CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Beyaz Spor Ayakkabı ve Kadın Beyaz Spor Ayakkabı

(91 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle (1)
Beden
Cinsiyet
Renk (1)
Ürün Çeşidi
Ürün Teknolojisi
Ürün Detayı
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(3)
(2)
(1)
(4)
(1)
(24)
(32)
(3)
(3)
(2)
(4)
(33)
(33)
(19)
(24)
(43)
(4)
(67)
(21)
(5)
(10)
(16)
(14)
(6)
(20)
(15)
(3)
Cinsiyet
(3)
(24)
(63)
(1)
Renk
(1)
(45)
(91)
(1)
(5)
(1)
(71)
(1)
(3)
(2)
(45)
(9)
(6)
(1)
(22)
(2)
(209)
(3)
(13)
Ürün Çeşidi
(15)
(28)
(44)
(4)
Ürün Teknolojisi
(50)
(1)
(10)
(12)
Ürün Detayı
(25)
(2)
(14)
(2)
(37)
(8)
Koleksiyon
(3)
(4)
(18)
(6)
(1)
(1)
(1)
(2)
(6)
(11)
(4)
(1)
(1)
(4)
(1)
(8)
(1)
(1)
(1)
(7)
(1)
(1)
(6)
(1)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster (1)
Daha Fazla Göster

Göz alıcı renkleriyle günlük stili aydınlatan beyaz spor ayakkabı modelleri, kombinlerin odak noktası oluyor. Temiz, sade ve şık görünüm sergileyen modeller, spor dünyasından alınan rahatlık mirasını modanın şıklık arayışıyla birleştiriyor. Sokak stilinin son yıllarda öne çıkan yıldızlarından olan beyaz spor ayakkabılar, birbirinden etkileyici tasarımlarıyla Skechers koleksiyonunda yer alıyor. Skechers beyaz spor ayakkabı modelleri; yüksek zemin tutuşu, konforlu detayları, özel iç tabanları ile farklılaşıyor. Aktif yaşama uyum sağlayan dinamik tasarımlar, Skechers’ın özel teknolojilerinin ürünü oluyor. Kullanıcılara ise hayata keyif kalan bu bembeyaz deneyimin keyfini sürmek kalıyor… 

Beyaz Spor Ayakkabı Modelleri

Skechers’ın profesyonel sporcular tarafından tercih edilen egzersiz ayakkabılarından, her yaştan kullanıcının seçimi olan lifestyle modellerine kadar birçok tasarımı beyaz seçenekler bulunduruyor. Her hava koşuluna, farklı tarza, kullanıcı beklentisine ve egzersize uygun opsiyonlar sunan Skechers beyaz spor ayakkabılar içinde; kadın yürüyüş ayakkabısı da, sneakerlar da yer alıyor. Her koşulda destek sağlayan, rahatlığı rutin bir deneyim haline getiren modeller, işlevsellikleriyle hemen her yerde kullanılabiliyor. Çalışırken, gezerken, eğlenirken veya spor yaparken sen de kombinini beyaz bir spor ayakkabı ile tamamlayabilirsin. Özgün stilinden ödün vermek istemeyenleri konfora davet eden modeller içinde retro seçenekler de modern detaylar da, klasik çizgiler de yer alıyor. Tasarımlar, özellikler değişse de bir tek şey aynı kalıyor. Kentin caddelerini adımlayacak en şık ve konforlu ayakkabıların üzerinde her zaman Skechers logosu ışıldıyor. Kalitenin imzası olan S amblemi, beyaz spor ayakkabı arayanların konfor garantili seçimi oluyor. 

Beyaz spor ayakkabı almak isteyenlerin, seçim sırasında çok daha titiz olması gerekiyor. 

