Cinsiyet
Renk
Beden
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Koleksiyon
Fiyata göre filtrele

Erkek Çocuk Işıklı Ayakkabı (40 Ürün)

Filtreler

Fantastik tasarımları ve geleceğin modasını işaret eden parlak tasarımları ile çok havalı olan erkek çocuk ışıklı ayakkabı modelleri, çocukları heyecan verici maceralara çağırıyor. Oyunlara renklerle eğlence katan modeller, led ışıklarla çevreyi hafifçe aydınlatıyor. Her çocuğun hayali olan en moda ışıklı ayakkabılar için sen de en iyisini istiyorsan Skechers modelleri ile tanışmalısın. Estetik ve sürprizlerle dolu olan ayakkabılar, erkek çocukların sevdikleri renk ve desenlerle süslenerek Skechers kategorilerinde kendine yer buluyor.

Erkek Çocuk Işıklı Ayakkabı Modelleri

Moda gelir geçer diye düşünenlerdensen, ışıklı ayakkabıların zaman testinden çoktan başarıyla geçtiğini ve zamansız tasarımlar arasında anıldığını bilmelisin. On yıllardır, çocuk modasının en gözde tasarımları arasında yer alan ışıl ışıl ayakkabıların modasının pek geçecek gibi olmadığını aklında tutmalısın. Işıklı erkek çocuk ayakkabı modelleri, şıklıkları, sevimli ve kullanışlı detayları ile hem günlük ayakkabı hem de egzersiz modelleri arasından sıyrılıyor. Onların tasarımları sadece ışıklarla sınırlı kalmıyor. Çocukların sevdiği oymalı tabanlar, renkli materyaller, reflektör parçalar tasarımı zenginleştiriyor. Teknik detaylar ise ışıklı modellerinde konfordan ödün vermediğini ispat ediyor. Elbette sürekli gelişen teknoloji ayakkabıların da her geçen gün yeniliklerle güncellenmesini sağlıyor. Pilli ışıklı ayakkabıların yanında ışıklı bot seçenekleri de erkek çocukların koleksiyonlarında yer alıyor. Skechers çocuk modelleri içinde sen de son teknoloji ürünü ayakkabıları görebilirsin.

Erkek Çocuk Işıklı Ayakkabı Teknolojileri

 •         Işıklı erkek çocuk ayakkabı modelleri arasında pil ömrü ve güç kaynağı değişiklik gösteriyor.
 •         Skechers ışıklı botlar, ışıklarda 7 renk seçeneği sunarak fark yaratıyor. Ayakkabıların yanıp sönme, art arda yanma gibi ışık fonksiyonları 11’e kadar çıkıyor. Ayakkabı modellerini inceleyerek farklı özellikteki bot ve ayakkabıları görebilirsin.
 •         Skechers ayakkabıların ışıkları hem orta tabanda, oymalı veya düz tabanlar içinde veya saya trimlerinde yer alabiliyor.
 •         Skechers’ın özel hafızalı iç tabanları, güçlü tamponlama sağlayan orta tabanları, kaymayan dış tabanları ışıklı modellerde de yer alıyor. Dışı kadar içi de güzel olan ayakkabılar, ışıklı ayakkabıların rahatsız olduğunu düşünenlerin yanıldığını ispat ediyor.

Işıklı Ayakkabılar Nasıl Kullanılıyor?

Işıklı ayakkabıların kullanımı modele göre değişiyor. Kiminin sadece tuşuna basıp açmak yeterli oluyor ve harekete duyarlı sensörler ışıkları aktive oluyor. Bazı modellerde ise ışık fonksiyonları dil kısmındaki tuş üzerinden seçilebiliyor. Çok küçük erkek çocuklar için hazırlanan modellerde açma kapama tuşu yer almıyor. Ayakkabıların kullanımı için ekstra bir zahmete gerek kalmıyor. Şarjlı ışıklı botlar ise şarjı bittiğinde USB üzerinden şarj edilerek yeniden kullanım için güç topluyor.

Işıklı Ayakkabılar Güvenli mi?

