CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Tıp Bayramı Hediyeleri ve Doktor Hediyeleri

(49 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Cinsiyet
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Teknolojisi
Ürün Detayı
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(5)
(2)
(23)
(20)
(2)
(3)
(1)
(7)
(2)
(1)
(16)
(16)
(12)
(7)
(17)
(4)
(21)
(6)
(2)
(7)
(14)
(9)
(4)
(9)
(3)
Cinsiyet
(20)
(29)
Renk
(7)
(4)
(7)
(1)
(8)
(3)
(18)
(1)
Ürün Çeşidi
(5)
(6)
(2)
(27)
(9)
Ürün Teknolojisi
(4)
(39)
(4)
Ürün Detayı
(8)
(12)
(32)
(3)
(4)
Koleksiyon
(28)
(3)
(2)
(9)
(3)
(4)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
Cinsiyet Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Mesleği doktorluk olan, hayat kurtarmayı meslek haline getiren sağlık çalışanlarımız için özel günlerde hediye seçmek bazen oldukça karmaşık geliyor. Doktora ne hediye alınır bilemeyenler, mesleğe yönelik hediye seçiminde zorluk yaşayanlar, mesleki ihtiyaçları tahmin etmekte güçlük çekenler için Skechers var. 

Hem minnettar olduğun doktoruna hem de mesleği doktorluk olan sevdiklerine ve tanıdığın tıp fakültesi öğrencilerine, doktor hediyeleri alabilirsin. Oldukça meşakkatli bir meslek olan tıp doktorluğunu konforlu kılacak hediyeleri Skechers koleksiyonunda bulabilirsin. Üstelik hediyeler için branş fark etmiyor. Diş hekimine hediye almak için de önerilerimizden faydalanabilirsin, cerrah olan tanıdığına armağan seçmek için de… 

Doktorlar için hediye arayışı, özellikle Tıp Bayramı döneminde artıyor. Her yıl 14 Mart’ta kutlanan Tıp Bayramı öncesinde, hediye paketini hazırlayabilirsin. Buna ek olarak, doğum günlerinde sevdiğin doktor arkadaşlarına doktor hediyeleri arasından armağanlar alabilirsin. Eğer partnerin doktorsa, sevgililer gününde, evlilik yıl dönümünde veya onu mutlu etmek istediğin herhangi bir zamanda, onun mesleğine dair hediyeler seçebilirsin. Aslında mesleğe uygun hediye seçmek çok ince bir davranış. Doktorların günlerinin çoğunun hastanelerde, muayenehanelerde geçtiğini düşündüğümüzde, onların konforlu hissetmesi için alınan doktor terliği gibi hediyeler, onların iyiliğini ne kadar önemsediğini gösteriyor. 

Peki doktora neler alınabilir dersin? Onların günlük yaşamında hem şık hem de rahat hissetmesini sağlayan kıyafetlerden, ayakkabı ve aksesuarlardan alabilirsin. Elbette bu hediyelerin başında beyaz spor ayakkabı geliyor. Temizliği yansıtması ve beyaz önlükle mükemmel uyum göstermesi nedeniyle sağlık çalışanlarının  gözdesi olan modeller, hediye olarak kusursuz seçimi işaret ediyor. 

Doktor Hediyesi Nasıl Seçilir?

  • Hediye seçerken kendi zevkini değil, hediye alacağın kişinin beğenisini göz önüne almalısın. Sonuçta hediyeyi kullanan kişinin beğenmesi ve kullanışlı bulması çok daha önemli, bu nedenle kendi beğeni anlayışını bir kenara bırakarak koleksiyonu incelemelisin. 
  • Doktorlara hediye alırken ürünlerin rengini, tarzını seçmek için kişilerin günlük kombinlerine dikkat edebilirsin. Hangi renkleri, desenleri daha çok kullanıyorsa onlarla uyumlu alternatifleri tercih edebilirsin. 
  • Doktorların iş rutinini, iş yerlerini düşünerek hediyede araman gereken özellikleri anlayabilirsin. Örneğin eğer soğuk alanlarda çalışan bir doktora hediye alacaksan ayakları sıcak tutacak özellik arayabilirsin. Mesela, hediye alacağın kişinin iş yerinde uzun süre ayakta kalması gerekiyorsa, ayakkabıların iç taban ve orta taban destelerini kontrol edebilirsin. 
  • Kullanıcıların özel anatomik gereksinimleri olabiliyor. Hediye alacağınız kişinin ayaklarında herhangi bir problem varsa buna uygun ayakkabılar tercih etmelisin. 

Doktor Hediyesi Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Doktor hediyesi olarak eğer ayakkabı veya erkek terlik alacaksan, öncelikle doğru ayak numarasını aldığından emin olmalısın. Bunun için ayakkabı alacağın kişinin ayakkabılarının numaralarına bakabilirsin veya ayaklarının cm olarak ölçüsünü biliyorsan, beden tablosundan uygun ayak numarasını bulabilirsin. Elbette doktor hediyesi alırken ürünlerin özelliklerine de dikkat etmelisin. 

  • Doktor hediyelerinin işte de kullanılabilmesi için yalın tasarımlı olması gerekiyor. Günlük hayatta kolay kombinlenebilen sade tasarımları seçebilirsin. 
  • Doktorlar için hediye alırken mesleği icra ederken rahat hissetmelerini, hayatlarının kolaylaşmasını sağlamalısın. Kolay temizlenen, leke tutmayan ayakkabıları tercih etmeye dikkat edebilirsin. 
  • Hediyeleri alırken kişilerin kullanım alışkanlıklarına da dikkat etmelisin. Bazı doktorlar ayakkabı giymeyi tercih ederken kimileri terliklerle çalışmayı daha konforlu buluyor. Doktor hediyesi alırken çalışırken ne kullandıklarına dikkat etmeli ve ona göre hediye seçimini gerçekleştirmelisin. 
  • Ürünlerin uzun  ömür vadetmesi oldukça önemli. Uzun saatler giyildiği için tasarımların dayanıklı olması gerekiyor. Sağlamlık kriterini öncelikli olarak göz önünde bulundurmalısın. 

