CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Kız Çocuk Terlik

(4 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
Cinsiyet
(3)
(1)
Renk
(2)
Renk (1)
(1)
Ürün Çeşidi
(1)
(3)
Koleksiyon
(2)
(2)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Çocukların gün boyu rahat etmesini sağlayacak sevimli ve konforlu kız çocuk terlik modelleri Skechers koleksiyonunda yer alıyor. Her kız çocuğunun beğeniyle karşılayacağı ve severek giyeceği bir model muhakkak bulunuyor. Şirin görünümün yanı sıra çocukların rahatlığını da önceleyerek tasarlanan alternatifler, çocuk sağlığına zararlı maddeler içermemesi ile tanınıyor. Kız çocukları için terlik arayanlardansan sen de modeller hakkındaki yazımızdan fikir ve ilham alabilirsin. Sen trendlerini öğrenmek, sevdiğin çocukların dolabını hem estetik hem de konforlu modellerle doldurmak için tek yapman gereken ise Skechers koleksiyonunu daha yakından incelemek. Sezon modasının öncüsü olan, çocuklar için hem rahat hem de en moda tasarımları marka çatısı altında bulunduran Skechers'ta tüm ailen için çeşit çeşit giyim ve aksesuar ürünü de bulabilirsin. 

Kız Çocuk Terlik Modelleri

Kız çocuk terlik modelleri genellikle sevimli desenler, eğlenceli renkler taşıyor. Kız çocuklarının sevdiği pembe, mavi, yeşil ve sarı gibi canlı renklerin tüm albenisiyle sergilendiği tasarımlar, hem iç hem de dış alanlarda kullanılabilecek alternatifler içeriyor. Fosforlu yansımalar, parlak bantlar modelleri süslüyor. Rahat tabanlarla birleşen kız çocuk terlikler, dört mevsim için uygun çeşitler sunuyor. Yazlık açık modellerin yanında, kışlık ürünlerde polar gibi sıcak tutan kumaşlar kullanılıyor.

Ev için tasarlanan kız çocuk terliği modelleri, çoğunlukla kapalı ayakkabıların içine hapsolan çocukların minicik ayaklarına rahatlık sunmak için özel olarak detaylandırılıyor. Ev için kız çocuk terliklerinin bulundurması gereken ilk özellikler arasında hafiflik yer alıyor. Hafif tasarımların, çocukların ayağına tutunması için bantlar kullanılabiliyor. Fayans, mermer gibi zeminlerde kaymaması için yer tutuşunun sağlam olmasına dikkat ediliyor. Çocukların rahatça hareket etmesi, oyun oynaması için hazırlanan kız çocuk terliklerinin mevsimlere göre alternatiflerini görebilirsin. Kışlık modeller ev ayakkabısı veya patik şeklinde hazırlanabiliyor. Kışlık kız çocuk terliklerinin altında kaydırmayan silikon destekler olması uzmanlarca öneriliyor.

Kız Çocuk Parmak Arası Terlik 

Kız çocuk parmak arası terlik tasarımları, haffilikleri ile ön plana çıkıyor. Çocukların gün içinde oynarken, plajda, havuzda rahatlıkla kullanabileceği tasarımlar, parmak arasındaki özel destekler, ayaklarda ağrı veya sızıya yer vermiyor. Son derece rahat kullanılabilen parmak arası kız çocuk terlikler, hem şık hem de konforlu bir gün vadediyor.

Kız Çocuk Plaj Terliği 

Plaj için kız çocuk terliklerinden beklenen yetişkin modellerinden pek de farklı değil. Kumda yürümeye uygun olması gereken tabanlar seçiliyor. Aynı zamanda, terliğin ayaktan kolaylıkla düşmemesi de önem arz ediyor. Plajda çocukların ayaklarını sıcak kumlardan koruması gereken modeller, bu nedenle kız çocuk sandalet tipinde tasarlanıyor ve bantlarla ayağa tutunuyor. Rengarenk desenli modellerin materyallerinin solmayan ve güneşe dayanıklı olmasına dikkat etmelisin. Ayrıca, sıcak havada, uzun süre çocukların ayaklarında kalacak terlikler, onların narin cildini tahriş etmemeli.