Işıklı ayakkabıların kullanım şartları ürün paketlerinde yer alıyor. Şartlara uyulduğu sürece ışıklı ayakkabıların herhangi bir güvenlik sorunu bulunmuyor. Skechers çocuk ürünlerinin hiçbirinde çocuk sağlığı için zararlı herhangi bir madde, kanserojen içerik yer almıyor. En kaliteli malzemelerden imal edilen ayakkabılar, ışıklı ayakkabılarda en iyiyi sunuyor. Ayakkabının güç sistemine ait tüm kablolar içeriden geçiyor ve çocuğun ayağı ile temas etmiyor. Kontrol tuşu dilin içine gömülüyor ve çocuklara rahatsızlık vermiyor. Birçok testten geçen ve başarıyla puanlandırılan ayakkabılar, dünyadaki binlerce kullanıcının memnuniyeti ile tüketici tarafından da tescilleniyor.

Ayakkabı Giymek Çocuğun için Zor Bir Deneyim mi?

Bazı çocuklar ayakkabı giyme konusunda direnç gösterebiliyor veya çok daha seçici davranarak ayakkabı beğenmeyebiliyor. Ebeveynlerin ayakkabı seçimi sırasında çocukların görüşlerini de değerlendirilmeleri öneriliyor. Çocukların ayakkabı giymeyi sevmemesinin nedeni ayakkabının yeterince konforlu olmaması olabiliyor. Çocuklar ayakkabıyı beğenmiyor veya ayakkabının çok bol veya dar olmasından şikayet ediyor. Bu nedenle çocuklarla ayakkabı giyme deneyimi üzerine biraz sohbet etmeyi deneyebilir ve onlara birer Skechers ışıklı çocuk ayakkabılarından denetebilirsin. Işıkları ile bulundukları her yeri oyun alanına dönüştüren ışıklı kız çocuk ayakkabı ve erkek çocuk ayakkabı tasarımları ile çocukların ayakkabı ön yargılarını kırman mümkün. Üstelik Skechers, onların ayaklarında varlığını unutturacak kadar hafif, konforlu ve dayanıklı. Acıtan, çocuk anatomisine uygun olmayan, sıradan ve rahatsız ayakkabılardansa birer Skechers ile şansını deneyebilirsin. Emin ol, çocuklar ışıklı ayakkabılar asla hayır diyemiyor, ayrıca Skechers rahatlığı onları denedikleri ilk andan itibaren ayakkabının rahatlığına ikna ediyor.

En İyi Işıklı Ayakkabı Modelleri

En iyi ışıklı ayakkabı nasıl olmalı diye sorulduğunda birçok kişinin yanıtları birbiri ile aynı oluyor. Işıklı ayakkabılarda beş özellik aranıyor ve Skechers bu beklentileri karşılıyor.

 • Işıklı ayakkabılar havalı görünmeli: Skechers tasarımlarında ışıklar, desenler ve renklerle tamamlanıyor. Sıradanlıktan oldukça uzak olan ayakkabı modelleri, yılın en havalı çocukların ayaklarında bulunuyor. 
 • Konfor sağlamalı: Skechers kelimesinin duyulduğu anda akla ilk olarak konfor geliyor. Özel hafızalı köpükten iç tabanlar, ayağın taban ile temas ettiği ilk anı unutulmaz kılıyor. Ayağın şeklini alan iç tabanlar mükemmel yastıklama ile konfor alışkanlıklarında en üst düzeye yerleşiyor.
 • Kolay temizlenebilmeli: Skechers ayakkabılar silinerek kolaylıkla temizlenebiliyor. Temiz ayakkabılar şıklığın ilk kuralını karşılıyor.
 • Güvenli olmalı: Dünya spor ayakkabı pazarının lideri olan Skechers, evrensel standartlardaki kalite şartları ile üretiliyor. Böylece güvenlik ihtiyaçlarını da karşılıyor.
 • Dayanıklılık vadetmeli: Katmanlı modellerde yer alan ek burun destekleri, ayakkabı sayalarındaki kaliteli materyaller, güçlü tabanlar uzun ömür vadediyor.
 • Şarj edilebilmeli: Hemen her yerde USB üzerinden şarj edilebilen ışıklı ayakkabılar, saatler boyu yanan ışıkları ile pilli modellerin önüne geçiyor.

