CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Erkek Spor Ürünleri

(492 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Grubu
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(43)
(18)
(23)
(47)
(93)
(43)
(28)
(75)
(112)
(92)
(47)
(47)
(114)
(5)
(54)
(4)
(12)
(1)
(6)
(4)
(18)
(2)
(1)
(158)
(164)
(157)
(1)
(116)
(9)
(14)
(2)
Cinsiyet
(433)
(59)
Renk
(28)
(45)
(10)
(16)
(73)
(20)
(4)
(20)
(52)
(11)
(1)
(1)
(5)
(185)
(4)
(15)
Ürün Grubu
(60)
(239)
(6)
(187)
Ürün Çeşidi
(1)
(3)
(3)
(1)
(49)
(15)
(33)
(2)
(16)
(19)
(1)
(24)
(10)
(6)
(8)
(3)
(9)
(14)
(104)
(3)
(1)
(36)
(8)
(5)
(1)
(10)
(60)
(1)
(2)
(44)
Ürün Detayı
(34)
(40)
(1)
(5)
(2)
(12)
(2)
(20)
(100)
(2)
(24)
(18)
(2)
Ürün Teknolojisi
(70)
(18)
(33)
(7)
(20)
Koleksiyon
(27)
(6)
(4)
(12)
(3)
(5)
(3)
(10)
(4)
(2)
(10)
(1)
(7)
(1)
(9)
(20)
(41)
(2)
(1)
(2)
(5)
(1)
(1)
(11)
(2)
(1)
(2)
(2)
(7)
(1)
(1)
(2)
(11)
(4)
(10)
(2)
(4)
(1)
(1)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Özgür ruhunu tamamlayacak rahat ve şık kıyafetler, aksesuar ve ayakkabılar için Skechers koleksiyonları seninle. Yaratıcı ve tarz sahibi erkeklerin seçimi olan modeller, sezonun şık erkeklerine yeni hikayeler yazma fırsatı veriyor. Heyecan dolu maceralar, sportif günler, enerji isteyen eğlenceler, keyifli sohbetler ve uzun geziler Skechers rahatlığı ile yepyeni bir serüvene dönüşüyor. Eylemlerinde seni hep destekleyecek ve rahatlık sunacak bir kombin arıyorsan, sana bir giyim veya ayakkabı ürününden çok daha fazlasını vadeden koleksiyon ile tanışmalısın. Her adımda yol arkadaşın, gerektiğinde öz güven kazandıran destekçin, girdiğin her ortamda dikkatleri üzerinde toplayan imajın olacak parçalar, yeni sezonun sportif erkek modasını baştan yaratıyor. Hepsi senin, Skechers ile hepsi sensin.

Erkek Spor Ürünleri

Erkek modasında klasiklerin dışına çıkmak, risk almadan hem rahatlık hem de şıklık deneyimlemek için erkek giyim ve ayakkabı ürünlerine bakabilirsin. Kombinini aksesuarlarla destekleyerek dört mevsim, seni en iyi haline dönüştürecek imajı yakalayabilirsin. Skechers, kilit parçaları ile alışılmış ve sıradan giyime yeni bir bakış getiriyor. Sen de tarzına yorum katacak tasarımlarla, kendini yeniden tasarlayabilirsin. Ahenk içindeki kombinin hoodie ve pantolonuna, erkek ayakkabı ve aksesuarından giyime  kadar her parçasında kaliteyi, konforu ve şıklığı bir arada sağlayabilirsin. Koleksiyonun fark yaratan özelliği arasında, sadelikten aldığı güç bulunuyor. Sade zevklerin sıradanlık anlamına gelmediğini ispat eden modeller, görkemli bir yalınlığın izini sürüyor. Yalınlığı erkek şapka ile tamamlayabilir, erkek spor kombinini kalite ile taçlandırabilirsin.

