Yazlık Ayakkabı

(205 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Özel Günler
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(11)
(10)
(12)
(10)
(11)
(2)
(10)
(10)
(11)
(10)
(24)
(17)
(27)
(18)
(16)
(15)
(30)
(91)
(57)
(84)
(68)
(88)
(81)
(94)
(19)
(129)
(56)
(28)
(37)
(37)
(37)
(3)
(37)
(3)
(36)
(3)
(12)
(3)
(4)
(5)
(2)
Cinsiyet
(10)
(24)
Cinsiyet (51)
(107)
(6)
(7)
Renk
(2)
(40)
(64)
(3)
(19)
(5)
(3)
(1)
(2)
(2)
(14)
(9)
(2)
(9)
(28)
(1)
(1)
Ürün Çeşidi
(4)
(16)
(1)
(6)
(34)
(95)
(34)
(15)
Ürün Detayı
(11)
(76)
(42)
(23)
(12)
(115)
(2)
(9)
(1)
(6)
(8)
(52)
(15)
(47)
(5)
(1)
(77)
(6)
(23)
Ürün Teknolojisi
(2)
(101)
(11)
(8)
(3)
(12)
(13)
(4)
(2)
(3)
(3)
(2)
Özel Günler
(8)
(31)
(6)
(2)
(24)
(34)
(14)
(5)
(5)
(20)
(31)
(4)
(1)
(30)
Koleksiyon
(1)
(2)
(5)
(1)
(1)
(2)
(2)
(3)
(1)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(2)
(2)
(1)
(51)
(4)
(2)
(1)
(1)
(4)
(1)
(1)
(1)
(1)
(4)
(1)
(2)
(2)
(1)
(3)
(2)
(3)
(1)
(1)
(4)
(1)
(2)
(2)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
(2)
(2)
(9)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
(2)
(2)
(1)
(1)
(8)
(1)
(1)
(2)
(3)
(2)
(2)
(1)
(4)
(13)
(3)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Sıcak yaz aylarında giyilecek en şık ve rahat yazlık ayakkabı modelleri Skechers’ta seninle. En sıcak günlerde bile konforla güne devam edebilmeni sağlayacak modeller, mükemmel hissetmek için bir ayakkabıdan beklediğin kusursuz desteği sana armağan ediyor. Çalışırken, okulda, tatilde, günlük yaşamda veya sporda giyebileceğin alternatiflerin her biri yazın ihtiyaç duyulan özellikler düşünülerek tasarlanıyor. Peki kullanıcılar yazlık ayakkabıdan neler bekliyor? Yazlık ayakkabı nasıl olmalı? 

 • Yazlık ayakkabı nefes almalı. 
 • Nem ve hava transferi sağlamalı. 
 • Hafif olmalı ve ayakta ağırlık hissi uyandırmamalı. 
 • İç astarı yumuşak olmalı. 
 • Ayağı nazikçe kavramalı, sıkmamalı veya bol gelmemeli. 
 • Kolay giyilip çıkarılabilmeli.
 • Ayakkabılar, nem ve sürtünme nedeniyle ayakları tahriş etmemeli. 
 • Tabanlar yeterince kalın olmalı, özellikle tatil yerlerinde yapılan uzun yürüyüşlerde taş döşemeler nedeniyle kullanıcılar ayaklarında sızı hissetmemeli, neredeyse düz bir zeminde yürüme hissine erişmeli.
 • Egzersiz için tasarlanan yazlık ayakkabı modelleri, orta taban destekleri ile darbe etkisini azaltmalı. 
 • Ayaklar, nem nedeniyle ayakkabıların içinde kaymamalı. 
 • Yazlık ayakkabı tabanları zeminlerde yüksek yer tutuşu sunmalı. 

Yazlık ayakkabılarda bu özellikler bulunmadığında kullanıcılar, terlediklerinde sorun yaşıyor. Ayakkabıların sert yüzeyleri ayakları tahriş edebiliyor, ayaklar sürtünme nedeniyle zarar görebiliyor. Girintili çıkıntılı zeminlerde, kalitesiz ve ince tabanlı yazlık ayakkabılar ayağın çabuk yorulmasına, sızlamasına neden olabiliyor. Kışlık ayakkabı seçimi çok önemli olsa da yazlık ayakkabı tercihi de bu nedenlerle ayrıca önem arz ediyor. Doğru yazlık ayakkabı kullanılmadığında, kullanıcılar günlük aktivitelerde zorluklarla karşılaşıyor. İşte Skechers, bu bilinç ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda yazlık ayakkabı koleksiyonunu hazırlıyor. Her modelde bulunan teknik ve tasarım detayları, farklı ihtiyaçlara, beklentilere yanıt vererek kullanıcıları memnun ediyor. 

