CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Kadın Terlik

(31 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(31)
(11)
(25)
(9)
(26)
(8)
(25)
(20)
Renk
(4)
(4)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(3)
(1)
(11)
Ürün Çeşidi
(5)
(4)
(5)
(17)
Ürün Detayı
(10)
(15)
(9)
Ürün Teknolojisi
(1)
(1)
(3)
(3)
(6)
Koleksiyon
(4)
(12)
(2)
(1)
(2)
(2)
(1)
(5)
(2)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Sokakta, evde, plajda, modanın en rahat halini ayağına getiren kadın spor terlikler, bu sezon hem sokağa hem de podyumlara damga vuruyor. Kadın spor terlik trendinin yeniden görünür hale geldiği moda dünyasında, Skechers tasarımları kullanıcılarını şıklık yarışında bir adım ileri taşıyor. Topuklu modelleri, düz tabanları, sportif veya klasik tasarımları ile hemen hemen her kombin kadın spor terliklerle tamamlanabiliyor. Feminen formdaki sportif modeller, her yaştan kadının ayakkabı dolabının yeni gözdesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. 

Kadın Spor Terlik Modelleri

Farklı tasarımları, kullanım alanları ve üretim malzemeleriyle çeşitlenen kadın spor terlik modelleri, her mevsim kullanılabilecek alternatifler sunuyor. Kışlık ürünlerde peluş, yün ve pamuk bolca kullanılırken, yazlık ayakkabı tasarımlarında keten, hasır, plastik gibi maddeler daha çok yer alıyor. Üst kısımda bantlar, çapraz bantlar, tek şeritler kullanılabiliyor. Dış giyimde tercih edilen modellerin arasında flip flop adı verilen parmak arası çeşitler de dikkat çekiyor. Özellikle yazlık beldelerde, plajda ve havuz kenarında kullanılan parmak arası kadın spor terlikler, rengarenk modelleri ile ayaklara rahatlık getiriyor.

Kadın Spor Terlik Fiyatları

Kadın spor terlik fiyatları ürün teknolojilerinden tasarımlarına kadar birçok farklı detayın göz önüne alınması ile şekilleniyor. Kadın terliğin yalnızca ev ayakkabısı veya kısa süre giyilen aksesuarlar olmadığını ispat etmek üzere tasarlanan ve uzun süre giyilse dahi konfordan ödün vermeyen bayan sokak kadın spor terlikleri ünlü markaların koleksiyonlarını, podyumları süslüyor. Kadın spor terlik alırken tüm özellikleri, konfor detaylarını göz önüne almalı, fiyatları tek kıstas olarak görmemelisin. Kadın spor terlik fiyatlarından ziyade, fiyat kalite dengesinin sağlanıp sağlanmadığına bakarak karar verebilirsin.

Kadın Spor Terlik Çeşitleri

En trend kadın spor terlikler arasında ilk sırayı zarafet alıyor. İncecik bantlı modeller ve sandaletler bu sezon sokaklara geri dönüyor. Zarif ve ince bantların asaletini kombininde göz önüne serebilirsin. Çabasız şıklık trendinin ürünü tek bantlı ve kalın topuklu modeller hem iç hem de dış mekanlarda kadınların gözdesi olmaya hazırlanıyor. Özellikle pastel tonlar bu sezon çok moda. Parmak arası kadın spor terliklerden alarak koleksiyonuna eklemelisin. Dad sneaker adı verilen spor ayakkabılardan sonra baba kadın spor terlikleri ve sandaletleri de trend ivmesini yükseltiyor. 

Metalik yansımalar bu yıl çok moda. Işıltılı taşlar ve boncuklarla süslü olan kadın spor terlikler ise hem evde hem de dışarıda kadınların stiline ışık katmaya hazırlanıyor. Üstelik ışıltılarla süslü modellerin illa klasik tarzda olması da gerekmiyor. Skechers gibi modayı belirleyen markaların koleksiyonlarında ışıltı saçan sportif kadın terliklere rastlaman da mümkün. Günlük kullanıma uygun olan terlik modelleri, farklı zeminlerde, kapalı veya açık alanlarda kullanılarak ışıltı saçıyor. 

