CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Terlik

(34 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(17)
(4)
(1)
(1)
(1)
(13)
(4)
(14)
(4)
(14)
(4)
(12)
(9)
(7)
(6)
(7)
(3)
(5)
(1)
(7)
(1)
Cinsiyet
(2)
(2)
(10)
(17)
(2)
(1)
Renk
(1)
(5)
(1)
(1)
(5)
(4)
(4)
(1)
(1)
(1)
(10)
Ürün Detayı
(11)
(20)
(2)
Ürün Teknolojisi
(1)
(1)
(3)
Koleksiyon
(4)
(10)
(5)
(1)
(1)
(2)
(1)
(5)
(2)
(1)
(2)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Ayakkabı modelleri her ne kadar hareket özgürlüğü ve hava desteği sağlasa da terlik giymenin yerini doldurması pek mümkün görünmüyor. Yazın her yerde rahatlıkla giyilebilen açık modeller, dört mevsim en konforlu ev kombinlerinin tamamlayıcısı oluyor. Terlik modelleri, kadın, erkek ve çocuklara uygun farklı modelleri ile her ailenin konfor beklentisine yanıt veriyor ve modası hiç geçmeyen aksesuarlar olarak tarihe adını yazdırıyor. Elbette ürünlerin pek çok farklı çeşidi bulunuyor. Dünyanın ayak konforu sağlayan ürünleri ile tanınan markası Skechers, koleksiyonunda farklı modellere yer veriyor:  

Terlik Fiyatları

Terlik fiyatları, terliğin modeline, teknik özelliklerine göre değişiyor. Örneğin kız çocuk terlik üzerinde ışık taşıdığında, sıradan bir çocuk terliğinden daha yüksek fiyatlı olabiliyor veya ayarlanabilir bantlar sunan erkek çocuk terlik ürünleri, diğer ürünler ile kıyaslandığında pahalı görülebiliyor. Ancak teknik özellikler göz önüne alınıp karşılaştırma yapıldığında, teknik avantajların fiyatları karşıladığı görülebiliyor.

İndirimli Terlikler

Skechers tüm ürünlerinde kalite dengesini karşılamaya özen gösteriyor. Kadın, çocuk ve erkek terlik modellerinde zaman zaman indirimler görülebiliyor. Outlet terlik kategorisinde stok durumuna, sezona göre indirimle sunulan seçeneklere rastlayabilirsin.

Spor Terlik Modelleri

Sportif giyim ve aksesuarda dünya devi olan Skechers, tasarımlarıyla her eve girmeye hazırlanıyor. Hem indoor hem de outdoor için uygun olan en konforlu modeller, özel tabanları ile sıradan alternatiflerden ayrılıyor. Skechers’ın en sevilenleri arasında parmak arası modeller, çift bantlı tasarımlar, sabolar yer alıyor. Üstelik sportif temalarla oluşturulan modellerde; sezon modası parlak taş eklentileri, yüksek tabanlar, retro detaylar da fark yaratıyor.

 •         Parmak Arası Terlik: Hem kadın hem de erkek modellerinde parmak arası tasarımlar yer alıyor. Skechers her tasarımında sunduğu rahatlığı parmak arası ürünlerde de gösteriyor. Parmak arası seçeneklerin taban ve üst parça bağlantısını sağlayan ince parmak arası şerit, yumuşak kaplama sayesinde asla can yakmıyor. Parmak arası şeridin rahatsız edeceği tabusu Skechers ile yıkılıyor.
 •         Çift Bantlı: Skechers çift bantlı modeller, çapraz ve paralel bantlarla tamamlanıyor. Ürünlerin çocuk ve yetişkin modellerinin her biri yumuşak iç bant astarı sayesinde ayaklara gün boyu sorunsuz eşlik ediyor. Adımlar esnasında astarın da yardımıyla ayaklar tahriş olmuyor.
 •         Sabo Terlik: Bilinen en konforlu modellerden olan sabolar, Skechers kalitesiyle modernize ediliyor. Arkasındaki ek bant ile topuğa geçirilerek bir sandalet modeline dönüşebilen sabo tasarımlari, hafiflikleriyle çocuk terlik alternatifleri içinde dikkat çekici bir yer ediniyor.

En Rahat Terlik Hangisi?

Skechers’ın geniş koleksiyonu farklı zevklere, kullanıcı ihtiyaçlarına ve beklentilerine yanıt verecek zengin alternatiflerle donatılıyor. Kullanıcılar seçim esnasında “en rahat hangisi” diye sorsa da, bu soruya ancak kişisel değerler üzerinden yanıt verilebiliyor. Skechers, her modelinde rahatlığı önceliyor. Her ürün, rahatlık güvencesi ile evine geliyor. Elbette senin alışkanlığın, zevkin, senin için “en iyi” alternatifin ne olduğunu belirliyor. Bu nedenle en rahat ayakkabı ve spor terlik modelinin hangisi olduğuna karar vermek için ürün teknolojilerine daha yakından bakabilirsin.

