Skechers Hypno-Splash

(12 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Özel Günler
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(5)
(5)
(5)
(2)
(2)
(2)
(6)
(6)
(6)
(3)
(4)
Cinsiyet
(5)
(2)
(4)
(1)
Renk
(2)
(3)
(2)
(2)
(3)
Ürün Çeşidi
(2)
(7)
(3)
Ürün Detayı
(3)
(12)
(5)
(3)
Özel Günler
(3)
(4)
(5)
(1)
Ürün Teknolojisi
(2)
(3)
Koleksiyon
(3)
(2)
(7)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Çocukların kendilerini adımlarından ışıklar saçan birer süper kahraman gibi hissetmesini sağlayan Hypno-Splash günlük sandalet ve terlik modelleri, hem kız hem de erkek çocukların beğenisini topluyor. Farklı numara seçenekleri ile çok küçük yaşlardan itibaren çocukların giyebileceği modeller sunan Hypno-Splash serisi, modern tasarımları ile dikkat çekiyor. Sandalet ve terlikler, yalnız tasarımıyla değil, teknik özellikleriyle de alkışı hak ediyor. Taban teknolojileri, ebeveynlerden tam not alıyor.

Hypno-Splash Günlük Çocuk Sandalet Modelleri

Çocuklar için terlik ve sandaletler sunan Skechers Hypno-Splash serisi, ışıklı tabanlarla tamamlanıyor. Kışın çocuk spor ayakkabı ile alışılan rahatlık, yazın Hypno-Splash modelleri ile sürüyor. Nefes alan ayaklar konforla buluşurken ışıklı tasarım da çocukları eğlenceye davet ediyor. Oyma detaylı tabanlar, sentetik sayadan imal ediliyor. Sportif sandaletler, dikiş vurgularıyla süsleniyor. Sayada kontrast renklerde ayrıntılar dikkat çekiyor. Sandaletlerde cırt cırt kullanılırken, terlikler tek bantlı olarak kullanıcılara sunuluyor.

Hypno-Splash Terlik ve Sandaletlerin Teknik Özellikleri

 • Açık yan paneller rahatlığı tarif ediyor.
 • Tuff Tech logosu bazı modellerin cırt kısımlarında yer alıyor, tüm tasarımlarda Skechers logosu bulunuyor.
 • Bant astarlarında yumuşak kumaş kullanılıyor. Böylece ayaklar, yürüyüş esnasında rahatsız olmuyor.
 • Darbe etkisini azaltan orta taban, günlük sandalet için istenen rahatlık beklentisine yanıt veriyor.
 • Eğlenceli ışıklara sahip oymalı cut out orta taban kapsülleri, hareket duyarlılığı ile her adımda ışık saçıyor.
 • Esnek tabanlar, yer tutuşunu garanti ediyor. Sandalet ve terlikler farklı zeminlerde güvenle kullanılabiliyor.

Çocuklar için günlük ayakkabı seçilirken, ayakkabıların çocukların uzun süre ayağında kalacağı düşünülerek, yeterince konforlu olup olmadığına bakılmalı. Dikişlerin, bantların çocukların canını yakmayacağından emin olunmalı. Taban, nem ve hava transferi sağlamalı, ayakkabı yeterince hava almalı. Çocukların ayaklarının ayakkabı içinde sıkışmaması, rahatlıkla hareket edebilmesi gerekiyor. Yer tutuş, güvenlik açısından önemli görülüyor. Ayakkabıların farklı zeminlerde sağlam basış sağlaması önem arz ediyor. Ayakkabı açık olsa dahi tabanın çocuğun ayağın tam olarak desteklemesi şart koşuluyor. Ayakkabının çocuk için büyük veya küçük olmadığından emin olmalı, ayak numarası büyüdüğünde ayakkabıyı bir büyük numara ve yeni bir modelle değiştirmelisin.

Hypno-Splash Özellikleri

Hem kız çocuk ayakkabı hem de erkek çocuk ayakkabı modellerinde ışıklar kullanılıyor. Işıklı ayakkabıların, terliklerin avantajları şöyle sıralanıyor:

 • Işıklar, adımları takip ediyor bu sayede çocuklar eğleniyor.
 • Işıklar ve özel tabanlar, ayaklarda ekstra ağırlık oluşturmuyor.
 • Kız çocuk ayakkabı ve erkek çocuk ayakkabı üretiminde çocuk sağlığına zararlı herhangi bir madde kullanılmıyor.
 • Işıklı sandalet ayakkabılar ve sandaletler kolay giyilip çıkartılıyor.
 • Temizlenmesi ve bakımı da rahatlıkla gerçekleştiriliyor.

Hypno-Splash Işıklı Ayakkabı Nasıl Temizlenir?       

Skechers ayakkabıların ve sandaletlerin temizliği için Skechers ayakkabı temizleme spreyinden yararlanabilirsin. Spreyi temiz bir bez ile kullanarak ışıklı ayakkabıların tabanını ve üst kısmını rahatlıkla temizleyebilirsin. Ayakkabıları temizlemek için çamaşır makinesine atmamalı, tazyikli su altında yıkamamalısın.

Hypno-Splash Çocuk Sandalet ve Terlik Fiyatları

Skechers Hypno-Splash çocuk sandalet ve terlik modelleri, ışık teknolojilerine, sentetik materyallerine, cırt cırtlı tasarımlarına ve taban desteklerine dikkat edilerek fiyatlandırılıyor. Kaliteli materyallerin ve özenli işçiliğin hayat bulduğu Skechers terlik ve sandaletlerin fiyatlarının, sıradan modeller ile kıyaslanmaması gerekiyor. Üst teknoloji ürünü tasarımlar, uzun ömürlü özellikleri ile fiyat dengesini başarıyla karşılıyor.

Çocuklar için hem sevimli hem de rahat bir günlük sandalet ve terlik arıyor, çocuklara sandalet giymeyi sevdirecek, konforlu bir model peşinde koşuyorsan Hypno-Splash serisi tam sana göre. Dilediğin modeli, çocuğunun ayak numarasına uyan ürünü, sepete ekle ve alışveriş adımlarını takip et.  Dakikalar içinde sipariş oluşturabilir, çocukları hayal dünyalarına ışınlayacak ışıklı ayakkabıları kolaylıkla alabilirsin. 

back to top
Filtreler