CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Karne Hediyeleri

(119 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Grubu
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(69)
(5)
(8)
(47)
(6)
(45)
(45)
(27)
(5)
(17)
(20)
(5)
(14)
(14)
(4)
(2)
(1)
(5)
(4)
(2)
(3)
(1)
(1)
(9)
(26)
(9)
(7)
(8)
(11)
(6)
(11)
(7)
Cinsiyet
(46)
(39)
(13)
(2)
(16)
(2)
(1)
Renk
(4)
(13)
(4)
(11)
(1)
(2)
(9)
(8)
(2)
(11)
(50)
(1)
(3)
Ürün Grubu
(5)
(114)
Ürün Çeşidi
(5)
(5)
(4)
(2)
(35)
(3)
(4)
(19)
(40)
(2)
Ürün Detayı
(20)
(13)
(44)
(3)
(29)
(3)
(19)
(3)
(2)
(1)
Ürün Teknolojisi
(43)
(8)
Koleksiyon
(2)
(1)
(17)
(10)
(1)
(4)
(1)
(3)
(1)
(3)
(3)
(4)
(1)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(3)
(2)
(3)
(2)
(2)
(1)
(4)
(1)
(1)
(1)
(3)
(4)
(1)
(1)
(8)
(1)
(3)
(3)
(1)
(4)
(4)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Çocuk ve gençlerin zorlu geçen bir dönemin ardından, yorucu okul sezonunun sonunda aldıkları karneler, onlara tatilin müjdesini veriyor. Hem dönem arasında hem de uzun yaz tatilinde biraz dinlenmenin, bol bol oyun oynamanın hayalini kuran çocuklar, karneyle beraber keyifli bir sürecin startını veriyor. Her ne kadar küçük sınıflarda artık notlandırma olmasa da özellikle gençler, karne heyecanını hala yaşıyor. Anne babalar ise bu yorucu ve stresli dönemi bir armağanla taçlandırarak çocukların emeklerini onurlandırıyor. Sen de çocuklarının veya sevdiğin çocukların başarılarını hediyelerle unutulmaz kılmak isteyenlerdensen, Skechers karne hediyeleri seçkisini inceleyebilirsin. 

Onlar için özenle seçeceğin karne hediyeleri ile çocuklara okul aşkını aşılayabilirsin. Ana okulundan lise dönemlerine dek, her yaştan çocuk ve genç için karne hediyesi alabilirsin. Hatta bu jest çocukların öyle hoşuna gidiyor ki, birçoğu dönem içinden ona alınacak karne hediyesi için hayal kurmaya ve ailesine ipuçları bırakmaya başlıyor. Bu nedenle karne dönemi yaklaşırken sana usulca fısıldadığı ipuçlarına daha çok kulak verebilirsin. 

Eğer sen de her karne döneminde karne hediyesi olarak ne alacağın konusunda endişe yaşıyorsan, Skechers’ın karne hediyesi seçme rehberinden yararlanabilirsin. Farklı yaşlardaki çocuklar için hazırlanan öneriler içinde, onu mutlu edecek ve senin de içine sinecek hediyeyi kolaylıkla bulman mümkün. 

Karne Hediyesi Nasıl Seçilir?

Çocuklar için karne hediyesi nasıl seçilir biliyor musun? Öncelikle herhangi bir özel günde hediye alırken, çocukların sadece istediklerini almak değil, aynı zamanda onlar için iyi olanı seçmek gerekiyor. Bu nedenle karne hediyesi seçerken ürünleri tüm detaylarıyla incelemeli ve onlar için iyi, kaliteli bir ürün aldığından emin olmalısın. Şimdi karne hediyesi nasıl seçilir, adım adım beraber inceleyebiliriz: 

