Çocuk Spor Tişört

(6 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Fiyata Göre
Beden
(3)
(5)
(6)
(6)
(5)
Cinsiyet
(3)
(3)
Renk
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Skechers, çocuk spor tişört seçeneklerinde hem işlevsel hem de şık ürün yelpazesi ile çocuğunuzun aktif yaşam tarzını geliştirmek için sizlere alternatifler hazırlamaktadır. Genç sporcuların konfor, güvenlik ve stil açısından en iyiye erişmesi gerektiğinin bilinci ile çocuk spor ürünleri üretimi noktasında en iyiye ulaşmak isteyen Skechers, çocuklarınız gibi canlı ve hayat dolu bir spor tişört serisi yaratmak için çok çalıştı. Çocuk spor tişörtlerinin çocuklarınız ister sahaya çıksın ister tur koşsun ya da ister sadece kısa bir yürüyüş planlasın onları serin ve kendinden emin tutacağına emin olabilirsiniz. Çocuk spor giyimin vazgeçilmez parçası olan çocuk spor tişörtleri, çocuklarınızın sınırsız enerjilerine ayak uyduracak şekilde tasarlanmıştır. Her çocuğun oynamayı, hareket etmeyi, eğlenmeyi ve şık bir şekilde parlamayı hak ettiğini düşünüyor ve enerjik çocuğunuz için ideal kullanışlılık ve moda dengesini bulma arayışımızda sizleri de bize katılmaya davet ediyoruz. Çocuklarınızın mevcut performansının artırılması, çocuk spor tişörtlerinin temel amacıdır. Çocuklarınızı hastalıklardan korunmalarını sağlayabilmek amacı ile kuru tutmak için teri vücuttan uzaklaştıran özel kumaşlardan yapılmıştır. Nemi emen polyester veya sentetik elyaf karışımları, çocuk spor tişörtlerinin çoğunda kullanılır. Teri ciltten uzaklaştırıp dağılabileceği yüzeye çeken bu kumaş, teri etkili bir şekilde kontrol ederek gençlerin kuru ve rahat kalmasını sağlar.

Çocuk spor tişörtleri özellikle hafif ve nefes alabilen kumaş yapıları nedeni ile son derece rahattır. Kumaşın, yorucu aktiviteler sırasında aşırı ısınmayı en aza indirerek hava akışını teşvik etmesi amaçlanmaktadır. Havalandırmayı iyileştirmek için örgü paneller veya geçirgen eklentiler sıklıkla tasarıma dahil edilir. Geniş bir hareket aralığı sağlayarak koşu, basketbol ve futbol gibi aktiviteler için idealdirler. Üretim kumaşlarının özellikleri neticesinde de çocuklarınızın sportif çalışmalarına daha iyi konsantre olmalarına olanak tanır ve gün içindeki aktif kalma sürelerini artırır. Çocuk spor tişörtleri çeşitli ortamlara uygundur ve spor ve fiziksel aktiviteler için idealdir. Egzersiz dersleri, açık hava oyun buluşmaları, geziler gibi alanlarda giyilebilirler. Spor tişörtleri tekrarlanan yıkama ve kullanıma karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Kaliteli kumaşlar ve güçlendirilmiş dikişler, yoğun yaşam tarzlarının taleplerine dayanabilmelerini sağlar.

Skechers Çocuk Spor Tişört Çeşitleri

Farklı beğeni ve tercihlere uyacak şekilde tasarlanan Skechers çocuk spor tişörtlerinde kız çocukları için haki, mor, siyah renk seçenekleri ve tee crop ile tee lose fit kalıp seçenekleri bulunmaktadır. Erkek çocuklar için ise gri, mavi, siyah renk seçenekleri ile sevilen bir görünüm tercih edilebilmektedir. 5-6, 7-8, 9-10, 11-12, 13-14 yaş grupları için ayrı ayrı oluşturulmuş olan beden tablosu ile siz de çocuğunuz için uygun tişörtü tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Çocuk Spor Tişört Modelleri