Erkek Spor Ürünleri Fiyatları

Erkek spor ürünlerinin fiyatları, ürünlerin tasarım detaylarına, fonksiyonel özelliklerine, materyallerine göre değişiyor. Sezon modellerinin fiyatları da kampanyalı seçeneklerden farklı oluyor. Erkek ürünleri için en avantajlı seçenekler Skechers’ta buluşuyor. Skechers, kaliteyi ulaşılabilir kılan fiyat politikasıyla, her kullanıcının zevkine, sportif giyim tarzına ve bütçesine uygun modeller sunuyor. Kalitenin ön planda olduğu koleksiyonlarıyla Skechers, her erkeğin dolabının vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor. 

Spor Erkek Ürünleri

Skechers ürünleri , hem performans sporlarında hem de günlük spor giyim ile de kullanılabilecek modeller bulunduruyor. Özel taban teknolojileri, darbeyi azaltan orta taban destekleri, iç yüzey yastıklamaları ve yumuşak sayaları ile her ayakkabı, adımlarında kaliteyi hissettiriyor. Memory Foam ve Air Cooled Memory Foam gibi iç yüzey teknolojileri, ayakların şeklini alan özellikleri ile uzay geliştirmelerinde kullanılan sistemi ayağına getiriyor. Böylelikle, ayakkabı sana özel şeklini alarak günü daha konforlu geçirmeni sağlıyor. Dayanıklı dış yüzey, yer tutuşu sağlayan dış taban, nefes alabilen dokular ve özel katmanlar bildiğin erkekler için sportif ayakkabı tanımını değiştiriyor. Zorlu egzersizler, uzun süre ayakta geçen saatler, gün boyu koşuşturmalar, yürüyüşler; rahat ayaklar ve kullanışlı ayakkabılar ile şimdi daha çok konfor vadediyor. Ayak tabanlarında problem olanlar ise mükemmel deneyim için ortopedik ayakkabı modellerinden destek alıyor. Farklı spor dallarına özel geliştirilen ayakkabılar, Skechers imzasıyla egzersize konfor kazandırıyor. Örneğin, Skechers   koşu için özel hazırlanan taban destekleriyle seninle.

Skechers, sportif ayakkabılar ile on yıllardır edindiği spor tasarım tecrübesini dış giyime yansıtıyor. Birbirinden şık erkek mont modelleri, adeta hissedilmeyen hafif tasarımları ile konforun karşılığı halini alıyor. Farklı renklerde, kesimlerde çeşitlenen ürünler, hem kışlık hem de mevsimlik seçenekler sunuyor. Dış giyim denince pek çok erkek hareketlerini kısıtlayan, ağır ve rahatsız edici modelleri anımsıyor. Skechers, sportif giyim hakkındaki tabuları yıkmaya, tüm bilinenleri fark yaratan deneyim ile değiştirmeye hazırlanıyor. Yumuşacık iç dolgusu ile, soğuk günlerde bile seni sıcaklıkla saracak giysilerle, yeniliğe hazır mısın?

Skechers; erkek giyim, erkek casul ayakkabı, erkek sneakers ve aksesuarlarıyla her yaştan erkeğin dolabında yer almayı hak ediyor. Gençliğin dinamizmi ve enerjisini yansıtan tasarımlar, her gününü yenilemenin yolunu sunuyor. Skechers ürünleri ile her güne konforla başlayabilir, en iyi halini hissederek kendini günün getirdiği maceralara karşı daha güçlü ve öz güvenli hissedebilirsin. Kaliteli materyaller, birinci sınıf işçilik, dünyanın yüzlerce ülkesinde edinilen çeyrek asırlık tecrübe ve üstün teknoloji Skechers ürünlerinde somutlaşıyor. Uzun ömürlü ve dayanıklı her bir ürünü güvenle tercih edebilir, hemen sipariş verebilirsin. Skechers giyim ve aksesuarlar Skechers.com.tr’de ve mağazalarda seni bekliyor. Üstelik şimdi vegan ayakkabı modelleri de bulunuyor!

back to top
Filtreler