CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Bu koleksiyonumuz şu an mevcut değildir, benzer ürünlere göz atabilirsin!

Erkek Sırt Çantası

(0 Ürün)

Sportif faaliyetlerde, günlük yaşamda, iş hayatında veya seyahatlerde eşyalarını yanında taşımak için en işlevsel yardımcıların erkek sırt çantası ürünleri oluyor. Dinamik yaşam tarzının vazgeçilmezi olan modeller, modern görünümleri, kullanışlı detayları, aktif yaşama uyumlu tasarımları ve özel kumaşlarıyla seni günün getirdiklerine eşlik etmeye davet ediyor. Doğru erkek sırt çantası modelleriyle enerjik olmak, ağır yükleri taşımak, günlük eşyalara yer bulmak, spor kıyafetlerini düzenle saklamak artık çok daha kolay. 

Uzun bir seyahate çıkabilir, kamp yapmak için hazırlıkta bulunabilir, zorlu üniversite sınavları için kütüphane çalışmalarını hızlandırabilir veya günlük hayatta yanından ayırmadığın bilgisayarını güvenle taşımak istiyor olabilirsin. Tüm bu aktiviteler için ayrı ayrı birçok ürüne değil, kaliteli ve kullanışlı tek bir erkek sırt çantasına ihtiyacın var. Üstelik ihtiyaçlarını karşılarken havalı görünümünden ödün vermek zorunda da değilsin. Şıklık ve rahatlık bir arada seni karşılasın istersen, yılın trendleri ve modası geçmeyen klasikleri koleksiyonunda buluşturan markalara yönelebilirsin. 

Elbette birbirinden şık erkek sırt çantası tasarımları için ilk adresin Skechers. Hem sportif hem de stil sahibi modelleri koleksiyonunda kullanıcılara armağan eden Skechers, fonksiyonel erkek sırt çantaları ile farklı etkinliklerde yükünüzü hafifletiyor. Omuzlarının konforlu hissetmesi için hazırlanan dolgular, ağırlıkları kolayca taşımana yardımcı sırt destekleri, ayarlanabilir askılar, düzen sağlayacak çok sayıda cep, dayanıklı kumaş ve dikişler, Skechers erkek sırt çantaları ile dolabına geliyor. Erkek sırt çantalarının bir aksesuardan daha fazlası olduğunu bilenler, günlük yaşamda rahat hissetmek için kullanışlı bir tasarıma ihtiyaç duyanlar, Skechers’ı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin. 

Tarzın sportif veya klasik, ihtiyacın büyük veya küçük erkek sırt çantası olabilir. Skechers geniş renk seçenekleri ve model alternatifleri sunduğu seçkisiyle sana yılın en trend ve fonksiyonel erkek sırt çantalarını gösteriyor. Her tarza, ihtiyaca, alışkanlık ve etkinliğe uygun modeller, yaşam tarzını konforla tamamlamak için Skechers imzasıyla vitrine çıkıyor. 

Erkek Deri Sırt Çantası

Yılın trend erkek sırt çantaları arasında deriden yapılan veya deri görünümünde sentetik malzemelerle elde edilen tasarımlar da yer alıyor. Birbirinden şık erkek deri sırt çantası modelleri, parlak veya mat derinin cazibesiyle sportif dizaynı bir araya getiriyor. Siyah, kahverengi gibi deride en çok kullanılan ve en sevilen renklerin yer aldığı erkek deri sırt çantası alternatifleri, yalın ve maskülen ayrıntılarla dikkat çekiyor. 

Hayata pratiklik katacak çok gözlü kesimler, fonksiyonel cepler, kombinlere uyum sağlayacak renk opsiyonları, erkek deri sırt çantalarında bulunuyor. Tasarımlarda güvenliği sağlayan fermuarlı kapanma bazı modellerde yerini kapaklı klipsli eklentilere de bırakabiliyor. Derinin diğer materyallerle yakaladığı kusursuz uyum, tasarımda birden çok malzemenin kullanılmasına kapı aralıyor. Kumaş, süet, mesh, sentetik malzemeler, deri erkek sırt çantasının tamamlayıcısı olabiliyor. 