Bazı çocuk spor tişörtleri UV koruması sağlayarak çocukları oyun oynarken ve açık hava etkinliklerine katılırken tehlikeli güneş ışınlarından korur. Stil çeşitliliği sağlayan, farklı beğeni ve tercihlere uyacak şekilde çocuk spor tişörtleri sıfır yaka, V yaka ve reglan kollu gibi çeşitli tarzlarda beğenilerinize sunulur. Çoğu spor tişörtünde, çocukların bireysel yeteneklerini ifade etmelerine veya favori spor takımlarına desteklerini göstermelerine olanak tanıyan grafikler, logolar veya takım sembolleri bulunur. Ayrıca en sevilen spor tişört görselleri arasında çiçekler, kalp desenleri, süper kahramanlar, hayvanlar ve masal karakterleri bulunur. Markalar sadeliğe de önem verip sadece marka logosunun basılı olduğu basic modelleri de dolaplarınızın vazgeçilmez parçaları arasında olması nedeni ile sıklıkla tercih ederler.

Her çocuğun giyim zevkine uygun bir spor tişört muhakkak vardır; gündelik ve spor giyimin vazgeçilmez parçaları olan çocuk spor tişört modellerinde parlak ve canlı renklerden daha yumuşak tonlara kadar çeşitli renklerde geniş bir skala mevcuttur.

Çocuk Spor Tişört Nerelerde Giyilir?

Basketbol antrenmanından futbola, atletizmden okçuluğa kadar her türlü organize spor etkinliği için çocuk spor ürünleri dendiği zaman akla ilk gelen materyallerden bir tanesi de çocuk spor tişörtleridir. Çocuk spor tişörtleri atletik performansı artırmak, rahat olmak ve çeşitli spor dallarına uyum sağlamak için üretildiği için spor yaparken çocuğunuz için doğru bir tercih olacaktır. Nemi emen ve nefes alan malzemelerden yapıldıkları için fiziksel aktivite yaparken gençleri kuru ve rahat tutarlar. Sporda ve şık günlük giyimde kullanılabilecek çeşitli stil ve desenlere sahip oldukları için aktif olan çocuklar bunlara sahip olmalıdır.

Okullarda ders dışı etkinlikler veya beden eğitimi dersleri için uygun olmasının yanı sıra açık hava oyun etkinliklerinde; parkta oynamak, bisiklete binmek veya aktif oyun buluşmaları yapmak için de doğru birer tercihtir.

Çocuk Spor Tişört Nasıl Yıkanır?

Çocuk spor tişörtlerinin estetik çekiciliğini ve kullanışlılığını koruyabilmesi için dikkatli bir şekilde yıkanması gerekir. Tişörtleri yıkamadan önce bakım etiketine bakmak sizlere her zaman yol gösterecektir. Bu etikette kumaşa özel öneriler ve yıkama talimatları yer almaktadır. Giysilerdeki lekeler yıkamadan önce bazı işlemlerden geçirilebilir. Lekeyi hafifçe ovalamak için leke çıkarıcı veya az miktarda sıvı deterjan kullandığınız takdirde tişörtün üzerindeki istenmeyen lekeler oluşmayacaktır. Güçlü kimyasalların kumaşların yapısına zarar verdiği ise bilinen bir gerçektir, bu nedenle zararlı olabileceğinden kumaşlara güçlü kimyasallar uygulanmamalıdır. Koyu renkli tişörtlerde ise ağartıcı olarak kullanılan kimyasal maddelerin kullanımından özellikle kaçınılmalıdır. Kumaşın hem rengine hem de dokusuna zarar verici işlemler, tişörtün görünümünü ve performansını bozarken kullanım ömrünü de kısaltmaktadır. Tişörtleri yıkarken kendi renkleri ile birlikte yıkamak onların performanslarını artıracaktır. Koyu ve açık renkli tişörtleri renk akmasını önlemek için ayrı ayrı yıkamak gerekebilir. Ayrıca beyaz tişörtler ve siyah tişörtler için de bu ayrım çok gereklidir.

