Cinsiyet
Renk
Beden
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata göre filtrele

Spor Ayakkabı (484 Ürün)

Filtreler

Spor salonlarında, kısa yürüyüşlerde, amatör spor çalışmalarında, profesyonel antrenmanlarda, günlük hayatta, alışverişte, sohbette her an yaşama konfor katman için tasarlanan spor ayakkabı modelleri Skechers’ta seni bekliyor. Şıklıkları ile tüm kombinlerin dikkat çeken parçası olan spor ayakkabı modelleri, konforlarıyla kullanıcılarına varlıklarını unutturuyor. Adım adım iyi hissetmeye uzanan yolculukta sana eşlik eden ayakkabı modelleri, yalnız sportif tarzın değil farklı stillerin de tamamlayıcısı oluyor. Skechers, spor ayakkabılar kadın, erkek ve çocuk modelleri ile her yaştan kullanıcıya hayatın tadını çıkarmak için gereken desteği sağlıyor. Sen de Skechers’ın alışkanlık yaratan tabanlarını, yastıklama sistemini merak ediyorsan ayakkabıları biraz daha yakından tanımalısın.

Spor Ayakkabı Modelleri

Skechers, dinamik renkleri, modern hatları ile spor ayakkabı tasarımlarını güncelliyor. Bilinen, klasik spor ayakkabı modellerinden daha farklı birçok alternatif bulunduran koleksiyon, spor ayakkabıda trendleri belirliyor. Hem egzersizlerde hem de lifestyle kullanım için tercih edebileceğin ayakkabıları hem kendin hem de ailen için seçebilirsin. Seçim sırasında sana rehberlik edecek ufak bilgileri senin için derledik:

 •         Performans Ayakkabısı: Skechers spor ayakkabıları egzersizlerde, spor aktivitelerinde kullanıcılarına en iyi performans için destek sunuyor. Spor ayakkabılar, orta taban desteği, enerji dönüşü vadeden iç tabanı, dayanıklılık sağlayan katmanları, hava alan panelleri ile spora özel tasarlanıyor. Ayakkabıların alt tabanından sayasına kadar tüm detayları, kullanıcıların daha iyi performans sergilemesi için hazırlanıyor. Performans ayakkabıları arasından koşu, fitness gibi dallara özel seçimler yapabilirsin.
 •         Lifestyle Ayakkabı: Skechers’ın spor ayakkabı modelleri arasında lifestyle ayakkabılar çoğunlukta bulunuyor. Günlük aktivitelerde giyilmek üzere tasarlanan ayakkabılar, hayatın her anında kullanıcıların kendini daha iyi hissetmesi için hazırlanıyor. Ayakkabıların her detayı günün yorgunluğunu en aza indirmek, uzun süre ayakta kalınan günlerde bile rahatlıkla ayakları desteklemek için sunuluyor. Günlük ayakkabılar, kısa yürüyüşler, günlük hareketler için yeterli donanım bulunduruyor ve kullanıcılarına her harekette tam uyum gösteriyor.

Spor Ayakkabı Modelleri: Kadın ve Erkek

Spor ayakkabı seçenekleri arasında kadın, erkek, küçük ve büyük kız/erkek çocuk için farklı ayakkabı modelleri görebilirsin. Ayakkabı seçimi esnasında kullanıcıya göre ürünleri filtreleyerek seçimini yönlendirmen mümkün oluyor. Ayakkabı modellerinin cinsiyet kategorilerini seçerken bilmen gerekenler şöyle:

