CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Erkek Çocuk Işıklı Ayakkabı

(47 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(1)
(21)
(20)
(18)
(16)
(15)
(21)
(2)
(16)
(2)
(17)
(19)
(14)
(5)
(4)
(2)
(3)
(4)
(2)
Cinsiyet
(26)
(21)
Renk
(4)
(7)
(4)
(31)
(1)
Ürün Çeşidi
(4)
(6)
(33)
(4)
Ürün Detayı
(1)
(2)
(47)
(14)
Ürün Teknolojisi
(1)
(2)
Koleksiyon
(1)
(3)
(7)
(1)
(6)
(4)
(1)
(2)
(1)
(1)
(2)
(2)
(8)
(4)
(4)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Fantastik tasarımları ve geleceğin modasını işaret eden parlak renkleri ile çok havalı olan erkek çocuk ışıklı ayakkabı modelleri, çocukları heyecan verici maceralara çağırıyor. Oyunlara renklerle eğlence katan modeller, led ışıklarla çevreyi hafifçe aydınlatıyor. Her çocuğun hayali olan en moda erkek çocuk ışıklı ayakkabılar için sen de en iyisini istiyorsan Skechers modelleri ile tanışmalısın. Estetik ve sürprizlerle dolu olan erkek çocuk ışıklı ayakkabılar, çocukların sevdikleri renk ve desenlerle süslenerek Skechers kategorilerinde kendine yer buluyor.

Erkek Çocuk Işıklı Ayakkabı Modelleri

Moda gelir geçer diye düşünenlerdensen, erkek çocuk ışıklı ayakkabıların zaman testinden çoktan başarıyla geçtiğini ve zamansız tasarımlar arasında anıldığını bilmelisin. On yıllardır, çocuk modasının en gözde tasarımları arasında yer alan ışıl ışıl ayakkabıların modasının pek geçecek gibi olmadığını aklında tutmalısın. Erkek çocuk ışıklı ayakkabı modelleri, şıklıkları, sevimli ve kullanışlı detayları ile hem günlük tasarımların hem de egzersiz modellerinin arasından sıyrılıyor. Onların tasarımları sadece ışıklarla sınırlı kalmıyor. Çocukların sevdiği oymalı tabanlar, renkli materyaller, reflektör parçalar, tasarımı zenginleştiriyor. Teknik detaylar ise modellerde konfordan ödün vermediğini ispat ediyor. Elbette sürekli gelişen teknoloji ayakkabıların da her geçen gün yeniliklerle güncellenmesini sağlıyor. Pilli erkek çocuk ışıklı ayakkabıların yanında yanıp sönen led ışıklarla süslenen bot seçenekleri de erkek çocukların koleksiyonlarında yer alıyor. Skechers çocuk modelleri içinde sen de son teknoloji ürünü ayakkabıları görebilirsin.

Erkek Çocuk Işıklı Ayakkabı Fiyatları

Erkek çocuk ışıklı ayakkabı fiyatları, ayakkabının güç sistemine, materyallerine göre belirleniyor. Taban özelliklerinden saya tasarımına, katmanlardan iç tabana kadar tüm parçalar ürün fiyatında etkili oluyor. Birinci sınıf kalitedeki malzemelerin kullanıldığı, güvenilir Skechers ayakkabıların herhangi bir modelle kıyaslanacağı zaman, fiyatlardan önce özelliklerin ve kalitenin de karşılaştırılması gerekiyor. Fiyat üzerinden yapılacak seçim, kalite göz ardı edildiğinde seni kısa ömürlü ve yanlış ayakkabılar seçmeye yönlendirebiliyor. Skechers son teknoloji erkek çocuk ışıklı ayakkabı ürünleri ve kaliteden ödün vermeden tasarladığı her modelle, tüketici memnuniyetini önceliyor. Hem ebeveynlerin hem de çocukların beğenisini toplayan tasarımlar, dünyanın dört bir yanında tercih ediliyor.

