Renk
Beden
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata göre filtrele

Erkek Bot (4 Ürün)

Filtreler

Soğuğa karşı sağlam duruş vadeden, stile kendinden emin bir karakter kazandıran, karizmatik olduğu kadar konforlu bot modelleri, vitrinlerde. Günümüzde dört mevsim giyilmeye başlanan erkek bot tasarımları, farklı modelleri ile hem sportif hem de klasik tarza eşlik ediyor. Erkek modasında kendini iyiden iyiye göstermeye başlayan rahatlık akımı, bot modellerinde de dikkat çekiyor. Tasarımlarda dayanıklılık ve şık görünüm kadar konfor da göz önüne alınıyor. Her an her yerde giyilebilen popüler trendler, Skechers etiketi sayesinde dayanıklı tasarımla buluşuyor. Yağmurda çamurda, karda kışta rahatlıkla giyebileceğin botlar sayesinde çetin hava şartlarına meydan okuyabilirsin.

Erkek Bot Modelleri

Erkek botların en konforluları outdoor ayakkabılar oluyor. Rahat ayakkabı ve bot modellerinin harmanı olan outdoor botlar, adı üzerinde dış alan aktiviteleri için tasarlanıyor. Arazi şartlarına bile uyumlu olan ayakkabıları şehirde, günlük yaşamda da rahatlıkla kullanabilirsin. Skechers, koleksiyonunda farklı özelliklerde outdoor botlar sunuyor. Yüksek tabanlı olarak tasarlanan ayakkabılar, özellikle siyah, gri ve kahverengi gibi koyu renklerde alıcı buluyor. Ayakkabıların bağcıklarında, saya ve taban detaylarında renk geçişleri ile dinamik görünüm sağlanıyor. Modeller, tabanlarında karda ve yağmurda kolay yürüyüş sağlayan özel teknoloji bulunduruyor. Kaygan zeminlerde sağlam yer tutuşu sağlayan kar botları, özellikle dokulu tabanlarıyla, sıradan bot modellerinden ayrılıyor.

Skechers Erkek Bot Tasarımları

Skechers erkek ayakkabı tasarımlarının konfor sağlayan teknik özellikleri botlarda da yer alıyor. Skechers botlar, görünümleriyle teknolojileri kadar ilgi uyandırıyor. İçindeki maceracı ruhu uyandırmaya hazırlayan botlar, pürüzsüz saya üzerine sentetik katmanlarla sportif görünüm vadediyor. Su tutmaz botlar, su geçirmez ayakkabı ihtiyacına yanıt veriyor. Yanlarda S skechers logosu kullanılırken, dikiş ve katman vurguları tasarıma tarz katıyor. Desenli orta taban dengenin yanı sıra şıklık da sağlıyor, boğazlı trail ve training ayakkabısı bu sayede ayağı burkulma risklerine karşı koruyor. Tasarımlarda örgü kumaş, sentetik deri ve süet sık sık kullanılıyor. Bot denince akla hep uzun bilekli alternatifler gelse de Skechers erkek bot koleksiyonunda ilk bakışta spor ayakkabı zannedilebilecek su geçirmez pek çok bileksiz bot yer alıyor.

Skechers Erkek Bot Özellikleri

 • Air Cooled Memory Foam iç taban, hem nefes alarak hava transferi sağlıyor ve ayağın ideal ısıda korunmasına yardımcı oluyor hem de ayağın şeklini alarak tam destek veriyor.
 • Bazı erkek bot modellerinde Memory Foam hafızalı iç taban kullanılabiliyor.
 • Kimi tasarımlarda yer alan birleşik dil, zorlu dış etkenlerin ayak içine etki etmesine mani oluyor. Ayaklar soğuktan korunuyor. 
 • Su geçirmeyen kaplamalı tasarım, ayakkabıları her koşulda kullanabilmenin güvencesi oluyor.
 • Yüksek yer tutuşu sağlayan esnek kauçuk taban modellerde yer alıyor. Tüm zeminlere uygun dış tabanlar sayesinde güvenle adım atabilirsin.
 • Bazı ayakkabılar EH güvenliği ASTM F2413-2011 ve ASTM F1677-05 standartlarına göre test ediliyor. Hem elektrik tehlikesi altında hem de ıslak-kaygan yüzeylerde başarıları tasdikleniyor. Test edilen ürünler, özellikle işte, zorlu koşullar altında çalışan veya outdoor etkinliklerde sık sık bulunan kullanıcılar için ideal görülüyor.
 • Darbe etkisini azaltan destekleyici orta taban, denge sağlamaya yardım ediyor.
 • Nefes alan paneller sayesinde ayakkabı uzun süre giyildiğinde bile rahatsız his oluşturmuyor.
 • Ultra hafif tasarımlar sayesinde, bot giymenin his olarak erkek koşu ayakkabısı veya spor ayakkabı giymekten farkı bulunmuyor.

