CİNSİYET
ALT KATEGORİLER

Anne Ayakkabısı

(88 Ürün)
Filtreler
Filtreleri Kapat
Filtreleri Düzenle
Beden
Renk
Ürün Çeşidi
Ürün Detayı
Ürün Teknolojisi
Koleksiyon
Fiyata Göre
Beden
(19)
(3)
(72)
(75)
(62)
(64)
(31)
(25)
(29)
(36)
(20)
Renk
(14)
(11)
(2)
(8)
(5)
(2)
(6)
(40)
Ürün Çeşidi
(17)
(5)
(1)
(50)
(15)
Ürün Detayı
(18)
(31)
(4)
(8)
(52)
(2)
(20)
Ürün Teknolojisi
(13)
(7)
(10)
(31)
Koleksiyon
(12)
(1)
(3)
(3)
(2)
(3)
(11)
(2)
(1)
(3)
(5)
(15)
(1)
(1)
(16)
(1)
(8)
Fiyata Göre
Beden Seçiniz
UYGULA
Tüm Filtreleri Göster
Daha Fazla Göster

Annelerin favorisi olan, rahatlığı ile tanınan konforlu ayakkabılar, Skechers koleksiyonunda yer alıyor. Adımlarını konforla atmak isteyen, rahat hissetmeyi önemseyen, aktif bir yaşam tarzını benimseyenler için birbirinden özel tasarımlar, S etiketiyle seni bekliyor. Anne ayakkabıları modellerinde sezon trendlerini yansıtan, geniş koleksiyonu ile her kadının tarzına hitap eden bir alternatif muhakkak bulunduran, kalitesiyle uzun ömür vadeden modellerle tanışmaya hazır mısın? Üstelik, farklı sportif aktiviteler için çeşit çeşit teknik donanım da ürünlerde yer alıyor. Böylelikle anneler, günlük işlerinde veya sportif faaliyetlerde konforu doyasıya hissediyor. Şıklık ve rahatlık için aradığın anne ayakkabısı modellerini, her sezon yenidenen Skechers koleksiyonunda bulabilirsin. Ayrıca, alışverişlerinde hediye paketi yaptırma imkanı da var! Böylelikle aranızda kilometrelerce mesafe dahi olsa, annene Anneler Günü için "onu düşündüğünü" gösterecek bir armağan alabilir ve özenli hediye paketiyle kapısına kadar ulaştırabilirsin. 

Yürümeyi seven anneler için birbirinden konforlu kadın yürüyüş ayakkabısı modelleri, tarz sahibi anneler için trendleri yansıtan kadın günlük ayakkabı tasarımları, koşu, trekking modelleri, koleksiyon içinde yer alıyor. Sadece yaşam rutinlerine uygun ayakkabı arayışı değil, estetik beklentiler de Skechers’ta karşılanıyor. Anne çocuk kombinlerinin gözdesi olan uyumlu alternatifler ayrıcalıklarla seçilebiliyor. Ailenin tüm üyeleri için en rahat ayakkabıları on yıllardır kullanıcılarıyla buluşturan Skechers, dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Türkiye’de de her yaştan kullanıcının beğenisini topluyor. 

Annenin stili, ayakkabıdan beklentisi, sevdiği aktiviteler, yaşı ve yaşam tarzı ne olursa olsun ona konfor armağan etmek istersen sen de Skechers’a gelebilirsin. Neden anne ayakkabısını Skechers’tan almalısın biliyor musun? Çünkü ortopedik modellerden büyük veya küçük ayaklar için uygun numaralara kadar çeşit çeşit anne ayakkabısı burada yer alıyor. Üstelik birinci kalite malzemelerden özenli işçilik ile üretilme garantisiyle… Son teknoloji detaylar ve tasarım çizgileri de koleksiyonda bulunuyor. 

Ortopedik Anne Ayakkabısı

Annelerin rahatlığı doyasıya hissettiği ayakkabıların başında ortopedik anne ayakkabıları geliyor. Ortopedik tabanla tamamlanan, Skechers’ın konfor sağlayan teknolojilerinin vücut bulduğu özel tasarımlar, anne ayakkabısında ortopedik seçimler yapmak isteyenleri memnun ediyor. Maksimum rahatlık sunan alternatifler, ortopedik ayakkabı ararken şıklıktan taviz vermek istemeyenleri bekliyor. 

