CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Skechers D'Lites

(56 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Teknolojisi
Ürün Detayı
Fiyata Göre
Beden
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(4)
(1)
(5)
(1)
(3)
(1)
(1)
(6)
(6)
(10)
(14)
(9)
(7)
(25)
(43)
(6)
(2)
(3)
(2)
(3)
(2)
Cinsiyet
(6)
(5)
(44)
(1)
Renk
(9)
(19)
(1)
(2)
(1)
(4)
(1)
(17)
(1)
(1)
Ürün Çeşidi
(1)
(3)
(45)
(7)
Ürün Teknolojisi
(46)
(1)
(1)
(2)
Ürün Detayı
(23)
(2)
(19)
(4)
(1)
(2)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Stil sahibi kullanıcılar, dolaplarında bazı en trend tasarımların olmasına özen gösteriyor, işte D’lites onlardan biri. Sıradan ayakkabı görünümünün oldukça dışında, iddialı detaylarla süslü ve konforlu olan ayakkabı, moda tutkunlarına göz kırpıyor. Hem havalı hem de rahat olan spor ayakkabı modelleri, renkli tasarımlarının yanı sıra sade alternatiflerle de kullanıcılara eşlik ediyor. Moda arenasına hızlı bir giriş yapan kontrast renkler, Skechers koleksiyonlar içinde ise D’lites serisinde bulunuyor.

Skechers D'lites Modelleri 

Eğlenceli tasarımlar D’lites modellerini diğerlerinden ayırıyor. Dikiş ve katman vurgularıyla öne çıkan serinin, teknolojik özellikleri şöyle sıralanıyor:

  • Modellerde, Air Cooled Memory Foam hava alan konforlu iç taban görülebiliyor. Bazı modeler ise Memory Foam ve Warm Tech Memory Foam yastıklama ile iç tabanı güçlendiriyor.
  • Esnek kauçuk taban, yere sağlam basmayı sağlıyor.
  • Darbe etkisini azaltan hafif destekleyici orta taban, hareket sırasında ayaklara destek oluyor. Modeller, yürüyüş ayakkabısı olarak kategorize ediliyor ancak günlük hayatta da giyilebiliyor.
  • Soğutma etkisi için tasarlanan nefes aslan örgü kumaş paneller, ayakların hep ideal ısıda kalmasını destekliyor.
  • Destekli yaka, dil alanları ve yumuşak kumaştan iç astar tasarımlarda kullanılıyor.
  • Ayakkabılarda süet, deri, kumaş ve ağ materyalleri yer alıyor. 

D'lites Çeşitleri

90’lı yılların trendlerini günümüze taşıyan ayakkabılar, modası hiçbir zaman geçmeyecek tasarımlarla seni onlarca yıl öncesine ışınlıyor.  Retro sevenlerin gözdesi D’Lites ayakkabılar, 90’ların kız çocuk spor ayakkabı kullanına çocuklarının günümüzdeki seçimi oluyor. 

D'Lites 2.0: Tüm zamanların en çok satan mangası One Piece'in karakterlerinden ilham alınarak tasarlanan ayakkabılar, 2.0 modeller arasında yer alıyor. D’Lites 2.0 tüm ayakkabıların tasarımında dikiş ve katman vurguları öne çıkıyor. D'Lites 2 darbe etkisini azaltan orta taban tasarımı ve kontürler modelleri diğer ayakkabılardan ayırıyor. Seride yer alan botlar, yumuşak dokuma kapitone desenli örgü kumaş saya ile şıklık sağlıyor. Diz altı modeller günlük kullanıma ve soğuk havalara uygun görülüyor. Botlarda su geçirmez özellik kullanışlılık vadediyor. 

D'Lites 3.0: Klasik tasarımı yeniden yorumlayan ve modernize eden ayakkabılar, atletik görünümü ile beğeni topluyor. 5 cm topuk yüksekliği ile serinin diğer tasarımlarından ayrılan modeller, dalgalardan ihlamla tasarlanan orta taban ile sayasındaki hareketli görünümü pekiştiriyor. Ayakkabılar, şık koşu ayakkabısı modellerini andırıyor.