Kız Çocuk Topuklu Terlik 

Yetişkin modellerinde kullanılan topuklar daha küçük boyutlarla kız çocuk terliklerine de ekleniyor. Son yıllarda oldukça trend olan topuklu kız çocuk terliklerinin kullanımının uzman tavsiyesi olan istisnai durumlar haricinde tercih edilmemesi gerekiyor. Topuklar denge sağlamayı zorlaştıracağı için gelişim çağındaki çocukların rahat hissetmesini engelleyebiliyor. Bu nedenle çocuklar için olan ürünlerde daha çok sportif modelleri ve topuksuz alternatifleri tercih etmelisin.

Kız Çocuk Terlik Fiyatları

Kız çocuk terlik fiyatları, terliğin modeline, taban özelliklerine, rahatlığına ve materyallerine göre değişiyor. Terliği seçerken çocuklar sadece desene ve renklere önem verse de ebeveynlerin, içerikleri, materyal bilgilerini özenle kontrol etmesi tavsiye ediliyor. Son kararı verirken ise fiyat bilgisi birçok kişi için yol gösterici olabiliyor. Bir ürün seçerken, fiyatının uygunluğundan ziyade fiyat kalite dengesinin sağlanıp sağlanmadığına bakmak önem arz ediyor. Skechers koleksiyonunda kanserojen, çocuk sağlığı için zararlı hiçbir madde yer almıyor. Hafif kız çocuk terlikler, çocukların ayaklarında rahatsızlık yaratmıyor. Özel tabanlar ayakları tam destekliyor. Tüm özellikler dikkate alındığında Skechers fiyat kalite dengesini fazlasıyla karşılıyor. 

Skechers Kız Çocuk Çocuk Terlikleri

Skechers,+ kız çocuklar için ayakkabıların yanında kız çocuk terlik modelleri de sunuyor. Her sezon yenilenen koleksiyonda, çocukların gelişen ayaklarına uygun rahat tabanlar kullanılıyor. Gün boyu, oyun oynarken, evde ve plajda giyilebilecek kız çocuk terlikler, Skechers’ın eğlenceli ve sportif tarzını yansıtıyor. Kolaylıkla giydirilip çıkarılabilen kız çocuk terlikleri, pembe, mavi gibi ilgi çekici renkler bulunduruyor ve farklı numara seçenekleri ile çocuğun ayağına tan uyan alternatifi bulmana imkan veriyor. Hem yazlık hem de kışlık kız çocuk terliklerini koleksiyon içinden kolaylıkla seçebilirsin.

Skechers, rengarenk ve konforlu çocuk ayakkabıları ile göz dolduruyor. Sportif tarzı eğlence ile birleştiren çocuk koleksiyonu ailelerin gözdesi oluyor. Sen de çocuklar için sevimli ve rahat, iç ve dış alan kullanımına uygun modeller almak için Skechers markasını tercih edebilirsin. Üstelik çocuk sırt çantası alarak kız çocuk spor ayakkabı ve kız çocuk terliklerle ile takım oluşturabilirsin. Hemen sipariş vererek, birbirinden güzel kız çocuk terlikler ile çocukları mutlu edebilir, onlara rahatlığı armağan edebilirsin.

Kız Çocuk Terliği Nasıl Olmalı?