Erkek Bot Giymenin Sağladığı Faydalar

 • Doğru erkek bot seçtiğinde kar ve yağmur gibi günün sürprizlerine karşı her an hazırlıklı olabilirsin.
 • Kışın veya yağışlı bahar günlerinde bot tercih ederek bolca etkinlikte bulunabilir, hava şartlarının seni engellemesine izin vermezsin.
 • Daha çok hareket ve macera için sana destek veren outdoor erkek botlar, şıklıktan ödün vermemen için özel olarak tasarlanıyor. Birbirinden şık modeller, hantal, klasik bot görünümünü mazide bırakıyor.
 • Erek bot giymek, bazı kazaların önlenmesine yardım ediyor. Özellikle kar ve yağmurda, yüksek yer tutuşu güvenlik açısından kullanıcılara tam destek veriyor.
 • Skechers erkek bot modellerinin bazılarının erkek çocuk bot koleksiyonlarında benzerleri yer alıyor. Böylece beyler, çocukları ile bir örnek giyinerek uyumlu görünüm yakalayabiliyor. Onları küçük yaşta, zorlu koşullarda bile konfora ve şıklığa alıştırabiliyor.

Erkek için Rahat Botlar Nasıl Seçilir?

Erkek ayakkabı gibi bot seçeneklerinin de ayak anatomisine tam uyum göstermesi gerekiyor. Botları seçerken, kış şartlarında giyeceğin çorapları da hesap ederek, ayağının ayakkabı içinde özgürce hareket edebileceği modelleri, numaraları almalısın. Bot ne çok bol ne de çok sıkı olmalı. Hem şehir yaşamında hem de hafta sonu outdoor etkinliklerinde kullanabileceğin, çok fonksiyonlu modeller seçebilirsin. Ayakkabıları, ofis şıklığında da sportif giyimle de kombinleyebilmek için, koyu renkleri ve uyumlu tasarımları göz önüne alabilirsin. Zeminde maksimum tutuş, özellikle doğa şartlarında hayati önem kazanıyor. Eğer sık sık kötü hava şartlarında dışarıda, doğada olman gerekiyorsa, yer tutuş özelliğine ekstra önem göstererek ayakkabı seçmelisin. Ayrıca botların kolay temizlenmesine dikkat edebilirsin.

Erkek Bot Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? Bot Nasıl Olmalı?

 • Erkek bot hafif olmalı. Ağır erkek botlar, uzun süre ayakta kaldığında yorgunluk hissinin artmasına sebep olabiliyor.
 • Yüksek yer tutuşu sağlamalı. Farklı zemin türlerinde performans gösterebilmeli.
 • Şık görünmeli.
 • Su geçirmemeli.
 • Ayakların sıcak kalmasına yardımcı olmalı.
 • Hava transferi sağlamalı.
 • Ayakları tam desteklemeli.
 • Dayanıklılık ve uzun ömürlülük şart görülüyor.
 • Ayakkabılar günlük hayatta da giyilebilmeli, uzun süre ayakta kaldığına rahatsızlık vermemeli.
 • Pürüzlü yüzeylerde taban konfor vadetmeli.
 • Tabanlar esnek olmalı ve hareketlere tam uyum sağlamalı.
 • Ayakkabılar bilek uzunlukları ile burkulma gibi sorunlar karşı ayağı desteklemeli.

Erkek Bot Trendleri

Erkek ayakkabı modasında rahat ayakkabı trendinin yükselmesi ile botlar arasında outdoor modellere rağbet her geçen gün artıyor. En zorlu şartlar için geliştirilen ve o durumlarda bile konfordan ödün vermeyen botlar, günlük yaşamda da bolca giyiliyor. Şehir stresinde, koşuşturmacasında, yağmur ve çamurunda profesyonel bir destek almak isteyenler ayaklarında outdoor botların konforunu tercih ediyor. Yüksek tabanların moda olduğu sezonda, outdoor modeller taban yükseklikleriyle moda otoritelerden tam puan alıyor. Sportif görünümün trend ivmesi her geçen gün yükseliyor, Skechers koleksiyonu, trend görülen botları erkeklere sunarak modaya yön veriyor.

Erkek Bot Fiyatları

Erkek bot fiyatları modellere, tasarım ve teknoloji detaylarına göre belirleniyor. Skechers, fiyat ve kalite arasında denge sağlayan birinci sınıf ürünleriyle, dolabınızda yer almayı hak ediyor.

İndirimli Erkek Botlar

Outlet erkek ayakkabı ve erkek bot arama dönemi sona eriyor. Skechers her sezon kaliteye karşılık gelen makul fiyatlarıyla ihtiyaçlara yanıt vererek kullanıcıların seçimi oluyor. Skechers rahatlığı uzun ömürlü özelliği ile değerinin karşılığını fazlasıyla veriyor. Uzun yıllar giyebileceğin, kaliteli ve şık outdoor botlar için sen de Skechers’ı tercih edebilirsin.

Skechers’tan sipariş vermek için Skechers.com.tr 7 gün 24 saat seninle. Dilersen Skechers mağazalarından da ayakkabıları alabilirsin. 

Erkek bot alırken hafifliği ve rahatlığı ile öne çıkan Sekecher erkek bot modelleri ile hem rahatlığı hem de şıklığı yakalayabilirsin! Trendleri Skechers'ın blogu ile takip edebilir, indirimlif iyatla rile en uygun erkek botları anında satın alabilirsin.

back to top
Filtreler