Cinsiyet
Renk
Beden
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata göre filtrele

Kız Çocuk Spor Ayakkabısı (58 Ürün)

Filtreler

Kız çocukların sevimli stili, Skechers çocuk spor ayakkabı modelleri ile tamamlanıyor. Konforu, çocukların imajının bir parçası haline getiren ayakkabılar, farklı modelleri ile dikkat çekiyor. Yetişkinler için tasarlanan konfor dolu tasarımlarla tanınan Skechers, kız ve erkek çocuk ayakkabı tasarımlarında da aynı özellikleri sergiliyor. Doğru seçilen spor ayakkabılar, yalnız şıklık değil, sağlık ve zindelik de sağlıyor. Çocukların keyifli anlarında onlara eşlik eden, destek sunan ayakkabılar, onların çocukluklarını doyasıya yaşamalarına imkan tanıyor. Çocukların enerjilerini, potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardım eden spor ayakkabı modelleri Skechers koleksiyonunda yer alıyor.

Kız Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri

Kız çocuklar için hazırlanan ayakkabı modelleri, sevimli renk ve desenleri ile erkek çocuk ayakkabı tasarımlarından ayrılıyor. Skechers, çeşit çeşit çocuk ayakkabılarını belli bazı tasarım özellikleri ile çocuklarla buluşturuyor. Ebeveynlerin kolay giyim ve kullanışlılık açısından tercih edebileceği temel spor ayakkabı modelleri şöyle sıralanıyor.

Kız Çocuk Işıklı Ayakkabı Modelleri: Işıklı spor ayakkabılar yıllara meydan okuyan tarzlarıyla dikkatleri üzerinde topluyor. Rengarenk ışıklarla süslenen eğlenceli tasarımlar, çocuklara eğlenceli anlar vadediyor. Oyunda, okulda, dilenen her yerde giyilebilecek ışıklı ayakkabılar ile sezonun en havalı kızları kendini belli ediyor.

Cırt Cırtlı Kız Çocuk Spor Ayakkabıları: Skechers ayakkabılarda bağcıklar ve streç bağcıklar sıklıkla görülüyor. Çocuk ayakkabılarında cırt cırt bantlar da sıklıkla kullanılıyor. Çocukların ayaklarına kolaylıkla giydirilebilen ayakkabılar, kişiye özel ayarlanabilir olmasıyla da tercih ediliyor. Cırt cırtlar çocuğun ayağına göre sıkılıp gevşetilerek rahatlığı kişiselleştiriyor.

Kız Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı: Kız çocuk ayakkabı modellerinde beyaz spor ayakkabı çeşitleri beğeni topluyor. Kullanışlılığı, kolay kombinlenebilmesi ile beğeni kazanan beyaz ayakkabılar, kız çocukların karizmatik görünümünü pekiştiriyor. Daha çok okul çağındaki çocuklar tarafından tercih edilen beyaz ayakkabılar, farklı renklerdeki detaylarla beyaz renge daha çok cazibe kazandırıyor. Toz pembe, mint yeşili, uçuk mavi gibi renkler, beyaz ayakkabıların renklendirilmesini sağlıyor.

Yüksek Tabanlı Kız Çocuk Spor Ayakkabıları: Skechers’ın retro yansımalar sunan ayakkabı modelleri arasında yüksek tabanlar da dikkat çekiyor. Yetişkin ayakkabılarında trend olan kalın tabanlı spor ayakkabılara çocuk ayakkabıları da uyum gösteriyor. Katmanlı saya ile tamamlanan ayakkabılar, deri, süet ve filenin bir arada kullanıldığı sezon trendi modeller arasında yer alıyor.

Kız Çocuk Spor Ayakkabı Tasarımları

Kız çocuk spor ayakkabılarda, kumaş, deri ve süet gibi farklı materyaller sıklıkla kullanılıyor. Parlak kaplama sağlayan sentetik materyaller de ayakkabılarda yer alıyor. Kışlık kimi modellerde su geçirmezlik sağlayan Skech-Tex su itici kaplama bulunuyor. Katmanlı retro modellerin, tek parça sayadan oluşturulan sade tasarımların yer aldığı Skechers koleksiyonu farklı topuk modelleriyle de çeşit artırıyor. Desenli, oymalı tabanlar şık sayaların görünümünü estetik formla destekliyor. Sayada kurdeleler, yıldız desenleri sayesinde, kız çocuklarının sevdiği sevimli görünüm sağlanıyor.