 •         Kadın : Yetişkin kadınların giyebileceği estetik ve konforlu ayakkabılar bulunan ürünler arasında, rengarenk alternatifler kadar sade tasarımlar da bulunuyor. Farklı zevklere ve tarzlara sahip kadınların kendilerine uygun bayan spor ayakkabı bulabilecekleri seçkide, 35 ile 41 numara arasında alternatifler yer alıyor.
 •         Erkek Ayakkabıları: Yetişkin erkeklerin giyim tarzlarına, ihtiyaçlarına yanıt verecek farklı modelleri bulunduran ayakkabı çeşitleri, 40 ile 45 numara arasında seçenekler sunuyor. Sade tasarımların ve koyu renklerin ön planda olduğu koleksiyonda, erkek moda trendlerinin örnekleri yer alıyor.
 •         Büyük Erkek Çocuk ve Kız Çocuk için: Skechers, büyük kız ve erkek çocuk kategorilerinde, okul çağındaki çocuklar için ayakkabılar bulunduruyor. 27 ile 37 numara arasında seçenek sunan spor ayakkabılar, renkli desenli çeşitler kadar sade tasarımlarla da süsleniyor.
 •         Küçük Erkek Çocuk ve Kız Çocuklar için: 21.5 ile 26.5 numara arasındaki seçenekler, küçük çocukların minicik ayaklarına uyum gösteriyor. Çocukların ilk adımlarına ve okul öncesi dönemlerine eşlik edecek modeller, Skechers kalitesi ile çocukların ayağına geliyor. Eğlenceli desenlerin, kalplerin, yıldızların, simlerin ve metalik kumaşların bolca görüleceği koleksiyonda ışıklı ayakkabı modelleri de ebeveynlerin beğenisine sunuluyor.

Spor Ayakkabı Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmelisin?

Spor ayakkabıları nerede kullanacağını, neye ihtiyacın olduğunu bilerek seçim yapmalısın. Örneğin ayakkabıları salonda giyeceksen tamponlama etkisinin yüksek olmasını gözetebilir, günlük kullanacaksan yastıklama sistemine bakabilirsin. Outdoor kullanıma uygun bir ayakkabı istiyorsan su geçirmez dış kaplama olmasına dikkat edebilirsin ve kaymaz alt tabanları seçim kriterin haline getirebilirsin. Ayakkabının taban özelliklerine, sayasına, materyaline bakmalısın. Ayakkabının ayağına hareket özgürlüğü kazandırdığından emin olmalısın. Ürünleri kolay kombinleyebileceğin kıyafetlerin olmalı. En sık giydiği renkleri, tarzları düşünerek uyumlu renk ve tarzlarda rahat ayakkabı modelleri seçebilirsin. Son olarak spor ayakkabı trendlerini göz önünde bulundurarak dolabında yeni modellere yer açabilirsin.

Herkesin Dolabında Olması Gereken 4 Spor Ayakkabı Modeli

Herkesin dolabında olması gereken spor ayakkabı modelleri bulunuyor. Kolay kombinlenebilmeleri, kullanışlılıkları, şıklıkları ile kapsül gardıroplar için önerilen dört modelin, uzun yıllar dayanabilecek kaliteli markalar arasından seçilmesi önem arz ediyor.

 •         Beyaz Spor Ayakkabı: Kolay kombinlenebilmesi ile sevilerek giyilen ayakkabıların tek dezavantajının temizlik olduğunu düşünüyor. Oysa Skechers ayakkabı temizleme spreyi ile beyaz ayakkabılar kolaylıkla temizleniyor. Herkesin dolabında en az bir tane beyaz spor ayakkabı yer almalı. Sportif eşofmanlarla uyumuna hayran kalacağına eminiz.
 •         Siyah Spor Ayakkabı: Jean pantolonlar, etekler, elbiseler ve şortlar ile ne giyeceğini bilemediğinde elinin gittiği o ayakkabı var ya, işte o siyah bir spor ayakkabı… Her dolabın kurtarıcı parçası olan siyah ayakkabıların en trend olanları ise yüksek topuklar. Şimdiden bir tane almalı ve bir türlü kombin yapılamayan günler için saklamalısın.
 •         Zorlu Şartlara Dayanıklı Bir Spor Ayakkabı Modeli: Kötü havalarda egzersiz yapmamak, sokağa çıkmamak için bir bahanen olmasın istiyorsan su geçirmez, sıcak  tutan, konforlu bir spor ayakkabı edinmelisin.
 •         Yaz Egzersizlerine Uygun Spor Ayakkabı: Yaz sıcaklarında spor seni bunaltıyorsa, tabandan bile hava alabilen son teknoloji Skechers ayakkabılarla henüz tanışmamışsın demektir. Skechers’ın yazın ferahlık vadeden özel iç taban teknolojilerini keşfetmeli ve nefes alan ayakkabıları dolabına eklemelisin.