 • Karne hediyesi alırken ürünün üretiminde çocuk sağlığı için zararlı herhangi bir madde kullanılmadığından emin olmalısın. Her zaman kaliteli ve çocukların kullanımına uygun malzemelerden yapılmış modelleri tercih etmelisin. Skechers ürünlerinin tümü, kaliteli materyallerden oluşturuluyor. Bu bilgi ışığında, ayakkabılardan kıyafetlere dek, Skechers’tan alacağın tüm karne hediyelerinin, testlerden başarıyla geçmiş ve çocukların kullanımına uygun olduğunu aklında tutabilirsin.
 • Karne hediyelerinin çocukların ihtiyaçlarına uygun olmasına özen göstermelisin. Büyüme çağının içinde olan her geçen gün yeni ihtiyaçları olan çocuklara, konforlu hissettirecek ve gereksinimlerine yanıt verecek karne hediyeleri almalısın. Örneğin, Skechers’ın oyunlara rahatlık ve keyif katacak son teknoloji ayakkabıları bu hediyeler arasında yer alabilir. 
 • Hediye seçenekleri arasından seçim yaparken mutlaka çocuğun zevkini göz önünde bulundurmalısın. Hangi renkleri seviyor, hangi desenler hoşuna gidiyor, en sevdiği sporcu veya sanatçı nasıl ayakkabılar giyiyor gibi sorulara yanıt aramalısın. Bu cevaplardan alacağın ilhamla, sen de doğru ürünü kolaylıkla bulabilirsin.
 • Çocuklara karne hediyesi olarak alacağın ürünün bedeni konusunda endişe duyuyorsan, onun en rahat kullandığı erkek / kız çocuk ayakkabıları veya kıyafetlerinin  bedenini referans alabilirsin. Eğer bu bilgiye ulaşma imkanın yoksa, çocukların yaşlarına göre seçim yapabilirsin. Skechers.com.tr’de yer alan ürünlerin beden tabloları, sana beden seçiminde yol gösterebilir. 
 • Karne hediyesi ararken, ürünlerin çok fonksiyonlu olduğundan emin olmalısın. Çocukların sık sık kullanabileceği, işlevsel hediyeler almalısın. Örneğin, çocuklar, Skechers’ın çocuk ayakkabı modellerini; gezilerde, oyunda, sporda kullanabiliyor. Hem günlük yaşamda hem de egzersiz sırasında çocuklara güven, konfor sağlayan ürünlerle, çocuklara ayaklarından çıkarmak istemeyeceği karne hediyeleri alabilirsin.
 • Karne hediyesi, çocukların heyecanla beklediği bir gelenek. Bu nedenle onlara aldığın hediyenin hemen kullanılabilir olması çok önemli. Çocukların paketini heyecanla açacağı ve hemen kullanarak karne sevincini yaşayacağı hediyeler seçmelisin. Mesela, ona gelecek yıl giyebileceği kadar büyük bir erkek çocuk ayakkabı veya yaz döneminde kış için uygun olan bir bot almamalısın. Aldığın ürünün onun “şimdi” heyecanla üzerinde taşıyabileceği bir tasarım olmasına dikkat etmelisin. 
 • Çocuğunun hobileri neler? Hangi sporlarla ilgileniyor? Senin değil, onun ilgi duyduğu sporlar, hobiler, etkinlikler üzerinden seçim yapmalısın. Örneğin futbola meraklı olan bir çocuğa futbol oynarken giyebileceği bir şort ve tişört seçebilirsin. Bunun yanında açık havayı, doğa sporlarını sevenler için outdoora uygun alternatifleri değerlendirebilirsin. Emin ol, böylelikle yalnızca bir hediye almayacak aynı zaman spora daha çok bağlanacak. 

Karne hediyesi seçimi hakkında tüyolarımızı değerlendirebilir, sen de çocuklarının mutlulukla taşıyacağı armağanlar alarak onların yüzlerini güldürebilirsin. 

Okul Öncesi Karne Hediyesi Nasıl Belirlenir?

Günümüzde okul öncesi eğitim de en az okul süreci kadar önem taşıyor. Çocukların ilk kez yaşıtlarıyla düzenli olarak sosyalleştiği, okula gitme alışkanlığı ile tanıştığı, ilk kez sorumluluk aldığı ve becerilerinin hızla geliştiği bu dönem, her yıl sembolik karnelerle tamamlanıyor. Anne babalar da çocuklarının ilk karnelerini, karne hediyeleri ile unutulmaz kılıyor. Ancak okul öncesi döneme uygun hediye almak birçok ebeveyn için büyük sorun. Zira, hediyenin hem okula atfedilecek özelliklerde olması hem çocuğun sevmesi hem de gelişim dönemine uygunluğu önemli. İşte bu süreç için sana ipuçları hazırladık. 