Kız Çocuk Spor Ayakkabı Nasıl Seçilir?

 • Kız Çocuklar için spor ayakkabı seçilirken onların en sevdikleri renk ve desenleri bulundurmasına dikkat etmelisin.
 • Kız çocuk spor ayakkabılar ayağa tam uymalı, parmakları ayakkabının ön kısmına değmemeli. Ayakkabı sayası tırnaklara baskı yapmamalı ve esneyerek hareketler esnasında çocukları desteklemeli.
 • Kız çocuk spor ayakkabılar hafif olmalı ve çocukları yormamalı. Ayrıca kolay kombinlenebilmeli, birçok farklı yerde giyilebilmeli. Bunun dışında kalitesinden emin olmalı, çocuk sağlığı için zararlı herhangi bir madde içermeden üretildiğinden emin olmalısın.
 • Kız çocuk spor ayakkabı modelleri için kolay temizlenebilen olanlardan seçmelisiniz.
 • Kız çocuk spor ayakkabıların nefes almasına dikkat etmelisin, terleme gibi sorunların kokuya yol açabileceğini aklında tutabilirsin.

Beden Eğitimi Dersi için Kız Çocuk Spor Ayakkabı Seçimi

Beden eğitimi dersinde kız çocuklar farklı sporları deneyimleyebiliyor. Tek bir sporun değil, birçok etkinliğin ve oyunun hayata geçtiği beden eğitimi dersleri için ayakkabı seçerken, ayakkabıların orta taban desteklerini incelemelisin. Sert hareketlere karşı orta taban tamponlaması yüksek bir ayakkabı seçerek, çocukların spor etkinliklerinde daha güvende olmasını sağlayabilirsin.

Okul için Kız Çocuk Spor Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalı?

Okulda giymek için seçilebilecek kız çocuk spor ayakkabının okulda giyilen kıyafetlere renk ve tarz açısından uyum sağlaması bekleniyor. Okul kuralları genellikle daha sade modellerin giyilmesi gerektiğini işaret ediyor. Ayrıca gün boyu ayakta kalacak okul ayakkabılarının nefes alması, hafifliği ve yastıklaması da büyük önem taşıyor. Uzun saatler giyilecek bir ayakkabının terletmemesi, ayak sıcaklığını idealize etmesi konforun şartları olarak karşına çıkıyor.

En Moda Kız Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Geçtiğimiz yıllarda, Hollywood ünlülerinin çocukları arasında, klasik çocuk ayakkabılarında ince topuklu modeller bile görüldü ancak seneler içinde şıklığın rahatlıkla mümkün olduğu moda otoritelerince de doğrulandı. Günümüzde kız çocuk ayakkabı modası dendiğinde, spor ayakkabılar akla geliyor. 90’lı yıllardan bu yana trend özelliğini koruyan ışıklı ayakkabılar yılın kız çocuk modasında kendini gösteriyor. Işıklı ayakkabıların yanında, kolay giyilip çıkarılan bağcıksız kız çocuk spor ayakkabılar ve metalik yansıtıcılar bulunduran alternatifler öne çıkıyor.

Skechers Kız Çocuk Spor Ayakkabı Teknolojileri Nelerdir?