Gün boyu ayakta kalan annelerin adımlarına uyum sağlayan alternatifler, her adımda konforlu hissettiriyor. Çalışan, aktif yaşam süren, yolculuklarda rahat hissetmeyi arzu eden anneler için ideal olan ortopedik anne ayakkabıları, ayakta varlığını unutturacak kadar hafif. Modellerde çıkarılabilir destekleyici ayak yastıkları, hafızalı iç taban, yumuşak iç astar, serin tutan dokumalı paneller, ideal topuk yüksekliği bulabilirsin. Ortopedik modellerin birçoğunun kolaylıkla çamaşır makinesinde yıkanarak temizlenebildiğini de aklında tutmalısın. 

Skechers ortopedik serileri, ayak hastalıkları uzmanları yani podiatristler tarafından onay alıyor. Podiatri sertifikası sunan ayak kemeri destekleri ile rakiplerinden ayrılan Skechers modelleri, 20 yıldan uzun süre toplanan veriler baz alınarak şekillendiriliyor. Bu süreçte 120.000’den fazla ayak şeklini tarayan uzmanlar, analizler sonucunda ortopedik destek sağlayacak ayakkabıların kalıbını hazırlıyor. Her ayağa kusursuz uyum sağlayan ürünler, annen için de en iyi seçimi işaret ediyor. Sen de her gününün mutlu ve konforlu geçmesini istediğin annene ortopedik Skechers modelleri alabilirsin.

Anne Spor Ayakkabısı

Sportif tarzın moda olması, her yaştan kişinin konforla barışmasını sağladı. Özellikle ileri yaş grubundaki anneler de, rahatlık trendin ile bu tanışmayı gerçekleştiren gruplardan biriydi. Annelerin rahat etmesi için tasarlanan anne spor ayakkabısı modelleri, hem bağcıklı hem de bağcıksız çeşitler bulunduruyor. Spor ayakkabıların yalnızca egzersiz yaparken giyilebileceğine dair yerleşmiş olan eski inanç, bugün yerini günün her anında rahat hissetme ihtiyacına bırakıyor. Annelerin, kendilerini iyi hissetmelerine yardımcı olacak tasarımlara dolaplarında yer açılıyor. Bugün farklı aktiviteler için özel tasarlanan anne spor ayakkabıları, annelerin dolaplarında boy gösteriyor. 

Anne spor ayakkabısı alırken nelere dikkat edilmeli diye sorarsan, şöyle sıralayabiliriz: 

 • Seçtiğin sportif ayakkabıların annenin zevkine hitap ettiğinden emin olmalısın. Ayakkabıyı giyecek olan annen olduğu için ayakkabının tarzının, annenin stiliyle uyumlu olmasına özen göstermelisin. 
 • Anne spor ayakkabısının annenin günlük ihtiyaç duyduğu konforu ona verebilecek özelliklerde olmasına dikkat etmelisin. Ayakkabıların özelliklerini, teknolojilerini, dizaynını dikkatle inceleyerek seçimini yapabilirsin.
 • Anne için ayakkabı alırken mümkünse annenin ayakkabıyı denemesini sağlayabilirsin.Eğer mümkün değilse, annenin ayakkabı numarasını öğrenerek, ayakkabı alışkanlıklarını değerlendirerek, ona en uygun seçimi yapmaya çalışmalısın. 
 • Kolay giyilebilen bağcıksız veya pratik destekler sunan ayakkabılar özellikle ileri yaşlardaki anneler için öneriliyor. Eğer annen ayakkabı giymekte zorluk yaşıyorsa ona kolay giyilip çıkarılabilen modellerden seçebilirsin. 
 • Yaşla beraber, yürürken denge kaybı da yaşanabiliyor. Anne spor ayakkabılarının denge sağlayan özelliklerinin olması, taban destekleri sayesinde kullanıcıların sağlam adımlar atmasına yardım etmesi, önem taşıyor. Yer tutuşu yüksek ve denge sağlamaya yardımcı modelleri tercih ederek annene armağan edebilirsin. 
 • Anne spor ayakkabılarının çok yüksek veya çok alçak topuklu olmaması gerekiyor. Yaşla beraber artan omurga sorunlarına karşı spor ayakkabılarının birkaç cm taban yüksekliğinde olması öneriliyor. Ancak çok yüksek tabanlar da ayağa binen yükü tabana eşit dağıtamadığından ayakta sızı oluşturabiliyor. Ayakkabıların ne çok kalın ne de ince tabanlı olmamasına özen gösterebilirsin. 
 • Tüm teknik özelliklerin yanında anne spor ayakkabılarının kolay kombinlenebilmesi de kullanıcılar için avantaj sağlıyor. Annenin her ayakkabı için ayrı ayrı kombinler yapma zorluğu yaşamaması adına, hemen her kıyafetle şık görünebilecek, sade tasarımları alabilirsin. 
 • Annenin özellikle yapmayı sevdiği bir aktivite veya sportif faaliyet varsa, ayakkabıların bu aktivitelere uygun olmasına dikkat edebilirsin. Örneğin her gün yürüyüş yapan annen için yürüyüşü destekleyen modellerden birini sipariş verebilirsin. 
 • Ayakkabıların hafifliği özellikle uzun saatler boyunca ayakta kalan anneler için önem arz ediyor. Anne ayakkabısı ne kadar ağır olursa, kullanıcılar o kadar yorgun hissediyor. Bu bağlamda, annen için spor ayakkabı alırken hafif alternatifleri inceleyebilir, sipariş sırasında hafifliğe göre seçim yapabilirsin. 

