine çıkmaya hazır! Ekose kumaşları, neon yansımaları, pencereli kesimleri, metalik nüansları gelecek sezonlarda ayakkabılarda bolca görebilirsin. Tabanlar ise hala biraz yüksek kalmaya devam edecek. Elbette, kadın spor ayakkabıda Skechers ile rahatlığının trendi hiç geçmeyecek.

Kadın spor ayakkabılar illa sportif kombinlerle giyilecek devri çok geride kaldı. Şimdi deri pantolon altına deri topuklu bir model yerine bir sneaker giyerek gece kulübüne gidebilirsin. Oversize bir şişme yelek veya hoodie ile dad sneaker ayakkabılarını kombinleyerek salaş tarzını göz önüne serebilirsin. Şık bir trençkot altına sportif bir kadın ayakkabı giymek, şortları, etekleri, hatta abiyeleri sportif aksesuarlarla tamamlamak çok moda! En çok tercih edilen beyaz ve siyah kadın spor ayakkabılarla yapabileceğin kombin önerileri de seninle.

Skechers Kadın Spor Ayakkabı Modelleri 

Amerika’da günlük giyimin ayrılmaz bir parçası olan Skechers, 1992 yılından bu yana fonksiyonel ve trend tasarımları ile tercih ediliyor. Amerika’nın kadın sportif ayakkabı modellerinde en büyük markalarından biri olmanın gururu ile dünyanın dört bir yanında kullanıcılara konforu sunuyor. Egzersiz ayakkabıları ve günlük kadın ayakkabı ile herkes, rahatlığı deneyimleyebiliyor. Skechers’ı tercih edenler arasında dünyaca ünlü isimler de var. Britney Spears, Christina Aguilera, The Black Eyed Peas, Robert Downey Jr., Rob Lowe, Matt Dillon, Kim Kardashian, Demi Lovato ve Kelly Brook gibi ünlü isimler Skechers konforunu tüm dünyaya tanıtmak için bugüne dek çalışılan kişilerden yalnızca bazıları… Türkiye’de 2011 yılından bu yana bulunan marka, 190’ı aşkın ülkede günün her anında kullanıcılarla.

Kadın spor ayakkabılar farklı teknolojilerle kullanıcılarının ihtiyaçlarını yanıtlıyor. Skechers, hız kesmeden devam eden AR-GE yatırımları ile devrim yaratacak teknolojiler üretiyor. En iyi ayakkabıyı sunma hedefiyle çalışıyor ve her modelinde mükemmel konforu deneyimlemene yardımcı oluyor. Güçlü taban, nefes alabilirlik, hafiflik ve dayanıklılık konularında yenilikçi teknolojiler, seni aradığın “o” ayakkabıya ulaştırıyor.

İşte Skechers ayakkabılarda rastlayabileceğin teknolojilerden bazıları: Memory foam, NASA’nın uzay araştırmaları sırasında keşfettiği hafızalı köpük teknolojisi. Ayakkabın gün boyu sana özel şekil alarak ayağını kavrıyor. Kullanıcıya göre kendini özelleştiren bir kadın spor ayakkabı arıyorsan, bu teknolojiyi muhakkak denemelisin. D’lites, darbe etkisini hafifletir ve benzersiz orta taban teknolojisi ile yürüyüş ayakkabısı modelleri, egzersiz deneyimini ekstra konforla buluşturuyor. Yumuşak iç taban, hafifliği ile fark yaratıyor. Kaymaz taban, dört mevsim, her şartta en güvenli hareketlere imkan tanıyor. Water Repellent ise su geçirmeyen ve suyu emmeyen özelliği ile her koşulda kadın spor ayakkabı giyebilene imkan veriyor. Outdoor etkinliklerde ve günlük hayatta onu tercih etmek, konforu garanti altına almak demek. Skechers teknolojileri ile tüm engellere karşı en büyük destekçin ayakkabıların.

Skechers ayakkabılar, egzersiz için de özel serilerle gücüne güç katıyor. Estetik görünümleri ve teknik özellikleri ile her seri, kendine güvenini bir kat daha artırmak için tasarlanıyor. Örneğin, Burst sana yüksek enerji sağlıyor. Performansını desteklemek için aradığın o kadın spor ayakkabı Burst serisinde seni karşılıyor. Nefes alan özel dokuma, bilek ve dil kısmındaki yumuşak doku, olağanüstü hafiflik seni dilediğin güce kavuşturuyor. Skech air serisi ise her adımda yüksek oranda enerji geri dönüşümüne imkan tanıyor. GOimpulse sensörlü tabanlar, duyarlı yer tutuşu ile adımlarına güç veriyor. Orta taban yastıklaması şokları emerek yüksek şiddetli egzersizlerde benzersiz destek sağlıyor. Performans artıran kadın spor ayakkabılar arıyorsan Skechers seninle!