Spor Ayakkabı Özellikleri

 • İç tabanda, Air Cooled Memory Foam, Gel Infused Memory Foam, Goga Mat, Goga Max, Memory Foam seçenekleri kullanıcıları karşılıyor. Standart hafızalı tabanlar Memory Foam oluyor. Daha çok tamponlama sağlayan jel destekli hafızalı köpükler, Gel Infused Memory Foam adıyla anılırken, tabandan nefes alan özel iç tabanlara Air Cooled Memory Foam adı veriliyor. Performans destekli ayakkabılarda enerji dönüşü sağlayan Goga Mat iç tabanlar, kullanıcılara egzersizlerde mükemmel hissettiriyor. Goga Max ise bambu iç kaplama ile antibakteriyel etki ve özel dolgu ile daha fazla enerji dönüşünü garanti ediyor. Goga Mat ve Goga Max ayakkabılar amatör sporculara profesyonel destek sağlayarak performansa olumlu etki ediyor.
 • Ortopedik destek ihtiyaçlarına yanıt veren Arch Fit spor ayakkabılar, 20 yılı aşkın sürede, 120.000 ayak üzerinde yapılan inceleme sonucu tasarlanması ile özelleşiyor. Ayak uzmanları tarafından hazırlanan ayakkabılar, özel taban desteği ile ayaklara ihtiyaç duydukları desteği sağlıyor.
 • Orta taban destekleri: 5GEN ve Ultra Go gibi orta taban destekleri sayesinde ayakkabılar zorlu ve sert hareketlerde bile korunuyor. Özel tamponlama, adımların daha güvenli atılmasına yardım ediyor.
 • Skech Air: Tam boy hava yastıklı orta taban, görünür olabiliyor veya taban içinde kamufle edilebiliyor. Ayaklara adeta bulutlar üzerinde yürüyor hissi veren teknolojilere spor ayakkabılarda rastlanıyor.
 • Yüksek sıçrama desteği sunan Comfort Pillar sistemi, ayağın altında yer alan özel bir desteği tanımlıyor. Her adıma duyarlı olan teknoloji sayesinde, hareketler konforla buluşuyor.
 • Kolay giyilebilme: Quick Fit ve EZ Fit kolay giyilebilme için hazırlanan tasarımlarda yer alıyor. EZ Fit, streç bağcıklardan oluşuyor. Ayakkabı ayağa tek hamlede geçiriliyor. Zahmet vermiyor. Quick fit ise, ayakkabıların arka kısmında yer alan delikli tasarıma deniyor.
 • Spor ayakkabılarda destekli dil ve yaka kısımları kullanıcılara konfor sağlıyor.

Spor Ayakkabı Nasıl Kombinlenmelidir?

Spor ayakkabı kombinleri yapılırken sportif sweatshirtleri, eşofman, tayt ve şortları kullanabilirsin. Yazlık kombinlerin vazgeçilmezi ise tişört olmalı. Spor ayakkabı içine renkli ve desenli çoraplar giymek çok moda, eğer daha sade bir stilin varsa çorap göstermek yerine bilek çorapları giymeyi ve çorapları ayakkabı içine gizlemeyi tercih edebilirsin. Bağcıksız ayakkabılar için ise babet çoraplarından edinmelisin. Baştan aşağı bir sportif kombini tamamlarken sırt çantası kullanmayı unutmamalısın. Bir diğer kombin alternatifi ise klasik kıyafetlerle yapılanlar. Spor ayakkabılar ile snobe edebileceğin klasik kombinler için blazer ceketler ve dar paçalı pantolonlar birebir.

