Erkek Bot Modelleri

(33 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Özel Günler
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(3)
(26)
(9)
(12)
(17)
(29)
(26)
(29)
(16)
(1)
(1)
Renk
(6)
(2)
(9)
(1)
(14)
(1)
Ürün Çeşidi
(11)
(22)
Ürün Detayı
(32)
(18)
(1)
(22)
(11)
(8)
Özel Günler
(28)
(33)
(2)
Ürün Teknolojisi
(2)
(26)
(2)
Koleksiyon
(2)
(2)
(1)
(2)
(3)
(2)
(2)
(1)
(2)
(1)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(2)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Soğuğa karşı sağlam duruş vadeden, stile kendinden emin bir karakter kazandıran, karizmatik olduğu kadar konforlu erkek bot modelleri, vitrinlerde. Günümüzde dört mevsim giyilmeye başlanan erkek bot tasarımları, farklı modelleri ile hem sportif hem de klasik tarza eşlik ediyor. Erkek modasında kendini iyiden iyiye göstermeye başlayan rahatlık akımı, erkek bot modellerinde de dikkat çekiyor. Tasarımlarda dayanıklılık ve şık görünüm kadar konfor da göz önüne alınıyor. Her an her yerde giyilebilen popüler trendler, Skechers etiketi sayesinde dayanıklı tasarımla buluşuyor. Yağmurda çamurda, karda kışta rahatlıkla giyebileceğin erkek botlar sayesinde çetin hava şartlarına meydan okuyabilirsin.

Erkek Bot Modelleri

Erkek botların en konforluları outdoor ayakkabılar oluyor. Rahat ayakkabı ve erkek bot modellerinin harmanı olan outdoor erkek botlar, adı üzerinde dış alan aktiviteleri için tasarlanıyor. Arazi şartlarına bile uyumlu olan ayakkabıları şehirde, günlük yaşamda da rahatlıkla kullanabilirsin. Skechers, koleksiyonunda farklı özelliklerde outdoor erkek botlar sunuyor. Yüksek tabanlı olarak tasarlanan ayakkabılar, özellikle siyah, gri ve kahverengi gibi koyu renklerde alıcı buluyor. Ayakkabıların bağcıklarında, saya ve taban detaylarında renk geçişleri ile dinamik görünüm sağlanıyor. Modeller, tabanlarında karda ve yağmurda kolay yürüyüş sağlayan özel teknoloji bulunduruyor. Kaygan zeminlerde sağlam yer tutuşu sağlayan kar erkek botları, özellikle dokulu tabanlarıyla, sıradan modellerden ayrılıyor.

Erkek Bot Modelleri Nelerdir?

Erkek bot modelleri kış aylarında, günlük hayatta ya da spor aktivitelerinde mutlaka tercih edilmesi gereken ürünler arasında bulunuyor. Dayanıklı yapıları ve soğuğu dışarıda bırakan tasarımları sayesinde ayakları güvende tutan kışlık erkek bot modelleri, özellikle yağışlı günlerde vücut ısısının dengelenmesine yardımcı oluyor. Yağmurlu ya da karlı havalarda ayakların ıslanmasını ya da üşümesini önlüyor. Üstelik bu ayakkabı modelleri birçok farklı tasarımlarda üretiliyor. Soğuk kış günlerinde ayaklarını sıcak ve rahat tutan erkek bot modeli arıyorsan Skechers’ın özel koleksiyonuna göz atabilirsin. Bu seçenekler arasından tarzına ve kullanım amacına göre en uygun olan modeli seçerek stilini tamamlayabilirsin. Unutma, güvenli alışverişte Skechers hep yanında!

Erkek Bot Fiyatları

Erkek bot fiyatları modellere, tasarım ve teknoloji detaylarına göre belirleniyor. Skechers, fiyat ve kalite arasında denge sağlayan birinci sınıf ürünleriyle, dolabınızda yer almayı hak ediyor. Erkek bot modelleri, hem şıklık hem de fonksiyonellik açısından önemli bir yere sahip olması ile biliniyor. Soğuk kış günlerinde ayaklarını sıcak tutmayı düşünürken aynı zamanda tarzını tamamlayacak bir bot seçmek önemli oluyor. Tam da bu noktada erkek bot fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.

