Erkek Spor Ayakkabı

(429 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Özel Günler
Koleksiyon
Ağırlık
Fiyata Göre
Beden
(36)
(44)
(309)
(250)
(211)
(284)
(327)
(304)
(90)
(347)
(1)
(281)
(47)
(3)
(50)
(10)
(44)
(4)
(1)
Renk
(48)
Renk (45)
(69)
(29)
(16)
(6)
Renk (47)
(6)
(2)
(157)
(3)
(1)
Ürün Çeşidi
(70)
(59)
(67)
(58)
(141)
(34)
Ürün Detayı
(48)
(78)
(80)
(310)
(63)
(34)
(21)
(62)
(88)
(2)
(29)
(11)
(3)
(1)
(8)
(56)
(196)
(34)
Ürün Teknolojisi
(2)
(51)
(7)
(235)
(56)
(1)
(3)
(12)
(44)
(57)
(16)
(12)
(6)
Özel Günler
(107)
(178)
(74)
(131)
(94)
(107)
(34)
(26)
(18)
Koleksiyon
(1)
(1)
(2)
(24)
(2)
(3)
(1)
(2)
(2)
(3)
(2)
(2)
(4)
(3)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
(5)
(14)
(1)
(2)
(2)
(1)
(3)
(2)
(1)
(4)
(7)
(8)
(2)
(1)
(9)
(1)
(11)
(4)
(4)
(2)
(2)
(2)
(5)
(2)
(3)
(10)
(11)
(2)
(2)
(3)
(3)
(11)
(5)
(4)
(1)
(4)
(1)
(1)
(3)
(1)
(10)
(2)
(3)
(3)
(1)
(8)
(1)
(5)
(1)
(14)
(17)
(2)
(2)
(2)
(2)
(5)
(1)
(1)
(6)
(2)
(2)
(2)
(16)
(3)
(2)
(2)
(2)
(5)
(2)
(2)
(2)
(1)
(9)
(12)
(3)
(2)
(2)
(16)
(5)
(6)
(16)
(6)
(2)
(2)
(1)
Ağırlık
(2)
(2)
(4)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(2)
(1)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
(2)
(1)
(4)
(1)
(2)
(5)
(2)
(5)
(5)
(5)
(2)
(2)
(2)
(2)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Bu sezon erkek modasının en trend parçaları erkek spor ayakkabılar oluyor. Özel teknolojileri, şıklıkları ve rahatlıkları ile modeller, geleceği bugüne getiriyor. Klasiklerin yeniden gün yüzüne çıktığı ve modern tasarımla el sıkıştığı yeni modeller, akıllarda ilham verici bir iz bırakıyor. Yenilikçi kombinlerin, stil sahibi görünümün kapısını aralayan birbirinden şık erkek spor ayakkabılar, Skechers koleksiyonunda ilgi uyandırıyor.

Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Günün her anında yanında olacak ve ayağındayken bile sana varlığını unutturacak tasarımları Skechers’ta bulabilirsin. Skechers erkek spor ayakkabılar katmanlı modellerle sunuluyor. Kumaş, ağ, süet ve deri gibi materyaller tasarım sırasında kullanılıyor. Modellerin kolay giyilip çıkarılabilmesi için ön ve arka kısımlarda çekme halkaları yer alabiliyor. Her model,  Skechers kalitesini ilan eden S logosunu yan yüzünde taşıyor. Siyah, gri ve lacivert gibi sık tercih edilen, koyu renklerin yanında turuncu, mavi, kırmızı renk detaylar da erkek spor ayakkabılarda kullanılıyor. Nefes alan yan paneller, modellerin hem şık görünmesine hem de rahat olmasına imkan tanıyor. Rahat tasarım anlamına gelen Relaxed Fit kalıplar tasarımda yer alabiliyor. Water Repellent adı verilen su itici özellik, Skechers’a özel kaplamalar ile sayaya kazandırılabiliyor. Su geçirmez ayakkabı zorlu hava şartlarında bile rahatlıkla kullanılıyor. İç tabanda Air Cooled Memory Foam teknolojisinden yararlanılıyor. Böylece, hafızalı kalıp her giyişte ayağın şeklini alıyor. Nefes alan iç taban sayesinde ayakların ideal ısısı korunabiliyor. Bazı modellerde hafızalı Memory Foam iç tabanlar da yer alıyor. Sentetik katmanlarla daha fazla denge ve dayanıklılık sağlanıyor. Darbe etkisini azaltan destekleyici orta taban ayakları şok etkilerinden koruyor. Yüksek yer tutuşu sağlayan esnek kauçuk dış taban, tüm zeminlere uyum sağlıyor.

