CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Şişme Yelek

(13 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Fiyata Göre
Beden
(5)
(4)
(9)
(1)
(9)
(1)
Cinsiyet
(4)
(9)
Renk
(2)
(1)
(1)
(1)
(2)
(5)
(1)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Şişme yelekler, hem günlük hayatta hem de farklı spor etkinliklerinde giyilerek kullanıcılara eşlik ediyor. Kırışmaması, hafifliği ve sıcak tutması gibi birçok avantajla hem kadın hem de erkek giyimde tercih edilen modeller, rahat hareket etme olanağı sunan kesimleriyle tanınıyor. Renklerine, dolgularına, fonksiyonlarına göre çeşitlenen şişme yelek alternatifleri, kombinlere dinamik bir tarz katıyor. Doğa yürüyüşünde, bisiklet sürerken, koşuda, günlük hayatta giyilebilen tasarımlar, serin ve rüzgarlı havalarda kullanıcılar için kurtarıcı oluyor. Farklı bedenlere uygun alternatifler bulunuyor. Konforlu hissetmeyi arzu eden kişiler, yıpranmaya karşı dayanıklı dolgularıyla uzun süre kullanılabilen ve rahat hissettiren yeleklerle, dolaplarının kullanışlı parçalarına sahip oluyor. 

Kadın Şişme Yelek 

Kadın şişme yelek modelleri, baharlık ve kışlık çeşitleriyle kadınların beğenisini kazanıyor. Outdoor aktivitelerde, gezilerde ve egzersizlerde tercih edilen modeller, etkili koruma sunan tasarımlarıyla vücudun soğuk havadan etkilenmesini engelliyor. Rüzgardan korunmak için seçilen yelekler, hafif yapıları sayesinde ağırlık hissi vermiyor. Sıradan kumaş yemekler, su çekerek ağırlaşırken şişme yelekler yapıları gereği suyu itiyor. Böylece hava şartları kötüleşse dahi rahatsız etmiyor. Hem uzun hem de kısa alternatifleri bulunan kadın spor giyim ürünleri, kullanıcıya maksimum fayda sağlamak için hazırlanıyor. Cepler, kapüşonlar, çift taraflı kullanım özelliği, özel dolgusu ve astar kumaşı, yeleklerin kullanıcılara konfor sunması için kullanışlılık vadediyor. Ürün özellikleri modelden modele farklılık gösterirken her ihtiyaca uygun bir seçenek sportif giyim koleksiyonlarında yerini alıyor. 

Erkek Şişme Yelek

Erkek şişme yelekler, serin ve soğuk havalar için farklı seçenekler bulunduruyor. Mevsimlik ince tasarımlar, günlük giyimde en çok tercih edilen alternatifler arasında yer alıyor. Daha kalın ve etkili koruma sunan alternatifler ise kış aylarında ve outdoor etkinliklerde giyiliyor. Hem günlük yaşamda kombinlerde kendilerine yer bulan sportif modeller hem de dağcılık, kayak, trekking, balık tutma, bisiklet gibi hobileri olan erkeklerce alınıyor. Hafif ve esnek malzemeler dolayısıyla, kişilerin hareket özgürlükleri kısıtlanmıyor. Sportif yelekler bu özellikleriyle, kumaş yeleklerden ayrılıyor. Sağlam dikişler dayanıklılık vadediyor. Cepli kesimler, günlük eşyaların kolaylıkla üstte taşınabilmesine imkan tanıyor. Yelekler bu sayede avcılık gibi etkinlikler sırasında da kullanılabiliyor. Sweatshirtler, tişörtler ve gömleklerle beraber giyilebilen giyim ürünleri, jean, eşofman ve kanvas pantolonlarla beraber giyildiğinde şıklık sergiliyor. 

Şişme Yelek Modelleri

Şişme yelek modelleri içinde birçok seçenek, sportif giyim meraklılarını bekliyor. 

 • En sevilen şişme yelekler arasında çift taraflı yelekler başı çekiyor. Erkek ve kadın spor mont alternatiflerinin çift taraflı kullanım özelliği olabildiği gibi yeleklerde de aynı kullanışlı tasarımlara ratlanabiliyor. Çift taraflı yelekler, kombine uygun şekilde istenen tarafı çevrilerek giyilebiliyor. Böylece bir yelek, anında farklı görünüme bürünebiliyor. Kombinlerde sunulan çeşitlilik, ürünün kullanıcılardan tam not almasına destek oluyor.
 • Mevsimlik şişme yelekler, genellikle diğerlerinden daha ince görülüyor. Çoğunlukla kapitone dikişlerle tamamlanan modeller, kabanların içine rahatlıkla giyilebiliyor veya günlük kıyafetin üstüne geçirilebiliyor. Aniden soğuyan havalarda, serin akşamlarda hemen giyilebilen mevsimlik seçenekler, ince dolgulu olduğu için herhangi bir kadın sırt çantası içinde rahatlıkla taşınıyor. Kırışmayan, kolay katlanabilen ince yelekler, fonksiyonel özellikleriyle piknikler, yürüyüşler, egzersizler için ideal görülüyor. Bahar aylarında kurtarıcın olacak bir yelek arıyorsan mevsimlik alternatifleri tercih edebilirsin.  
 • Kışlık şişme yelekler, elyaf veya silikon dolgularla tamamlanabiliyor. Termal özellikli modeller ısı yalıtımına yardımcı olurken, sıradan elyaf yelekler de soğuktan etkili koruma sağlayabiliyor. Üzeri paraşüt kumaşla kaplanan dolgular, su almadığı için kötü hava şartlarında dahi kolaylık vadediyor. Kışlık yeleklerin bazılarında sabit veya takılıp çıkarılabilen kapüşon yer alabiliyor. 
 • Reflektörlü yelekler, hem profesyonel hem de amatör sporcular tarafından tercih edilebiliyor. Sportif modellerin üzerinde küçük bir parça dahi olsa yansıtıcı özellikli parçalar yer alabiliyor. Bu sayede, kişiler gece karanlığında kolaylıkla seçiliyor. Özellikle yürüyüş yapanlar ve bisikletçiler tarafından tercih edilen reflektörlü modeller, spor giyimin vazgeçilmezleri arasında sayılıyor. 
 • Polar astarlı yelekler, dış yüzeyi kir tutmayan, suya dayanıklı şişme tasarımda hazırlanırken iç astarında polarla bulunduruyor. İç astarındaki polar sayesinde hem yumuşaklık hem de sıcaklık vadeden modeller, kışlık alternatifler de karşımıza çıkıyor. İçi polarlı yelekler, genellikle günlük giyimde kombinlerde yer alıyor. 

