CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Skechers Max Cushioning

(26 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Fiyata Göre
Beden
(14)
(11)
(14)
(11)
(9)
(7)
(9)
(17)
(4)
(1)
(1)
(2)
Cinsiyet
(5)
(21)
Renk
(3)
(2)
(1)
(4)
(1)
(1)
(2)
(1)
(11)
Ürün Çeşidi
(22)
(2)
(2)
Ürün Detayı
(5)
(3)
(19)
(7)
Ürün Teknolojisi
(1)
(5)
(9)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Skechers Max Cushioning, seçkin modelleri ile kombininin başrol oyuncusu olmaya hazırlanıyor. Rahatlığın en şık ve teknolojik halini sunan ayakkabılar, spor ayakkabı modellerinde kaliteyi simgeliyor. Estetik görünümleri, modern detayları, göz alıcı desenleri ile şehir kadınlarının ve erkeklerinin dinamik hayatına renk katıyor. Sen de yaşam perspektifini genişletmek, stilini karakteristik ve rahat ayakkabı modelleri ile tamamlamak ister misin?

Skechers Max Cushioning Modelleri

Max Cushioning, modern sanatı çağrıştıran desenleri, renkleri ve dokularıyla sıradan ayakkabılardan ayrılıyor. Özel tabanları, ultra hafif tasarımı, nefes alan yüzeyleri ve yeni nesil gövdesi ayakkabıları standartların çok çok üstüne taşıyor. Max Cusioning serisinde spor ayakkabıların yanında terlikler ve sandaletler de bulunuyor. Koşu ayakkabısı rahatlığı, terlik ve sandaletlerde de deneyimleniyor.  Skechers Max Cushioning üç temel tasarımda çeşitleniyor. Elite, Premier veya Ultimite modellerini inceleyerek koşu konforunu görsel estetik ile tamamlayan alternatifleri hemen keşfedebilirsin.

Skechers Max Cushioning Elite

Paralel çizgiler, Elite’in mat zemininde dinamik etki bırakıyor. Tabanlar, beyaz veya degrade renk geçişli şekilde tasarlanıyor. Tasarımlarda, sayada veya tabanda bulunan kontrast renkler mükemmel uyum sergiliyor. Elite üzerinde yer alan S logosu Skechers kalitesini ifade ediyor.

Max Cushioning Premier

Serinin en heyecan verici tasarımlarından olan Premier, yatay çizgiler ve ön paneldeki delikli ağ ile tamamlanıyor. Modellerin üzerinde yer alan dev Skechers yazısı, kaliteyi markası ile görünür kılmak  isteyenleri memnun ediyor.

Max Cushioning Ultimate

Kavisli çizgiler, oyma tabanlı özel tasarım, Ultimate modellerini benzersiz kılıyor. Yanda yer alan S logosu ile ayakkabı, Skechers çizgisini tasarımına yansıtıyor. Topuk bölümünde yer alan “Skechers Go Run” yazısı, ayakkabının bir koşu profesyoneli olduğunu vurguluyor.

Skechers Max Cushioning Özellikleri

  • Hafifliği ile her an her yerde rahatlığın mümkün olduğunu kanıtlayan ayakkabılar, neredeyse hiç dikiş bulundurmuyor.
  • Topuktaki çekme halkası giyimi kolay hale getirmek için sana destek veriyor.
  • Ayakkabılarda Skechers Air Cooled Goga Mat iç tabanlar yer alıyor. Nefes alan iç taban ve saya, ayakta nem ve hava transferi vadediyor. Koşu için özel tasarlanan iç taban, serinleten konfor sunuyor.
  • Makinede yıkanabilir özellikteki ayakkabı tasarımı, hassas programda soğuk suyla yıkanıyor, asarak kurutulabiliyor.
  • Ön ayakta esnek flex kanallar yer alıyor.
  • Rahat ayakkabı 5 cm topuk yüksekliği bulunduruyor.
  • Mikrofiber, destekli dil ayakkabının konforunu pekiştiriyor.

Max Cushioning Teknolojisi

Parametrik dış taban, farklı zeminlerde bile sağlam yer tutuşu sağlıyor. Kaymaz taban ayakkabı, güvenlik ihtiyacına ve dengeye destek veriyor. Ayakkabılar, koşu esnasında adımlarını sağlam atmak isteyenlerin seçimi oluyor.

Ayakkabıların orta tabanında yer alan Ultra Go yastıklama, koşuya konfor katıyor. Destek her adımda daha fazla enerji geri kazanımı sunuyor. Özel ve hafif enjeksiyonlu kalıplar, hafızalı özellikleri ile ayakların şeklini alıyor. Mükemmel destek sistemi, darbeyi emmeye yardımcı oluyor. Bu sayede koşu çok daha konforlu hale geliyor, ani şoklar bile hafifletilerek enerji verimi yükseliyor.

Max Cushioning Fiyatları

Skechers Max Cushioning fiyatları, ayakkabının modeline, teknik özelliklerine göre değişiyor. Terlik, sandalet ve spor ayakkabı alternatiflerinin bulunduğu Max Cushioning serisi, bu nedenle farklı fiyatlarla kullanıcılarını karşılıyor.

Skechers Max Cushioning hem koşuda hem de günlük yaşamda mükemmel konfor arayışına yanıt veriyor. Onunla her adım daha rahat hale geliyor. Rafine şıklığı sportif tasarımla buluşturan ayakkabılar, teknik özellikleri ve tasarım detaylarıyla modern zamanın şıklığına yeni bir yorum getiriyor. Sen de dikkat çeken görünümü ve mükemmel teknik özellikleri ile bir Max Cushioning sahibi olmak için hemen sipariş verebilirsin. 

back to top
Filtreler