Spor Ayakkabı Bakımı

Spor ayakkabı bakımı maalesef çoğunlukla ihmal ediliyor. Bakım yapılmayan ayakkabılar daha çabuk yıpranıyor. Halbuki düzenli temizlik, bakım ve koruma ile çok daha uzun süre, ilk günkü gibi görünerek şıklık sağlayabiliyor. Peki, ayakkabı bakımı nasıl yapılmalı? Birbirinden rahat ayakkabı modellerini daha uzun süre giyebilmek için Skechers ayakkabı bakım kiti ürününü edinebilirsin. İçinde üç adet bakım ürünü bulunan Skechers Athletic Care Kit, water proofer, odor eliminatör ve athletic cleaner ürünler bulunduruyor. Ayakkabının su geçirmemesini sağlayan su koruyucu sprey, kötü kokuyu gideren ürün ve ayakkabı temizleyici sprey kullanarak sen de ayakkabını daha uzun süre giyebilirsin.

Hediye Spor Ayakkabı

Kadın veya erkek spor ayakkabı modellerini kendin için tercih etmenin yanında sevdiklerin için de seçebilirsin. En güzel hediye alternatiflerinden biri olan spor ayakkabıyı alırken sevdiklerinin ayakkabı numaralarını, tarzını ve ihtiyaçlarını bilmen yeterli oluyor. Eğer numara dışında çok fikir sahibi değilsen, Skechers sana yardımcı oluyor. Gezmeyi seven anneler babet tarzı, bağcıksız Skechers kadın spor ayakkabı modellerini çok seviyor. Kolayca giyip çıkarılabilen kadın ayakkabılar, spor ayakkabı rahatlığı ile spor şık görünümü buluşturuyor. Babalar için alınacak hediyelerde ise seçenekler arasından outdoor bot modelleri ışıl ışıl parlıyor. Özellikle doğa sporlarına merak duyan, yeni hobiler edinen babalar outdoor ayakkabıların kullanışlılığı ile konfora ulaşıyor. Son olarak eğer çocuklar için hediye alacaksan Skechers’ın ışıklı modellerine göz gezdirmelisin. Onları sevmeyen bir çocuk dünyanın herhangi bir yerinde bulunmuyor.

Spor Ayakkabı Fiyatları

Spor ayakkabı fiyatları, ürünlerin teknolojilerine, materyallerine, taban özelliklerine göre belirleniyor. Ürünler nasıl farklı özelliklerle çeşitleniyorsa, fiyatla da aynı şekilde farklılaşıyor ve ziyaretçilere her bütçeye uygun alternatifler sunuyor.

İndirimli Spor Ayakkabılar

Skechers’ın standart ayakkabı kategorilerinin yanında bir de indirimli ayakkabılar sunduğu outlet kategorileri bulunuyor. Hem kadın hem de erkek spor ayakkabı bulunabilen indirimli reyonlar, geçen sezonların en gözde modellerini indirimlerle sunuyor. Ayakkabıların her biri birinci kalite özelliğini koruyor. Skechers’ın özenle hazırladığı her tasarım, her zevke, ihtiyaca ve bütçeye uygun bir Skechers olduğunu ispat ediyor. İndirim tek bir seride, numarada veya modelde gerçekleşmiyor. Skechers nasıl her kategoride onlarca ürün alternatifi sunuyorsa, indirimli ürünler arasında da bol seçenek seni bekliyor.

Sen de hem egzersizler esnasında kullanabileceğin hem de günlük ayakkabı yerine giyebileceğin birbirinden şık Skechers spor ayakkabıları bir arada bulabilir, kolaylıkla inceleyerek sipariş verebilirsin. Alışverişini hızla tamamlayarak kısa sürede konforlu ayakkabılarının kapını çaldığını görebilirsin. Tüm aileni Skechers spor ayakkabı rahatlığı ile tanıştıracak modellerle, aile boyu Skechers’ın sağladığı mutluluğu paylaşabilirsin. Hemen sipariş ver, sen de Skechers tasarımları ile tanış!

Sen de enerjik ve konforlu spor ayakkabı seviyorsan, hemen tarzını yansıtan modeller arasından dilediğini seç! Spor ayakkabı giymenin inceliklerini keşfet, hem şık hem de konforlu olabileceğini göster. Kendine en uygun spor ayakkabı teknolojisi ve modelleri ile hemen tarzını konuştur! Ortopedik ayakkabı modelleri arasından dilediğini hemen seç! 7'den 77'ye herkese hitap eden spor ayakkabı modelleri için hemen şimdi inceleme yapabilirsin!

back to top
Filtreler