Şişme Yelek Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Şişme yelek alırken dikkat edilecek birçok nokta bulunuyor. Kişilerin hem kendilerine en uygun alternatifi bulabilmek hem de giyim ürününden en yüksek verimi alabilmek için dikkatle seçim yapması öneriliyor. 

 • Şişme yelek modelleri çıtçıtlı, fermuarlı veya düğmeli alternatifler bulundurabiliyor. Kapanma seçenekleri ürünün sıcak tutmasını da etkiliyor. Fermuarlı kapanma en iyi korumayı sağladığı için fermuarlar, kışlık modellerde özellikle seçim kıstası oluyor. 
 • Kapalı cep ve kapalı fermuarlar hem estetik hem de güvenlik açısından tercih ediliyor. 
 • Boğazlı modeller, kişilerin boyunlarını sıcak tutmaya yardımcı oluyor. Seçim yaparken ürünün boğazının kapanıp kapanmadığına dikkat edilmesi tavsiye ediliyor. Şıklığı ön planda tutan kimi tasarımlarda ceket yakası şeklindeki kesimlere de rastlanabiliyor.
 • Cep sayısı, güvenli cep olup olmaması, ceplerin genişliği özellikle sportif şişme yeleklerde önem taşıyor. Outdoor hobileri olanlar, cepli alternatiflerle daha rahat edebiliyor. 
 • Kadın spor şapka veya kadın bere kullanarak yelekleri kombinlemek, birçok kişi tarafından zahmetli kabul ediliyor. Erkekler için de aynı sorun geçerliliğini koruyor. Bunun yerine, özellikle kışlık yeleklerin kapüşonlu seçilmesi avantaj vadediyor. Çıkarılıp takılabilen veya sabit kapüşonlar sayesinde, dilendiği zaman kapüşon kullanılarak başın soğuktan korunması sağlanıyor. Yeleklerin kolları açık olduğu için, kapüşonlu şişme yelekler yağmurdan ziyade rüzgarlı havalarda tercih ediliyor. 
 • Ürünlerin su geçirmezlik, ısı yalıtımı, leke tutmazlık özelliklerinin seçim sırasında kontrolü öneriliyor. 
 • Çift taraflı kullanılabilme fonksiyonu seçeneklere kullanışlılık katıyor. Yelek alırken iki taraflı giyilebilmesine bakabilirsin. 
 • Kullanıcılar yelekleri genellikle erkek veya kadın outdoor ayakkabılar ve eşofmanlarla kombinliyor. Rahatlık kadar şıklığa da önem verenlerin, renk ve tarz uyumu sağlayacak alternatiflere yönelmesi tavsiye ediliyor. Örneğin bej spor ayakkabı ile şişme yelek giyilecekse, yeleğin haki, turuncu, kahverengi veya lacivert gibi uyumlu tonlarda olması tercih ediliyor. 

Skechers Şişme Yelek Özellikleri

Skechers şişme yelekler, Skechers konforunu yeleklere taşıyor. Yıllardır sportif kombinlere eşlik eden Skechers, sağladığı rahatlık hissini şişme yeleklerle tamamlıyor. Hem kadın hem de erkek şişme yeleklerin bulunduğu koleksiyonda, mevsimlik ve kışlık alternatifler, kullanıcıların dolabına ulaşmayı bekliyor. Sezonun trend renklerini ve modellerini üzerinde taşıyan tasarımlar, karizmatik görünümden ödün vermeden rahat hissedilebileceğini ispat ediyor. Skechers yeleklerin hem kapüşonlu hem de kapüşonsuz alternatifleri bulunuyor. Şişme yelekler genellikle regular kesimde tasarlanıyor, bu sayede içine kazak giyilebileceği gibi üstüne dış giyim ürünleri rahatlıkla geçirilebiliyor. Serin havalarda dahi sıcak hissetmeyi sağlayan alternatifler, günlük yaşamı kolaylaştırıyor. Günü dışarıda geçiren, outdoor sporlarla ilgilenen kullanıcılar, hava şartlarının zorluklarına Skechers konforu ile meydan okuyor. Yeleklerin üzerinde yer alan reflektör parçalar, gece görünürlük için çözüm arayanların yardımcısı oluyor. 

Skechers birbirinden kullanışlı sportif tasarımlarla, şişme yelek ihtiyacı olan herkesin beğeneceği bir seçeneğe koleksiyonunda yer veriyor. Skechers şişme yelekler tasarımlarını karizmatik Skechers logosuyla taçlandırıyor. Sen de dilediğin yelek modelini Skechers’ın konforlu alternatifleri içinde bulabilir, hemen sipariş verebilirsin. İster günlük hayatta ister spor sırasında şişme yelek giyerek serin havadan korunabilir, hareket özgürlüğünü ve şıklığını kaybetmeden kendini rahat hissedebilirsin. 

back to top
Filtreler