Skechers kadın spor ayakkabı modellerini hem kendin hem de sevdiklerin için alabilirsin. Sevdiklerine rahatlığı armağan için alacağın Skechers ile konfor ayağına geliyor. Estetik tasarımı ile göz dolduran kadın spor ayakkabılar, spor yapmayı çok daha şık hale getiriyor. Her yaştan kadının zevkine hitap edecek bir model muhakkak koleksiyonda yer alıyor. Skechers teknolojileri farklı zeminlerde, iç ve dış alanlarda, günlük kullanımda ve egzersizde seni her an destekliyor. Şık modeller; tasarım detayları ve kaliteli materyalleri ile en güzel anlarına eşlik ediyor. Sen de Skechers konforunu deneyimlemek için hemen sipariş verebilir veya Skechers mağazalarını ziyaret edebilirsin. Skechers.com.tr’de 200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ve 2 taksite kadar vade farksız alışveriş imkanı da seninle! Özel günlerde bile... Sevgililer günü indirimleri seçilen bazı kadın spor ayakkabılarda da geçerli, dilersen yılbaşı hediyeleri için seçimini de bayan spor ayakkabılar arasından yapabilirsin. 

Kadın Beyaz Spor Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Beyaz kadın spor ayakkabı kombinlenmesi uzmanlık istiyor. Her şeyle giyilebileceğini düşünerek alsa da, birçok kişi başlarda ayakkabıyı neyle giyeceğine bir türlü karar veremiyor. Öncelikle beyaz ayakkabılar kombinin yıldızı oluyor. Boyu uzun göstermeleri ve beyaz sporcu çorapları ile giyilmeleri neredeyse bir gelenek gibi karşımıza çıkabiliyor. Basic bir tişört, mini bir etek, altına dize kadar veya diz üstü açık renk çoraplar ve beyaz kadın spor ayakkabı! İşte şıklık bu kadar kolay. Beyaz pantolon veya şort ile beyaz ayakkabılarını giyebilir veya siyah kıyafetine kontrast yaratabilirsin. Son yıllarda moda olan beyaz-siyah renk, sloganlı tişörtlerden, elbiselerden muhakkak dolabında bulundurmalısın.

Kadın Siyah Spor Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Siyah kadın spor ayakkabı neredeyse her kıyafetle giyiliyor. Çiçekli bir elbiseye, simsiyah bir tuluma, mini eteğe veya abiyeye siyah kadın spor ayakkabı ile son dokunuşu verebilirsin. Mini siyah elbise gibi, her kadının dolabında muhakkak olması gereken parçalardan biri olan siyah kadın spor ayakkabı, birçok kombinde kurtarıcı oluyor. Denim on denim kombinini onunla dikkat çekici kılman, abiye bir elbiseyi snobe etmen, renkli tozluklarla dikkati ayakkabılara çekerken sadeliğin gücünü ispat etmen mümkün. Sen sen ol, siyahın iddialı sadeliğinden asla vazgeçme.

Kadın Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Kadın spor ayakkabı seçerken birçok kullanıcı açık renklerden kaçıyor. Temizliğinin zor olduğuna, bakım gerektirdiğine dair inanç, yıllardır senin de zihnine yer etti değil mi? Oysa kadın spor ayakkabılar doğru yöntemlerle kolaylıkla temizlenebiliyor.

Ayakkabını Skechers yüzey koruyucu kullanarak daha uzun ömürlü hale getirebilirsin. Sprey sayesinde ayakkabılar suya dayanıklı hale gelebiliyor, tek yapman gereken temiz yüzeye püskürtmek ve kurumasını beklemek oluyor.

Kadın spor ayakkabı temizlemenin en etkili ve kolay yolu ise Skechers temizlik spreyi oluyor. Spreyi sıkıp ayakkabıyı hafifçe silerek temizleyebilirsin. Çamaşır suyu gibi deforme edici ürünlerden uzak durmalısın, bu tür malzemeler zaman içinde tabanlarda sararma yapabiliyor.

Eğer ayakkabında zaman içinde oluşan kötü kokudan şikayetçiysen onun da çözümü bulunuyor. Skechers koku giderici spreyi her giyimin ardından kullanarak ayakkabıdaki rahatsız edici kokuyu ortadan kaldırabilir, yeni koku oluşumunu engelleyebilirsin.

back to top
Filtreler