Erkek Spor Ayakkabılar

Spora veya sportif giyime hayatında yer açmak istiyorsan erkek spor ayakkabılarını nasıl seçmen gerektiği konusunda yardıma ihtiyaç duyabilirsin. En temel sportif modelleri senin için inceledik. Doğru egzersiz için hangi erkek spor ayakkabı giyilmeli diye düşünüyorsan, günlük kullanım için bir model arıyorsan, senin için önerilerimiz var. Spor salonunda, evde koşu bandında erkek koşu ayakkabı kullanmak istiyor, ancak hangi modeli alacağına karar veremiyorsan sakin ol. Önerilerimiz seninle.

Spor salonlarında yüksek performans gerektiren, sert zeminlere, şok ve darbelere karşı dayanıklı modellere ihtiyaç duyuluyor. Fitness yaparken giyilen modellerin, ayağı destekleyen erkek spor ayakkabı tasarımları olması gerekiyor. Böylece sakatlanma olasılıkları en aza iniyor. İç mekanlardaki kaygan zemin riskine karşı, dış tabanların sağlam yer tutuşu sağlaması önemli oluyor. Salonlarda yapılan sert egzersizler ve yüksek tempolu etkinlikler için orta taban destekli erkek spor ayakkabılarından yardım alabilirsin. Özel orta taban destekleri ve darbe şoklarına karşı korumalı olmaları ile bilinen tasarımlar sayesinde ayaklarda konforu tecrübe edebilirsin. 

Skechers erkek por ayakkabı koleksiyonda bol alternatif seninle. Ürünler erkek spor ayakkabı modelleri giyilerek yapılacak güvenli ve konforlu egzersizin vazgeçilmezi oluyor. Günlük ayakkabı veya yürüyüş ayakkabısı ile sert egzersizler yapmak sakatlıklara neden olabiliyor. Ayaklar ve eklemler sert hareketler esnasında sıkışarak ani hareketlere kendini hazırlıyor. Yürüme esnasında attığın adımı düşün… Ayaklarının her bölümünün esneyerek yere değdiğini fark edebilirsin. Oysa koşarken, adımlar sert, hızlı ve topuk gerginliği ile yere vuruyor. Sert adımlar, yanlış erkek spor ayakkabılar kullanıldığında ayağın çatlamasına, kırılmasına ve burkulmasına neden olabiliyor. Bu nedenle sert etkinlikler için muhakkak orta tabanı güçlendirilmiş, yeterince yastıklama bulunduran, kaliteli ve sert tabanlı modelleri tercih etmelisin. Eğer ayağında bir basış veya taban anatomisi problemi varsa, ortopedik ayakkabılar kullanmayı ihmal etmemelisin. Skechers koleksiyonunda beklentilerine uygun modellere rastlayabilirsin.

Günlük giyilen erkek sneakers modellerinin birçoğu egzersizlerde kullanılıyor. Peki, yürüyüş için tasarlanan modellerin ne gibi özellikleri olmalı? Örneğin sahilde yapılan uzun bir gezinti esnasında ayakların tarak kemikleri hafifçe açılarak yerden kuvvet alıyor. Bu nedenle erkek spor ayakkabıların relaxed fit özellikli modellerinde, ön bölümler diğer tasarımlara göre daha geniş ve esnek oluyor. Hareket esnasındaki esnek tabanın, ayağa uyum sağlaması için iç tabanda destekleme büyük önem kazanıyor.