Yazlık Kadın Spor Terlik 

Yazlık kadın spor terlikler, seçim esnasında ekstra özeni hak ediyor. Havuz kenarındaki ıslak zeminlerin, veranda ve balkonların sık ziyaret edildiği yaz sezonunda, kullanacağın tabanın kaymaz olmasına özen göstermelisin. Zemin tutuşu sağlam olan kadın spor terlikler ile güvenle adım atabilirsin. Kum gibi yumuşak zeminlerde hareket için ise parmak arası modelleri tercih edebilirsin. Eğer parmak arası modellerle rahat edemeyenlerdensen, Skechers’ın yumuşak örgü parmak arası şerit bulunduran ve ekstra rahat modelini deneyebilirsin. Plaj kullanımına uygun, çift bantlı kadın spor terlikler de Skechers’ta seni bekliyor. 

Kadın spor terlik modellerinin estetikten ödün verdiğini düşünüyorsan yanılıyorsun. Yazlık kadın spor terlikler, rahatlığı öncelediği kadar estetiği ve tarzı da ön plana alıyor. Yılın trendlerini taşıyan çeşit çeşit sportif ve modern tasarımı bir arada bulabilir ve hemen inceleyebilirsin. Günlük kullanımda, şık bir partide veya plaj keyfinde kombininin yıldızı olmaya aday birbirinden güzel yazlık kadın spor terliği Skechers ayrıcalıklarıyla hemen sipariş verebilirsin.

Skechers Kadın Spor Terlik 

Skechers kadın spor terlikler, spor ayakkabılardaki özel taban teknolojilerini kadın spor terliklere taşıyarak diğer tasarımlardan ayrılıyor. Üstelik trendlerin izini sürmekten de geri kalmıyor. Max Crushing, Goga Max taban teknolojilerini bazı kadın spor terliklerde görmen mümkün. Skechers modellerinde mükemmel ayak desteği, Ultra Go, 5GEN orta taban desteklemesi ve basınç yayılımı etkisi yer alabiliyor. Böylece yoğun egzersiz ve hareketlerde ayaklarını şok etkisinden koruman mümkün. Memory Foam, Skechers Plush Foam iç tabanlar ise ayakların mükemmel konfora ulaşmasına yardımcı oluyor. Ayakların tam şeklini alan bir kadın terliği kim istemez ki?

 • Tasarımlar kolay giyilip çıkarılıyor. Bu özellikleri sayesinde rahatlıkla gün içinde tercih edilebiliyor. Özellikle sık sık iç ve dış alanlar arasında gidip gelmen gerekiyorsa, kadın spor terliklerin ayaklara büyük konfor sağladığını fark edebilirsin.
 • Ayakların hava almasını sağlayarak hava transferinde en üst düzeyi ifade ediyor. Böylece ayaklarda havasızlık ve nem nedeniyle oluşabilecek farklı sağlık sorunları en aza iniyor.
 • Doğru taban ve bant modelleri seçildiğinde varlığı ayakta neredeyse hissedilmiyor. Üst sayası bulunmaması ile ayakkabılardan farklılaşan bayan spor terlik çeşitleri, bu sayede çok daha hafif olabiliyor.
 • En rahat ayakkabı bile kaliteli bir kadın spor terlik ile kıyaslandığında kadın spor terlikler bir adım ileride görülebiliyor. Modeller, bakım açısından da avantaj sağlıyor, birçok ayakkabı yıkanmazken kadın spor terlikler yıkanarak temizlenebiliyor.

Sen de Skechers ayakkabıların rahatlığını ve şıklığını, açık modellerin konforu ile birleştiren Skechers kadın spor terlikleri ve kadın ev ayakkabısı modellerini hemen sipariş verebilirsin. Üstelik şimdi vegan ayakkabı modelleri de Skechers'ta! 