Erkek bot fiyatları malzeme kalitesi, tasarım özellikleri ve üretim sürecinde kullanılan teknolojilere bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Kaliteli malzemeler kullanılarak dayanıklı ve uzun ömürlü botlar, diğer ürünlere göre farklı fiyatlarda satışa sunulabiliyor. Ayrıca botun kullanım amacına ve özelliklerine bağlı olarak da fiyatlar değişiklik gösterilebiliyor. Örneğin su geçirmez özelliğine sahip olan botlar genellikle daha yüksek fiyatlarda olabiliyor.

Sonuç olarak erkek bot fiyatları, geniş bir fiyat yelpazesi sunuyor. İhtiyacına ve bütçene uygun seçenek bulabilmek için farklı modelleri araştırarak seçimini yapabilirsin. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir bot bulmak için sezon sonu kampanyalarından yararlanmayı düşünebilirsin. Uzun vadede tasarruf etmeni sağlarken tarzını tamamlayacak erkek bot modelleri için vakit kaybetmeden Skechers ürünlerini inceleyebilirsin.

İndirimli Erkek Botlar

Outlet erkek ayakkabı ve erkek bot arama dönemi sona eriyor. Skechers her sezon kaliteye karşılık gelen makul fiyatlarıyla ihtiyaçlara yanıt vererek kullanıcıların seçimi oluyor. Skechers rahatlığı uzun ömürlü özelliği ile değerinin karşılığını fazlasıyla veriyor. Uzun yıllar giyebileceğin, kaliteli ve şık erkek botlar için sen de Skechers’ı tercih edebilirsin.

Skechers Erkek Bot Tasarımları

Skechers erkek ayakkabı tasarımlarının konfor sağlayan teknik özellikleri erkek botlarda da yer alıyor. Skechers erkek botlar, görünümleriyle teknolojileri kadar ilgi uyandırıyor. İçindeki maceracı ruhu uyandırmaya hazırlayan modeller, pürüzsüz saya üzerine sentetik katmanlarla sportif görünüm vadediyor. Su tutmaz erkek botlar, su geçirmez ayakkabı ihtiyacına yanıt veriyor. Yanlarda S skechers logosu kullanılırken, dikiş ve katman vurguları tasarıma tarz katıyor. Desenli orta taban dengenin yanı sıra şıklık da sağlıyor, boğazlı trail ve training ayakkabısı bu sayede ayağı burkulma risklerine karşı koruyor. Tasarımlarda örgü kumaş, sentetik deri ve süet sık sık kullanılıyor. Erkek bot denince akla hep uzun bilekli alternatifler gelse de Skechers erkek bot koleksiyonunda ilk bakışta spor ayakkabı zannedilebilecek su geçirmez pek çok bileksiz erkek bot yer alıyor.

Skechers Erkek Bot Özellikleri

 • Air Cooled Memory Foam iç taban, hem nefes alarak hava transferi sağlıyor ve ayağın ideal ısıda korunmasına yardımcı oluyor hem de ayağın şeklini alarak tam destek veriyor.
 • Bazı erkek bot modellerinde Memory Foam hafızalı iç taban kullanılabiliyor.
 • Kimi tasarımlarda yer alan birleşik dil, zorlu dış etkenlerin ayak içine etki etmesine mani oluyor. Ayaklar soğuktan korunuyor. 
 • Su geçirmeyen kaplamalı tasarım, ayakkabıları her koşulda kullanabilmenin güvencesi oluyor.
 • Yüksek yer tutuşu sağlayan esnek kauçuk taban modellerde yer alıyor. Tüm zeminlere uygun dış tabanlar sayesinde güvenle adım atabilirsin.
 • Bazı ayakkabılar EH güvenliği ASTM F2413-2011 ve ASTM F1677-05 standartlarına göre test ediliyor. Hem elektrik tehlikesi altında hem de ıslak-kaygan yüzeylerde başarıları tasdikleniyor. Test edilen ürünler, özellikle işte, zorlu koşullar altında çalışan veya outdoor etkinliklerde sık sık bulunan kullanıcılar için ideal görülüyor.
 • Darbe etkisini azaltan destekleyici orta taban, denge sağlamaya yardım ediyor.
 • Nefes alan paneller sayesinde ayakkabı uzun süre giyildiğinde bile rahatsız his oluşturmuyor.
 • Ultra hafif tasarımlar sayesinde, erkek bot giymenin his olarak erkek koşu ayakkabısı veya spor ayakkabı giymekten farkı bulunmuyor.