 • Okul öncesi dönem için hediye alırken, çocukların yutabileceği küçük parçalardan oluşmamasına özen göstermelisin. 
 • Ona hem okulda hem de dışarıda kullanabileceği bir karne hediyesi alabilirsin. Mesela, okulda oyuncaklarını yerleştireceği, gezerken kendi eşyalarını taşıyıp sorumluluk alacağı bir çocuk sırt çantası iyi bir fikir olabilir. 
 • Okul öncesi çağları, çocukların ince motor gelişimlerinin oldukça önemli olduğu bir zaman dilimi. Bu dönemde onlara gelişimlerini destekleyecek oyuncaklar, oyun hamurları, zeka gelişimine yardımcı olan bulmacalar da alabilirsin. Ancak ürün seçerken, üzerindeki yaş ibaresini dikkate almalı ve çocukların yaş dönemine uygun alternatifleri değerlendirmelisin. 
 • Çocukların kendi ayakları üzerinde durabildiği, kendi arkadaşlarının, senden ayrı bir sosyal çevresinin, sorumluluklarının olduğu ilk dönem olan okul öncesinde, ona kendini rahat hissedeceği, ayak anatomisine uygun çocuk ve bebek ayakkabısı çeşitleri arasından seçim yapabilirsin. 
 • Okul öncesi dönemde çocuklar çok daha renkli, desenli, ışıltılı ürünler seviyor. Onların renkli dünyasını yansıtacak renk renk, desen desen modellerle hayal dünyalarını gerçek hayata taşımalarına yardımcı olabilirsin. 

1. Sınıf Karne Hediyeleri

Okula adım atılan ilk yılın heyecanı bir başka… Anne babaların çocuklarının ilk akademik başarılarına tanık olduğu birinci sınıfın karne hediyesi de özel olmalı. Çocukların okuma ve yazma ile ilk kez tanıştığı 1. sınıf karne hediyeleri arasında, ilk sırada yazın kullanılacak ve çocuğun çoçukluğunu yaşamasına fırsat verecek armağanlar yer alıyor. Zira çocukların okul sürecinden biraz sıkılmış, yorulmuş olma ihtimalleri var. Onları yeniden okuma ve öğrenme aşkıyla barıştıracak, tatillerine keyif ekleyecen ürünlerden alabilirsin. 

1 sınıf karne hediyeleri önerilerimiz arasında, yazın severek kullanacağı bisikletler, yaz oyunlarına eğlence katacak birbirinden şık sportif kıyafetler, yazın plaj keyfini tamamlayacak yazlık terlikler, okuma alışkanlığını artıracak hikaye kitapları sayılabilir. Bunun yanında, hem okulda hem de dışarıda kullanabileceği bir matara, sevimli bir güneş gözlüğü, çeşit çeşit oyuncak seçebilirsin. Eğer puzzle gibi parçalı oyuncaklar almayı düşünüyorsan az ve büyük parçalı opsiyonları değerlendirmen önemli. Ayrıca, birinci sınıf çocuklarına karne hediyesi olarak okulda işlerine yarayacak; abaküs, kırtasiye malzemesi, boya kalemi, resim malzemeleri alabilirsin. Buna ek olarak, çocuklar için illa çok büyük hediyeler almak gerekmiyor. Mühim olan ona olan sevgini, takdirini gösterecek ve anı oluşturacak ürünler seçmen… Bazen sadece bir toka ile ona hayatının en büyük karna hediyesini verebilirsin. 

En İyi Karne Günü Hediye Seçenekleri Nelerdir?

Aslında en iyi karne günü hediyesi için tek bir ürüne işaret etmek doğru değil. Her çocuğun biricik ve özel olduğunu düşündüğünde sen de onun için en iyi karne günü hediyesinin benzersiz olduğunu anlayabilirsin. Ancak günümüzdeki çocukların en çok beğendiği ürünlerden bahsederek sana biraz ilham verebiliriz. 