 • Skechers kız çocuk spor ayakkabılarda özel iç tabanlar kullanılıyor. Hafızalı köpük olarak bilinen Memory Foam iç tabanların yanında daha çok tamponlama desteği veren Gel Infused Memory Foam iç tabanlar da kız çocuk ayakkabı modelleri içinde yer alıyor. Ayrıca tabandan hava almaya yardımcı olan Air Cooled Memory Foam da iç taban alternatiflerini oluşturuyor. Günlük kullanım için Memory Foam yeterli oluyor. Sert hareketler için Gel Infused Memory Foam tercih edilirken, özellikle yaz ayları için yapılan seçimlerde Air Cooled Memory Foam ayakkabılar seçiliyor.Ayrıca orta tabanlarında 5Gen, Elite Flex ve Ultra Go gibi ultra duyarlılık sergileyen teknolojiler kullanılıyor. Orta taban ayaklara ulaşan şok etkisini azaltmaya yardımcı oluyor. Enerji geri dönüşümü sağlıyor.
 • Kız çocuk spor ayakkabılar, su itici teknolojilerden, hav alan panel yapılarından destek alınıyor.Ayrıca dış tabanda kullanılan özel kauçuk benzeri materyal kayma etkisini en aza indiriyor. Bununla birlikte dil ve yaka alanında bulunan dolgular çocukların en rahat ayakkabı deneyimini yaşamasını garanti ediyor.
 • Kız çocuk spor ayakkabı giyimini kolaylaştıran çekme halkaları ve Quick Fit tasarımlar ebeveynlerin ayakkabı giydirme zahmetini azaltıyor. Ayrıca daha fazla hareket özgürlüğü sağlaması için bazı modellerde Relaxed Fit tasarımdan yararlanılıyor.

Skechers’ta Kaç Yaşa Kadar Kız Çocuk Ayakkabı Bulunabiliyor?

Skechers, kız çocuklar için alternatif sunarken büyük kız çocuk ayakkabısı ve küçük kız çocuk ayakkabısı modelleri tasarlıyor. Kategoride ürün bakarken sen de bazı modellerde büyük bazılarında küçük kız çocuk için ibarelerine rastlayabilirsin. Skechers hem okul öncesi hem de okul çağındaki kızların giyebileceği zengin ürün çeşidi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Küçük Kız Çocuk Ayakkabısı: Skechers’ın okul öncesi dönem için hazırladığı küçük kız çocuk ayakkabıları 21.5 numaradan başlıyor ve 26.5 numaraya kadar çıkıyor. Eğer çocuğunun ayakları bu numaralar arasındaysa küçük kız çocuk modellerini inceleyebilirsin. Eğer kızının ayağı 27 ile 37 numara arasındaysa büyük kız çocuk ayakkabılarını inceleyebilirsin. Daha büyük numaralardaki genç kızlar için ise kadın ayakkabı koleksiyonundan rahatlıkla ürün seçebilirsin.

Her Kız Çocuğun Dolabında Olması Gereken 4 Kız Çocuk Spor Ayakkabı Modeli

Her kız çocuğunun sahil olması gereken bazı modellerden bahsedilebiliyor. Çocukların, her an her yerde spor ayakkabı konforunu yaşamasını sağlayacak birbirinden kullanışlı ve rahat ayakkabı modellerini senin için derledik:

 • Işıklı ayakkabı: Her kız çocuğun düşlerinde yer alan ışıklı ayakkabılar kapsül gardıroplarda bile kendine yer buluyor. Eğlenceli bir stile sahip olunması istenen her yerde, oyunlarda, eğlencede çocuklar ışıklı ayakkabıların kullanışlılığından vazgeçemiyor.
 • Sade tasarımlı kız çocuk spor  ayakkabı: Spor ayakkabıda ışıklar, desenler ve renkler eğlence sunuyor ama sadeliğin de yeri dolmuyor. Çok renkli ve desenli kıyafetleri kombinlerken spor ayakkabıda daha sade görünüm tercih ediliyor. İşte o iddialı kıyafet kombinlerinde kullanabilmek için her kızın dolabında düz renk, desensiz bir spor ayakkabı olması gerekiyor. Siyah, gri, beyaz veya lacivert alternatiflerden birini çocuğunun dolabına eklemelisin.
 • Kalın tabanlı kız çocuk spor ayakkabılar: Eğer çocuğunun stilini şimdiden oluşturmasını isteyenlerdensen ona sezon trendi yüksek tabanlı spor ayakkabılardan almalısın. Hem çok rahat hem de şık olan ayakkabılar, onu arkadaşları arasında şimdiden en havalı kız haline getiriyor.