Hayata kolaylık kazandıran erkek deri sırt çantası modelleri, dayanıklılıkları ve yalın tasarımı şık kılan materyalleri ile öne çıkıyor. Daha çok kadınlar için tasarlanan iddialı modellerde punk effect veren zımbalar, çok sayıda fermuarlar da kullanılabiliyor. Metal ve derinin mükemmel buluşmasına sahne olan çantalar, uyumlu kemer ve ayakkabılarla bütünlük içerisinde bir kombin oluşturmaya yardımcı olabiliyor. Erkek deri sırt çantaları ile gücünü sadeliğin karizmasından alıyor. Gerçek veya suni deri erkek sırt çantaları, çoğunlukla üzerinde herhangi bir aksesuar bulundurmuyor. Çocuk sırt çantası üzerinde sıklıkla gördüğümüz desenler veya kadın modellerinde göze çarpan zımba tipi eklentiler yerini düz görünüme bırakıyor. 

Erkek deri sırt çantalarının kol askıları da çoğunlukla deriden yapılıyor ve ayarlanabilir aparatlarla sunuluyor. Böylelikle kullanıcılar, çanta kollarını boylarına, kullanım alışkanlıklarına göre ayarlayabiliyor. Buna ek olarak erkek deri sırt çantalarının tutma sapı da bulunuyor. Böylelikle elde taşıma imkanı doğuyor. Skechers erkek sırt çantalarında yer alan “S” logosu da sade tasarımda şıklığın tamamlayıcı parçası oluyor. Kullanıcılar tarafından kalitenin imzası olarak görülen Skechers, ikonik amblemiyle erkek sırt çantalarına da şıklık getirmeye devam ediyor. Derinin cool tarzı, sportif çizginin enerjisi ve Skechers’ın kalite vadeden detaylarıyla erkekler tarzını özgünleştiriyor. 

Erkek Sırt Çantası Modelleri

Omuzda çanta taşımak günlük yaşamı bir hayli kolaylaştırıyor. Ellerin rahatlıkla kullanılabilmesi, özgür kalması, çantanın omuzdan düşme derdinin olmaması erkek sırt çantalarının sağladığı avantajlardan yalnızca birkaçı. Dengeli doldurulan, kapasitesi kadar eşya taşıyan çantalar, gün boyu kullanıcıları rahatsız etmeden eşyaların onlara eşlik etmesini sağlıyor. Elbette erkek sırt çantası modellerinin, farklı ihtiyaçlara göre çeşitlenen özel seçenekleri bulunuyor: 

 • Desenli erkek sırt çantası modelleri: Kumaşında desenler bulunduran tasarımlar, kullanıcılar tarafından sevilerek kullanılıyor. Özellikle geometrik baskılar, floral desenler ve logolar yer alan erkek sırt çantaları günlük yaşam için tercih ediliyor. Sportif, havalı ve trend görünüm vadeden modeller, öğrencilerin de seçimi oluyor. 
 • Sade tasarımlı erkek sırt çantaları: Düz renk kumaşla hazırlanan sade tasarımlı alternatifler çoğunlukla iş hayatında kullanılıyor. Toplantılarda, iş gezilerinde, farklı kıyafetlere kolaylıkla uyum sağlayacak kullanışlı alternatifler arayanlar yalın seçeneklere daha çok ilgi gösteriyor. 
 • Çok bölmeli erkek sırt çantaları: Üzerinde çok sayıda bölme, cep bulunan seçenekler, günlük eşyalarını sırt çantasında taşımaya alışkın olanlara kullanışlılık sunuyor. Cep telefonundan kalemlere, tabletten cüzdana, anahtarlığa kadar her eşya için çantalarda farklı gözler bulunabiliyor. 
 • Geniş erkek sırt çantaları: Günlük kullanılan tasarımlardan daha geniş olan büyük erkek sırt çantaları, çoğunlukla spor için tercih ediliyor Hem spor salonuna giderken hem de outdoor aktivitelere katılırken geniş hacimli çantaların kullanışlılığı kişilere destek veriyor. Geniş sırt çantalarında zaman zaman ayakkabı ve kirli çamaşırlar koymak için özel bölmeler de yer alabiliyor. 