Yazlık Spor Ayakkabı

Skechers yazlık spor ayakkabı modelleriyle, farklı zevkleri olan tüm kullanıcılara uygun bir alternatif sunuyor. Sıcak havalarda bile rahatlıkla kullanılabilen yazlık spor ayakkabılarda, nefes alan paneller sayaları süslüyor. Hava ve nem transferi sağlayan özel tasarımlar, ayakkabı içindeki sıcaklığın ideal düzeyde kalmasına yardımcı oluyor. Skechers, özel tasarımı Air Cooled Memory Foam iç tabanlarla, yazlık spor ayakkabılarda yeni bir çağ başlatıyor. Tabandan hava alan yeni nesil yazlık ayakkabılar, her adımda kullanıcıya ferahlık sağlıyor. Özel teknoloji sayesinde, atılan adımlarda taban ve iç taban arasındaki boşluklara hava doluyor, kullanıcılar hafızalı iç taban rahatlığını keşfederken nefes alan özelliklerle serinliği deneyimliyor. Skechers, ayrıca antibakteriyel kaplama gibi özel teknolojilerle ayakkabı içinde oluşabilecek kötü kokuların da önüne geçiyor. Yazın sıcak havanın etkisiyle ayakkabı içinde oluşan su buharının, nem ve sıcaklığın optimize edilmesi için bir ayakkabıdan beklenenin fazlasını yapıyor. Skechers ile geçen yazdan geriye mutlu anılar, keyifli gezintiler, fit bir yaz vadeden egzersiz saatleri kalıyor. 

Yazlık Spor Ayakkabı Modelleri

Skechers yazlık spor ayakkabı modelleri arasında hem kadın hem de erkek sneaker çeşitlerine rastlanıyor. Modeller, yaz koleksiyonundaki lifestyle seçenekleri oluşturuyor. Onlarla günün her saatinde yaz sıcaklarına meydan okuyabilir, keyifle vakit geçirebilirsin. Teknede, gezide, işte veya okulda ayakkabılarının sağladığı konforla, kendinden emin sağlam adımlar atabilirsin. Üstelik yazlık ayakkabılar içinde kolay giyilip çıkarılabilen bağcıksız seçenekler de yer alıyor. Kullanıcılara ekstra konfor vadeden kolay giyilebilir Skechers’lar, her adımı ayrıcalıklı kılıyor. 

Egzersizler için kullanılabilecek alternatifler, yazlık spor ayakkabı modelleri içinde kendine yer buluyor. Kardiyo, ağırlık, kondisyon çalışmalarında, indoor ve outdoor egzersizlerde kullanılabilecek farklı modeller, egzersizin özel ihtiyaçlarına uygun teknik detaylarla donatılıyor. Sert kardiyo çalışmaları için güvenlik sunan orta taban destekleri, yürüme sırasında ayaklara konfor vadeden geniş ön alan, koşarken ayağın sarılmasını ve kasların desteklenmesini sağlayan özel kalıplar Skechers yazlık spor ayakkabıların ayrıcalıklarını oluşturuyor. 

Yazlık spor ayakkabı kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunuyor. Ayakkabının ilk günkü formunu uzun süre koruması, hijyen sorunu oluşmaması için Skechers şunları öneriyor: 

 • Yazlık ayakkabı modellerinin gün aşırı kullanılması tavsiye ediliyor. Bir gün giydikten sonra bir gün açık havada havalandırmak, model içinde oluşabilecek bakterilerin uzaklaşmasına yardımcı oluyor. Böylece kötü koku oluşumunun ve olası hijyen  endişelerinin de önüne geçilebiliyor. 
 • Yazlık spor ayakkabıların her zaman çorap ile giyilmesi öneriliyor.
 • Yazlık modeller havalandırılırken direkt güneş ışığı temasından kaçınılması tavsiye ediliyor. 
 • Ürünlerin temizliği yapılırken Skechers bakım ürünleri çeşitlerinin, bakım talimatlarına uygun şekilde kullanımı önem arz ediyor. 