 • Geçmişten günümüze her çocuk bisiklet sever. Ancak bugünlerde biraz daha şekilde değiştirmiş durumda. Bisikletlerin yerini scooterlar aldı. Scooter kullanabilecek yaşta olan gençlere bu eğlenceli araçlardan birini armağan edebilirsin. Daha küçük yaştakiler için kaykaylar, patenler doğru seçim. 
 • En iyi karne günü hediye seçenekler arasında küçük dostlarımız da var. Çocukların sorumluluğunu alacağı, senin de ona yardımcı olacağın, bakımına yardım edeceğin küçük hayvanlar seçebilirsin. Örneğin küçük bir balık veya kaplumbağa başlangıç için iyi bir seçim olabilir. Elbette onları alırken daimi yuvaları olacağının ve çocuklar heveslerini alsa bile bakımını yapacağını düşünerek adım atmalısın. Hayvanlarla büyümenin çocuklara sosyal yönden birçok faydası var.  
 • Hangi çocuk oyunu sevmez ki? Onlara  arkadaşlarıyla keyifli zaman geçirecekleri zamanlarda giymeleri için baştan ayağa eksiksiz bir oyun kombini armağan etmeye ne dersin? “Bu yaz en eğlenceli oyunlarda giymen için” yazdığın bir not ile sunman yeterli. İçinde giysilerden spor çocuk çorap ürünlerine kadar eksiksiz bir kombin bulunduran paketin, yüz güldüreceğinden emin olabilirsin. 
 • En iyi karne hediyesinin sevgiyle seçilen ve özenle hazırlanan olduğu biliniyor. Onun için seçtiğin herhangi bir hediyeyi, paketin içine koyacağın bir not, fotoğraf veya şekerle çok daha kıymetli hale getirebilirsin. En iyi karne günü hediye seçenekleri arasında “sevgiyle aldığın herhangi bir şey” yer alıyor. 

Karne Gününde Verilebilecek Hediye Çeşitleri Nelerdir?

Skechers, hem kız hem de erkek çocuklar için hazırladığı karne günü hediye seçkisi ile seninle. Skechers’ın karne gününde verilebilecek hediye çeşitleri şöyle sıralanıyor: 

 • Hologram ayakkabılar, dünyanın dört yanındaki çocukları sevindirdiği gibi Türkiye’deki çocukların da gözdesi oluyor. Renkli görünümleri, ışıltılı detayları ve metalik yansımalarıyla göz alıcı bir imaj vadeden tasarımlardan hemen bir tane alabilirsin. 
 • Işık saçan ayakkabılar ile çocuklar, her adımda yollarını aydınlatan renklerle günlerini aydınlatıyor. Karne gününde her çocuğun sevinçle karşılayacağı ışıklı modeller, anaokulundan liseye dek her yaştan çocuk için iyi bir seçim. 
 • Yaz tatilinde giyilecek en konforlu ayakkabılar arasında sandaletler başı çekiyor. Çocuklara karne gününde rengarenk sandaletler armağan edebilir, onların hem ferah hem de konforlu hissetmesini sağlayabilirsin. 
 • Tekdüze tasarımlardansa çeşit çeşit, desen desen terlikler şimdi çok trend. Özellikle çocuklar için hazırlanan Skechers terlik koleksiyonunu görmeden karne hediyesine karar vermemelisin. Her çocuğun sevgisini kazanacak, her anne babanın çocuklarının dolabına güvenerek ekleyeceği ürünlerde; kalp, ateş gibi desenlere rastlayabilirsin. 

Sen de Skechers’ın çocuklar için özel hazırladığı ve her sezon yenilediği koleksiyonunu vakit kaybetmeden incelemelisin. Çocukların için yüzlerce alternatif arasından güvenle seçim yapabilir, hediye paketi yapılmasını isteyerek siparişin adrese ulaşmasını bekleyebilirsin. Üstelik Skechers.com.tr’nin yanı sıra Ios ve Android telefonlara indirebileceğin Skechers App’ten de sipariş oluşturabilirsin. Skechers ile çocukların okul öncesi, 1. sınıf veya lise karnelerini ödüllendirmek için hemen sipariş verebilirsin.