Yazlık Anne Ayakkabısı

Kadın ayakkabısı denince akla gelen klasik modeller, ince taban bulunduran tasarımlar olsa da artık klasikler geride kalıyor. Şimdi, kullanıcılar  için özel tasarlanan son teknoloji tabanlar kolaylıkla bulunabiliyor. Yazın en sıcak günlerinde rahatlık sunacak sandaletler, terlikler, nefes alan ayakkabılar, Skechers alternatifleri arasında kendini gösteriyor. 

Ayaklarının serin hissetmesi, ayakkabıların ideal ısıyı koruması, nefes alması, kullanıcılara rahatlık sunması, ayakkabılarda aranan ilk özellikler oluyor. Bu kriterleri, elbette Skechers modelleri karşılıyor. Yazlık seçenekler arasında plajda giyilebilen, ıslak zeminlerde bile kullanılabilen terlikler, yazın en sıcak günlerinde gün boyu konforla kullanıcılara eşlik eden sportif ayakkabılar, yazın uzun yürüyüşler yapmayı keyif haline getiren sportif sandaletler bulunuyor. 

Rahatlığı yaz aylarında da alışkanlık haline getirecek hafif, kullanışlı ve havalı Skechers ayakkabılarını hemen inceleyebilir, sıcak günlerde bile aktif bir yaşam sürmesi için sevdiklerine hediye edebilirsin. 

Kışlık Anne Ayakkabısı

Anne ayakkabılarının kışlık modelleri de Skechers’ın geniş koleksiyonunda kullanıcıları karşılıyor. Kışın en soğuk günlerinde, zorlu hava şartlarında rahatlıkla kullanılabilen kışlık anne ayakkabıları, sıcacık tutan iç astarları, dayanıklı sayaları, konforlu tabanları ve kışı güvenli kılacak yüksek yer tutuş teknolojileriyle annelerin beğenisine sunuluyor. Eğer sen de kışlık anne ayakkabılarının klasik, sıkıcı görünümde ve hep aynı türde olduğunu düşünüyorsan henüz Skechers koleksiyonunu incelememişsin demek oluyor. 

Skechers anneler için rahatlık vadeden özel tasarımlarında yumuşacık iç astar kullanıyor. Dayanıklı ve trend özellikleri sergileyen çeşit çeşit sayaya, hafızalı iç tabanlar eşlik ediyor. Dilersen suya dayanıklılık sunan tasarımlar, istersen nefes alan özellikli yeni nesil kışlık ayakkabılar karşına çıkıyor. Zorlu şartlarda bile üstün yer tutuş sağlayan ayakkabılarla adımlar sağlamlaşırken, annen için kışın bile aktif bir yaşam sürmek hayal olmaktan çıkıyor. 

Skechers’ın kışlık anne ayakkabısı modelleri arasında kadın bot alternatifleri, bootieler, kar ayakkabıları, outdoor seçenekler bulunuyor. Kışın yürüyüşler yapmak, gezmek, eğlenmek, günlük rutinlere devam etmek veya yeni keşifler için adım atabilmek dayanıklı kışlık anne ayakkabılarıyla mümkün hale geliyor. 

Anne Ayakkabısı Nasıl Olmalıdır?