Erkek Sırt Çantası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Erkek sırt çantasını en çok hangi aktivitelerde kullanacaksın, bunu düşünerek seçim yapmalısın. Örneğin eğer spor kıyafetlerini taşımak için alacaksan, kirlileri koymak için hava geçirgenliği yüksek bir gözü olmasına dikkat edebilirsin. Benzer bir şekilde işte kullanacağın erkek sırt çantasının da bilgisayar taşımaya uygun olmasına dikkat edebilirsin. 
 • İhtiyaçlarına uygun boyutlarda seçeneklere yönelmelisin. 
 • Ürünlerin hafif olmasına ancak dayanıklı malzemelerden, özenli işçilik ile imal edilmesine özen göstermelisin. Ürün bilgilerinden kumaş içeriğini kontrol edebilirsin. 
 • Aktif ve enerjik bir günde sana uyum gösteren aksesuarlar avantaj sağlıyor. Konforu hissetmek için ürünün bedene göre ayarlanabilmesi gerekiyor. Ayarlanabilir askılara, sırt ve kol desteklerine sahip erkek sırt çantalarına yönelebilirsin. 
 • Fermuarların sağlam olmasına dikkat etmeli ve kaliteli seçenekleri alışveriş listene eklemelisin. Uzun ömürlü ve sağlam erkek sırt çantalarını, gerekli özeni gösterdiğinde yıllarca kullanabilirsin. 
 • Çantaların yük taşıma kapasitesine bakmalı ve seçim yapmalısın. Çantalara kapasitesinin üstünde eşya yüklemeye çalışmamalısın. 
 • Çantanın dış giyim ürünleri ve aksesuarlarıyla uyum içinde görünmesi şıklığın sırrı oluyor. Erkek sırt çantası seçerken erkek bere, atkı, mont ve ayakkabılarına uygun renk ve desenli alternatiflere yönelebilirsin. Yazlık kombinlerde de çantanın tişörtlerle, erkek spor şapka ve pantolonlarla uyumlu görünmesine dikkat edebilirsin.
 • Eğer outdoor etkinlikler için seçim yapıyorsan su geçirmez kumaşları tercih edebilirsin. 
 • Erkek sırt çantalarının ağırlığı vücuda eşit dağıtabilmesi, özellikle ağır yükler taşınırken büyük avantaj sağlıyor. Sırt ve kol askılarında yer alan dolguların, yükü eşit dağıtma özelliği sunduğundan emin olmalısın. Ayrıca çantaların eni ile boyunun orantılı olmasına dikkat etmelisin. Küçük çantaların enine doğru fazla geniş olmamasına bakarak seçim yapabilirsin. 
 • Yoga gibi yanında mat taşımanı gerektirecek sporlar yapıyorsan, çantalarda zaman zaman bulunabilen mat taşıma askıları olmasına dikkat edebilirsin. 
 • Erkek sırt çantalarının özel bölmelerini incelemelisin. Örneğin iş için kullanacağın çantaların kalem taşımak için tasarlanan kalemlik alanları, okul çantalarının su bölmeleri olabiliyor. 
 • Çanta senin vücut yapına, omuz genişliğine, boyuna, gövde uzunluğuna ve kalça çıkıntına uygun mu denemeden bilemezsin. Eğer standartların dışında uzun boya veya geniş omuzlara sahipsen, en rahat modeli bulabilmek için Skechers mağazalarında erkek sırt çantalarını deneyerek seçimini yapabilirsin. 
 • Fermuar üzerinde güvenlik ve koruma gereksinimiyle, katlanan küçük bir kumaş eklentisi bulunuyor. Skechers’ın tüm tasarımlarında yer alan fermuar tasarımının olması şıklık arayanların da beğenisini kazanıyor. 
 • Çantalarda zaman zaman kulaklık çıkışı, şarj portu bulunabiliyor. Kullanıcıların telefonlarını kolaylıkla şarj edebilmesini ve kulaklık takabilmesini sağlayan özellikler, hayatı mobil yaşayanların günlük hayatta yardımcısı oluyor. Eğer sen de teknoloji ile gününü geçirenlerdensen bu alternatiflere bakabilirsin. 
 • Erkek sırt çantaları genellikle standart boyutlarda alıcı buluyor. Ürün seçeneklerinde tek boyut görünüyorsa şaşırmamalı, standart modelin tüm kullanıcılar için uygun olabileceğini aklına getirmelisin. Benzer bir şekilde, birçok erkek sırt çantası aynı zamanda unisex özellik gösteriyor. Sade tasarımlı ve sportif olan modeller, rahatlıkla kadınlar tarafından da kullanılabiliyor. 

