CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Ev Ayakkabısı & Kadın Ev Ayakkabısı

(12 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Teknolojisi
Ürün Detayı
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(12)
(9)
(8)
(7)
(7)
(5)
(8)
(6)
Renk
(1)
(1)
(1)
(3)
(6)
Ürün Çeşidi
(5)
(5)
(1)
(1)
Ürün Teknolojisi
(2)
(1)
(7)
Ürün Detayı
(1)
(5)
(5)
Koleksiyon
(1)
(3)
(1)
(2)
(2)
(1)
(2)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Kadın ev ayakkabısı modelleri, sağladıkları konfor ve şıklıkla her kadının dolabında yer almayı hak ediyor. Esnek formları, ayağı destekleyen tasarımları, şık görünümleri ve kolaylıkla giyip çıkarılabilen fonksiyonel detayları ile tercih edilen günlük ayakkabı modelleri, Skechers rahatlığını evlere getiriyor. Tabandan sayaya kadar kaliteden ve estetikten ödün vermeden tasarlanan ev ayakkabıları, yaşam alanlarındaki keyifli dakikalara yenilerini ekliyor. Skechers’ın ev ayakkabılarını daha yakından tanımak ister misin? Konforu alışkanlık haline getirecek seçkin modeller seninle… 

Kadın Ev Ayakkabısı Modelleri

Evde geçirilen zamanlarda, kendini Skechers’ın sağladığı konfordan uzak tutmak istemeyenlerin seçimi olan modeller, sundukları avantajlarla her yaştan kadının tercihi oluyor. İçindeki özel iç tabanla, ayakları ideal şekilde yastıklayan tasarımlar, ev içinde atılan her adımda hafiflik vadediyor. Evde sevdiklerinle geçirdiğin değerli vakitlerde kendini hem şık hem de rahat hissetmeni sağlayacak tasarımlar, gündelik hareketlere uyum sağlamak için özel tasarlanıyor. Onlarla rahatlık lüks olmaktan çıkıyor. Günün her anında hareket özgürlüğü vadeden modeller, en yoğun günlerde bile sana kendini iyi hissetmek için bir neden veriyor. 

Ev ayakkabılarının arasında kadın terlik alternatifleri de dikkat çekiyor. Ayakların özgür hissetmesine yardımcı olan modeller, dört mevsim giyilebilen seçenekleriyle evde konforlu hissetmenin sırrını paylaşıyor. Skechers’ın ev ayakkabılarındaki özenini, teknik profesyonelliğini taşıyan tasarımlar, ayakkabılardan farklı olarak ayağın arka kısmını kapatmıyor. Özellikle ıslak zeminlerde kullanım avantajı vadeden köpük tabanlı yazlık seçenekler, evde giyilebildiği gibi plajda, havuz kenarında ve balkonda da kullanıcılara eşlik ediyor. Kışlık modellerin özel materyalleri ise ayakların evde sıcacık hissetmesine katkı sunuyor. 

Kadın Ev Ayakkabısı Fiyatları

Kadın ev ayakkabısı fiyatları, diğer modellerden çok da farklı görünmüyor. Zira Skechers, ev ayakkabısını, lifestyle tüm tasarımlarında olduğu gibi yüksek kalite, özenli işçilik ve trend taşıyan detaylarla üretiyor. Ev ayakkabısı modelleri arasında, teknik özelliklere bağlı olarak fiyat farkları görülebiliyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarına en uygun seçimi yapmaları, tüm özellikleri değerlendirerek seçimlerine yön vermeleri tavsiye ediliyor. Fiyat farkları dönemsel kampanyalardan ve sezon trendlerinden de etkilenebiliyor. 

Ev Ayakkabılarının Kullanımı 

Ev ayakkabılarını dost ziyaretlerine giderken kullanabilir, özel ofislerde çalışırken tercih edebilirsin. Son yıllarda evden çalışmanın artmasıyla birçok kişi evde çok daha fazla vakit geçiriyor. Çalışırken doğru oturuş pozisyonunun elde edilmesi ve bele fazla yük binmemesi için dizlerin kalça kemiğinden üstte olması gerekiyor. Hafif topuklu ev ayakkabıları giyilerek ayakların daha yüksekte durması sağlanabiliyor. Ayrıca uzun yıllar ofislerde çalışan kişiler, evde çalışma konsantrasyonunu sağlamak için de ayakkabı ve aksesuarlardan destek alabiliyor. 