Yazlık Erkek ve Kadın Ayakkabı

Yazlık erkek ve kadın ayakkabılar arasında kadın ve erkek sandalet seçenekleri de göze çarpıyor. Tatilde, plajda, günlük gezilerde rahatlık sunan açık ayakkabılar, terlik rahatlığı ile Skechers konforunu bir araya getiriyor. Ayaklarda varlığını unutturacak kadar hafif olan erkek ve kadın sandalet modelleri, şıklıklarıyla şortlar, pantolon, etek ve elbiseler için mükemmel bir tamamlayıcı oluyor. Eva malzemeden üretilen ve birçoğu su ile temas edebilen sandaletler yazın vazgeçilmezleri arasında sıralanıyor. Cırt cırtlı veya direkt ayağa geçirilebilen Skechers modelleri, zahmetsizce giyip çıkarılabiliyor. Çok yönlü tutuş sağlayan dış tabanlar, kolay temizlenebilir materyaller, ideal topuk yüksekliği, masaj hissi veren Goga Mat teknolojisi, Skechers imzalı tasarımlarda kullanıcılarını bekliyor. Ayrıca sandaletlerde konfor sunan yenilikçi 5GEN teknolojisi hayat buluyor, yastıklı orta taban her Skechers’ı sıradan alternatiflerden ayırıyor. 

Yazlık Ayakkabı Fiyatları

Skechers yazlık ayakkabı fiyatları, modellerin teknik özelliklerine göre belirleniyor. Modelin materyali, iç tabanı, dış taban malzemesi, destekleri, özel teknolojileri etiket fiyatında etki gösteriyor. Skechers, tüm yazlık ayakkabılarında aynı, alışıldık Skechers rahatlığını vadediyor. Bu nedenle Skechers’ları yalnızca Skechers modelleriyle kıyaslayarak fiyat karşılaştırması yapmalısın. Model seçerken aradığın özellikleri göz önünde bulundurarak alternatifleri elemeli ve fiyat kıyası ile son kararı vermelisin. Skechers, her tasarımda fiyat kalite dengesini sağlıyor, bu sayede kullanıcılarında %100 memnuniyet uyandırıyor. Bu nedenle, uzun ömürlü, konforlu ve estetik yazlık ayakkabı arayanların ilk tercihi Skechers oluyor. 

Yazlık Çocuk Ayakkabı 

Skechers yazlık ayakkabı seçenekleri içinde çocuk ayakkabıları da mevcut Yazın en güzel günlerini mutluluk dolu anılarla dolduracak çocuklar, birbirinden sevimli ayakkabılarıyla çocukluklarını yaşıyor. Eğlenceli oyunlarda, eğitim saatlerinde, dinlencelerde, gezilerde çocukların ayaklarında konfor sunacak yazlık ayakkabılar,  kız çocuk terlik ve erkek çocuk terlik modelleri Skechers’ta yer alıyor. Eğlenceli desenler, canlı renkler, heyecan sunan ışıklar ve metalik detaylarla süslenen tasarımların her biri, ebeveynlerin olduğu kadar çocukların da beğenisini kazanıyor. En sıcak günlerde bile ayaklarda serinlik sağlayacak özel tasarımlar sayesinde ebeveynler huzurlu, çocuklar mutlu günler geçiriyor. Üstelik Skechers’ın yetişkin modellerinin yanı sıra kız çocuk sandalet ve erkek çocuk sandalet çeşitlerinde de özel teknolojilerden faydalanılıyor. 

Yazlık ayakkabılar içinde modası hiç geçmeyecek klasik tasarımlar da, sezon modası alternatifler de Skechers etiketi taşıyor, S logosu bulunduruyor. Sen de Skechers’ın birbirinden şık ve rahat yaz koleksiyonunu inceleyerek seçimini yapabilir, yazın en havalı kombinlerini ayakkabılarınla tamamlayabilirsin. Üstelik Skechers şimdi vegan ayakkabı seçenekleri de sunuyor. İçerisinde hiçbir hayvansal materyal ve hayvansal kaynaklı madde bulundurmayan ayakkabılar, vegan tüketicilerin Skechers kalitesini deneyimlemesini sağlıyor. Her modelde aynı kalite, rahatlık seni bekliyor. Hemen Skechers yazlık ayakkabını sipariş verebilir, yaz için kendine mükemmel bir armağan verebilirsin. 

back to top
Filtreler