Spor Terlik Modelleri Skechers’ta

 •         Goga Mat: Skechers’ın performans odaklı ilk iç tabanı olan Goga Mat, markanın terliğinde de kullanılıyor. Özel dolgusu sayesinde her adımda daha fazla enerji verimi sağlayan ve seni bir adım daha öteye gitmek için destekleyen iç tabanlar, özel yastıklama ile dikkat çekiyor.
 •         Memory Foam: Skechers denince akla ilk gelen taban teknolojisi olan Memory Foam, hafızalı özelliği ile ayağın tam şeklini alıyor. Ayak kavislerine tam olarak oturan köpük, ürün çıkartıldığında eski haline dönüyor ve sonraki giyişte yeniden ayağın formunu alıyor. Skechers, Memory Foam ile kapalı tasarımlardaki iç taban yastıklamasını açık modellere taşıyor.
 •         Air Cooled Memory Foam: Memory Foam’un geliştirilmiş versiyonu olan Air Cooled Memory Foam daha yüksek oranda tamponlama desteği veriyor. Ayrıca orta taban ile iç taban arasında yer alan küçük noktacıklar, terliğin tabandan da hava almasına yardım ediyor. Ayakların yandan hava alması yetmiyor, tabanın da daha ferah olması arzulanıyorsa Air Cooled Memory Foam mükemmel konforun adresi oluyor.
 •         Eva Molded: Dünyadaki en hafif tasarım malzemelerinden biri olan Eva köpük, modellerin hem sayalarında hem de orta tabanlarında kullanılabiliyor. Güçlü yastıklama sunan alternatifler, ıslak ve kuru kullanıma uygun olmaları ile plaj ve sahiller için vazgeçilmez sayılıyor.
 •         Goga Max: Performans odaklı Goga Mat’ın üst versiyonu olan Goga Max, bambu kaplaması ile antibakteriyel etkiyi maksimuma taşıyor. Terleme gibi durumlarda bakteri üremesi engellenerek yapışkan hissin ve kötü kokunun önüne geçiliyor. Daha fazla enerji verimi de tasarımları kusursuzlaştırıyor.
 •         Plush Foam: Plush Foam köpük iç tabanda yastıklamadan daha fazlasını vadediyor. Taban ısısını idealize eden iç tabanlar sayesinde ürünler, uzun süre ayakta kalsa dahi ferahlık sağlıyor.
 •         Yoga Foam: Hareketlere tam uyum gösteren esnek tabanlar Yoga Foam’da yer alıyor. Daha esnek, ayaklara konfor sağlayan özel teknolojiler sayesinde Skechers terlikler, her yerde giyilebiliyor.

Terlik Seçimi 

Salaş kombinlerin kurtarıcısı, sportif giyimin vazgeçilmezi olan, yaz aylarında ayaklardan ayrılmayan modellerin doğru seçimi, sağlıklı ve şık adımlar için önem arz ediyor. Peki sen terliğini seçerken nelere dikkat etmen gerektiğini biliyor musun? İşte adımlarını ayrıcalıklı kılacak 10 özel seçim tüyosu:

 •         Gün içinde ayakta kalınan süre arttıkça ayaklar şişebiliyor. Özellikle sıcak yaz günlerinde, ayaklarının sık sık şiştiğini hissedebilirsin. Bu tür sorunları sık yaşıyorsan, ayarlanabilir bantlı modellerden tercih etmelisin. Böylece sıktıkça bantları gevşetebilir ve günü daha rahat geçirebilirsin.
 •         Önemli olanın iç güzellik olduğu, konu ayak konforu olduğunda gerçeği yansıtıyor. Erkek ve kadın terlik seçerken sadece dış yapısına, estetik özelliklerine bakmamalısın. Terliğin üretildiği malzemeye, hafifliğine, astar ve taban özelliklerine dikkat etmelisin.
 •         Ürün numarasının büyük veya küçük olmasının pek önemli olmadığı düşünülüyor. Oysa taban desteğinin tam olarak hissedilmesi için ayakları tam da ayak numarana göre seçmelisin.
 •         Terliğin nasılsa hava aldığı da bir diğer yanılgıyı oluşturuyor. Özellikle çok sıcak havalarda, gün boyu ayağında kalacak terliğin tabandan da hava almasına, içinin antibakteriyel kaplama bulundurmasına dikkat edebilirsin.
 •         Ürünlerin yazlık ve kışlık seçenekleri bulunuyor. Yazlık modellerde daha sert malzemelerin, kışlık tasarımlarda yumuşak kaplamaların olmasına özen gösterebilirsin.
 •         Ayakların basışları ve taban şekilleri farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle ürünleri alırken hangisi ile rahat edebildiğine bakmalı ve seçimini özel iç tabanlar bulunduran kaliteli markalardan yana kullanmalısın.
 •        Hava alan açık modellerde kötü koku olmayacağı zannediliyor oysa her ne kadar hava alsa da taban terlediği sürece ayak tabanında koku oluşabiliyor. Buna karşı Skechers kötü koku karşıtı spreyi kullanabilirsin.
 •         Özellikle yazın ayağa giyilen tasarımlar ıslak zeminlerde de kullanılabiliyor bu nedenle yüksek yer tutuşu sağlamalarına önem vermeli ve güvenliği öncelikli olarak değerlendirmelisin.
 •         Kolay temizlenmesine dikkat etmeli ve  kolaylıkla kirden arındırabileceğin tasarımları seçmelisin.
 •         Bazı materyallerin suyla teması yapısının bozulmasına, ağırlaşmasına neden olabiliyor. Seçim esnasında ıslak ve kuru kullanım seçeneklerini değerlendirmelisin.

Skechers, tasarımdaki tecrübesi ve kalite garantisi ile giyim alışkanlığını değiştirmeye geliyor. Özel tasarlanan modelleri sen de hemen inceleyebilir, siparişini oluşturabilirsin.