Hologram Ayakkabı

(10 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Özel Günler
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(4)
(4)
(1)
(1)
(4)
(5)
(5)
(1)
(1)
Cinsiyet
(6)
(4)
Renk
(2)
(2)
(4)
(1)
(1)
Ürün Çeşidi
(3)
(4)
(1)
(1)
(1)
Ürün Detayı
(8)
(7)
Özel Günler
(1)
(4)
(4)
Koleksiyon
(1)
(1)
(1)
(1)
(4)
(1)
(1)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Son yıllarda öne çıkan hologram modası, kendini en çok hologram ayakkabılarda gösteriyor. Işıl ışıl görünümleriyle tüm dikkatleri üzerinde toplayan modeller, özellikle çocuk ve genç kız ayakkabı tasarımlarında yer alıyor. Pembe ve mavi gibi renklerle bir arada kullanılan hologram yansımalar, sayaları göz alıcı hale getiriyor. Ayrıca, dış tabanda kullanılan oymalar, geometrik desenler, ışıklar çocukların hologram ayakkabıları daha çok sevmesine neden oluşturuyor. 

Hologram efekt, şık görünümüyle çocukları için modern kombinler oluşturmak isteyen yetişkinlerin de tercihi. Hologram ayakkabılar, jean pantolonlar, beyaz tişörtler, pilili etekler ile çocukların sevimli kombinlerine tarz sahibi bir dokunuş bırakıyor. Günümüzde hemen her çocuğun dolabında yer alan hologram efektli ayakkabılar, Skechers’ın ikonik “S” logosuyla kaliteye imza atıyor. Parlak sayaların ışıltısını seçtin amblemiyle birlikte sergileyen Skechers, hologram trendini sportif giyimle birlikte koleksiyonuna taşıyor.  

Hologram ayakkabıların sağladığı en önemli avantaj şüphesiz görünürlük oluyor. Sezon trendi ayakkabılar, en sade kombinleri bile iddialı ve ilgi uyandırıcı bir görüntüye kavuşturuyor. Ayrıca, ışıltılı sayalar sayesinde kıyafetteki renk yansıtıldığı için ayakkabılar hemen her kombinle beraber giyilebiliyor. Buna ek olarak, hologram modası cinsiyete özel değil. Diğer bir deyişle, hem küçük kız hem de erkek çocuklar için alternatifleri buluyor. Üstelik ayakkabıların farklı yaş gruplarına uygun opsiyonları da mevcut. Hologram ayakkabı serisinde, hem çocuklar hem de büyükler için çocuk ve genç erkek ayakkabısı seçenekleri bulman mümkün. 

Hologram Ayakkabı Nedir?

İlhamını lazer ışınlarının yansımasından alan, üç boyutlu görüntülerin cazibesini kıyafet ve ayakkabılara taşıyan holografi, şimdi ayakkabılarda. Sana CD’lerin arka yüzünü anımsatacak, metalik görünümüyle uzay çağı modasını ayağına getirirken ışıl ışıl yansımaların sürprizli bir stil vadeden hologram ayakkabılar, fütüristik çizgisiyle bugünün çocuklarının gözdesi oluyor. Metalik görünümle tamamlanan, zaman zaman simlerle süslenen ayakkabıların ortak noktası, yanar döner görünüm sergilemeleri oluyor. Işıltılı sayalar, hologram adıyla, ortak paydada buluşuyor.

Işık oyunlarının sunduğu eğlenceyi seven, her adımda stillerini ışıklarla süslemeyi arzu eden çocuklar, hologram ayakkabılara bayılıyor. Modern, şık ve konforlu modeller sunan Skechers, hologrram ayakkabı modelleriyle iddialı ayakkabıları meraklılarıyla buluşturuyor. Aynı unicorn ayakkabı tasarımlarında olduğu gibi, Skechers’ın hologram modellerinde de, konfor sağlayan güncel teknolojilerden ödün verilmiyor. 

Skechers’ın hologram modelleri arasında kız çocuk spor ayakkabı modellerinin yanında botlar da yer alıyor. Diğer bir deyişle, artık çocuklara dört mevsim fütüristik tarzı armağan edebilirsin. Skechers, hem sıcak yaz günlerinde çocukların özgürce hareket edeceği seçenekleri hem de soğuk kış günlerinde çocukları sıcak tutacak alternatifleri aynı seride bir araya getiriyor. 

Peki hologram çocuk ayakkabısı alırken nelere dikkat etmen gerektiğini biliyor musun?

 • Öncelikle ayakkabının materyal bilgilerini kontrol etmelisin. Ayakkabı hangi malzemeden yapılmış öğrenmen ve kaliteli malzemelerden imal edilmiş ürünleri tercih etmen önemli. 
 • Hologram trendi genellikle renkli desenlerle bir bütün oluşturuyor. Eğer çocuğun için eğlenceli bir model arıyorsan, ayakkabıların üzerindeki diğer figürlerin de trend olduğundan ve dinamik görüntü sağladığından emin olmalısın. 
 • Ürünler, çocuğunun ayak numarasına uygun olmalı. 
 • Hologram ayakkabılar, göz yanılsaması nedeniyle farklı renklerde algılanabiliyor. Eğer ayakkabıyı eline alıp inceliyorsan bulunduğun ortamı değiştirerek renkleri kontrol etmelisin. Örneğin gün ışığı alan bir yerde, sarı veya beyaz ışıklarda ayakkabının nasıl göründüğünü kontrol edebilirsin. 
 • Çocukların giydiğinde ayakkabının sağlam yer tutuşu vadettiğini hissetmesi gerekiyor. 
 • Ürünleri almadan önce ağırlıklarına bakabilirsin. Bir ayakkabı ne kadar hafifse, o kadar az yorgunluk oluşturuyor. 
 • Ayakkabıların içeriğinde çocuk sağlığı için olumsuz sonuç oluşturabilecek hiçbir madde bulunmamalı. 
 • Seçim sırasında çocukların da beğenilerini dikkate almayı unutmamalısın. Ayakkabıyı onlar kullanacağı için görüşlerini esas alarak seçimi gerçekleştirmelisin. 
 • Ayakkabıların kullanıcıların sevdikleri renklerle, en sık kullandıkları kombinle, dolaplarının anahtar parçaları olan takımlarla uyumunu kontrol etmeli ve buna göre seçim yapmalısın. 

