Cinsiyet
Renk
Beden
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata göre filtrele

Kız Çocuk Ayakkabısı (137 Ürün)

Filtreler

Benzersiz Skechers kalitesi, yaratıcı tasarımla buluşuyor ve ortaya birbirinden eğlenceli kız çocuk spor ayakkabı modelleri çıkıyor. Heyecan verici renkler, ışıltılar ve desenlerle süslenen çocuk ayakkabıları, dinamik çizgileriyle fark yaratıyor. Eşsiz detayların bir araya geldiği koleksiyon sayesinde Skechers kalitesi ve konforuyla tanışan çocuklar, çocukluklarını gönüllerince yaşıyor. Koşmak, oyun oynamak, dans etmek hiç bu kadar rahat olmamıştı. Skechers’ın yetişkin ayakkabıları kadar çok sevilen ve tercih edilen çocuk ürünleri, çocukların hayallerini süsleyen ayakkabılara kavuşmasına imkan tanıyor.

Kız Çocuk Ayakkabı Modelleri

Tarz sahibi ve sportif çocukların şık  görünümü için tercih edilen ayakkabılar, farklı numara seçenekleri ile tam çocuğunun ayağına göre bir alternatif bulunduruyor. Skechers, koleksiyonunu büyük kız çocuk ayakkabıları ve küçük kız çocuk ayakkabıları olarak ayırıyor. Böylece çok küçük yaştaki kızlar için farklı, daha büyük yaşlardaki kız çocukları için farklı alternatifler sunuluyor. Çocuklar yaşlarına, zevklerine ve tarzlarına en uygun seçimi kolaylıkla yapabiliyor.

 •   Büyük Kız Çocuk Ayakkabıları

Büyük kız çocuk ayakkabıları 27 numaradan başlıyor ve 37 numaraya kadar uzanıyor. 37 numara kız çocuk spor ayakkabı modellerini yetişkin kadınlar da tercih edebiliyor. Okul çağlarındaki kızlar için uygun olan büyük kız çocuk ayakkabıları arasında sandaletten bota, terliğe kadar birçok çeşit bulunuyor.

 •   Küçük Kız Çocuk Ayakkabıları

21.5 numaradan itibaren 27 numaraya kadar olan ayakkabılar küçük kız çocuk ayakkabıları olarak kategorize ediliyor. Okul öncesi çağlarındaki kızlara uygun olan ayakkabılar, çocukların ilk adımlarına, ilk oyunlarına, hayatı keşiflerine eşlik ediyor. Skechers, onların rahatlığını önemseyerek tasarladığı her modelle çocukları hareket etmeye, merak etmeye, gezmeye ve eğlenmeye teşvik ediyor.

Kız Çocuk Ayakkabı Çeşitleri

Skechers kız çocuk ayakkabı çeşitleri, değişmeyen Skechers çizgisinin bir ürünü olarak kombinlerin başrolünü üstlenmeye aday oluyor. Kalitesi, dayanıklılığı, trend detayları ve uzun süre kullanılabilir, zamansız tasarımları ile tanınan Skechers, dört mevsim için alternatifler vadediyor. Bot, sandalet, spor ayakkabı ve terlik çeşitleri ile evde, dışarıda, yaz veya kış aylarında her kız çocuğuna uygun bir Skechers ayakkabı bulunabiliyor. Ayakkabı koleksiyonu, çocukların dört mevsim giyebileceği bir çeşit bulunduruyor.

 •   Bot

Her yaştaki çocuk için farklı numara seçenekleri sunan kız çocuk bot ürünleri, ayakların sıcak tutulmasına yardımcı oluyor. Kaymaz özel kauçuk tabanlarla tamamlanan botlar, soğuk havalarda, zorlu koşullarda çocukların stillerini tamamlıyor. Bottan beklenen su geçirmezlik, şıklık, sıcaklık ve kaymazlık, çocuk botlarıyla sağlanıyor. Çocukların hareketlerini kısıtlamayan Skechers bot tasarımları, spor ayakkabı rahatlığını botlara getiriyor. Işıklı botlardan kar botlarına kadar birçok model Skechers sayesinde çocukları mutlu ediyor.