Rahat Erkek Bot

Erkek ayakkabı gibi erkek bot seçeneklerinin de ayak anatomisine tam uyum göstermesi gerekiyor. Erkek botları seçerken, kış şartlarında giyeceğin çorapları da hesap ederek, ayağının ayakkabı içinde özgürce hareket edebileceği modelleri, numaraları almalısın. Erkek bot ne çok bol ne de çok sıkı olmalı. Hem şehir yaşamında hem de hafta sonu outdoor etkinliklerinde kullanabileceğin, çok fonksiyonlu modeller seçebilirsin. Ayakkabıları, ofis şıklığında da sportif giyimle de kombinleyebilmek için, koyu renkleri ve uyumlu tasarımları göz önüne alabilirsin. Zeminde maksimum tutuş, özellikle doğa şartlarında hayati önem kazanıyor. Eğer sık sık kötü hava şartlarında dışarıda, doğada olman gerekiyorsa, yer tutuş özelliğine ekstra önem göstererek ayakkabı seçmelisin. Ayrıca erkek botların kolay temizlenmesine dikkat edebilirsin.

Erkek Bot Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Erkek bot hafif olmalı. Ağır erkek botlar, uzun süre ayakta kaldığında yorgunluk hissinin artmasına sebep olabiliyor.
 • Yüksek yer tutuşu sağlamalı. Farklı zemin türlerinde performans gösterebilmeli.
 • Şık görünmeli.
 • Su geçirmemeli.
 • Ayakların sıcak kalmasına yardımcı olmalı.
 • Hava transferi sağlamalı.
 • Ayakları tam desteklemeli.
 • Dayanıklılık ve uzun ömürlülük şart görülüyor.
 • Ayakkabılar günlük hayatta da giyilebilmeli, uzun süre ayakta kaldığına rahatsızlık vermemeli.
 • Pürüzlü yüzeylerde taban konfor vadetmeli.
 • Tabanlar esnek olmalı ve hareketlere tam uyum sağlamalı.
 • Ayakkabılar bilek uzunlukları ile burkulma gibi sorunlar karşı ayağı desteklemeli.

Erkek Bot Giymenin Faydaları Nelerdir?

 • Doğru modeli seçtiğinde kar ve yağmur gibi günün sürprizlerine karşı her an hazırlıklı olabilirsin.
 • Kışın veya yağışlı bahar günlerinde erkek bot tercih ederek bolca etkinlikte bulunabilir, hava şartlarının seni engellemesine izin vermezsin.
 • Daha çok hareket ve macera için sana destek veren outdoor erkek botlar, şıklıktan ödün vermemen için özel olarak tasarlanıyor. Birbirinden şık modeller, hantal, klasik erkek bot görünümünü mazide bırakıyor.
 • Erkek bot giymek, bazı kazaların önlenmesine yardım ediyor. Özellikle kar ve yağmurda, yüksek yer tutuşu güvenlik açısından kullanıcılara tam destek veriyor.
 • Skechers erkek bot modellerinin bazılarının erkek çocuk bot koleksiyonlarında benzerleri yer alıyor. Böylece beyler, çocukları ile bir örnek giyinerek uyumlu görünüm yakalayabiliyor. Onları küçük yaşta, zorlu koşullarda bile konfora ve şıklığa alıştırabiliyor.

Erkek Bot Trendleri Nelerdir?

Erkek ayakkabı modasında rahat ayakkabı trendinin yükselmesi ile  erkek botlar arasında outdoor modellere rağbet her geçen gün artıyor. En zorlu şartlar için geliştirilen ve o durumlarda bile konfordan ödün vermeyen erkek botlar, günlük yaşamda da bolca giyiliyor. Şehir stresinde, koşuşturmacasında, yağmur ve çamurunda profesyonel bir destek almak isteyenler ayaklarında erkek botların konforunu tercih ediyor. Yüksek tabanların moda olduğu sezonda, outdoor modeller taban yükseklikleriyle moda otoritelerden tam puan alıyor. Sportif görünümün trend ivmesi her geçen gün yükseliyor, Skechers koleksiyonu, trend görülen erkek botları erkeklere sunarak modaya yön veriyor.

Skechers’tan sipariş vermek için Skechers.com.tr 7 gün 24 saat seninle. Dilersen Skechers mağazalarından da ayakkabıları alabilirsin. Hafifliği ve rahatlığı ile öne çıkan Skechers erkek bot modelleri ile hem rahatlığı hem de şıklığı yakalayabilirsin! Trendleri Skechers'ın blogu ile takip edebilir, indirimli fiyatla sana en uygun erkek botları anında satın alabilirsin.

back to top
Filtreler