Erkek Çocuk Işıklı Ayakkabı 

 •        Modeller arasında pil ömrü ve güç kaynağı değişiklik gösteriyor.
 •         Skechers erkek çocuk ışıklı botlar, ışıklarda 7 renk seçeneği sunarak fark yaratıyor. Ayakkabıların yanıp sönme, art arda yanma gibi ışık fonksiyonları 11’e kadar çıkıyor. Modelleri inceleyerek farklı özellikteki botları ve günlük seçenekleri görebilirsin.
 •         Skechers ayakkabıların ışıkları hem orta tabanda, oymalı veya düz tabanlar içinde veya saya trimlerinde yer alabiliyor.
 •         Skechers’ın özel hafızalı iç tabanları, güçlü tamponlama sağlayan orta tabanları, kaymayan dış tabanları modellerde de yer alıyor. Dışı kadar içi de güzel olan tasarımlar, rahatsız olduğunu düşünenlerin yanıldığını ispat ediyor.
 •        Tüm modeller erkek çocukların estetik anlayışına, beğenilerine göre tasarlanıyor. En sevdikleri renkler, figürler ayakkabıların üstünde yer alarak ışıklarla adeta dans ediyor. 

Erkek Çocuk Işıklı Ayakkabı Kullanımı

Erkek çocuk ışıklı ayakkabıların kullanımı modele göre değişiyor. Kiminin sadece tuşuna basıp açmak yeterli oluyor ve harekete duyarlı sensörler ışıkları aktive oluyor. Bazı modellerde ise ışık fonksiyonları dil kısmındaki tuş üzerinden seçilebiliyor. Çok küçük erkek çocuklar için hazırlanan modellerde açma kapama tuşu yer almıyor. Ayakkabıların kullanımı için ekstra bir zahmete gerek kalmıyor. Şarjlı modeller ise şarjı bittiğinde USB üzerinden şarj edilerek yeniden kullanım için güç topluyor.

En İyi Erkek Çocuk Işıklı Ayakkabı Modelleri

En iyi erkek çocuk ışıklı ayakkabı nasıl olmalı diye sorulduğunda birçok kişinin yanıtları birbiri ile aynı oluyor. Modellerde beş özellik aranıyor ve Skechers bu beklentileri karşılıyor.

 • Erkek çocuk ışıklı ayakkabılar havalı görünmeli: Skechers tasarımları ledler, desenler ve renklerle tamamlanıyor. Sıradanlıktan oldukça uzak olan modeller, yılın en havalı çocuklarının ayaklarında bulunuyor. 
 • Konfor sağlamalı: Skechers kelimesinin duyulduğu anda akla ilk olarak konfor geliyor. Özel hafızalı köpükten iç tabanlar, ayağın taban ile temas ettiği ilk anı unutulmaz kılıyor. Ayağın şeklini alan iç tabanlar mükemmel yastıklama ile konfor alışkanlıklarında en üst düzeye yerleşiyor.
 • Kolay temizlenebilmeli: Skechers tasarımları silinerek kolaylıkla temizlenebiliyor. Temizlik, şıklığın ilk kuralını karşılıyor.
 • Güvenli olmalı: Dünya pazarının lideri olan Skechers, evrensel standartlardaki kalite şartları ile üretiliyor. Böylece güvenlik ihtiyaçlarını da karşılıyor.
 • Dayanıklılık vadetmeli: Katmanlı modellerde yer alan ek burun destekleri, sayalardaki kaliteli materyaller, güçlü tabanlar uzun ömür vadediyor.
 • Şarj edilebilmeli: Hemen her yerde USB üzerinden şarj edilebilen erkek çocuk ışıklı ayakkabılar, saatler boyu yanan ledleri ile pilli modellerin önüne geçiyor.

Skechers Erkek Çocuk Işıklı Ayakkabılar

Saya: Skechers ayakkabıların sayalarında ağ kumaş, süet, deri, sentetik maddeler kullanılabiliyor. Hafiflikleri ile öne çıkan materyaller birinci sınıf kaliteleri ile çocukların adımlarına eşlik ediyor. Ayaklara nefes aldıran yan paneller, destek katmanlar üst sayanın mükemmel formunu yakalamasına yardımcı oluyor.  

Orta Taban: Orta tabanlarında tamponlama sağlayan yumuşak destekler yer alıyor. Taban içine gömülen ledler ise şık taban tasarımları ile teknik donanımı kamufle ederek şıklık vadediyor.

Alt Taban: Tasarımların alt katmanı kauçuktan imal ediliyor böylece, ayaklar her zemine rahatlıkla tutunuyor. Çocuklar, kaymadan, güvenle adım atıyor.