Skechers Işıklı Ayakkabıların Anatomileri

Saya: Skechers ayakkabıların sayalarında ağ kumaş, süet, deri, sentetik maddeler kullanılabiliyor. Hafiflikleri ile öne çıkan materyaller birinci sınıf kaliteleri ile çocukların adımlarına eşlik ediyor. Ayaklara nefes aldıran yan paneller, destek katmanlar üst sayanın mükemmel formunu yakalamasına yardımcı oluyor.  

Orta Taban: Ayakkabıların orta tabanlarında tamponlama sağlayan yumuşak destekler yer alıyor. Taban içine gömülen led ışıklar ise şık taban tasarımları ile teknik donanımı kamufle ederek şıklık vadediyor.

Alt Taban: Ayakkabıların alt katmanı kauçuktan imal ediliyor böylece, ayakkabılar her zemine rahatlıkla tutunuyor. Çocuklar, kaymadan, güvenle adım atıyor.

İç Astar: Skechers’ın yumuşak iç astarları ayakkabıların sağladığı avantajların sadece biri. Sandaletlerin bile iç bantları yumuşak katmanlarla tamamlanıyor, bu sayede çocukların hassas tenleri yaz sıcaklarında oluşan nem nedeniyle bile zarar görmüyor. Sıradan ayakkabılarda nem, sürtünme etkisi ile ayakkabıların tahriş olmasına neden olabiliyor.

İç Taban:  Skechers ayakkabılarda farklı iç tabanlar göze çarpıyor. Skechers’ı diğer ayakkabılardan ayıran en önemli özelliklerden olan iç tabanlar arasında son teknoloji ürünü tabandan bile nefes alan modeller bulunuyor. İç tabanlar yastıklamanın yanı sıra şok etkisini azaltma, nefes alma, enerji dönüşü gibi noktalarda da ayakkabıya güç kazandırıyor. İncelediğin ışıklı ayakkabının iç taban detaylarına bakarak, iç tabanın sağladığı faydaları görebilirsin. Kimi iç tabanlar antibakteriyel kaplama sayesinde ayakkabıda oluşan kötü kokunun bile önüne geçebiliyor.

Işıklı Çocuk Ayakkabısı Nasıl Olmalı?

 •         Ayakkabıların ışık sistemleri çocukların ayakları ile temas etmemeli.
 •         Işıklar kolaylıkla kontrol edilebilmeli.
 •         Ayakkabılar ayaklara destek vermeli, ne çok büyük ne de küçük olmalı.
 •         Güç sistemi ayakkabıyı ağırlaştırmamalı.
 •         Özel iç tabanlar gün boyu destek sunmalı.
 •         Ayakkabılar hareketlere karşı duyarlı orta taban bulundurmalı.
 •         Uzun ömürlü olmalı.
 •         Hiçbir parça çocuk sağlığına, anatomisine, gelişimine zarar vermemeli.
 •         Şık görünmeli, çocukların beğenisine uymalı.

Işıklı Ayakkabıları Kimler Giyebiliyor?

Işıklı ayakkabı modellerinin yalnızca kız çocuklar için olduğu düşünülebiliyor. Oysa erkek çocukların da severek kullandığı birçok farklı ışıklı model bulunuyor. Bir diğer ön yargı ise ışıklı ayakkabının kullanım yaşı ile ilgili oluyor. Işıklı ayakkabıların okul öncesi dönemde giyilebileceği düşünülebiliyor. Oysa, Skechers her yaştan çocuk için uygun ışıklı modeller bulunduruyor. 21.5 ile 38 numara arasında birçok farklı ışıklı modeli seçenekler arasında görebilirsin. Öyle ki, ışıklı kız çocuk ayakkabı tasarımları ayak numarası küçük olan birçok kadın tarafından da giyiliyor. Eğlencenin sınır tanımadığından emin olan yetişkinler de ayak numaralarına uygun bir ışıklı ayakkabı bulduklarında giyebiliyor. Konu erkek ayakkabı olduğunda çocuk ayakkabılarının yetişkinlere uyma şansı bir hayli azalıyor ancak ışıklı ayakkabı giymek için bir yaş kuralı bulunmuyor.