Erkek Sırt Çantası Fiyatları

Fiyatlar incelendiğinde, erkek sırt çantası ürünleri arasında zaman zaman fark olduğunu görebilirsin. Erkek sırt çantası fiyatları, tasarımların kumaşına, eklentilerine, teknik özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Çantanın genişliği, bölme sayısı, kumaşı, dolguları fiyat üzerinde direkt etki ediyor. Çantalar arasındaki fiyat makasının açık olması, tasarımların farklı kullanım alanlarına göre tasarlanmasından ileri geliyor. Skechers, her modelinde uygun olduğu ihtiyaca cevap verecek malzemeleri kullanıyor. Kaliteden ödün vermeden ulaşılabilir fiyat politikasını göz önüne seriyor. 

Skechers erkek sırt çantası fiyatlarının her birinin fiyat kalite dengesini sağladığından emin olabilirsin. Ürünler arasından seçim yaparken tasarımları dikkatle inceleyebilir ve beğendiğin, ihtiyacına uygun olan modelleri belirledikten sonra son kararını fiyat etiketlerine göre verebilirsin. Önce özellikleri, ardından fiyatları kıyaslamak kullanıcıların kendileri için en iyi erkek sırt çantasını bulabilmesini sağlıyor. 

Buna ek olarak dönemsel kampanyalar, özel gün indirimleri ve sezon sonu fırsatları, fiyatların değişmesine neden olabiliyor. Sen de en avantajlı fırsatları hemen yakalamak için Skechers’ın sosyal medya hesaplarını takip edebilir, mail bültenine abone olarak gelişmeleri izleyebilir, Skechers.com.tr’yi sık sık ziyaret ederek indirimleri yakalayabilirsin. Beğendiğin ürünleri kalple işaretlemeyi de unutmamalısın. Böylelikle favori listeni oluşturabilir, sevdiğin ürünlerde kampanya takibini çok daha kolay gerçekleştirebilirsin. Skechers, sunduğu onlarca kategorideki yüzlerce model ve binlerce ürün ile seni bekliyor. Sokak modasının en seçkin imajlarını tamamlayacak birbirinden şık Skechers kombinini erkek sırt çantası ile tamamlayabilir, iz bırakan görünümünle akılda kalabilirsin. Her adımda konforun sağladığı özgüveni, şıklığın getirdiği havalı izlenimi yakalamak için tek yapman gereken Skechers ürünlerinden sevdiklerini hemen sipariş vermek! Şimdi alışverişe başla, sezonun en gözde erkek sırt çantalarını zaman kaybetmeden koleksiyonuna ekle! Üstelik tasarımları, sevdiklerine hediye olarak da seçebilirsin. Bedenlerin bulunmaması, sade tasarımlı olması, erkek sırt çantalarını alınabilecek en risksiz hediyeler arasına alıyor. Özel günlerde sevdiklerini armağanlarla şımartmak için sevdikleri renklerden seçimler yapman yeterli. Haydi, hemen alışverişe başla!

back to top
Filtreler