Ev ayakkabıları sadece evde giymek gerekmiyor. Pilates veya yoga stüdyosu gibi, çıplak ayakla egzersiz yaptığın iç alanlarda, hareket ederken ev ayakkabılarını giyerek kendini ayakkabı giyip çıkarma zahmetinden kurtarabilirsin. İç alanlarda konforla giyilebilen modelleri verandada keyif yaparken, evin terasında  huzurla kahveni içerken giyebilirsin. 

Ev ayakkabıları, tüm gün ofiste topuklu ayakkabılarla vakit geçirenlerin araçlarında da kurtarıcı oluyor. Araba kullanırken ayakların rahat hissetmesi için araç içinde bulundurulabilen tasarımlar, saniyeler içinde giyilip çıkarılarak sizi günün yorgunluğundan kurtarabiliyor. 

Sen de ev ziyaretlerinin, iç alanlarda geçirilen zamanların en konforlu eşlikçisi olan ev ayakkabılarını bir tişört, bir eşofman ile kombinleyerek günlük şıklığı karşılayabilirsin. 

Skechers Ev Ayakkabısı Özellikleri

Skechers ev ayakkabı tasarımları, bağcık bulundurmuyor. Kolay giyilip çıkarılıyor. Yumuşak örgü saya ile desteklenen tasarımlar, evde huzurla geçirilecek zamanların konfor hissini pekiştiriyor. Her model, ayaklarda varlığı unutulacak kadar hafif… Dayanıklılığı ve şıklığı ile evde Skechers kalitesini deneyimlemeyi mümkün kılan ayakkabılar, yüksek yer tutuşu vadederek güven veriyor. Nefes alan saya, ayağın şeklini alan iç taban ve ideal topuk yükseklikleri ev ayakkabılarını birçok kadın için vazgeçilmez hale getiriyor. Tüm Skechers modellerinde olduğu gibi ev ayakkabı tasarımlarında da ikonik S logosu bulunuyor. Şıklığını sadeliğinden alan kaliteli ev ayakkabıları, hassas programda, çamaşır makinesinde yıkanarak temizlenebiliyor. Kolay temizlenen ev ayakkabıları, sık sık havalandırıldığında ilk günkü formunu ve bakımlı görünümünü çok daha uzun süre koruyabiliyor. 

Skechers, rahatlığı, şıklığı ve kaliteyi ev yaşamına transfer ediyor. Skechers’ın kadın spor tişört , şişme yelek ve giyim ürünleriyle kolaylıkla kombinlenebilen tasarımlar, sportif şıklığın sırrını paylaşıyor. Evde olmayı sevdirecek Skechers ev ayakkabısı alternatifleri, sezon koleksiyonunda seni bekliyor. Sen de hemen hayallerindeki Skechers’ı sipariş vererek ev keyfini tamamlayabilirsin. Ayrıca, erkek ve çocuk koleksiyonlarını inceleyerek, aile boyu Skechers kalitesini deneyimleyebilirsiniz. 

Ev Ayakkabılarının Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

 • Bağcık sorunu olmadan hemen geçirilip girilebiliyor. Topukta yer alan çekme halkaları ayakkabıları hızla giyip çıkarmak için destek veriyor. 
 • Ev ayakkabıları ayaklarını ideal sıcaklıkta tutmana yardımcı oluyor. 
 • Nefes alabilir tasarımlar, dört mevsim kullanıcılara eşlik edebiliyor. 
 • Hafif modeller, ayaklarda ağırlık yapmadığı gibi çantada da kolaylıkla taşınıyor. Böylece ziyaretlerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Onları çantana koyarak dilediğin her yerde giyebilirsin.
 • Sade tasarımlı ev ayakkabıları, kombinlere kolaylıkla uyum sağlayarak, kıyafetlerin şıklıklarına eşlik ediyor. 
 • Ev ayakkabıları, ideal topuk yüksekliğinde tasarlanıyor. Hafif yüksek tabanlar sayesinde omurga destekleniyor. Farklı taban yüksekliklerinde seçenekler bulunuyor. 

