Goodyear Ayakkabı Modelleri

(40 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Bedenler
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Özel Günler
Koleksiyon
Fiyata Göre
Bedenler
(2)
(8)
(9)
(9)
(11)
(11)
(12)
(14)
(4)
(27)
(12)
(9)
(12)
(16)
(16)
(4)
(14)
(15)
(5)
(3)
(6)
Cinsiyet
(26)
(14)
Renk
(4)
(4)
(8)
(3)
(2)
(1)
(1)
(16)
(1)
Ürün Çeşidi
(2)
(2)
(11)
(5)
(2)
(2)
(9)
(1)
(6)
Ürün Detayı
(9)
(2)
(3)
(35)
(3)
(1)
(6)
(3)
(12)
(24)
(5)
(2)
(10)
(2)
(11)
Ürün Teknolojisi
(1)
(23)
(9)
(5)
(2)
(2)
Özel Günler
(4)
(6)
(14)
(9)
(8)
(13)
(1)
(5)
(6)
(3)
(5)
(6)
(5)
(3)
(3)
(3)
Koleksiyon
(2)
(1)
(1)
(9)
(1)
(5)
(1)
(2)
(3)
(6)
(2)
(2)
(3)
(2)
Fiyata Göre
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Goodyear ayakkabı modelleri, birden fazla seçeneği aynı konfor alanında deneyimlemek isteyenler için tasarlandı. Kalıpların dışında, konforun ötesinde ve doğanın tam içinde olmak istediğin zaman yol arkadaşın olmaya hazırlar. Ayakkabının beklentilerini karşılamasını istemen en doğal hakkın. Bu yüzden kullanılan malzemeden tasarıma, tabanından iç yapısına kadar komplike bir kalite inşa etmek şart. Bugüne bakıldığında toplumun büyük bir kesimi için ayakkabıya ulaşmak zor değil. 

Ayakkabıyı sadece bir eşyadan öte, bir yaşam biçimi olarak görenlerin tercihi Goodyear ayakkabılardan yana oluyor. Ayakkabının tasarımından kullanılan malzemeye kadar pek çok kriteri karşılayan tasarımlar çok yönlü konfor sağlıyor. Fakat daha önemlisi, insan sağlığını ön planda tutan teknoloji kullanılıyor. Taban sağlığını düşünen akıllı köpükler, hava geçirgenliği sağlayan üstün teknoloji ürünü malzemeler tasarımla birleşiyor. Spor ya da klasik tüm modelleri, yaşam tarzını ayakkabıyla yansıtmak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Ayak sağlığını ön planda tutmasının yanı sıra ayak rahatını da sağlıyor. Goodyear ayakkabı modelleri bununla birlikte zevkli tasarımcıların elinden çıkan, modanın tüm tarzlarını taşıyan stiliyle ayakları süslüyor. 


Goodyear Ayakkabı

Ayakkabı pek çok insan için bir yaşam şekli. Bazıları beğendiğini hemen alıyor, bazıları da uzun arayışlara giriyor. Ancak konu ayakkabı olduğunda unutulmaz markalar ve asla vazgeçilmeyen kaliteyi konuşabiliyoruz. Sunulan konforun özel bir hayran kitlesi var ve bu gerçekten çok doğal! 

Çıkarılan her model büyük bir beğeniyle tüketiliyor. Goodyear ayakkabı modelleri de bu listede her zaman baş sıralarda bulunuyor.

Her ne kadar ismi otomobil lastiğiyle anılsa da Goodyear’ın ayakkabıyla ilişkisi asırlar öncesine dayanıyor. Üstelik ilişki, ayakkabı sektöründe devrim yaratan bir buluş boyutunda. Ayakkabının üst bölümünü oluşturan saya ile tabanı birbirine tutturmak ayakkabı sektörünün en zorlandığı alandı. 1869’da Goodyear welt ismi verilen formül patentlendi. Bu formülde saya ile taban arasına Goodyear welt ismi verilen bir şerit yerleştirildi. Böylelikle ayakkabıda seri üretime geçilebildi.