İç Astar: Skechers’ın yumuşak iç astarları ayakkabıların sağladığı avantajların sadece biri. Açık modellerin bile iç bantları yumuşak katmanlarla tamamlanıyor, bu sayede çocukların hassas tenleri yaz sıcaklarında oluşan nem nedeniyle bile zarar görmüyor. Oysa sıradan tasarımlarda nem, sürtünme etkisi ile ayakkabıların tahriş olmasına neden olabiliyor.

İç Taban:  Skechers’ı diğer markalardan ayıran en önemli özelliklerden olan iç tabanlar arasında son teknoloji ürünü tabandan bile nefes alan modeller bulunuyor. İç tabanlar yastıklamanın yanı sıra şok etkisini azaltma, nefes alma, enerji dönüşü gibi noktalarda da kullanıcıya güç kazandırıyor. İncelediğin erkek çocuk ışıklı ayakkabının iç taban detaylarına bakarak, iç tabanın sağladığı faydaları görebilirsin. Kimi iç tabanlar antibakteriyel kaplama sayesinde yüzeyde oluşan kötü kokunun bile önüne geçebiliyor.

Erkek Çocuk Işıklı Ayakkabıların Farkı

Çocuklara hem ledli hem de rahat ayakkabı almak mümkün mü diye sorabilirsin. Işıklı erkek çocuk ayakkabıların rahatlık anlamında diğer Skechers modellerinden bir farklı bulunmuyor. Ledler sadece bir eklenti olarak Skechers ürünlerine eşlik ediyor. Ayakkabıların estetik etkisi onları bir adım daha ileriye taşıyor, çocukları harekete yönlendiriyor. Sihirli bir dünyaya aitmiş gibi görünen son teknoloji ürünü erkek çocuk ışıklı ayakkabı modelleri, çocuklara parlak silüetler vadediyor. Çocukların karanlıkta bile görülebilmesine yardımcı olan modeller, maksimum esneklik sunan tabanları ile uzun süre ayakta kalsa dahi sorun yaratmıyor.

Erkek Çocuk Işıklı Ayakkabılar Nerede Giyiliyor?

Erkek çocuk ayakkabı modelleri, çocukların göz kamaştırmak istediği, havalı stilini göz önüne serebileceği her yerde giyilebiliyor. Yalnız ışığın daha net görülebilmesi için biraz loş bir ortam olması avantaj sağlıyor. İç mekanlar veya loş dış alanlarda çocuklar renklerin adımlarını takip etmesi ile eğlenebiliyor. Çocuklar okulda, tatilde, alışverişte, her yerde en havalı olma yarışında stilleriyle fark yaratıyor.

Erkek Çocuk Işıklı Ayakkabı Modelleri ile Eğlenceye Var Mısın?

Renklerle süslenen sokaklar, odalar, sınıflar, her yerin bir oyun olabileceğini gösteriyor. Çocukların hayal gücü ile erkek çocuk ışıklı ayakkabıların aydınlattığı yerler bir anda bir dans pisti veya uzay gemisi haline gelebiliyor. Çocukların kendilerini düşler aleminde hissetmesini sağlayacak, hayal güçlerini genişletecek renkler, eğlenceye var mısın sorusunu şimdi yetişkinlere yönlendiriyor. Onları giyen bir çocukla dans etmek, sek sek oynamak, saklambaç ve kovalamaca oyunlarını deneyimlemek emin ol çok büyük fark taşıyor. Aile boyu eğlencenin dozunu biraz daha artırmak için çocuklara alınan erkek çocuk ışıklı ayakkabıların yanında, ayak numarası 37-38 numara olan anneler de modellerden kendi için seçebiliyor. Çocukluğun özgürlüğünü aile boyu hissetmek ve yaşamak için eğlenceli modeller, herkese bir fırsat sunuyor. Peki sen, eğlenceye var mısın?

Erkek Çocuk Işıklı Ayakkabı Hediyeleri 

Erkek çocuklar için özel olarak tasarlanan erkek çocuk ışıklı ayakkabıları onlara hediye olarak seçebilirsin. Doğum günleri, karne günleri için alınabilecek en heyecan verici armağanlardan biri olan  erkek çocuk ışıklı ayakkabı modelleri, çocukların dolaplarının favorisi haline geliyor. Her adımda onlara keyif verecek özel bir  model arıyorsan Skechers'ta seni bekliyor. Hemen sipariş verebilir, çocukları mutlu edebilirsin. 

Erkek Çocuk Işıklı Ayakkabı Nasıl Olmalı?