D'Lites Energy: D’Lites Energy ayakkabılar, yan kısımda, yakada ve dil alanında nefes alan soğutma etkili örgü kumaş paneller ile beğeni topluyor. Mikro delikler, süet katmanlar ayakkabıların rahatlık etkisini şıklıkla tamamlıyor. Sade ve şık ayakkabılar, modern çizgileri ile rakiplerini bir adım geride bırakıyor. 

Diğer D’Lites Modelleri 

Bomb Cyclone: Bilek kısımlarındaki sentetik kürk ile sıcaklık sağlayan botlar, örme doku detaylı kumaş saya bulunduruyor. 200g Thinsulate yalıtım, ayakların daha sıcak kalmasını garanti ediyor. İç taban vücut sıcaklığını korumak için özenle tasarlanıyor. Darbeyi azaltan, hafif D'Lites orta taban, botlara spor ayakkabı rahatlığını getiriyor. 

D'lites Runaway Ready: Yılan derisi kabartması gibi vahşi desenler sentetik katmanları renklendiriyor. Yan panellerde yılan derisine, timsah derisi görünümü ekleniyor. Metalik şeritler ve gölgeli efektler, sıradanlığı desenlerin gücü ile teslim alıyor.

D'lites Biggest Fan: Pürüzsüz deri ve kumaş saya modellerin imzası haline geliyor. Günlük kullanıma uygun olan ayakkabılar, kontrast renklerin gücü ile kendi fanlarını yaratıyor. Siyah beyaz, siyah pembe gibi koyu açık renklerin bir arada sergilediği şıklık, sportif görünümde iddialı bir sayfa açıyor.

D'lites Second Chance: Deri, süet ve kumaş birleşerek ikinci bir şans için size cesaret veriyor. Denemekten yılmayanların, başarmak için azmedenlerin destekçisi olan ayakkabılar, sezonun farklı materyal trendini sergiliyor. Üç materyal, farklı renklerle tek ayakkabıda buluşuyor. Blok renklerle süslenen modellerde, simli kaplama ve metalik kenar şeridi dikkat çekiyor.

Skechers D'lites Tasarımları

Serinin kadın ayakkabılarında blok renk geçişleri genellikle canlı renkler ve dinamik tasarımlar ile tamamlanıyor. Sezonun trend renklerinden pembe, ayakkabılarda yer yer göze çarpıyor. Beyaz, siyah gibi temel ayakkabı renklerinin de bolca kullanıldığı tasarımlarda, estetik konfor ile aynı düzeyde önem arz ediyor.

Skechers koleksiyonlar, D’lites erkek ayakkabılar ile hareket kazanıyor. Katmanlı ve renkli tasarımlar, erkek modellerinde kontrastın çekici gücüne yaslanıyor. Zıt renklerin cazibesi, kullanıcıları sokağa, hayata karışmaya davet ediyor.

Bembeyaz spor ayakkabı hayali kuranlar, D’lites modelleri ile hayallerini kombinlerine taşıyor. Çeşit çeşit beyaz spor ayakkabı sunan seride, beyazın cazibesine zaman zaman metalik detaylar, şeffaf topuk eklentileri dahil oluyor.

D’lites serisi, siyah rengi ayakkabılarda tek olarak kullanılırken bir yandan da kontrastlı tasarımlarda siyaha yer veriyor. Simsiyah ayakkabıların yanında, siyah beyaz gibi kontrast renkli modelleri de görebilirsin.

Skechers D'lites Fiyatları

Skechers D’lites fiyatları, modellerin materyallerine, teknik ve tasarım özelliklerine göre belirleniyor. Farklı materyallerin ve teknolojilerin bir arada kullanıldığı D’lites serisi bu nedenle fiyat açısından çok sayıda alternatif sunuyor, ürünler arasındaki fiyat aralığı da genişliyor.

Skechers D'lites İndirimleri

Skechers D’lites indirimleri bekleme dönemini sona erdiriyor. Farklı fiyatlara, her bütçeye, ihtiyaca ve giyim zevkine uygun bir spor ayakkabı, seride bulunuyor.

Sen de modern görünümü ile şehrin ritmini hissetmeni sağlayacak dilediğin D’lites ayakkabıyı hemen sipariş verebilirsin. Ayrıca en sevilen D'lites tasarımlarının buluştuğu spor gelin ayakabısı seçeneklerini de inceleyebilirsin. 

back to top
Filtreler