Kız çocuk terlikleri, çocukların sevdiği renklerde ve desenlerde olmalı. Tabanlar ve yüzeyler uzun süre giymeye uygun olmalı ve çocukları rahatsız etmemeli. Kız çocuk terlikleri, çocuk sağlığı için zararlı herhangi bir içerik bulundurmamalı. Boyadan materyale kadar kullanılan tüm malzemeler sağlık için uygun olmalı. Tabanların çok sert olması çocuğun topuklarının sürtünme ile tahriş olmasına neden olabiliyor. Çok yumuşak tabanlar da ayak yapısına zarar verebiliyor. Ayakkabı tabanının ne çok sert ne de çok yumuşak olmamasına dikkat etmelisin. Esneklik de çocuk ürünlerinde aranması gerekenlerin başında yer alıyor. Çocukların ayak hareketleri, adımları esnek tabanlar gerektiriyor. Yazlık modellerin delikli olması ve hava alması, terlemenin önlenmesine yardımcı oluyor. Nem transferine imkan vermeyen yazlık tasarımlar, sürtünme etkisinin artmasına neden olabiliyor. Bu da hem çocukların canını yakıyor hem de tabanında koku oluşturabiliyor. Nem transferi sağlayan delikli yazlık kız çocuk terlikler seçmelisin. 

Kız Çocuk Terlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Birçok kişi seçimde modelin çocuğun ayağına tam olmasına dikkat ederken, bazıları bedene büyük seçimler yapmayı ve daha uzun süre giymesini önemsiyor. Oysa kız çocuk terlik tabanının çocuğun ayağını tam olarak desteklemesi için tam numarasında olması gerekiyor. Yanlış numaralar ayak gelişimini olumsuz etkileyebiliyor. Bu nedenle model, tam olarak çocuğun ayağına uygun seçilmeli ve küçük gelmeye başladıkça ihmal edilmeden yenisi alınmalı.
  • Kız çocuk terlikleri, yetişkinlerin değil çocukların zevkine göre seçilmeli. Birçok ebeveyn, kendi zevklerine uygun modeller seçmeyi arzuluyor ve özellikle 5 yaşın üstündeki çocuklar seçilen ürünleri beğenmeyebiliyor. Ürün seçerken mutlaka çocukların da fikrini almalısın. Alışverişi onun giyeceğini düşünerek yapmalı, alınacak ürünü onun seçmesine izin vermelisin. Çocuk hangi terliği istiyorsa (mevsim için de uygunsa) onu almaya özen göstermelisin, eğer seçtiği modelin çocuğun ihtiyaçlarını karşılamadığını düşünüyorsan bunu onunla konuşmalı ve açıklamalısın.
  • Kız çocuk terlikleri sevimli görünüşlerine bakılarak hemen seçilebiliyor. Oysa gelişim dönemindeki çocuklar için alındığı farkına varıldığında seçim esnasında çok daha titiz olmak gerektiği açığa çıkıyor. Kız çocuk terlikleri seçerken taban özelliklerine, ayağı nasıl kavradığına, esnekliğine, zemin tutuşuna ve son olarak desenine dikkat etmelisin.
  • Çocukların ilk 3 yaşına dek ortalama senede 2 kez ayak numarası değişiyor. Sık sık çocuğun ayak numarasının değişip değişmediğini kontrol etmeli ve numaraya uygun kız çocuk terlikler giydirmelisin. Kız çocuk terlikler için de ayakkabı numaraları referans alınabiliyor. Her çocuğun ayak numarası farklı olduğu için, seçerken yaşa veya aya değil numara bilgisine başvurmak gerekiyor.
  • Tasarımın bantlarının çocuğun ayağını sıkmadığından emin olmalısın. Birçok ebeveyn, kız çocuk terlik modellerini seçerken bantların ayarlanabilir olması şartını gözetiyor. Böylece bantları açılarak büyütülebiliyor.
  • Yetişkin ürünlerinin aksine kız çocuk terliklerinin içine çocuk spor çorap giyilebiliyor. Çocuklar için terlik seçerken eğer kalın çoraplar giydiriyorsan, kız çocuk terlikleri de aksesuarlarla beraber denetmelisin.
back to top
Filtreler