Skechers Stamina

(16 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Bedenler
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Özel Günler
Fiyata Göre
Bedenler
(2)
(5)
(7)
(7)
(7)
(8)
(7)
(15)
(10)
(6)
(7)
(8)
(7)
(8)
(8)
Cinsiyet
(8)
(8)
Renk
(3)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(4)
Ürün Çeşidi
(14)
(2)
Ürün Detayı
(14)
(16)
(2)
Ürün Teknolojisi
(14)
(2)
Özel Günler
(6)
(8)
(6)
(7)
(2)
(8)
(6)
Fiyata Göre
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Skechers’ın günlük spor ayakkabı modelleri arasında yer alan Stamina serisi, bol çeşit sunuyor. Stamina, hem kadın ve erkeklere hem de çocuklara uygun ayakkabılar bulunduruyor. Mükemmel bir antrenman ayakkabıları olan tasarımlar, günün her anında da kullanıcılara eşlik ediyor. Onları işte, okulda, gezerken, eğlenirken veya çalışırken rahatlıkla giyebilirsin. Özgürlükten ilham alarak tasarlanan ayakkabılar, renk çeşitliliğiyle de ilgi odağı oluyor. Kombinlerin renklerin coşkusunu hissetmek isteyenlerin seçimi olan rahat ayakkabı çeşitleri, sizleri konfora davet ediyor.

Skechers Stamina Modellerin Tasarımı

  • Süper rahat ayakkabılar, klasik tarz ile sportif stili buluşturuyor.
  • Ayakkabılarda, dikiş, katman ve delik vurgusu dikkat çekiyor.
  • Spor ayakkabısı, süet, sentetik deri ve örgü kumaşın kullanıldığı sayası ile beğeni topluyor.
  • Modeller 4.5 cm gömme taban ile sezon modasına uyum sağlıyor.
  • Burunda,, yanlarda ve topuk panelinde kontrast renkler kullanılarak sportif tarz pekiştiriliyor.

Skechers Stamina Ayakkabıların Teknik Detayları

  • Atletik ve sportif training ayakkabısı, Air Cooled Memory Foam iç taban ile fark yaratıyor. Taban özelliği sayesinde ayaklar serin kalıyor. İdeal ısıda tutuluyor ve hafızalı yastıklama, ayaklara tam destek veriyor.
  • Darbe etkisini azaltan orta taban sayesinde ayakkabı, yoğun hareket halinde bile şoktan korunuyor.
  • Yüksek yer tutuşu, esnek kauçuk taban ile garanti altına alınıyor. Bu sayede ayakkabılar kaymadan farklı zeminleri güvenle adımlamanıza yardım ediyor.
  • Örgü kumaş paneller, soğutma etkisi sunuyor.

Skechers Stamina Kadın Ayakkabı

Stamina UpHill, Classy Trail ve Cross Road gibi farklı kadın antrenman ayakkabıları modelleri, koleksiyona renk katıyor. Modellerin katman yapıları, materyalleri farklı olsa da yanlarında yer alan Skechers logosu hiç değişmiyor. Renk renk, desen desen sportif ayakkabılar, Skechers kalitesini stilinize eklemek için hazır bulunuyor. Şortlarla, eteklerle, elbiselerde, casual veya smart casual her kombinle onları rahatlıkla giyebilirsin.

Skechers Stamina Erkek Ayakkabı

Stamina Sterfo, Airy, Bluecoast, Cutback, Contic ve 2.0 Berendo gibi erkek ayakkabı modelleri seriye konfor getiriyor. Rahat ayakkabı denince akla gelen modeller, erkeklerin hem egzersiz yaparken giyebileceği hem de günlük olarak kullanabileceği özelliklerle alkış topluyor. Maskülen görünüm sunan kontrast tasarımlar, farklı materyallerin uyumuyla ahenk yakalıyor.

Skechers Stamina Çocuk Modelleri

Stamina Cutback ve Quickback gibi erkek çocuk ayakkabıları serinin tüm aile için modeller içerdiğini müjdeliyor. Yetişkin modellerine son derece benzer olan ayakkabılar, baba-oğul bir örnek giyinmek isteyenlerin tercihi oluyor. Sportif ve tarz sahibi erkek çocuklar yetiştirmek isteyen ebeveynler, onların tarzını Stamina ile belirliyor.

Neden Skechers Stamina?

Stamina serisi, zamansız özelliği ile moda etkisini uzun yıllar korumaya hazırlanıyor. Stamina antrenman ayakkabıları, oldukça klasik bir görünüm sergilerken detaylarda edindiği farklar sayesinde tarz kazanıyor. Serinin bu özelliği, onun yıllarca, moda etkisini koruyarak giyilebileceğinin de müjdesini veriyor.  Hem deri hem kumaş ve süet kullanılması ayakkabıların, farklı kıyafetlerle giyilebileceği ve kolay kombinleneceği anlamına geliyor. Onu süet bir ceketle beraber giymek de, deri bir etekle kombinlemek de çok kolay. Uyum ihtimali çok yüksek olan ayakkabılar, her tarzda kendine bir yer buluyor.

Skechers Stamina Fiyatları

Skechers Stamina fiyatlarıyla, indirimli ayakkabı arayan kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. Kalite dengesini karşılayan fiyatları sayesinde kullanıcıların tarzına rahatlıkla eşlik eden ayakkabılar, uzun ömürlü olmasıyla da öne çıkıyor.

Sen de Skechers Stamina serisinin birbirinden eğlenceli ve kullanışlı modellerinden dilediğini hemen seçebilirsin. Renk renk katmanları, farklı dokuları, özel teknolojileri ile rahatlığı yeniden tanımlayan spor ayakkabı çeşitlerini hemen sipariş verebilirsin. Skechers Stamina ile renklerin coşkusunu stilinde hissetmeye hazır mısın?

back to top
Filtreler