CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Termal İçlik

(3 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Ürün Çeşidi
Fiyata Göre
Beden
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
Cinsiyet
(1)
(1)
(1)
Ürün Çeşidi
(1)
(2)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Kış soğuklarının günlük yaşamı ve egzersizi zorlaştığı anlarda içinizi ısıtacak termal kıyafetler, Skechers’ta. Aktivite sırasında, günlük hayatta soğuk havanın sizi engellememesi için tercih edebileceğiniz ürünler arasında termal atletler, üstler, pantolon ve taytlar bulunuyor. Termal içlik çeşitleri yalnızca kesim ile birbirinden ayrılmıyor, kumaş içeriği de ürünler arasında fark yaratıyor. Kışlık termal içliklerin özelliklerini yakından tanıyarak kendin ve sevdiklerin için en uygun ürünü kolaylıkla seçebilirsin. 

Geleneksel içlik kullanımında yün ürünler öne çıkıyor. Ancak termal içlikler, yün alternatiflere göre çok daha kullanışlı. Bu noktada, termal ile yün içlik arasındaki farkın bilinmemesi kullanıcılar için dezavantaj oluşturabiliyor. Termal içlik ile yün içlik karşılaştırması karar vermeyi kolaylaştırabiliyor: 

 • Yün içlikler, doğal yünden yapıldığı için termal kumaşlardan ağır oluyor. Üstelik terlemeyle beraber daha da ağırlaşıyor. Termal ürünler; nem emici değil, dışarı atıcı dokumalarla tamamlanıyor ve hafiflik sunuyor. 
 • Ayrıca hava transferini zorlaştıran yün lifler nedeniyle bakteri oluşumuna kapı aralıyor. Termal ürünler nem transferi vadediyor. 
 • Sık giyme sonucu oluşan sürtünmeyle beraber daha kolay deforme oluyor ve inceliyor. Termal içlikler, yüne göre daha dayanıklı ve kullanışlı görülüyor.
 • Yün kumaşlar birçok kişide alerjiye veya ciltte kaşıntılı hisse neden olabiliyor. Termal ürünler ise yumuşak  ve pürüzsüz kumaşlarıyla konfor vadediyor. 
 • Yün ürünler çamaşır makinesinde yıkanamıyor ve elde temizleniyor. Termal içlikler genellikle 30 veya 40 derece ılık suda, ağartıcı deterjanlar olmadan, düşük devirde yıkanıyor. Yumuşak bir deterjanla, yumuşatıcı olmadan yıkanabilen termal içlikler, asılarak kurutuluyor. Ürünlerin kurutma makinelerinde kurutulmasının ömrünü azaltabileceği konusunda uyarılar bulunuyor. İçliği uzun süre sorunsuz kullanmak için gölgede asarak kurutabilirsin. Bakımı en doğru şekilde tamamlamak için öncelikle, kumaşta hangi malzemelerin kullanıldığına bakmalısın. Buna bağlı olarak ürünlerin bakım önerileri değişiklik gösteriyor. Kışlık içliklerin temizliğinde her zaman ürüne özel verilen bakım talimatlarını baz almalısın. Ürünlerin etiketlerinde yer alan talimatları uygulayarak temizliği kolaylıkla gerçekleştirebilirsin. 

Erkek Termal İçlik

Vücut ısısını korumaya yönelik hazırlanan, nefes alan kumaştan tasarlanan termal giysiler, vücudu rahatsız etmeden, nazikçe sarıyor. Günün her anında kullanabileceğin tasarımları, pilates ve yoga gibi sporlar sırasında, açık havada da kullanabilir veya kamp gibi outdoor aktivitelerde tercih edebilirsin. Soğuk havayı düşünmeden dışarı adım atmak için sen de termal içlikleri kullanabilirsin. Termal içlikler, hem soğuk günlerde hem de gece ayazında seni koruyabilmek için özel hazırlanıyor. Sıcak hissetmenin en konforlu yolunu vadeden tasarımlar, vücut ısısını sabit tutmak için izolasyon etkili özel dokumalarla tamamlanıyor. Çalışırken, yolculukta, kış sporlarında, günün her anında termal içlik giyerek kendini hava şartlarına karşı hazırlıklı hale getirebilirsin. 

Termal içlik kullanmanın avantajları: 

 • Sıcak olması için kat kat giyinmek yerine içlik üzerine kıyafet giymek yeterli oluyor. Özellikle koşu kıyafetleri gibi vücudu sararak desteklemesi gereken kombinlerde, termal içlikler avantaj oluşturuyor.
 • Sıradan kıyafetler hava transferi sağlamadığı için kullanıcıları rahatsız ederken termal kıyafetler nefes alarak konforlu hissettiriyor. Diğer ürünlerde kullanımla beraber oluşan koku, havasızlığa bağlı bakteri üremesi, nem ve sürtünme termal ürünlerde görünmüyor. 
 • Pamuklu kıyafetler nemle beraber ağırlaşabiliyor. Termal dokumalar ise nem transferi sunuyor. 
 • Termal içlikler, iç giyim için tasarlandığından esneklik sağlıyor. 
 • İç giysisi olduğu için düz tasarımlı olan termal içlikler, kıyafetlerin içinden belli olmayacak şekilde hazırlanıyor. 
 • Hafif içlikler, kat kat kıyafetler gibi ekstra ağırlık yapmadan sıcak tutuyor. 