Geçmişten gelen bu tecrübe, elbette bugünün ürünlerine de yansıyor. Goodyear ayakkabı modelleri ile tanışanlar, özellikle spor ve ortopedik ayakkabı istediklerinde artık başka markaya yönelmiyor. Çünkü ayakkabı tutkunları, aradığı pek çok özelliği bir arada buluyor.

Ayakkabıların üretimindeki teknoloji, tamamen insanı odağa alarak geliştiriliyor. Böylelikle, ayak sağlığından rahatına kadar güvenilir ürünler ortaya çıkıyor. Pek çok insan tarafından moda stilini tamamlayıcı bir unsur olarak görülüyor. İster doğa tutkunları, isterse spor tutkunları bu ayakkabılardan mutlaka ediniyor. Özellikle ayağın nefes almasını sağlayan özel astar ve saya malzemesi büyük bir artı sağlıyor. Goodyear ayakkabı çeşitleri sayısız özelliğiyle rakiplerinin önüne geçiyor.


Goodyear Erkek Ayakkabı

Ayakkabıların kullanım amacı aynı olsa da kadın ve erkek modelleri temel bir ayrımı işaret ediyor. Pantolondan monta, pek çok ürün artık birbirine karışmış özellikleri barındırıyor. Her iki cinsiyetinde kullanabildiği modellerin sayısı artıyor. Ancak ayakkabıda ortak kullanım standardı bir türlü yakalanamıyor. Çünkü cinsiyetlerin istekleri ve kullanım yöntemleri birbirine farklılık gösteriyor. Böyle olunca da ayakkabı seçimi herkes için başlı başına bir mesai istiyor. Goodyear ayakkabı modelleri içinde, erkek outdoor bot gerçek zevk tutkunlarına hitap ediyor. Elbette sağlığını düşünenlerin de ilk tercihlerinden biri. Ama sağlamlık, özellikle erkeklerin en aradığı özelliklerden biri. Bu modeller de bu beklentiye sonuna kadar karşılık veriyor.

Çoğu erkeğin daha çocukluktan başlayan enerjili yapısı, ilerleyen yaşlarına kadar sürüyor. Bu aşamada çocukluktan kalan bazı alışkanlıklar terk edilemiyor. Bu enerjili yapıda ayakkabılar, özellikle de spor ayakkabılar büyük önem taşıyor. Goodyear ayakkabılar özellikle mükemmel bir tutuş sağlıyor. Bu özellik, hızlı aktivitelerin en kritik rolünü oynuyor. Çünkü bu beraberinde güvenlik getiriyor.

Darbe emici hassas ve dayanıklı tabanlar hareketi kısıtlamayan rahatlık sunuyor. Özel teknoloji ile üretilen saya malzemesi, iç astarı hava geçişine izin veriyor. Böylelikle ayak için en önemli şey olan iklimlendirme gerçekleşiyor. Yani yazın terletmiyor, kışın üşütmüyor. Tüm bu özellikler birleştiğinde pek çok erkek için aktif, dayanıklı, rahat ve sağlıklı bir ayakkabı denildiğinde akıllara Goodyear ayakkabı modelleri geliyor.


Goodyear Kadın Ayakkabı

Kadınlar için ayakkabı modelleri söz konusu olduğunda da konfor, kalite ve özgünlük baştan sona odak noktası oluyor. 

Bu durumda, özgür ruhu dışarıya yansıtabilecek modeller ilk sırada yer alıyor. Ancak seçiciliği ve kaliteye verdiği kıymetle bilinen kadınlar sadece modele de kanmıyor. Ayakkabıda en ince ayrıntısına kadar mükemmellik istiyor. Bu bağlamda çoğu kadın, istediğini Goodyear ayakkabı modelleri arasında buluyor. Özellikle kadın outdoor ayakkabı tercihleri için bu markayı seçiyor.

Rahatlık, kalite, sağlıklı kullanım ve şıklık gibi birçok beklenti bu modellerde birleşiyor. Günlük yaşamın içinde sıklıkla yer alan kadınlar, tüm günü rahat geçirebilecekleri modelleri tercih ediyor. Çünkü gün boyu ayağın maruz kaldığı baskı, gün bitiminde istenmeyen durumlarla sonuçlanabiliyor. Havayı geçiren ancak sıvıyı geçirmeyen bu modeller tüm beklentileri karşılayabiliyor. Goodyear ayakkabı modelleri akıllı köpük ile kaymaz ve ayağa göre şekillenebilen taban, “yokmuş hissini” yaşatıyor. Bu da bir ayakkabıda istenen en büyük verimi sağlıyor. 