İçten dışa tekniği kullanarak tişörtlerin dış yüzeylerinin çamaşır deterjanı ve sıkma devrinin olası hasarından korunmasını sağlayabilirsiniz. İçten dışa tekniğinde tişörtler, çamaşır makinesine koymadan önce ters çevrilir. Bu, herhangi bir serigrafi baskının, resmin veya logonun yıkama sırasında solma veya soyulma olasılığını azaltır. Ayrıca da tişörtün canlı renginin korunmasına olanak tanır. Tişörtün kumaş tipine uygun olacak şekilde ağır kimyasallar içermeyen, hafif bir deterjan kullanımı sayesinde tişörtün kullanım ömrü uzayacaktır. Yumuşak ve sıvı bir deterjan seçimi ile tişört, performansını koruyabilir. Çamaşır suyu veya yumuşatıcılar gibi kimyasalların kullanımından kaçınılmalıdır çünkü bunlar kumaşın nemi uzaklaştırma kapasitesine zarar verebilir. Ayrıca kumaş dokusunu ve rengini de zedeleyebilir.

Çamaşır makinesinin kumaşa daha dost olan ve daha az çalkalama oranına sahip olan yumuşak veya hassas programını kullandığınız ve sıkma devrini çok yükseltmediğiniz takdirde tişörtünüzün kullanım ömrü otomatik olarak uzayacaktır. Yıkama işlemi için çok yüksek sıcaklıkların kullanımı kumaşların yapısını ve rengini zedelemektedir. Bunun önüne geçebilmek amacı ile yıkama esnasında soğuk su kullanın. Soğuk su, kumaşlarda oluşabilecek çekmeyi azaltırken kumaşın rengini ve elastikiyetini korur. Çamaşır makinesini kapasitesine kadar doldurmayın. Aşırı yükleme tişörtlerin birbirine sürtünmesine neden olarak tüylenme veya başka hasarlara yol açabilir. Kumaşın nemi uzaklaştırma kabiliyetini engelleyen bir kalıntı oluşturabileceğinden kumaş yumuşatıcısı kullanmaktan kaçının.

Tişörtleri yıkadıktan sonra kurutmak için aşırı ısı kullanmaktan kaçının; bu, kumaşa ve serigrafi baskıya zarar verebilir. Tişörtleri temiz bir havlu üzerine düz bir şekilde koyarak veya bir çamaşır ipi kullanarak açık havada kurutmayı tercih edin. Kullanmaya karar verirseniz kurutucunuzdaki en düşük ısı ayarını seçin. Kuruduktan sonra dikkatlice katlayıp serin ve kuru bir yerde saklayın. Gerginliğe, izlere ve doku hasarına neden olabileceği için omuzlardan asmaktan kaçının. Bu kurallara uyarak çocuklarınızın spor tişörtlerinin iyi durumda kalmasını, performans özelliklerini korumasını ve daha uzun süre dayanmasını sağlayabilirsiniz. Onlara gereken özeni gösterirseniz uzun ömürlü kalacaklar ve çeşitli aktivitelere hazırlıklı olacaklardır.

Çocuk Spor Tişört Kombinleri

İster antrenman esnasında ister günlük gezileriniz sırasında çocuk spor tişörtleri ile kombinleyebileceğiniz rahat ve şık bir kot pantolon, şort veya çocuk eşofman altı ile birlikte giyildiğinde günlük bir parça olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çocukların çok severek kullandıkları ışıklı ayakkabı seçenekleri ile bu kombini daha renkli ve keyifli hale de getirebilirsiniz. Anaokulu çağındaki yavrularınız için özel tasarlanmış anaokulu ayakkabısı çeşitleri sayesinde onlara kendilerini hem özel hem korunaklı hissettirebilir ve kombininizi spor tişörtleriniz ile birlikte renklendirip çeşitlendirebilirsiniz.

Çocuk Spor Tişört Fiyatları

Çocuk spor tişörtlerinin fiyatı üretimde kullanılan malzemeye, stile ve ürün tercihine bağlı olarak farklılıklar gösterebilir. Çocuk spor ürünlerinin modelleri ve fiyatları hakkında güvenilir ve güncel bilgi almak için Skechers web sitesine, yakındaki mağazalara veya çevrimiçi uygulamalara göz atmanız önerilir.

back to top
Filtreler