Ev Ayakkabısı Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Ev ayakkabısı kullanma alışkanlığı birçok faydayı da beraber getiriyor. Ev ayakkabı kullanmanın sağladığı faydaları hatırlayabiliriz: 

 • Ev ayakkabıları, ziyaretlerde giyilen, başkalarına ait modellerden bulaşabilecek virüslerin, mantarların ve olası cilt sorunlarının önüne geçiyor. Kendi ev ayakkabını yanında taşıyarak sağlık ve şıklıkla günü geçirebilirsin. 
 • Ziyaretlerde, kendi konfor alışkanlıklarından ödün vermek istemeyenler rahatlığından emin oldukları ev ayakkabılarını yanlarında bulundurarak kendini çok daha rahat hissedebiliyor. Birbirinden şık modellerle, ziyaretlerde de estetik ve konfor beklentileri karşılanıyor. 
 • Ev ayakkabıları, evdeki halı, parke ve fayans zeminlerde yüksek yer tutuşu sunuyor. 
 • Özellikle çocuğu olan kadınların evdeki koşuşturma sırasında severek kullanabileceği tasarımlar arasında, orta taban destekli, şok etkisi emici alternatifler de yer alıyor. Böylece ani ve sert hareketlerle ayaklarda oluşacak sorunların önüne geçiliyor. 
 • Evde sürekli ayakkabısız gezmenin, ayağın aynı yerine ağırlık vererek yürümeye neden olduğu biliniyor. Sürtünen ve tahriş olan bölgenin zaman içinde sürtünme nedeniyle kalınlaşmasına sık rastlanıyor. Nasırlaşma sorununun önüne geçmeye yardımcı olan ev ayakkabıları, basıncın ayak tabanına yayılması için gerekli teknik desteği sunuyor. Buna ek olarak, uzun süre evde çıplak ayakla gezmek ayak tabanındaki dokuların olağan formu deforme edebiliyor, gözle görülmeyen problemler oluşturabiliyor. Ev ayakkabıları ayakların ideal formunu koruması için destek sağlıyor. 

Ev Ayakkabısı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Ev ayakkabısı alırken mevsime uygun mu bakılması gerekiyor. Ayaklara yazın serin kalması, kışın sıcak hissetmesi için destek verecek modellerin tercih edilmesi öneriliyor. 
 • Ev ayakkabılarının tabanlarının yüksek yer tutuşu vadetmesi, güvenlik için gerekli görülüyor. 
 • Orta taban desteği evde yapılan kısa süreli egzersizlerde veya çocuklarla oynanan oyunlarda ayağın zarar görme riskini en aza indiriyor. Ev ayakkabısı almak isteyenlerin orta taban desteğine ve tabandan gelen şoku emme fonksiyonuna dikkat etmesi önem arz ediyor. 
 • Ev ayakkabısı alınırken tasarımın sade olması büyük avantaj sağlıyor. Birçok kombine uyum sağlayacak sade tasarımların tercihi uyum yakalamayı kolaylaştırıyor. 
 • Ev ayakkabısı seçerken temizlenme ve bakım önerilerine dikkat etmek oldukça önemli. Skechers’ın kadın ev ayakkabısı tasarımlarının birçoğu çamaşır makinesinde yıkanarak temizlenebiliyor. Düşük devirde yıkanabilen ayakkabılar, kolay temizlenebildiği için gönül rahatlığı ile tercih ediliyor. 
 • Esnek tabanlar, ayağın hareketlerine uyum sağlıyor, evde konfora gölge düşürmüyor. Tabanın köpükten imal edilmesinin, oluklu taban formunun, avantajlarını farkında olarak seçim gerçekleştirmek alınacak verimin garantilenmesi anlamına geliyor. 
 • Evde kadın günlük ayakkabı veya erkek casual ayakkabı modellerini giyip çıkarmakla vakit kaybetmemek gerekiyor. Ev ayakkabısı modellerinin kolay giyilip çıkarılabilir olmasına dikkat ederek seçimine yön verebilirsin. 
back to top
Filtreler