Hologram Çocuk Ayakkabı

Skechers’ın hologramlı çocuk ayakkabılarında çocukları; kalp desenleri, yıldızlar, kanatlar, bulutlar, gökkuşağı karşılıyor. Düşler dünyasını anımsatan rengarenk ve eğlenceli figürler, ayakkabıların hem sayalarında hem de tabanlarında göze çarpıyor. Üstelik bazı modellerde ışıklar da kullanılıyor. Işıklı tabanlarla aydınlanan ayakkabılar, her adımın çok daha eğlenceli olmasına yardımcı oluyor. 

Skechers modellerinde, oymalı tabanların sıkça yer aldığını görebilirsin. Çocuklar için daha dikkat çekici ve eğlenceli, bir görünümün sırrı olan ayakkabılar, estetik donanımları kadar teknik özellikleriyle de iddialı. Skechers ayrıcalıklarıyla donatılan hologram ayakkabılar, 

 • Nefes alan sayalara sahip. Böylelikle ayaklarda ideal ısı dengesi kolaylıkla korunuyor. Çocuklar, her an ayaklarını ferah hissediyor.  
 • Giyildiği anda ayağın şeklini alan özel iç tabanlar sayesinde, her kullanıcının ayağına mükemmel uyum gösteriyor. 
 • Orta tabanda kullanılan şok emici ve denge sağlayıcı desteklerle, ayrıcalık kazanıyor. 
 • Enerji dönüşü sağlayan tabanlarıyla çocukların daha az yorgunlukla daha çok hareket edebilmesine imkan tanıyor. 
 • Su iticilik özelliği sayesinde ayakları yağışlardan koruyor.
 • Kauçuk alt tabanlar sayesinde yüksek zemin tutuşu sağlıyor. Çocuklar, güvenle adım atarken ebeveynlerin içi rahat ediyor. 
 • Çekme halkası sayesinde kolaylıkla giyiliyor.
 • Cırt bantlar taşıyor. Bant eklentileri, ayakkabının ayağa tutunmasını kolaylaştırırken, giyip çıkarma zahmetini de en aza indiriyor. 
 • Geniş numara yelpazesi sunuyor. Hem büyük hem de küçük kız çocuk ayakkabısı arayışı için ilk adresin Skechers olmasını sağlıyor. Farklı ayak numaralarına uygun seçenekler bulundurması, Skechers hologram çocuk ayakkabı modellerinin farklı yaş gruplarında çocukları olan ailelerce tercih edilmesine imkan tanıyor.

Tüm bu bilgilere ek olarak, Skechers tasarımlarında birinci kalite malzemelerin kullanıldığından emin olabilirsin. Ürünlerin yapısında çocuk sağlığına uygun olmayan herhangi bir kimyasal madde bulunmuyor. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca aile, uluslararası standartlarda kalite gereksinimlerini karşılayan Skechers’tan çocukları için alışveriş yapıyor. Skechers markalı her hologram ayakkabı, kıyafet ve aksesuar ürünleri yüzde yüz çocuk sağlığına uyumla sunuluyor. 

Hologram Çocuk Ayakkabı Fiyatları

Ürün fiyatları arasında görülen farklar, çoğunlukla alıcılar tarafından kalite farkı sanılıyor. Oysa hologram çocuk ayakkabı fiyatlarında sezon trendleri, kullanılan malzeme ve işçiliklerin maliyeti, ürünlerin teknik detayları belirleyici oluyor. Skechers tüm modellerinde fiyat ve kalite arasındaki dengeyi koruyor ve her üründe yüksek kalite standartlarını kullanıcılarıyla buluşturuyor. Ancak farklı beklentilere, mevsimlere uygun, farklı malzemelerden tasarlanan ürünler, farklı fiyatların oluşmasına neden oluyor. Ayrıca, dönemsel kampanyalar ve stok durumu gibi diğer faktörler de fiyatı değiştirebiliyor. Bilgiler ışığında, hologram çocuk ayakkabısı alırken öncelikle özellikleri kıyaslamalı ve beklentilerine uygun alternatifleri incelemelisin. Eleme yaparak sana uygun olduğunu düşündüğün hologram çocuk ayakkabı fiyatlarını değerlendirmelisin. 

Skechers, her beklentiye, zevke ve bütçeye uygun hologramlı ayakkabı bulunduruyor. Skechers teknolojilerini hologram trendiyle birlikte kullanıcıların beğenisine sunan seriyi ilgiyle inceleyebilir ve dilediğin ürünü hemen sipariş verebilirsin. Skechers mağazalarında ürünleri çocuklarınla beraber deneyebilir, istersen Skechers.com.tr’den, dilersen Skechers Türkiye uygulaması üzerinden alışverişini kolaylıkla tamamlayabilirsin. Kullanıcı dostu web sitesi ve mobil uygulama aracılığıyla yalnızca dakikalar içinde çocuklarına hayallerindeki hologram ayakkabıları alman ve onları sokak modasının bir temsilcisi haline getirmen şimdi çok kolay. 

back to top
Filtreler