 •   Sandalet

Yazlık konforlu ve şık ayakkabılar arayanlar, çocuklar için Skechers sandaletleri tercih edebiliyor. Bantlarının içinde yer alan yumuşak astar ile çocukların ayaklarını tahriş etmeyen sandaletler, her adımda hafiflik ile onlara eşlik ediyor. Çocukların yaz boyunca ayaklarından çıkarmak istemeyeceği kız çocuk sandalet modellerinin içinde ışıklı sandaletler de bulunuyor.

 •   Spor Ayakkabı

Spor ayakkabının iç tabanında üstün yastıklama, dışında dayanıklı katmanlar, eğlenceli detaylarla birlikte yer alıyor desek, gözünüzün önünde yalnızca Skechers modellerinin canlanacağını biliyoruz. Eşsiz teknolojisi ile gelişim çağındaki çocuklara hak ettikleri konforlu, destekleyici ve şık ayakkabıları sunan marka, spor ayakkabıda en iyiyi isteyenlerin seçimi oluyor.

 •   Terlik

Skechers, çocuk terlik tasarımlarında hem ıslak hem de kuru kullanıma uygun alternatifler bulunduruyor. Bu sayede içeride, dışarıda, sahilde, plajda veya oyunda rahatlıkla kullanılan ürünler rahatlığın karşılığı oluyor. Hava ile buluşan, özgürce hareket eden ayaklar, Skechers desteği ile konforu yeniden tanımlıyor.

Kız Çocuk Ayakkabılarında Yer Alan İç Tabanlar

Skechers kız çocuk ayakkabıları, aynı yetişkin modellerinde olduğu gibi farklı iç tabanlarla donatılıyor. Ayakkabının yastıklama, tamponlama, nefes alma gibi ihtiyaçlarına destek veren iç tabanlar, orta tabanın üstünde yer alıyor. İç tabanlar, ayağın ayakkabı ile temas ettiği katman olarak tanıtılıyor.

 • Memory Foam: NASA’nın uzay teknolojileri geliştirme sırasında keşfettiği ve yataklarda sıklıkla kullanılan visko sistemi, Skechers geliştirmeleri ile ayakkabılara geliyor. Memory Foam adını alan konforlu iç taban, ayağın tam şeklini alarak tüm kavislere oturuyor. Ayak tabanına en iyi yastıklamayı sağlayan Memory Foam iç tabanlar, ayakkabı çıkarıldığında orijinal, pürüzsüz haline dönüyor. Bu sayede her giyişte ayakların güncel şeklini alarak, kişiye özel destek verebiliyor. Hafızalı taban adıyla da anılan Memory Foam, bottan spor ayakkabıya kadar birçok modelde kullanılabiliyor ve her modeli rahat ayakkabı haline getiriyor. 
 • Gel Infused Memory Foam: Hafızalı köpük iç tabanın bir üst versiyonu olan Gel Infused Memory Foam modelleri, jel dolgu ile güçlendiriliyor. Ani hamleler, sert hareketler karşısında ayakları zeminden gelen şok etkisine karşı daha fazla koruyan jelli iç tabanlar, tamponlama etkisinde güçleniyor. Memory Foam’un mükemmel destek sisteminden ise ödün verilmiyor.
 • Air Cooled Memory Foam: jel destekli Memory Foam iç tabanlar bu kez altında deliklerle yeniden şekilleniyor. İç taban altında yer alan küçük noktacıklar, çocukların her adımında orta tabanın üzerinde boşluk oluşturuyor ve ayaklar tabandan da hava alıyor. Güçlü tamponlama, mükemmel kavrama etkileri Air Cooled Memory Foam ile kusursuz havalandırma ile tamamlanıyor. Sıradan bir iç tabandan beklenenden çok daha fazlasını işaret eden Air Cooled Memory Foam, özellikle spor ayakkabılarda, yazlık modellerde kullanılıyor.

Evde Giyilecek Ayakkabı ve Terlikler Nasıl Olmalı?