Kadın spor bot birbirinden şık modelleri ile tercih edenleri hem günlük kullanım da hem de iş yaşamında stil sahibi yapıyor. Bir arkadaş buluşmasına giderken rahat bir kombinin altına giyiliyor. Ofise giderken rahat bir elbisenin altına uydurulabilen modelleri var. Hem gündüz hem gece hem işte hem de hafta sonunda kullanılabilen harika modelleri büyük bir yelpazede sunuluyor. Goodyear ayakkabı çeşitleri her kadının gardırobunda yer almasını istediği güzellikle bekliyor. 


Goodyear Ayakkabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Spor ya da dağcılık gibi özel amaçlarla üretilen ayakkabılar, teknoloji harikası unsurlar barındırıyor. Yüzlerce yıldan bu yana edinilen tecrübeler, yapılan araştırmalar, alınan kötü sonuçlar bugünün teknolojisine ulaştırdı. Ayakkabının her köşesinde bilimin izlerini görmek mümkün. Örneğin, ayağın şeklini alabilen köpük taban ayakkabıda devrim yaratmıştır. Havayı geçiren ancak sıvıyı geçirmeyen ya da ısı değişikliğini hissettirmeyen kumaşlar birçok sorunu çözmüştür. Bu sorunlar su geçirmez ayakkabı modellerini ortaya çıkarmıştır. Ayakkabının bugün ulaştığı hafif yapısı pek çok testin sonucunda mümkündür.

Yani ayakkabı, sadece malzemeleri birleştirmekten ibaret değildir. Goodyear ayakkabı modelleri teknolojinin son imkânları kullanılarak insanları odağa alarak üretilmekte. Dolayısıyla her model, insan sağlığı, rahatı ve şıklığı esas alıyor. Bu kapsamda replika ürünlerle sıklıkla karşılaşılıyor. Beğenilen markanın replikası özellikle kullanıcılarda büyük yaralar açıyor. Bu nedenle Goodyear ayakkabı seçerken şu konularda dikkatli olmak gerekiyor:


  • Modeli iyice araştırın: Beğendiğiniz modeli farklı kaynaklardaki görsellerle kıyaslayın. Aralarında fark bulunup bulunmadığını kontrol edin.
  • Taban ağırlığına dikkat edin: Goodyear ayakkabı modelleri özel teknolojilerle üretiliyor. Bu nedenle taban ağırlığı bilimsel çerçevelerle belirleniyor. Tabanı haddinden fazla ağır olan modeller taklit ve ağır petrokimya ürünü içerebilir. 
  • Malzemesini inceleyin: Özellikle ayakkabının üst kısmını oluşturan saya bölümünü dikkatli inceleyin. Modeller, teknolojik kumaşlar kullanılarak üretiliyor. Taklit ürünlerde kalitesizlik hemen fark edilebiliyor. 
  • Fiyat kıyaslaması yapın: Ayakkabılar, özel indirimler yapılmadığı sürece belli bir aralıkta fiyatlandırılıyor. Fakat iki mağaza arasında büyük fiyat farkları varsa iki kat dikkatli olmalısınız.
  • Katlama testi: Eğer ayakkabı, Goodyear ayakkabı modelleri içinden çıkıp geldiyse elinize aldığınızda fark edersiniz. Ağırlığı, malzemenin dokusu kendini belli ediyor. Ancak ayakkabıyı ikiye katlayarak bunu daha iyi anlayabilirsiniz. Goodyear modellerinde özel geliştirilen bir kauçuk kullanılıyor. Bu sayede katlandığında eski şeklini hızla alıyor.  