Eğer doğa yürüyüşleri için bir model seçiyorsan, erkek spor ayakkabının yer tutuşuna dikkat etmelisin. Yer tutuşu yüksek olan, zorlu parkurlara uygun tasarlanan alternatifler, ihtiyaçları karşılayabiliyor. Yağmur gibi zorlu hava koşullarına karşı su geçirmez özellikli şık ve rahat ayakkabı seçeneklerine yönelebilirsin.

Erkek casual ayakkabılar, gün boyu ayakta kaldığın zamanlarda, uzun süre kullanıldığında bile ayaklara rahatsızlık vermemesi için özel olarak tasarlanıyor. İç yastıklama sistemleri, nefes alan panelleri, topuk tasarımları ve estetik görünümleri ile günlük kıyafetlere konforla eşlik eden tasarımlar, uzun süre kullanım sağlamak üzere dayanıklılık vadediyor. Performans odaklı tasarlanmayan ve yalnızca sana rahat hissettirmeyi görev edinen modelleri çalışırken, okulda, işte, kısa yürüyüşlerde rahatlıkla giyebilirsin. 

Mevsime göre erkek spor ayakkabıları ayırmak artık çok eskilerde kaldı, her model, her mevsim giyilebilen çeşitler bulunduruyor. Yaz tatilinde sana eşlik edecek bir ayakkabı seçerken, ürünün soğutma panelleri olmasına, nefes almasına, nem transferi sağlamasına dikkat edebilirsin. Kışın da giyilebilecek rahatı tasarımlar erkek spor ayakkabılar arasında bulunuyor. Eğer kışın zorlu hava şartları için bir model  arıyorsan outdoor çeşitlere yönelebilirsin. Erkek spor ayakkabı rahatlığı ile bot kullanışlılığını bir araya getiren outdoor modeller ile su geçirme, taban kayması gibi sorunlar çok geride kalıyor.

Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

Erkek spor ayakkabı fiyatları, modelin türüne, taban özelliklerine, tasarımına, yılın trendlerine, materyallerine göre değişiklik gösteriyor. Görünümü çok benzer olan iki tasarımın arasında fiyat farklı olduğunu görebilirsin. Çünkü fiyatları aslında çoğunlukla ürünlerin teknik özellikleri belirliyor. Rahatlık sağlayan ve gözle direkt görülmeyen özellikler, kullanıcı deneyimlerini yüksek oranda değiştiriyor. Ürünlerin konfor sağlayan özelliklerini dikkatle inceledikten sonra fiyat kıyası yapmalısın. Estetik de elbette önemli ancak ilk kriterin görünüm veya fiyatta önce konfor sağlayan özellikler olmalı.

Erkek Spor Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Erkek spor ayakkabı için son yıllarda en çok rağbet gören trend, tasarımların kullanımlarıyla ilgili. Modelleri yalnızca egzersiz esnasında veya spor salonunda değil, her an her yerde giyebilme konforu, moda dünyasını etkisi altında tutuyor. Sportif tarzda bir tasarım giymek için tek bir giyim tarzına sahip olmak gerekmiyor. Yürüyüş yaparken, arkadaşlarla sohbet ederken, çalışırken, eğlenirken, özel davetlerde bile erkek spor ayakkabı giyilebiliyor. Günümüzde trendleri şu sıralar  geçmişe dönüşün sinyallerini veriyor. 90’lı yılların katmanlı, klasik sayaları bugünlerde tüm erkeklerin dolaplarında bulunuyor. Retro erkek spor ayakkabılardan alarak sen de yılın en önemli trendine eşlik edebilirsin. Büyük, basketbol oynarken giyilen modeller, blok renkli alternatiflerle modernize ediliyor. Modada rahatlığın puan kazanması, özellikle erkek spor ayakkabı tutkunlarını memnun oluyor. Uzun zamandır vitrinlerde görünmeyen bilekli erkek spor ayakkabılar da yeniden görünür oluyor. Rahatlık ararken şıklıktan ödün vermeyenlerin klasik tercihleri ise tek renkten yana oluyor. Bu sezon özellikle bembeyaz ve simsiyah, tek renk alternatifler dikkat çekiyor. 