Kadın Spor Terlik Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kadın spor terlik seçiminde birçok kişi özensiz davranabiliyor. Ayakkabı için araştırmalar ve incelemeler sonucu seçim yapılırken, kadın spor terliklerde genellikle aynı titizlik gösterilmiyor. Oysa yanlış seçimler, hem sağlık hem de konfor açısından hayatı zorlaştıran sorunlar oluşturabiliyor.

 • Ürün seçerken numaraya dikkat etmelisin. Topuk kısmı açıkta kaldığı için birçok kişi ayak numarasının uyumlu olup olmadığı konusunda sorun yaşıyor. Ancak genellikle ayakkabı numaraları kadın spor terlik numaraları ile uyum gösteriyor.
 • Kadın spor terlikleri alırken hangi malzemelerden yapıldığına dikkat etmelisin. Özellikle yazın terleme ile beraber ayaklar aşırı sürtünme ve temasa maruz kalabiliyor. Sürtünme ve nem nedeniyle ayağının zarar görmemesi için terliğin kaliteli olması önem arz ediyor. Yanlış materyaller ayakta koku, mantar ve su toplama sorunlarına neden olabiliyor. Ürünlerin kaliteli malzemelerden üretildiğinden ve toksik madde içermediğinden emin olmalısın.
 • Gün boyu ayakta kaldığında ayağın hava almasının konfor için yeterli olmadığını tecrübe edebilirsin. Kadın spor terlikler açık veya yarı açık üst kısımları ile konforun büyük bir kısmını karşılıyor. Taban teknolojileri de en az üst bölme kadar rahatlığı etkiliyor. Tabanının ayağa yeterli desteği verip vermediğini değerlendirmelisin.
 • Kadın spor terliklerin işlevsel yanları bir tarafa, estetik özellikleri de seçimi etkiliyor. Kadın terliğin tarzına, kombinlerine uyum sağladığına dikkat etmelisin.

Kadın Spor Terlik Trendleri Nelerdir?

 • Dolabında muhakkak nakışlı, deri ve topuksuz, klasik bir kadın spor terlik bulundurmalısın.
 • Bantlı tasarımlar her yerde kullanılabiliyor, sportif ve bantlı bir model her kadının dolabının olmazsa olmazı.
 • Her kadın, plaj ve havuz kenarında giyeceği bir parmak arası model almalı.
 • Yazın uzun süre ayakta kalacağın zamanlarda, ayaklarına gereken desteği verecek özel taban teknolojili kadın spor terliklerden almalısın.
 • Önü kapalı, sabo modellerini andıran, arkası açık spor ayakkabı modeli kadın spor terlikler dolabında bulunmalı. Onlarla ayakta saatler geçirsen bile şıklıktan ödün vermeden rahat edebilirsin.

Kadın Terlik Giyerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kadın spor terlik modellerini seçerken dikkat edilmesi gerekenlerin yanında kullanırken önem verilmesi gerekenler de var. Kadın spor terlik veya sandalet gibi açık ayakkabı kullanıyorsan ayaklarının temiz ve bakımlı olduğundan emin olmalısın. Bakımlı ayakların gereği olan pedikürü ihmal etmemelisin. Ayakların, sürekli zemin ile temas eden taban bölgeleri kurumaya ve kuruluğa bağlı sorunlar oluşturmaya yatkın oluyor. Kadın spor terlik modellerinin  hoş görünmesi ve sağlıklı bir bedene sahip olmak için topuk bakımını ihmal etmemeli ve ayaklarını düzenli olarak nemlendirerek ölü derilerden arındırmalısın. Ürünler, ayakkabılar kadar olmasa da temizliğe ihtiyaç duyuyor. Kadın spor terlikleri (yıkamaya uygunsa) yıkayarak veya Skechers ayakkabı temizleme spreyi ile silerek temizleyebilirsin.

back to top
Filtreler