Kız çocukları için hediye alacaksan en iyi alternatif elbette kız çocuk spor ayakkabı sayılıyor. Hiçbir çocuk Skechers’ın eğlenceli ve şık tasarımlarına hayır diyemiyor. Doğum günü gibi özel günlerde çocukları rahatlıkla biraz olsun şımartmak isteyenler Skechers’lardan dilediklerini seçiyor. Eğer hediye seçiminde yardıma ihtiyacın varsa sana yardımcı olabiliriz. Hediye seçerken bilmen gereken sırasıyla, çocuğun ayakkabı numarası ve tarzı olarak not düşülüyor. Eğer eğlenceli ve havalı tarzıyla dikkat çekmeyi seven bir kıza hediye seçiyorsan muhakkak ışıklı kız çocuk ayakkabılarına bakmalısın. Onun en sevdiği renklere hakimsen, ayakkabı sayasının bu renkleri taşıdığından emin olmalısın. Daha sade zevkleri olan kızlar için hediye alıyorsan, minimalist tasarımlara yönelebilirsin. Zaman zaman iddialı seçimler yapmayı seven, daha büyük yaşlardaki genç kızlar için ise yüksek tabanlı ve katmanlı alternatiflere göz gezdirebilirsin. Bir kıza alınabilecek en güzel ayakkabı için tek bir model işaret edilemiyor. Skechers, birbirinden rahat farklı alternatifleriyle farklı zevklere ve tarzlara sahip kız çocuklarının beğenisini kazanıyor. Farklı serileri inceleyerek, hediye alacağın kişinin tarzına göre seçimini yapabilirsin. Hediye alırken kalitesinden emin olarak Skechers’ı tercih edebilirsin.

Skechers.com.tr ve Skechers mağazaları, orijinal Skechers modellerini sunuyor. Benzersiz iç taban, saya ve taban teknolojileri bulunduran Skechers ayakkabıların orijinal olduğunu anlamak için fazla zahmete gerek kalmıyor. Hafızalı tabanları elinle bastırarak kontrol edebilirsin, hafif bir baskıyla elinin şeklini alacak olan tabanın elini kaldırdığında eski haline dönmesi gerekiyor. Skechers her ayakkabısında özenli işçilik vadediyor. İşçilik sorunları, dikiş hataları, baskı problemleri, renk ve desen pürüzleri orijinallik konusunda şüphe etmene neden oluyor. Skechers’ın her kız çocuk spor ayakkabısı aynı konfor etkisini taşıyor ve eğer orijinal olmayan bir ürüne rastlarsan kolaylıkla, henüz ilk giyişte orijinal olmadığını anlayabilirsin. Skechers.com.tr’den yaptığın her alışverişte kalite ve orijinallik garantisi olduğundan emin olabilirsin.

Kız Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

Kız çocuk spor ayakkabıların fiyatları, ayakkabının teknik özelliklerine, tasarımına göre değişiyor. Ayakkabının sayasından bağcığına, tabanına dek her ayrıntısı fiyat belirlerken kıstas oluyor. Karar verirken ayakkabının tüm özelliklerini dikkatle incelemeli ve ardından fiyat karşılaştırması yapmalısın. Kalitesi ile sıradan ayakkabıları geride bırakan Skechers modellerinin fiyatları ve kalitesi ile kullanıcılarının yüzünü güldürdüğünü görebilirsin. Müşteri memnuniyetinde mükemmeli hedefleyen uzun ömürlü ayakkabıların fiyatlarının kalitesini karşıladığından emin olabilirsin.

Sen de çocuğun için en güzel, rahat ve sevimli kız çocuk spor ayakkabıları, Skechers çocuk koleksiyonunda bulabilirsin. Ayakkabıları giyerken kullanılabilecek eğlenceli desenlerle süslü çorapları, ayakkabı ile uyumlu çantaları da Skechers’tan alabilirsin. Hemen sipariş ver sen de çocuklara konforlu anlar, mutlu anılar armağan et! Skechers.com.tr’den zaman kaybetmeden sipariş verebilirsin. 

back to top
Filtreler