Uygun Fiyatlı Erkek Spor Ayakkabı Skechers'ta Bulabilir miyim?

Skechers'ın kampanyalar ve indirimler sayfasından zıt mevsimlerde yapacağınız alışverişler ile uygun fiyatlar Skechers Erkek spor ayakkabı bulabilirsiniz. Sen de hemen e-mail bültenimize üye olabilir veya sezon indirimi sayfamızı takibe alabilirsin.

Zamansız Erkek Spor Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Yıllara meydan okuyan ve erkeğin dolabında olması gereken modelleri  senin için derledik. İşte zamansız spor ayakkabı modelleri:

1-      Hava yastıklı tabanlar bulunduran modellerden her erkek bir tane edinmeli. Havalı erkek spor ayakkabı modellerinin modası hiç de geçeceğe benzemiyor. Skechers’ın hava yastıklı Skech Air serisi zamansız parçaları ile seni bekliyor.

2-      90’lar rüzgarını arkasına alan katmanlı D’lites serisi Skechers kullanıcıları ile buluşuyor. Renkli ve desenli modelleri ile çeşitlenen erkek spor ayakkabı tasarımları, yüksek tabanlarıyla beğeni topluyor. Onların modası 30 yıldır geçmediği gibi önümüzdeki yıllarda sürecek gibi görünüyor.

3-      Farklı materyallerin bir arada kullanıldığı, deri, süet ve kumaş materyaller bulunduran erkek spor ayakkabı tasarımları, zamansız modeller arasında anılıyor. Her sezon kendine trendler arasında yer bulan çeşitlerden muhakkak edinmelisin.

4-      Tek renk, dikişsiz sayalı erkek spor ayakkabılar, kolay kombinlenebilmesi ile renk renk çeşitlerle erkeklerin dolaplarını işgal ediyor. Siyah, beyaz, lacivert ve gri tek renk, dikişsiz sayalı modelleri sen de gardırobunda bulundurmalısın.

5-      Bağcıksız, ayağa direkt geçirilen erkek spor ayakkabılar da erkeklerin dolaplarının olmazsa olmazlarından. Günlük giyilecek modeller arasında bulabileceğin bağcıksız alternatifler, özellikle marine stildeki kombinlerin baş tacı oluyor. Skechers koleksiyonunda da bağcıksız birçok alternatife rastlayabilirsin.

Erkek Spor Ayakkabı Kombinleri Nasıl Olmalı?

 • Erkek spor ayakkabıyla takım elbise kombini yapacaksan yün kumaştan, desensiz ve siyah renk modellerden uzak durmalısın. Günlük ceketlerle, desenli ve sportif takımlarla rahatlıkla sportif bir erkek spor ayakkabı modeli giyebilirsin.
 • Kravat takılan gömlekler ve takımlarla sportif modelleri giymemelisin.
 • Erkek spor ayakkabı kombinlerinde tişörtleri bolca kullanabilirsin.
 • Dolabında serin havalarda erkek spor ayakkabılara eşlik edecek üst modellerinden birkaç tane bulunmalı. Skechers birbirinden şık sweatshirt modelleri ile erkeklerin beğenisini topluyor.

Erkek Spor Ayakkabı Bakımı Nasıl Olmalı?