Goodyear Ayakkabı Fiyatları

Kimileri için ekonomi çok önemli olduğundan öncelikle fiyata dikkat ediyor. Kimileri de gerçek ekonomi yapmak için doğrudan ürünün kalitesine odaklanıyor. Çünkü biliyor ki, “ucuz alacak kadar zengin değil.” Bu tip insanlar için kalite her zaman fiyatın önüne geçiyor. Elbette dünyadaki büyük çoğunluğun sınırsız bütçesi bulunmuyor. Ancak bütçeye uygun kalite seçimi her yönden kârla sonuçlanır. Bir ürünün kalitelisini tercih etmek, konforlu ve uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Buna ayak sağlığı ve rahatlık da eklenince fiyat + performans denklemi tam oturuyor. Bu bağlamda herkes bütçesi doğrultusunda kaliteli tercihler yapmalı. 

Goodyear ayakkabı fiyatları belirlenirken pek çok değişken bir araya geliyor. Her firma ürününü kaliteli yapıp daha fazla kitlelere ulaştırmayı amaçlıyor. Ancak bir malın değerini de piyasa belirliyor. Ayakkabı, temel ihtiyaç ürünü olduğundan geniş bir sektörü temsil ediyor. Bütün bütçelere uygun ayakkabılar piyasada bulunabiliyor. Her üründe olduğu gibi ayakkabıda da fiyatı kalite belirliyor. Çünkü kaliteye ulaşmak kolay olmuyor. Özellikle spor ayakkabı gibi bilimin ve teknolojinin kullanıldığı alan büyük yatırımlar gerektiriyor.

Goodyear ayakkabı modelleri sınırlı markaların kullandığı teknolojileri kullanarak üretim yapıyor. Kullanıcıları için en iyi deneyimi sunmak üzerine yatırımlarını sürdürüyor. Ancak tüm bu gayretler herkesin ulaşabileceği bir marka olmasını da sağlıyor. Üretim teknolojileri kullanılarak toplumun her kesiminden her bütçenin ulaşabildiği fiyatlarla sunuluyor. Ayak sağlığını düşünenler, rahatlık arayanlar fiyattan ziyade kaliteyi sorguluyor. 


Goodyear Ayakkabı Çeşitleri Skechers’ta!

Toplumun her kesimine nüfuz edebilen markalar güvenilirlikleriyle dikkat çekiyorlar. Markalar aynı zamanda ulaştıkları kitle ile büyüyorlar. Ayakkabıda yön veren değişimleri getiren Goodyear ayakkabılar de şimdi çok kolay ulaşılabilenler arasında. Hem model zenginliği hem de kalitesiyle büyüleyen modeller tutkunlarını bekliyor.

Modeller, hafta sonları dağ yürüyüşlerinden keyif alanlar ile dışarı çıkarken ne giyeceğine karar veremeyenlere kadar geniş bir yelpazede. Rahatlığını düşünenler ve en önemlisi ayak sağlığına önem verenler bu modelleri tercih ediyor. Üretiminde kullanılan özel teknikler sayesinde Goodyear ayakkabı modelleri ile sağlık, konfor ve şıklık bir arada.

Ayakkabı, insan hayatının önemli bir bölümünde yer alıyor. Bu nedenle ayakkabıdan beklentiler de artıyor. İnsanlar, rahat kullanabileceği, aynı zamanda ayak sağlığını da koruyabilen ürünler tercih ediyor. Çünkü ayağın gün boyu kuru kalması sağlık açısından önemli bir yer tutuyor. Kışın üşüten, yazın da terleten ayakkabı modelleri çoğu kez kalıcı olabilen hastalıklara davetiye çıkarıyor.

Ayakkabıdan en büyük beklenti ise şıklığı tamamlamasıdır. Bu nedenle özellikle spor kullanım için üretilen ayakkabılar ile şıklığı tamamlamakta zorlananlar var. Ancak Goodyear ayakkabı modelleri özellikle kadınların bu sorununa çözüm oluyor. 

Ayakkabıyı bir ihtiyaçtan öte bir yaşam tarzı olarak görenler bu konuda çok titiz. Çünkü ayakkabı, dünya bakışının bir tezahürüdür. Çoğu insan, ayakkabısında karakterinin yansımasını görmek ister. İşte Goodyear ayakkabı çeşitleri tam da bunun için varlar. Üstelik kendine hayran bırakan, sağlık ve konfor sunan modellere ulaşmak şimdi çok kolay. Birbirinden şık Goodyear ayakkabı çeşitleri Skechers’ta sizi bekliyor.


back to top
Filtreler