Çocukların evde koşuşturması, oyun oynaması elbette çok güzel ancak yanlış ev ayakkabıları ile koşmak kazalara neden olabiliyor. Tabanlarında kauçuk, durdurucu sistemler bulunduran ayakkabılar yüksek yer tutuş sayesinde evde istenen an durulmasına, denge sağlanmasına, kaymamaya yardımcı oluyor. Evde giyilecek ayakkabı ve terliklerin, her şeyden önce fayans ve parke gibi kaygan yüzeylerde yer tutuşu sağlaması gerekiyor. Ev, çocukların en konforlu hissetmek istediği alanlar oluyor. Bu nedenle ayakkabı ve terliklerinin esnekliği çok daha fazla önem kazanıyor. Dikişsiz, tek parça sayalar, ayağı çorap gibi sardığı için maksimum konfor sağlayabiliyor. Ayakkabıların hava alması da gerekli görülüyor.

Yazlık Kız Çocuk Ayakkabıları

Yazın çocukların ayakları terlediğinde, sürtünme etkisi ile ayağın üstü tahriş olabiliyor. Ayak tabanı ise kayganlaşarak çocukların küçük kazalar yaşamasına neden oluyor. Bu nedenle yazlık ayakkabıların hava alması, kuruluk sağlaması, sürtünmeyi en aza indirecek materyallerden yapılması gerekiyor. Yazın günler uzun olduğu için çocuklar sokakta çok daha fazla vakit geçiriyor, bazen saat unutularak oyuna devam ediliyor. Çocukların karanlıkta güvenliğini sağlayacak reflektör parçaların da ayakkabılarda bulunması önemli görülüyor.

Okul Ayakkabıları

Okul demek sadece ders dinlenen saatler anlamına gelmiyor. Çocuklar teneffüslerde oyun oynuyor, yürüyor, koşuyor. Okul ayakkabıları uzun saatler boyunca çocukların ayaklarında kalıyor. Bu nedenle okul için seçilecek modellerin, öncelikle çocuklara rahatlık sağlaması gerekiyor. Okul ayakkabısı için, sade tasarımlı modeller daha çok tercih ediliyor. Kız çocuk spor ayakkabı alternatifleri arasından okul için seçim yapılırken kıyafetler ve dış giyimle uyuma özellikle dikkat ediliyor.

Kışlık Kız Çocuk Botları

Kız çocuk bot seçerken, ailelerin ilk bakması gereken sıcak tutma özelliği oluyor. Bazı modellerde sıcak tutucu uzun bilek desteği ve geniş dil alanı yer alıyor. Kar botları da kış için tercih edilebiliyor. Ekstra yer tutuş ve sıcak tutma konforu vadeden kar botları, genellikle peluş iç astar ile maksimum sıcaklık hedefini gerçekleştiriyor.

Oyun İçin En İyi Ayakkabılar

Kaydıraktan kaymak, salıncakta sallanmak, saklambaç oynamak, kumdan kaleler hazırlamak, çamurda bahçede koşturmak çocuklar için sıradan aktiviteler. Ancak bu “sıradan” aktiviteler için sıradan ayakkabılar yetersiz kalıyor. Çocukların oyun esnasında fark etmeden yaptıkları sert hareketler, yere vurdukları ayaklar şok etkisi azaltan, orta destekli bir ayakkabı giyilmediğinde sakatlıklara bile yol açabiliyor. Çocukların oyun oynarken giyeceği bir ayakkabı bakıyorsan, muhakkak Skechers’ı tercih edebilirsin. Skechers’ın sandaletlerinde de botlarında da spor ayakkabılarında da orta tabanlar aradığın desteği çocuklara veriyor.

Işıklı Kız Çocuk Ayakkabıları

Renk renk ışıklar, metalik yansımalar kız çocuk ışıklı ayakkabılar ile çocukların oyunlarına, adımlarına eşlik ediyor. Işıklı ayakkabılar onlara çok daha eğlenceli günler yaşatıyor. Çocukların düşlerini süsleyen ışıklı ayakkabılar, farklı ışık renkleri, ritimleri ve tasarımlarıyla kızların gözdesi oluyor. Çocuk modasının hiç trend etkisini kaybetmeyen ögelerinden olan kız çocuk ışıklı ayakkabı ile atılan her adım çocukların enerjisini yansıtıyor.