Erkek spor ayakkabıların şık görünmesinin ilk kuralı temizliği. Kirli bir aksesuar, tasarımı ne kadar şık olursa olsun yeterince hoş görünmüyor. Modellerin, özellikle tabanları kiri çok hızlı ve kolay gösteriyor. Beyaz tabanlar, çamur lekeleri ve toz ile kaplandığında stile gölge düşüyor. Erkek spor ayakkabı ara ara silinerek temizlenmeli ve sık sık havalandırılarak bakımı yapılmalı. İç tabanda kötü koku oluşmaması için her gün aynı ürünü giymekten kaçınmalısın. Kaliteli bir marka seçtiğinde iç tabanın nefes alma oranı da doğal olarak yükseliyor. İç taban kalitesi koku yapma ihtimalini de belirliyor. Erkek spor ayakkabının rutin bakımını yaparken kalitesinden de emin olmalısın. Eğer ürüne yerleşmiş bakteriler, havasızlık, depolama kaynaklı kötü bir koku varsa, Skechers kötü koku karşıtı spreyi kullanarak onları kokudan arındırabilirsin. Böylece kötü koku hızla uçup gidiyor.

Beyaz erkek spor ayakkabı, temizliği en zor görülen ve birçok kişi tarafından, sadece bu nedenle tercih edilmeyen modeller olarak anılıyor. Bu nedenle temizlik örneğini bu modeller üzerinden veriyoruz. Skechers sprey ve temiz bir bez ile sayayı silerek kolaylıkla temizleyebilirsin. Skechers’ın bazı modelleri, hassas programda, soğuk suda, otomatik çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkanabiliyor. Saya koyu renkse, yıkama esnasında kullanılan deterjanın ağartıcı etkisi olmamasına dikkat etmelisin. Ürünleri, aşındırıcı deterjan ve temizlik maddeleri ile yıkamamalısın. Düşük devir ve hassas program önerilerinin dışına çıkmak erkek spor ayakkabı üzerinde hasar bırakabiliyor.

Sen de Skechers’ın birbirinden şık ve rahat erkek spor ayakkabı modelleri arasında seçim yapmak için hemen ürünleri inceleyebilirsin. Egzersiz ve günlük yaşam için özel tasarlanan Skechers serileri ile daha önce deneyimlemediğin rahatlığa erişebilirsin. Günün her anında seninle olacak estetik modeller sayesinde, her an daha ileriye gitmek için adım atacak cesareti kendinde bulabilirsin. 

Erkek Spor Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Erkek spor ayakkabı almadan önce mutlaka spor yapmış olun ve spordan sonra şiş ayaklarla gidip kendi ayağınıza en uygun erkek spor ayakkabıyı seçin.
 • Erkek spor ayakkabı almadan önce alacağınız ayakkabıyı nerede kullanmak istediğinize karar verin, antreman ayakkabısı mı yoksa yürüyüş ayakkabısı mı almak istiyorsunuz, bunu belirledikten sonra satın alma işlemini gerçekleştirin.
 • Alacağınız erkek spor ayakkabı mutlaka ayağınızın anatomik yapısına uygun olmalıdır. Ayak sağlığınıza uygun modeller seçmeye dikkat edin.
 • Dolabınıza uygun kombinlenebilir bir ayakkabı almaya klasik renkleri seçmeye özen gösterin.
 • Erkek spor ayakkabınız mutlaka rahat ve nefes alabilir olmalıdır.
 • Vegansanız bunu dikkate alarak seçim yapmalısınız.
 • Yedek erkek spor ayakkabınız olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Erkek spor ayakkabınızı kesinlikle 2 gün kullandıktan sonra havalandırıp giymeye özen göstermelisiniz böylece ayakkabınızın ömrünü uzatmış olursunuz.
 • Skechers erkek spor ayakkabı seçimi yaparken ayakkabı basıncını da göz önüne almalısınız. Memory foam tabanlardan dolayı en rahat ayakkabıyı kolaylıkla satın alabilirsiniz.
back to top
Filtreler