 •         Erkek çocuk spor ayakkabı üzerinde bulunan ışık sistemleri çocukların ayakları ile temas etmemeli.
 •         Yanıp sönme kolaylıkla kontrol edilebilmeli. 
 •         Modeller ayaklara destek vermeli, ne çok büyük ne de küçük olmalı.
 •         Güç sistemi ürünü ağırlaştırmamalı.
 •         Özel iç tabanlar gün boyu destek sunmalı.
 •         Tasarımlar, hareketlere karşı duyarlı orta taban bulundurmalı.
 •         Saya ve taban uzun ömürlü olmalı.
 •         Hiçbir parça çocuk sağlığına, anatomisine, gelişimine zarar vermemeli.
 •         Şık görünmeli, çocukların beğenisine uymalı.

Erkek Çocuk Işıklı Ayakkabıları Kimler Giyebilir?

Işıklı ayakkabı modellerinin yalnızca kız çocuklar için olduğu düşünülebiliyor. Oysa erkek çocukların da severek kullandığı birçok farklı model bulunuyor. Bir diğer ön yargı ise tasarımların kullanım yaşı ile ilgili oluyor. Modellerin okul öncesi dönemde giyilebileceği düşünülebiliyor. Oysa, Skechers her yaştan çocuk için uygun tasarımlar bulunduruyor. 21.5 ile 38 numara arasında birçok farklı kız ve erkek çocuk ışıklı ayakkabı modeli seçenekler arasında görebilirsin. Hatta, kız çocuk tasarımları ayak numarası küçük olan birçok kadın tarafından da giyiliyor. Eğlencenin sınır tanımadığından emin olan yetişkinler de ayak numaralarına uygun bir erkek çocuk ışıklı ayakkabı bulduklarında giyebiliyor. Konu erkek ayak numaraları olduğunda çocuk ayakkabılarının yetişkinlere uyma şansı bir hayli azalıyor ancak ürünleri giymek için bir yaş kuralı bulunmuyor.

Erkek Çocuk Işıklı Ayakkabılar Güvenli mi?

Erkek çocuk ışıklı modellerin kullanım şartları ürün paketlerinde yer alıyor. Şartlara uyulduğu sürece modellerin herhangi bir güvenlik sorunu bulunmuyor. Skechers çocuk ürünlerinin hiçbirinde çocuk sağlığı için zararlı herhangi bir madde, kanserojen içerik yer almıyor. En kaliteli malzemelerden imal edilen tasarımlar, erkek çocuk ışıklı ayakkabılarda en iyiyi sunuyor. Işıkların güç sistemine ait tüm kablolar içeriden geçiyor ve çocuğun ayağı ile temas etmiyor. Kontrol tuşu dilin içine gömülüyor ve çocuklara rahatsızlık vermiyor. Birçok testten geçen ve başarıyla puanlandırılan ürünler, dünyadaki binlerce kullanıcının memnuniyeti ile tüketici tarafından da tescilleniyor. Bazı çocuklar dışarı çıkarken ayaklarına ayakkabılarını giyme konusunda direnç gösterebiliyor veya çok daha seçici davranarak modelleri beğenmeyebiliyor. Bu nedenle, ebeveynlerin model seçimi sırasında çocukların görüşlerini de değerlendirilmeleri öneriliyor. Çocukların ürünleri giymeyi sevmemesinin nedeni yeterince konforlu olmaması olabiliyor. Çocuklar tasarımı beğenmiyor veya kalıbın çok bol veya dar olmasından şikayet ediyor. Bu nedenle çocuklarla giyinme deneyimi üzerine biraz sohbet etmeyi deneyebilir ve onlara birer Skechers ışıklı erkek çocuk ayakkabılarından denetebilirsin. Ledleriyle bulundukları her yeri oyun alanına dönüştüren ışıklı kız çocuk ayakkabı ve erkek çocuk ışıklı ayakkabı tasarımları ile çocukların ön yargılarını kırman mümkün oluyor. Üstelik Skechers, onların ayaklarında varlığını unutturacak kadar hafif, konforlu ve dayanıklı. Acıtan, çocuk anatomisine uygun olmayan, sıradan ve rahatsız çeşitlerdense birer Skechers ile şansını deneyebilirsin. Emin ol, çocuklar erkek çocuk ışıklı ayakkabılara asla hayır diyemiyor, ayrıca Skechers rahatlığı onları denedikleri ilk andan itibaren kalıpların rahatlığına ikna ediyor.

back to top
Filtreler