Kız Çocuk Ayakkabısı Seçiminde Püf Noktalar

 •         Ayakkabıların çocukların ayaklarına tam olduğundan emin olmalısın. Büyük veya küçük ayakkabılar kullanılması çocuk anatomisi için zararlı görülüyor.
 •         Ayakkabılar küçük gelmeye başladığında yenisi ile değiştirmelisin.
 •         Çocuk ayakkabılarının kalite sertifikaları bulundurması ve hiçbir kanserojen madde içermemesi gerekiyor.
 •         Ayakkabıları giyecek olanlar çocuklar olduğu için, seçim esnasında onların da fikirlerini almalısın. Elbette çocuklar teknikten ziyade, estetiğe göre seçim yapabiliyor. Belki, onun ihtiyacı olan teknolojiyi karşılayan modelleri ayırarak son seçimi onun yapmasına izin verebilirsin.
 •         Çocukların ayak parmaklarının ayakkabı içinde rahat hareket etmesi ve parmakların üst, ön yüzeylere değmemesi gerekiyor.
 •         Yıkanabilir özellikler ebeveynlere kolaylık sağlıyor. Yıkanamayan ayakkabılar için ise Skechers ayakkabı temizleme spreyinden yardım alabilirsin. Nemli bir bez ve sprey ile ayakkabıları zahmet göstermeden temizleyebilirsin.
 •         Ayakkabıların nefes almasına önem vermelisin.
 •         Taban esnek ve kaymaz olmalı.

En Güzel Kız Çocuk Ayakkabıları

En güzel çocuk ayakkabısı için tek bir modeli işaret etmek doğru görülmüyor. Her çocuğun ayak numarası, günlük ihtiyaçları, ayakkabıdan bekledikleri, zevki ve tarzı farklı olduğu için tüm taleplere bir ayakkabı yanıt veremiyor. Bu nedenle Skechers, birbirinden kaliteli birçok farklı modeller kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. En güzel kız çocuk ayakkabılarından seçmek istiyorsan, bir kız çocuğuna hediye alacaksan sana ışıklı ayakkabılara yönelmeni önerebiliriz. Kız çocuklar ışıklı modellere bayılıyor. Hem konforlu hem de şık olan ışıklı modelleri beğenmeyen bir kız çocuğunun olmadığından emin olabilirsin. Elbette seçim yaparken çocuğun ayak numarasını bilmelisin, eğer bu bilgiye ulaşmak mümkün değilse bir Skechers hediye kartı alarak onu armağan edebilirsin.

Kız Çocuk Ayakkabıları Fiyatları

Kız çocuk ayakkabı fiyatları modele göre değişiklik gösteriyor. Ayakkabılar materyalleri kadar dönemsel kampanyalara, işçilik özelliklerine ve tasarım detaylarına göre de fiyat değiştiriyor. Tercihin ister şık bir kız çocuk sandalet, ister bot olsun aradığın şık modelleri, ihtiyaçlara ve bütçene uygun alternatifleri Skechers koleksiyonunda bulabilirsin.

Sen de Skechers’ın kız çocuklar için özel hazırladığı rengarenk ayakkabıları inceleyebilir, dilediğin numarayı seçerek kısa sürede sipariş verebilirsin. Üstelik Skechers.com.tr’de vade farksız 2, vade farkıyla 9 taksit imkanı da seni bekliyor. Dilersen ayakkabıları Skechers mağazalarından da deneyip, aynı fiyatlarla alabilirsin. Skechers kalitesi, şık ve konforlu çocuk ayakkabıları ile şimdi tüm ailenin alışkanlığı oluyor. Hemen sipariş ver, kız çocuklarına en güzel hediyeleri Skechers etiketi ile al.

 back to top
Filtreler