Işıklı Ayakkabıların Farkı

Çocuklara rahat ayakkabı almak ışıklı ayakkabı seçimleri ile mümkün mü diye sorabilirsin. Işıklı ayakkabıların rahatlık anlamında diğer spor ayakkabı modellerinden bir farklı bulunmuyor. Işık sadece bir eklenti olarak Skechers ürünlerine eşlik ediyor. Işıklı ayakkabıların estetik etkisi onları bir adım daha ileriye taşıyor. Işıklar, çocukları harekete yönlendiriyor. Sihirli bir dünyaya aitmiş gibi görünen son teknoloji ürünü ışıklı modeller, çocuklara ışıklı silüetler vadediyor. Çocukların karanlıkta bile görülebilmesine yardımcı olan modeller, maksimum esneklik sunan tabanları ile uzun süre ayakta kalsa dahi sorun yaratmıyor.

Işıklı Ayakkabılar Nerede Giyiliyor?

Işıklı modeller, çocukların göz kamaştırmak istediği, havalı stilini göz önüne serebileceği her yerde giyilebiliyor. Yalnız ışığın daha net görülebilmesi için biraz loş bir ortam olması avantaj sağlıyor. İç mekanlar veya loş dış alanlarda çocuklar ışıkların adımlarını takip etmesi ile eğlenebiliyor. Çocuklar okulda, tatilde, alışverişte, her yerde en havalı olma yarışında ayakkabılarıyla fark yaratıyor.

Eğlenceye Var Mısın?

Işıklarla süslenen sokaklar, odalar, sınıflar, her yerin bir oyun olabileceğini gösteriyor. Çocukların hayal gücü ile ışıklı ayakkabıların aydınlattığı yerler bir anda bir dans pisti veya uzay gemisi haline gelebiliyor. Çocukların kendilerini düşler aleminde hissetmesini sağlayacak, hayal güçlerini genişletecek rengarenk ışıklar, eğlenceye var mısın sorusunu şimdi yetişkinlere yönlendiriyor. Işıklı ayakkabılar giyen çocuğunla dans etmek, sek sek oynamak, saklambaç ve kovalamaca oyunlarını deneyimlemek emin ol çok büyük fark taşıyor. Aile boyu eğlencenin dozunu biraz daha artırmak için çocuklara alınan ışıklı ayakkabıların yanında, ayak numarası 37-38 numara olan anneler de ışıklı ayakkabılardan seçebiliyor. Çocukluğun özgürlüğünü aile boyu hissetmek ve yaşamak için ışıklı modeller herkese bir fırsat sunuyor. Peki sen, eğlenceye var mısın?

Erkek Çocuk Işıklı Ayakkabı Fiyatları

Işıklı ayakkabı fiyatları, ayakkabının güç sistemine, materyallerine göre belirleniyor. Taban özelliklerinden saya tasarımına, katmanlardan iç tabana kadar tüm parçalar ürün fiyatında etkili oluyor. Birinci sınıf kalitedeki malzemelerin kullanıldığı, güvenilir Skechers ayakkabıların herhangi bir modelle kıyaslanacağı kazan özelliklerin ve kalitenin de karşılaştırılması gerekiyor. Fiyat üzerinden yapılacak seçim, kalite göz ardı edildiğinde seni kısa ömürlü ve yanlış ayakkabılar seçmeye yönlendirebiliyor. Skechers son teknoloji ürünü ve kaliteden ödün vermeden tasarladığı her modelle, tüketici memnuniyetini önceliyor. Hem ebeveynlerin hem de çocukların beğenisini toplayan ayakkabılar, dünyanın dört bir yanında tercih ediliyor.

Erkek çocuklar için tasarlanan ışıklı ayakkabıları çocuklara hediye olarak seçebilirsin. Doğum günleri, karne günleri için alınabilecek en heyecan verici armağanlardan biri olan ışıklı ayakkabı modelleri, çocukların dolaplarının favorisi haline geliyor. Her adımda onlara keyif verecek özel bir ayakkabı arıyorsan ışıklı ayakkabı ve botlar seni bekliyor. Hemen sipariş verebilir, çocukları mutlu edebilirsin. 

back to top
Filtreler