Cinsiyet
Renk
Beden
Ürün Grubu
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata göre filtrele

Kadın

(647 Ürün)
Filtreler

Kadınlar, özenli tarzları ile sokak modasını podyumlarla yarışır hale getiriyor. Rengarenk giyim ürünleri farklı tarzlardaki kadınların şıklık yarışına eşlik ederken, kombinleri ayakkabı ve aksesuarlar tamamlıyor. Şıklığın yalnızca klasik tarzdaki kıyafetlerle mümkün olduğu inancı günümüzün çok gerilerinde kalırken, sportif ve şık kombin alternatifleri, otoritelerce beğeniyle karşılanıyor. Rahatlığın trend olduğu sezon modasında her parça konforu ve şıklığı ile puanlanıyor. Skechers kadın giyim ürünleri ile sportif giyimde modayı belirliyor. 

Kadın Ürünleri Kıyafet Modelleri

Skechers kadın tişört, eşofman ve dış giyim ürünleriyle konforlu giyimde kalitenin izini sürüyor. Her detayında özenli işçilik ve yaratıcı tasarımın ipuçları bulunan ürünler, Skechers’ın spor alanındaki tecrübesini kullanıcılara sunuyor. Hem egzersiz esnasında hem de günlük giyimde kullanılabilen işlevsel kıyafetler, işte, alışverişte, gezilerde, sohbetlerde, dilenen her yerde kullanıcılara eşlik ediyor. Skechers kadın giyim koleksiyonunda, şort, tişört, sweatshirt, eşofman dahil, spor bir dolabın ihtiyacı olan tüm parçalar yer alıyor. Nefes alan kumaşlar, kaliteli dikişler, modern nüanslara tasarımlara ayrıcalık kazandırıyor. 

Kadın Kıyafet Trendleri

Sezonun giyim trendleri arasında çabasız şıklık akımının payı her geçen gün büyüyor. Yataktan kalkıp sokağa çıkmış gibi görünen influencerlar, sokak modasında konfor trendinin müjdesini veriyor. Mini mini şortlar kombinlerin gözdesi olurken, bol kesim kıyafetlerin gelecek yıllarda daha da trend olacağının sinyalleri yansıtıyor. Sportif kıyafetlerde farklı desenleri aynı kombinde buluşturmak şimdiden moda olmuşa benziyor. Tropik ve egzotik baskılar tüm görkemiyle serileri renklendirirken, moda öncüleri konforun kıyafeti taşıyan kişiye getirdiği öz güvenin şıklık için şart olduğu konusunda fikir birliğine varıyor.

Kadın için Ayakkabı Modelleri

Skechers ayakkabı modelleri, trend belirliyor. Sadeliğinden ve rahatlığından güç alan ayakkabılar arasında, günlük ayakkabılar, sandaletler, terlikler, koşu ayakkabısı ve yürüyüş ayakkabıları bulunuyor. Skechers erkek ayakkabı ve kadın ayakkabı özel iç tabanları, esnek taban sistemleri, kaliteli sayaları ile uzun ömürlü şıklığı garanti ediyor. Ayakkabılar, gün boyu ayakta kalmak zorunda olan ama aynı oranda enerjik hissetmek isteyenler için rahatlığın imkansız olmadığını ispatlıyor. Air Cooled Memory Foam, Memory Foam Lux gibi iç tabanlar ayakkabıların ayağın tam şeklini almasını sağlıyor. Relaxed Fit tasarımlar ile ayaklar ayakkabı içinde özgürce hareket ederken, orta taban destekleri darbe etkisini azaltıyor. Böylece spor ayakkabı deneyimi, standartların dışında, konforlu ve bambaşka bir hale geliyor. 

Kadın Ayakkabı Trendleri

Kadın ayakkabılarda sezon trendleri topukların kalınlaştığını ve yükseldiğini müjdeliyor. İncecik ve rahatsız klasik ayakkabı tabanlarının yerini sportif ve rahat ayakkabı tabanları alıyor. Sandaletlerde kalın bantlar göz önüne çıkarken, dad sneaker adı verilen yüksek tabanlı ve sportif görünümlü, blok renkli spor ayakkabılar, kadın ayakkabılarına artık rahatlığın trend haline geldiğini kanıtlıyor. Skechers, ayakkabı modasının nabzını tutan serileri ile farklı zevklerdeki kadınların tercihi oluyor. Özellikle beyaz spor ayakkabı çeşitleri ile öne çıkıyor. Kış ayları için hazırlanan kombinlerdeyse kışlık bot modellerindeki yükseliş dikkat çekiyor. 

Kadın'lar için Kombin Önerileri

  • Dolabında muhakkak siyah bir mini elbise, siyah eşofman, siyah spor ayakkabı ve siyah dar paça pantolon bulunmalısın. Kadın tişört ve atletlerden de basic modelleri edinmeyi unutmamalısın. 
  • Kombinin her parçasının aynı tarzın ürünü olduğundan emin olmalısın.
  • Her kombinde bir parça ile iddianı ortaya çıkarmayı unutma. Bütün yıldızları yan yana gökyüzüne dizersen, ışıktan hepsinin görünmez olacağı gibi, tüm yıldız parçalar da aynı kombinde yer aldığında şıklık çok uzaklarda kalıyor.
  • Spor parçaların ne çok bol ne de çok dar olduğuna dikkat etmelisin. 

Kadınlar için Aksesuar Trendleri

Kombinlerin detaylarını oluşturan parçalar, aksesuarlarda sezon retroya dönüşün sinyalini veriyor. File çoraplar, altın renginde geometrik tokalar, kumaş dev kurdeleler, kova çantalar önümüzdeki günlerde sokağa çıkmaya hazırlanıyor. Sportif aksesuarlar arasında ise teknoloji boy gösteriyor. Akıllı saatler, bileklikler, spor kombinlerinin vazgeçilmezlerini oluşturuyor. Sırt çantaları ise elbette trend özelliğinden hiçbir şey kaybetmiyor. Skechers çanta modelleri, konfor sağlayan destekleri ve şık modelleri ile sezonun sportif aksesuar modasını yansıtıyor. Bere, şapka ve çoraplar ise rengarenk çeşitleri ile Skechers kadınlarının kadın giyim kombinlerine rahatlıkla eşlik ediyor. 

Kadın Giyim Fiyatları

Kadın giyim fiyatları, ürünlerin materyallerine, işçiliklerine ve tasarım detaylarına göre değişiklik gösteriyor. Kadınlar giyim, aksesuar veya ayakkabı alırken sadece fiyatı dikkate aldığında ürünlerin kalitesi de maalesef düşebiliyor. Fiyatı son karar aşamasında göz önüne alabilir, ihtiyaçlarına uygun ürünler arasından dilediğini alabilirsin.

Skechers geniş kadın koleksiyonu ile sportif giyimin rahatlığını hayatın her anında hissetmek isteyenleri bekliyor. Sen de Skechers spor giyim, ayakkabı ve aksesuar ürünlerini hemen sipariş verebilirsin. 

back to top
Filtreler