  • Koyu renk modellere göre daha hızlı kirlendiği düşünülen ve temizliğinin zahmetli olduğuna inanılan beyaz spor modellerde, ilk seçim kıstası bakım oluyor. Kolay temizlenen, leke tutmayan, zahmetsiz leke çıkarma imkanı tanıyan beyaz spor ayakkabılar, alışveriş sırasında öne çıkıyor. 
  • Beyaz spor ayakkabı seçerken, ayakkabının üzerindeki logonun, amblem ve desenlerin renklerine önem vermek gerekiyor. Beyaz zemin üzerindeki yer alan küçücük bir ayrıntı bile, ayakkabı giyildiğinde dikkat çekiyor. 
  • Modellerin ayağı tam kavraması, küçük veya büyük gelmemesi, günlük rahatlık için önemseniyor. Eğer denenerek ürün seçiliyorsa, her iki tekin de rahat hissettirmesine özen gösteriliyor. Ayrıca, her zaman giyilen kalınlıkta çorapların ayakta olması doğru ürünü bulabilmeyi kolaylaştırıyor.
  • Beyaz spor ayakkabıların görünümü üzerinden seçim yapmaya meylediliyor. Oysa, teknik özelliklere bakılarak ihtiyaçların karşılanıp karşılanmadığının sorgulanması gerekiyor. Model seçerken öncelikle yapılacak egzersize, kullanılacak zemine, mevsime uygunluğun test edilmesi öneriliyor. 

Kadın Beyaz Spor Ayakkabı

Skechers kadın spor giyim ve ayakkabı tasarımlarında, estetik ve konfora aynı oranda değer gösteriyor. Gün boyu kullanılacak, saatlerce kadınlara destek olacak tasarımların sadece şıklık vadetmesini beklemek mümkün değil. Skechers’ın beyaz spor ayakkabıları, ayaklarda ısı dengesini sağlamak, ayağın şeklini alarak her adımı yastıklamak, ayakları korumak için görev alıyor. Her ayakkabının taban yüksekliği, omurgayı ideal düzeyde desteklemek için özel olarak belirleniyor. Yapılacak aktiviteye göre orta taban güçlendiriliyor, ayakkabılar güvenle adımlara eşlik ediyor. Tüm teknik ayrıcalıkların yanında farklı tarzlara uyum gösterecek saya ve taban tasarımları da kullanıcılarla buluşuyor. Skechers, her ayrıntısıyla kombinlere değer katmak, kullanıcılara konfor vadetmek için çalışıyor. Beyaz ayakkabılar, şişme yelek ve montlarla kombinlenerek spor şıklığın tarifini veriyor. 

Beyaz Erkek Spor Ayakkabı 

Erkek modası mercek altına alındığında, yalın çizgilerin önem kazandığı görülüyor. Skechers, saatler boyunca ayakta kalan, koşan, çalışan, yorulan, günün her dakikasında konfor arzulayan erkeklerin hem estetik hem de teknik beklentilerine yanıt veriyor. Sadece erkek spor tişört ve jean ile kombinlendiğinde bile şık görünüm sağlayan beyaz spor ayakkabılar, gücünü kalitesinden alıyor. Skechers’ın en kaliteli materyalleri kullanarak, özenli işçilikle tasarladığı ürünler, şehrin sportif centilmenlerinin vazgeçilmezi oluyor. Kullanışlı, rahat, şık ve kaliteli beyaz spor ayakkabılar arayanların bu nedenle ilk tercihi, her zaman Skechers’ı gösteriyor. 

Beyaz Spor Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Beyaz renk spor ayakkabılar günlük giyimde sık sık tercih ediliyor. Hemen hemen her kıyafete kolaylıkla uyum gösteren beyaz spor ayakkabılar ile en güzel kombinleri yapmak için bazı ipuçları bulunuyor. Beyaz spor ayakkabılar, çoğunlukla dar paça, skinny siyah pantolon ve beyaz kadın spor tişört ile giyiliyor. Kombinde tişörtün yerini zaman zaman beyaz gömlekler  alabiliyor. Bu kombinlerde şıklığın yakalanması için ayak bileklerinin görünmesi önem kazanıyor, pantolonların bilek hizasında bitmesine ve ten göstermeye özen göstermelisin. 

Eğer jean veya salopet giyeceksen, paçalarını kıvırmalısın. Beyaz ayakkabılar, açık renk olduğu için jeanlerle tam uyum yakalamanın yolu paçaları kıvırmaktan geçiyor. Özellikle jean çok açık renk değilse, paçaları biraz yukarıda tutmak, kombini büyük oranda ferahlatıyor. Denim kumaş ile beyaz renk arasındaki geçiş yumuşadığı için göze batmıyor. 