 • Genç anneler, küçük yaşlardaki çocuklarının ilk adımlarını takip ederken oldukça yoruluyor. Anne ayakkabılarının, annelerin hissettiği yorgunluğu biraz olsun azaltabilmek için hafif tasarlanması önem taşıyor. 
 • Hayatı keşfeden çocuklarıyla beraber her gün adımlarını hızlandıran annelerin hızına yetişecek desteklerin ayakkabıda bulunması önem taşıyor. Enerji dönüşü sağlayacak taban özelliklerinin anne ayakkabılarında bulunması tavsiye ediliyor. 
 • Olgun yaşlardaki anneler için ayakkabı arıyorsan, ayakkabıların kolay giyilip çıkarılabillmesine özen göstermelisin. Skechers quick fit ve çekme halkası özellikleri taşıyan modellerinin yanı sıra bağcıksız kadın babet seçenekleriyle, ileri yaşlardaki annelere pratik çözümler oluşturuyor. 
 • Anne ayakkabılarının yenilikçi teknolojileri yansıtması önem arz ediyor. Böylelikle anneler, ayakkabılarda aradıkları konforu kolaylıkla bulabiliyor. Ayağın tam şeklini alan hafızalı iç tabanlar, şok etkisini azaltan orta tabanlar, nefes alan saya özellikleri Skechers’ın yenilikçi teknolojilerinin yalnızca birkaç örneğini oluşturuyor. 
 • Anneler için ayakkabıların birçok kombinle beraber giyilebilecek kadar kullanışlı olması gerekiyor. Kolay kombinlenebilir, sade tasarımlı ve şık alternatifler, ideal anne ayakkabısını niteliyor. 
 • Çabasız şıklığın ve rahatlığın moda olduğu günümüzde anne ayakkabıların konforlu hissettirmesi kadar havalı görünmesi de gerekiyor. 

Anne Ayakkabısı Özellikleri Nelerdir?

Anneler için uygun olan ayakkabı modellerinin her numaraya uygun çeşitler sunması gerekiyor. Kadınların ayak numaralarına tam uyan seçeneklerin alınması, ayakkabıdan beklenen konforun bulunabilmesinde belirleyici oluyor. Skechers, anne ayakkabılarında 41 numaradan 35 numara spor ayakkabı modellerine kadar hem büyük hem de küçük ayaklar için alternatif sunuyor. Böylelikle, anneler için ayakkabı alışverişi yapmak isteyenler, her ayak numarasına uygun seçenekleri kolaylıkla bulabiliyor. Skechers, anne ayakkabısı modellerinde sağladığı avantajlarla, dünyanın dört bir yanında annesi için ayakkabı arayan kullanıcıların ilk tercihi olmayı sürdürüyor. 

Skechers anne ayakkabılarının diğer avantajları

 • Skechers anne ayakkabılarının tümü sezon trendleri göz önüne alınarak tasarlanıyor ancak sadelikten ödün verilmiyor. Böylelikle ortaya hem havalı hem de kolay kombinlenebilir tasarımlar ortaya çıkıyor. 
 • S logolu tüm ayakkabılarda olduğu gibi anne ayakkabılarında da birinci kalite malzeme ve özenli işçilik kullanılıyor. Böylelikle her tasarım uzun ömürlü ve dayanıklı olduğunu tasdikliyor. 
 • Skechers’a özel pratiklik sağlayan quick fit eklentisi ve çekme halkası detayları kolay giyilmenin işaretini veriyor. Anneleri için pratiklik arayanlar, Skechers modelleri arasında aradıklarını kolaylıkla bulabiliyor. 
 • Denge sağlamaya yardım eden ve güçlü yer tutuşu sağlayan taban destekleri, ayakkabıların vazgeçilmezleri oluyor. 
 • Skechers’ın Arch Fit serisi ortopedik ayakkabı arayanların beklentilerini karşılıyor. 
 • Geniş renk skalasında çeşitlenen seriler, klasik ve modern farklı birçok tarza uygun alternatifler sergiliyor. 
 • Ayakkabılarda bulunan tabanlar, vücut yükünün tabana eşit dağılmasına ve denge sağlanmasına imkan veriyor.
 • Tüm Skechers ayakkabılarda hafiflik en önemli özellik olarak görülüyor. 
 • S logolu ayakkabılar, hem lifestyle hem de performans ayakkabısı sınıfında onlarca seri, yüzlerce model sunuyor. 

Anne spor ayakkabısı ararken sen de Skechers’a bakabilir, aradığın ayakkabıyı geniş ürün yelpazesi içinden zaman kaybetmeden seçebilirsin. Annene kendini özel ve rahat hissettirecek alternatifi Skechers’ta bulabilir, hemen sipariş oluşturarak ona armağan edebilirsin. Skechers anne ayakkabıları, doğum günü, evlilik yıl dönümü, anneler günü gibi özel günlerde rahatlıkla hediye olarak seçilebiliyor. Sen de sipariş için hemen dilediğin modeli sepete at, avantajlı alışverişi deneyimle!