Kışlık termal giysilerin hem kadın hem de erkekler için tasarlanan modellerinin yanı sıra uniseks alternatifleri de bulunuyor. Erkeklerin vücut ölçülerine göre hazırlanan erkek termal içliklerin en sevilenleri arasında termal pantolonlar ve üstler yer alıyor. Pantolonların, gömleklerin içine rahatlıkla giyilebilen erkek termal içlikler, her kıyafete kolaylıkla eşlik edebiliyor. Hem günlük yaşamda hem de sporda giyebileceğiniz erkek termal içlikler, genellikle orta bel profil ve tam boy tasarımla şekillendiriliyor. Erkek termal içlikleri, ilk bakışta sıradan bir tişört, tayt veya eşofmandan ayırmak zor olabiliyor. Sade tasarımlı, uzun kollu veya bacak boyunu tamamen örten yapıda olan içlikler, vücudun mümkün olduğunca soğuk almamasını amaçlıyor. 

Termal İçlik Fiyatları

Termal içlik fiyatları, ürünlerin kumaş özellikleri üzerinden belirleniyor. Sıcak tutma özelliği sunan kumaş içeriği, ürünün ağırlığı, sahip olduğu teknolojiler fiyatın belirleyicisi olarak karşımıza çıkıyor. Benzer şekilde kesim, tasarım, estetik özellikler de fiyatı değiştirebiliyor. Skechers kullanıcılar için sunduğu, fiyat kalite dengesini sağlayan etiketler ve zengin ürün çeşidiyle termal içlik arayanların tercihi oluyor. Hem kadın hem de erkek termal içlik fiyatlarında ulaşılabilir seçenekler sunan Skechers, sporda kullanılabilen modelleriyle birinci kalite kumaşlar için tercih ediliyor. Tüm bunların yanında, termal içlik fiyatları, dönemsel kampanyalara göre de değişiklik gösteriyor. Özel gün indirimleri, sezon sonu kampanyaları fiyatların değişmesine imkan tanıyor. 

Termal İçlik Özellikleri

Kıyafetlerin içine giyilebilen ve sıcak hissetmeye yardımcı olan ürünlerin sahip olması gereken özellikler ise şöyle sıralanıyor: 

 • Termal içliklerin hafif olması gerekiyor. Ağır kumaşlar, üzerinde ağırlık yaptığı için gün içinde daha çabuk yorulmana neden olabiliyor. Özellikle sportif aktivitelerde hafif termal içlikler performansın yükselmesine yardım ediyor. 
 • Termal içliklerin nefes alması önem arz ediyor. Hava transferi yapan dokumalar sayesinde kullanıcılar sıcaklıktan ödün vermeden ferah hissedebiliyor. 
 • Kışlık içliklerin, dış giyimden fark edilmeyecek kadar ince ancak yalıtım özelliği yüksek olması önem taşıyor. Üzerine kışlık bir pantolon, altına kadın kar botu giyerek, şıklıktan ödün vermeden karlı havalarda bile üşümeden gezebilirsin.
 • Nem transferi, vücudun doğal olarak ürettiği teri dışarı atabilmeyi sağlıyor. Kışlık termal içliklerin nem transferi sunması tavsiye ediliyor. 
 • Özellikle kış sporlarına ilgiliysen, egzersiz sırasında termal içliğinin sana hareket özgürlüğü sağlaması gerektiğini tahmin edebilirsin. Kışlık içliklerin esnek ve hareketlere uyum sağlayabilecek dokuda olması önem taşıyor. 
 • Kumaşların kullanıcıları rahatsız etmemesi, sıkmaması, kaşındırmaması gerekiyor. 

Kışlık İçlik

Kışlık termal içlik kombinleri yapılırken, kullanıcılar içliklerin üstüne regular kesimlerde kıyafetleri rahatlıkla giyebiliyor. Günlük giyimde kazaklar, jeanler, kadın bot gibi ürünler kombinlere eşlik ederken, sportif etkinliklerde sweatshirtler, eşofmanlar ve erkek trekking ayakkabısı gibi ürünler, kombinlerin tamamlayıcısı oluyor. Termal ürünlerin giyiminde termal etkili çoraplar, ekstra sıcak tutan sportif montlar, eldiven gibi kışlık aksesuarlar da kullanılabiliyor. 

Skechers, termal ürünleriyle günün her anında sıcacık hissetmen için yanında. Günün getirdiği soğuklara karşı termal giysilerle kendini koruyabilir, montlar, çorap ve eldivenlerle kendini sıcak tutmak için elinden geleni yapabilirsin. Açık hava etkinliklerinin keyfinden vazgeçemeyenlerden, oksijenin bol olduğu günlerde pilates ve yoga yaparak soğuğa meydan okumak isteyenlerdensen sen de Skechers termal kıyafetlerle bedenini sıcak tutabilirsin. Ancak uzmanlar, kullanıcıların yeterli donanımı sağlasa da sağlığı tehdit edecek kadar soğuk havalarda dışarıda olmaması gerektiğinin altı çiziyor. Sağlığını riske atacak dondurucu soğuklara karşı tedbirli olmayı unutmamalısın. Bunun dışındaki rutin kış günlerinde aktif yaşamını güvenle planlayabilir, kışın serin günlerini termal kıyafetlerle daha konforlu hale getirebilirsin. Termal içlik siparişi vermek için Skechers’ın sportif modellerini incelemen ve bedenini seçerek hemen sepete atman yeterli. back to top
Filtreler