Beyaz spor ayakkabılar ton sür ton kombinlerde rahatlıkla tercih edilebiliyor. Ancak moda severler, beyaz ayakkabılı bir kombin yaparken beyazların alt tonunun aynı olmasına özen gösteriyor. Örneğin ekru renk bir kıyafet varsa, altına net beyaz bir ayakkabı giymek maalesef rüküş görünmeye neden olabiliyor. Benzer şekilde, mavi alt tonlu bir beyaz spor tişört veya bluzu, sarıya çalan bir pantolon/etekle giymek de göz tırmalıyor. Beyaz renkle ton sür ton bir kombin yapacaksan, beyazın alt tonlarının aynı olmasına dikkat etmelisin. 

Beyaz Spor Ayakkabı Fiyatları

Beyaz spor ayakkabı fiyatları, modellerin teknik detayları üzerinden belirleniyor. Geniş fiyat skalasında, her bütçe için alternatif sunan Skechers modellerinin her biri fiyat kalite dengesini karşılıyor. Skechers, konforun en lüks halini ulaşılabilir kılan fiyat politikasıyla kullanıcıların tercihi oluyor. Dönemsel kampanyalar, fiyatlarda değişikliğe sebep olabiliyor. Stiline uygun beyaz spor ayakkabıyı bulmak isteyen kullanıcıların, ürün özelliklerini detaylarıyla incelemesini ve ihtiyaçlar üzerinden yapılan elemelerin ardından fiyat kıyası ile son kararı vermesini tavsiye ediyor. 

Beyaz Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Beyaz spor ayakkabı temizliği süreci düşündüğün kadar korkutucu değil. Doğru temizleyiciler ve biraz özen ile ayakkabılar temiz görünümünü kolaylıkla yeniden kazanıyor. Skechers kadın ayakkabı bakım ürünleri seninle... Saya, taban ve bağcıklar için ayrı ayrı temizlik rutinleri geliştirmelisin. Skechers sportif temizleyici jel yardımıyla saya ve taban temizlenebiliyor. Saya yumuşak bir bezle silinirken taban temizliği için fırça kullanımı öneriliyor. Bağcıkları ise elde yıkayarak temizleyebilir ve ayakkabıyı ilk günkü bakımlı görünümüne kavuşturabilirsin. 

Ayakkabının temizlenmesi kadar kirlenmesini önlemek de bakım için şart görülüyor. Skechers yüzey koruyucu sprey kullanmak ayakkabıların üzerinde koruyucu bir bariyer oluşmasını sağlıyor. Nefes almaya devam eden ayakkabıların konforundan ödün verilmiyor. Korunan ve daha zor kirlenen ayakkabılar, beyaz spor ayakkabı giymeyi zor ve zahmetli olmaktan çıkarıyor. Giymeden 1 gün önce spreylenen ayakkabılar kuruduktan sonra gönül rahatlığı ile kullanıcılara eşlik ediyor. Çevre dostu, lekelere karşı koruyan spreyin homojen uygulanılması gerektiği de not düşünülüyor. 

Skechers en trend beyaz ve bej spor ayakkabı modelleriyle seninle. Sen de aradığın iddialı tasarımı Skechers kalitesiyle sipariş verebilir, Skechers kalitesiyle üretilen bakım ürünlerini de beraberinde alarak beyaz ayakkabıları kullanmayı çok daha zahmetsiz hale getirebilirsin. Skechers beyaz spor ayakkabı koleksiyonunu hemen iceleyerek hayallerindeki tasarımı alabilirsin. Üstelik Skechers da vegan ayakkabı alternatifleri de var, hemen sipariş verebilirsin. Spor Ayakkabı Nasıl Kombinlenmelidir?

Spor ayakkabı kombinleri yapılırken sportif hoodie, eşofman, tayt ve şortları kullanabilirsin. Yazlık kombinlerin vazgeçilmezi ise tişört olmalı. Spor ayakkabı içine renkli ve desenli çoraplar giymek çok moda, eğer daha sade bir stilin varsa çorap göstermek yerine bilek çorapları giymeyi ve çorapları ayakkabı içine gizlemeyi tercih edebilirsin. Bağcıksız ayakkabılar için ise babet çoraplarından edinmelisin. Baştan aşağı bir sportif kombini tamamlarken sırt çantası kullanmayı unutmamalısın. Bir diğer kombin alternatifi ise klasik kıyafetlerle yapılanlar. Spor ayakkabılar ile snobe edebileceğin klasik kombinler için blazer ceketler ve dar paçalı pantolonlar birebir.

back to top
Filtreler