En iyi doktor ayakkabısı hangi özellikleri taşımalı düşünmeli ve ürünlerde bu özelliklerin bulunmasına özen göstermelisin. Sonrasında doktor hediyelerinin fiyatlarını da değerlendirebilirsin. Hediyeyi kullanacak kişilerin beklentilerine, ihtiyaçlarına dikkat ederek ürünleri elemelisin. Sonra, seçtiğin alternatifleri fiyatlarına göre karşılaştırarak senin için en avantajlı doktor hediyelerini bulabilirsin. Doktor terlik ve ayakkabılarının fiyatları, kullanılan materyallere, taban ve saya özelliklerine, sezon trendlerine göre değişiyor. Skechers, her üründe aynı kalitede malzemeleri kullanıyor ancak maliyet farkları fiyatlar arasındaki makası genişletebiliyor. 

En Güzel Doktor Hediyeleri

En iyi doktor hediyeleri kuşkusuz ayakkabı peki doktorlar için en iyi ayakkabıların hangi özellikleri taşıması gerekiyor biliyor musun? Öncelikle, doktor ayakkabılarının hafif olması gerekiyor. Böylelikle ayakkabılar uzun saatler giyilse dahi, ekstra yorgunluk oluşturmuyor. Ayrıca, uzun süre girildiği için ürünlerin nefes alması gerekiyor. Hava ve nem transferi sağlayan ayakkabıları tercih ederek doktorlara rahatlık armağan edebilirsin. Elbette, ayağı terletmeyen, iç yüzeyi yumuşak olan, dayanıklı modelleri tercih etmelisin. Bunun yanında doktorların çoğunlukla hızlı hareket etmesi gerekiyor. Bu nedenle, kolay giyilip çıkarılan, farklı zeminlerde yüksek yer tutuşu sağlayan, koşma sırasında orta taban donanımı ile kullanıcıları koruyan ayakkabılar, onlar için en güzel hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Esnek olan, leke tutmayan, rahat hareket ve kullanım vadeden doktor ayakkabılarını hediye olarak seçebilirsin. 

Skechers doktor terlik ve ayakkabılarında, rahatlığı vurguluyor. Yalın tasarımlı modeller arasında hafif ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çekiyor. En kaliteli materyaller ve özenli işçilik ile hazırlanan ayakkabılar, Skechers’ın alışkanlık yaratan konforunu doktorlar için ulaşılabilir kılıyor. Skechers ürünlerinde polyester ve sentetik hafif malzemeler kullanılıyor. Kauçuk ve köpük tabanlar, üstün yer tutuş sağlarken hafiflikten ödün vermiyor. Ayrıca uzun süre ayakta kalanların konfor için tercihi olan hafızalı tabanlar da Skechers’ın ikonik özellikleri arasında yer alıyor. Her adımda ayağını tam olarak destekleyen, sert adımlara karşı şok emiciliği ile güvenlik sağlayan modelleri sen de sevdiklerin için seçebilirsin. 

Tıp Bayramı Hediyeleri

Erkek doktorlara alınabilecek tıp bayramı hediyeleri için sen de Skechers koleksiyonunu inceleyebilirsin. Dört mevsim farklı koleksiyonlar sunan ve her sezon en trend tasarımlara koleksiyonunda yer veren Skechers, en tarz modelleri hediye almana imkan veriyor. Söz konusu rahatlık ve sportif stil olduğunda dünyadaki milyonlarca kişinin ilk tercihi olan Skechers, her yaştan erkeğin beklentilerine uygun kıyafet ve ayakkabıları kullanıcılarıyla buluşturuyor. 

14 Mart Tıp Bayramı’nda kadın doktorlar için alınabilecek hediyelerin de adresi Skechers. Kadınların hem işte hem de özel hayatlarında severek giyecekleri tasarımlar Skechers etiketi taşıyor. Tıp bayramı yalnızca doktorların değil, tıbba hizmet eden tüm sağlık çalışanlarının hediye aldığı bir gün. Doktorların yanı sıra hemşire sevdiklerine de Tıp Bayramı hediyesi alabilirsin. Skechers’ta üstün teknolojilerle donatılan, uzun nöbetlere meydan okuyan çeşit çeşit hemşire terliği ve ayakkabısı seni bekliyor. 

Skechers’ın hemen her zevke, ihtiyaca ve bütçeye uygun doktor ve hemşire ayakkabıları seninle. Sen de çeşit çeşit birçok sportif kıyafeti, terlik ve ayakkabıyı Skechers’ın sokak modasının öncüsü olan sezon koleksiyonunda bulabilirsin. Hemen sipariş verebilir, özel günler yaklaşırken onlara günlük yaşamlarına konforla kullanacakları armağanlar alabilirsin. Hediye paketlerini üzerine ekleyeceğin küçük bir notla beraber verebilir ve bu özel günü çok daha unutulmaz kılabilirsin. Hatta Skechers ile aranızda mesafeler bulunan sevdiklerine bile hediyeler ulaştırabilirsin. Skecher.com.tr üzerinden yaptığın alışverişlerde, teslimat adresi olarak sevdiklerinin adresini girebilir ve hediyelerin onlara ulaşmasını sağlayabilirsin.  Böylelikle, sağlık çalışanı sevdiklerinin yüzünü güldürebilirsin.